Forum » Myślenice

Wymiana okien, porównanie firm i ofert

  • 18 kwi 2012

    a ja po prostu sądzę że te obronne posty co do firmy KIM piszą pracownicy albo (jak ktoś napisał ten śmieszny Pan w ubraniu wędkarza) żeby chronić firmę bo widać ,że są bardzo tendencyjne . Ale na szczęście to nie mój problem tylko tego gościa z osieczan .
    Ja życzę żeby wszystkim kręcił się interes nawet tym z poza myślenic

    20 23 Cytuj
  • 19 kwi 2012

    [quote=gość: pitadam] Czytam te posty na temat firmy Okno -Tech i z pewnością przkro to słyszeć ,ale trzeba przyznać się (choć bywa to trudne) do błędu. Jestem wspólwłaścicielem tej firmy ,choć wcześniej występowałem pod inny szyldem i działałem na rynku Myślenickim od 1997 r. I jak do tej pory nie było z nami problemów. Niestety pewne moje decyzje ,a szczególnie ta by wziąść sobie wspólnika okazały się błędne i następstwem tego są problemy o których Państwo pisaliście.
    Naprawdę bardzo mi przykro i przepraszam wszystkich ,którzy okazali się w jakikolwiek sposób oszukani,bądź skrzywdzeni.
    Proszę takie osoby o kontakt na adams.piotr@gmail.com [/quote]
    dobre sobie, zamiast przepraszac zwroc klientom pieniadze ! poniewaz nie wywiazales sie z umowy

    17 10 Cytuj
  • 19 kwi 2012

    co do frmy KIM OSIECZANY niemam zastrzezeń. robota pożadnie wykonana. przede wszystkim pożadek zostawiony.wszystko po obróbkach pomyte ,posprzatane ,wyodkurzane ,polecam FIRME KIM OSIECZANY.i to co pisza na forum to chyba naprawde konkurencja. nieznam tak czystej firmy.pozdrawiam.

    22 21 Cytuj
  • 20 kwi 2012

    może (uczciwy) przedstaw się kim jesteś bo łatwo kogoś oskarżać pod pseudonimem .
    Miej na tyle odwagi biuro jest czynne codziennie i wystarczy przyjść lub zadzwonić .
    No chyba ,że to są metody konkurencji, też możliwe .

    27 6 Cytuj
  • 5 maj 2012

    JA UWAŻAM, ŻE 80% WPISÓW NA TYM FORUM JEST OD PRACOWNIKÓW FIRM OKIENNYCH. POZYTYWNE POSTY OD DANEGO PRODUCENTA A NEGATYWNE OD JEGO KONKURENCJI - TO JEST ŚMIESZNE!!!! LUDZIE!!!
    NAJLEPIEJ PYTAĆ ZNAJOMYCH KTÓRZY JUŻ MAJA OKNA - POCZTA PANTOFLOWA JEST NAJLEPSZA. JA KUPIŁEM Z OKNOPLASTU NA JAGIEŁŁY BO MÓJ BRAT I CIOTKA MAJA OD NICH OKNA I SA BARDZO ZADOWOLENI A MNIE BARDZO MIŁO OBSŁUŻONO W TYM PUNKCIE WIEC ZAMÓWIŁAM I TEZ JEST ZADOWOLONA . ALE PEWNIE GDYBYM CZYTAŁAM TO FORUM NA KTÓRYM JEST TYLE "NAWYMYŚLANYCH" HISTORII TO BYM NIE KUPIŁA U NICH.

    11 4 Cytuj
  • 5 maj 2012

    No ale kupiłaś i dobrze zrobiłaś :) ja też mam od nich. Kupiłem w Oknoplaście w promocji zimowej i wcale nie byli wtedy najdrożsi. Okna porządne i panie w biurze były bardzo miłe i konkretne a słynnego Pana w czerwonych okularkach nawet nie widziałem na oczy.

    3 12 Cytuj
  • 5 maj 2012

    Gosiaczek ma rację, te durne wpisy pisze konkurencja. Oknoplast ma najlepsze okna w Europie w swojej klasie. Polecam wszyscy moi znajomi mają i wszyscy są bardzo zadowoleni.

    3 10 Cytuj
  • 5 maj 2012

    [quote=gość: Platini] Gosiaczek ma rację, te durne wpisy pisze konkurencja. Oknoplast ma najlepsze okna w Europie w swojej klasie. Polecam wszyscy moi znajomi mają i wszyscy są bardzo zadowoleni. [/quote]
    OKNOPLAST JEST NAJDROZSZY I NAJ GORSZY .KONIEC

    13 3 Cytuj
  • 24 maj 2012

    [quote=gość: pitadam] Czytam te posty na temat firmy Okno -Tech i z pewnością przkro to słyszeć ,ale trzeba przyznać się (choć bywa to trudne) do błędu. Jestem wspólwłaścicielem tej firmy ,choć wcześniej występowałem pod inny szyldem i działałem na rynku Myślenickim od 1997 r. I jak do tej pory nie było z nami problemów. Niestety pewne moje decyzje ,a szczególnie ta by wziąść sobie wspólnika okazały się błędne i następstwem tego są problemy o których Państwo pisaliście.
    Naprawdę bardzo mi przykro i przepraszam wszystkich ,którzy okazali się w jakikolwiek sposób oszukani,bądź skrzywdzeni.
    Proszę takie osoby o kontakt na adams.piotr@gmail.com [/quote]

    Bzdura!!!!!! Daliśmy temu Panu szansę na naprawienie błędów firmy, skończyło się jak poprzednim razem tylko na niespełnionych obietnicach, że pieniądze zostaną zwrócone więc nadal PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED w/w FIRMĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nic nie zmieniło się tam na lepsze!!!!!!!!!!
    No cóż... kto ma miękkie serce musi mieć twardy tyłek.... (od stycznia czekamy na zwrot zaliczki 3000 zł - wpłaconej na okna zamówione w listopadzie 2011r. a których nigdy nie zobaczyliśmy) :(

