Forum » Myślenice

Wymiana okien, porównanie firm i ofert

  • 7 cze 2012

    jest taka firma na K.Wielkiego/przy rondzie/ właściciel mieszka na Słonecznej UNIKAJCIE I OMIJAJCIE osz.....t sprawdzę umowe to podam nazwę firmy i nazwisko właściciela

    9 11 Cytuj
  • 8 cze 2012

    [quote=gość: oszukany] jest taka firma na K.Wielkiego/przy rondzie/ właściciel mieszka na Słonecznej UNIKAJCIE I OMIJAJCIE osz.....t sprawdzę umowe to podam nazwę firmy i nazwisko właściciela [/quote]

    Tak, potwierdzam, to właśnie przed tą firmą przestrzegam wszystkich zainteresowanych zakupem okien.

    6 10 Cytuj
  • 9 cze 2012

    Co do firmy z K wielkiego to wspólnik Pan Leszek Sularz pobrał zaliczki od klientow i zniknoł wiem że sky czuje się oszukany ale sprawa jest na policji o wyłudzenie pieniędzy przez Pana Sularz i zainteresowani mogą się tam zgłaszać , prowadzi ją nadkomisarz Mariusz Kaczmarek .

    15 3 Cytuj
  • 9 cze 2012

    A ja kiedys kupywalem drzwi i okna w KiDzie na Dąbrowskiego i jestem bardzo zadowolony :)). Szybko zwiezle i na temat...

    4 13 Cytuj
  • 9 cze 2012

    [quote=gość: współwłaściciel oszukany] Co do firmy z K wielkiego to wspólnik Pan Leszek Sularz pobrał zaliczki od klientow i zniknoł wiem że sky czuje się oszukany ale sprawa jest na policji o wyłudzenie pieniędzy przez Pana Sularz i zainteresowani mogą się tam zgłaszać , prowadzi ją nadkomisarz Mariusz Kaczmarek . [/quote]

    To co Ty spółkę prowadzisz i nie wiesz do czego jest wspólnik zdolny?? spółka to spółka odpowiedzialność zbiorowa. Powiedz macie sprawę w sądzie sprzed roku, która ciągnie się do dziś?

    6 13 Cytuj
  • 9 cze 2012

    [quote=gość: współwłaściciel oszukany] Co do firmy z K wielkiego to wspólnik Pan Leszek Sularz pobrał zaliczki od klientow i zniknoł wiem że sky czuje się oszukany ale sprawa jest na policji o wyłudzenie pieniędzy przez Pana Sularz i zainteresowani mogą się tam zgłaszać , prowadzi ją nadkomisarz Mariusz Kaczmarek . [/quote]

    Oszukany Współwłaścicielu!!!!
    Ty też obiecywałeś nam zwrot pieniędzy, że oddasz choćby połowę i również skończyło się na obietnicach!!!! Co masz teraz do powiedzenia????? Obwiniasz Pana Leszka S. a sam umywasz ręce?????????!!!!!!!

    5 11 Cytuj
  • 13 cze 2012

    POLECAMY FIRMĘ PANA KRZYSZTOFA TRYSTUŁY Z OSIECZAN. PEŁEN PROFESJONALIZM. SZYBKO, CZYSTO I PRZEDE WSZYSTKIM TANIO. PRAWDZIWI FACHOWCY. PEŁEN PROFESJONALIZM.

    62 17 Cytuj
  • 15 cze 2012

    [quote=gość: KASIA I TOMEK] POLECAMY FIRMĘ PANA KRZYSZTOFA TRYSTUŁY Z OSIECZAN. PEŁEN PROFESJONALIZM. SZYBKO, CZYSTO I PRZEDE WSZYSTKIM TANIO. PRAWDZIWI FACHOWCY. PEŁEN PROFESJONALIZM. [/quote]
    - Na czym ten profesjonalizm polegał? - na tym że zrobili co do nich należało?
    - tanio bo tanio? czy tanio bo taniej od innych (od kogo) - jakieś porównania cenowe z innymi firmami?
    - fachowcy naprawdę dobrze zrobili swoją robotę? ktoś inny prócz nich to oglądał - ja bym chętnie zobaczył....

    JAKIEŚ KONKRETY - pachnie tu autoreklamą

    15 49 Cytuj
  • 16 cze 2012

    jak kogoś pochwalą to jest zle , jak kogoś z ziemią zrównają to jest też zle , to ja pytam z czystej ćiekawośći, to poco jest to forum najlepiej jak konkuręcja niema pracy siedzi na forum i pisze bzdury tak jest żle i tak niedobrze to o co tu chodzi bo jak sie czyta te wypowiedzi to można zgłupieć, to niech szanowne forum zrobi tak żeby każdy który chce coś napisać niech śię zaloguje i będzie o 80% mniej głupich wpisów TAK TO PISZĄ CO IM ŚLINA NA JĘZYK PRZYNIESIE TO ŻE TEN COŚ ZROBI DOBRZE I KTOŚ GO TAM CHWALI TO KONKURĘCJA JUŻ ŻE JEST NAJGORSZY PAPROK I TAK W KÓŁKO JEST TO POMAŁU DO ZNUDZENIA . JAK TO KTOŚ KIEDYŚ NAPISAŁ JAK NIE BĘDZIESZ NIC ROBIŁ TO CI ŚIE NIC NIE PRZYTRAFI.

    40 5 Cytuj
  • 19 cze 2012

    Czy duża jest różnica cenowa między oknami białymi a drewnopodobnymi ? Nie chodzi mi o konkretną firmę, ale może ktoś się orientuje w tym temacie?

    2 2 Cytuj
  • 19 cze 2012

    ja też w umowie firmy PAGEN miałem wszystkie konkrety tylko co z tego jak po demontażu starych okien i zamontowaniu nowych panowie stwierdzili że owszem mogą ZGODNIE Z UMOWA dokonać obróbki tylko jeśli zrobia to w ten sposób jak oni robią tj. bez siatki, regipsów, kątowników tylko najprościej mówiąc zachlapią zaprawą to za chwilę mi to spadnie. Panowie byli nieugięci, nie pomogły moje argumenty iż skoro zamawiam okna z ich obróbka to usługa powinna być wykonana solidnie, a jako fachowcy powinni stwierdzić że jeśli akurat należy do obróbki zastosować odpowiednie materiały w celu fachowego wykonania to powinni to zrobić rzetelnie oczywiści ja za dodatkowe materiały zapłacę i nie musi to być zrobione w tym samym dniu ale niech będzie zrobione uczciwie. Na nic się zdały moje prośby. Panowie stwierdzili że dla mojego dobra okien nie obrobią , obróbkę na umowie skreślą i nie będę za nią musiał płacić. Zostałem z kłopotem. Musiałem szukać fachowca aby obrobił te okna. Teraz już wiem dlaczego tak usilnie odmówiono mi obróbki. Okazało się że panowie wstawili okna ale tak powkładali steropian i piankę wokół futryn że żeby dojść ładu trzeba było dwóch dni na jedno okno. NIE POLECAM FIRMY PAGEN. NA PEWNO JUŻ U NICH NIC NIE ZAMÓWIĘ BO WIEM ŻE PAGEN = KŁOPOTY

    18 15 Cytuj
  • 19 cze 2012

    Mam okna firmy PAGEN i nawet poleciłem sąsiadom dla mnie liczył się jakość profila ,wykończenie i kolor co prawda czekałem cztery tygodnie ale jak mnie powiadomiono nie byłem jedynym klientem,bardzo dużo zamówień .Jakość i cena jest super mogę ich godnie polecić .

    9 18 Cytuj
  • 19 cze 2012

    witam NIEDOŚWIADCZONY KLIENCIE ja też mam okna z pagenu Do umowy dostałam specyfikację, w której pisało na czym polega zamówiona obróbka tynkarska więc nie udawaj glupiego, że nie wiedziałeś lub że spodziewałes się czegoś innego. Chciałes po prostu załatwić sobie wykończenie okien na lewo z monterami. Bardzo dobrze ci zrobili. Lojalnośc wobec swojego pracodawcy to cenna rzecz. Gdybyś przy umowie powiedział o jaką obróbkę ci chodzi zapewne nie byłoby kłopotu. Wszystko rozbija sie o kasę. Wcale się nie dziwię że później ktoś ci mówi że potrzeba 2 dni żeby obrobić jedno okno. Każdy by tak powiedział. Każdy chce zarobić jak najwięcej.

    25 3 Cytuj
  • 19 cze 2012

    W tamtym tygodniu właśnie montowano mi okna firmy PAGEN jestem bardzo zadowolona. Dobra jakość i całkiem przyzwoita cena. Szczerze można polecić :)

    7 15 Cytuj
  • 19 cze 2012

    [quote=gość: !!!] Czy duża jest różnica cenowa między oknami białymi a drewnopodobnymi ? Nie chodzi mi o konkretną firmę, ale może ktoś się orientuje w tym temacie? [/quote]

    To zależ czy ten kolor drewnopodobny ma być z obu stron czy tylko z jednej. Jeśli obustronny to jest spora różnica w cenie

    2 2 Cytuj
  • 20 cze 2012

    no i jest pagenu autoreklama ludzie piszą prawdę o PAGENIE a takie mają chwyty że klient głupnie ale jest już za póżno....

    9 12 Cytuj
  • 20 cze 2012

    Proszę nie pisać nic o autoreklamie PAGENU bo taka nie istnieje!!
    Nie pisałem postów nakłaniających do zakupów okien w firmie

    Klient ma swój rozum, wolny wybór sam dokładnie wie co i gdzie wybrać.
    Pozdrawiam

    18 4 Cytuj
  • 20 cze 2012

    Po cholere to forum. Wyrażam swoją opinię (pozytywną) o firmie z której mam okna bo jestem zadowolona. Od razu zostaje posądzona o autoreklamę. Ja nikogo nie namawiam do zakupu u nich towaru , każdy ma własne zdanie.

    25 5 Cytuj
  • 23 cze 2012

    OKNOPLAST jest najlepszy - to fakt bo pół roku temu sprawdzałam, pytałam, chodziłam po znajomych..ale niekoniecznie Oknoplast w Myślenicach. Znajomi skarżyli się na montażystów z Oknoplastu z Myślenic. Jeśli chodzi o obsługę w biurze to w Myślenicach była najlepsza - wszystkiego się dowiedziałam, szybka wycena, miła atmosfera do momentu pomiaru - Pan Leszek to straszny naciągacz i bajerant. Zmienił całe moje podejście do punktu sprzedaży w Myślenicach - Pani w biurze wzbudziła we mnie większe zaufanie. Ostatecznie zamówiłam w Oknoplaście w Skawinie. Okna te same, cena porównywalna, montażyści w porządku. Ja mam Platunium- są naprawdę piękne i porządnie wykonane, ciche i ciepłe.

    3 26 Cytuj
  • 23 cze 2012

    TO CZEMU W SKAWINIE NIE MA BIURA W MYŚLENICACH DAJ SWOIM ZAROBIĆ.

    27 3 Cytuj
  • 6 lip 2012

    LUDZIE SKOŃCZYLIŚĆIE PANA ADAMSKIEGO CZY TAK ZWANA ALKA LUB OKNOTECH

    28 4 Cytuj
  • 8 lip 2012

    kochani tak piszecie o wszystkich a coś wiecie o firmie eko-bud jest to koło geodezjii jest tam taka pani dość mówi przekonująco tylko szukam i pytam a tam nic o firmie nie pisze a takich firm jest dużo i niewiem czy są wiarygodni,tylko niech sie nie wypowiada właśćićiel(KA)

    1 33 Cytuj
  • 14 lip 2012

    Ewa i Łukasz

    Dodane 2012-07-10 11:43:49

    Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych nam usług (wymiana okien w roku ubiegłym , jak i w bieżącym) przez Firmę P.Krzysztofa Trystuły z Osieczan - Super informacja , fachowe doradztwo jak również bezbłędne wykonanie usług z bardzo dobrego materiału w przystępnej cenie.
    Pracownicy z jego ekipy pod każdym względem wachowo i solidnie pracują .
    POLECAMY !!! - Są NAJLEPSI!!!

    37 17 Cytuj
  • 16 lip 2012

    Co do firmy KIM z Osieczan to jestem bardzo zadowolona, fachowe informacje, bardzo miły kontakt, praca wykonana profesjonalnie, Pracownicy rzetelni, wszystko zrobione czyściutko. W 100% polecam, wymieniałam jakiś czas temu okna w innej firmie i bez porównania FIRMA KIM o wiele lepsza. POLECAM!!!!!

    34 19 Cytuj
  • 17 lip 2012

    To prawda KIM jest super !!!!

    34 19 Cytuj

Odpowiedz