    1 3 Cytuj
  • ania 24 maj 2012

    tak Was poczytałam i okna zamówiłam w...Skawinie, jestem zachwycona, stosunkowo tanio, montaż profesjonalny, termin 3 tygodnie, żeby nie być posądzoną, że to reklama i że tam pracuję (pewnie po godzinach jak zakończe o 15 pracę w ZUO i urzędzie w Myślenicach-o co już zostałam posądzona)namiary mogę wysłać na maila
    i jeszcze jedno, zależy kto czego oczekuje, okna z oknoplastu są naprawdę ładne wyglądają na solidniejsze ale jak porównałam parametry z moimi to nie różnią się wcale. A różnica w wyglądzie nie jest aż tak wielka żebym dopłacała do kompletu 4500 zł

    3 5 Cytuj
  • 25 maj 2012

    tak anula kupuj w Skawinie, a jak będziesz szukała pracy to też w Skawinie. Tacy jestesmy u miejscowych nie kupujemy i pełno lokali do wynajęcia. Wszyscy plajtują. Błędne koło...

    8 Cytuj
  • ania 26 maj 2012

    profil, masz 100% racji, też jestem lokalną patriotką, mój M zatrudnia tylko pracowników gminy, zakupy też tylko tutaj robimy, 1% naszego podatku zasila miejscowe fundacje ale nie zamierzam dokładać kilu tysięcy złotych tylko po to, żeby jakiemuś oszustowi zrobić dobrze. Wszyscy ciężko pracujemy na każdy grosz, dlatego nie widzę potrzeby płacenia za te same okna 4500 zł więcej.
    Wolę te kasę przekazać na jakiś szlachetny cel. Racjonalizacja-tak, oszołomstwo -nie.
    Widocznie te lokale z jakiegoś powodu stoją puste.

    4 3 Cytuj
  • 27 maj 2012

    anula jeśli okna, które wyceniałaś w Myślenicach i te, które kupiłaś w Skawinie pochodzą z tej samej fabryki okien i w Skawinie kosztują 4500 mniej to też uważam że zrobiłaś słusznie ale jeśli jest to produkt np z Dobro..last lub np OknoH..t to tak, jakby dostać skórę z kurczaka zamiast polędwicy wołowej. Okna jak marki samochodów są bardziej i mniej komfortowe, takie które bezawaryjnie pojeżdżą i takie, które trudno naprawić. Jeśli możesz to napisz z jakiej fabryki masz okna . Nie interesuje mnie nazwa firmy, w której kupiłaś tylko nazwa producenta.

    3 Cytuj
  • 28 maj 2012

    Ja zakupiłam kilka okien w Osieczanach i jestem zadowolona,to prawda że zostawiają po sobie porządek a w dodatku maja chłopaki kulturę, co w dzisiejszych czasach jest mało spotykane...oby tak dalej ....

    14 3 Cytuj
  • 30 maj 2012

    [quote=gość: megi 30] Ja zakupiłam kilka okien w Osieczanach i jestem zadowolona,to prawda że zostawiają po sobie porządek a w dodatku maja chłopaki kulturę, co w dzisiejszych czasach jest mało spotykane...oby tak dalej .... [/quote]

    ile tych okien bylo? ile zapłaciłaś

    Cytuj
  • 30 maj 2012

    [quote=gość: profil] tak anula kupuj w Skawinie, a jak będziesz szukała pracy to też w Skawinie. Tacy jestesmy u miejscowych nie kupujemy i pełno lokali do wynajęcia. Wszyscy plajtują. Błędne koło... [/quote]
    Tacy jesteśmy, bo miejscowi sklepikarze chcą zbić majątek szybciej niż gdziekolwiek !
    Powszechnie wiadomo, że dzisiaj każdy patrzy na ceny, stąd jest jak jest.

    2 3 Cytuj
  • 30 maj 2012

    oknoplast z jagelly najdrozszy w miesci.pan w czrwonych okularach nie jezdzi juz porsche tylko nowka audi a5., ceny ma kosmiczne

    10 Cytuj
  • 30 maj 2012

    polecam pagena maja niskie ceny a przyznam ze po wymianie jest duzo ciszej w pomieszczeniach,ja w kazdym razie jestem zadowolona

    4 6 Cytuj
  • 30 maj 2012

    polecam pagena maja niskie ceny a przyznam ze po wymianie jest duzo ciszej w pomieszczeniach,ja w kazdym razie jestem zadowolona ALE KOCHANA DZIWNE ŻEBYŚ OKNA WYMIENIŁA IO BYŁO GŁOŚNIEJ POCO TO NAWET PISZESZ ,JAK TAK TO ZOSTAW SOBIER STARE OKNA

    3 3 Cytuj
  • 30 maj 2012

    Jakieś konkrety czy tylko bezasadne jeżdżenie po konkurencji?

    Cytuj
  • 30 maj 2012

    żenada !!
    Po cholerę piszecie takie bzdury ??
    Czytam ten temat odkąd powstał i się z tego śmieje, sam pracuje w branży okiennej i firma która jest moim pracodawcą była tu wymieniana przez was kilka razy. Jak widać 90% postów piszą właściciele innych firm zajmujących się sprzedażą okien, widać mają za mało odwagi żeby się spotkać i powiedzieć wprost co o sobie myślą.

    5 1 Cytuj
  • 30 maj 2012

    " przestrzegam przed firmą PAGEN w Myślenicach. Czytajcie kilka razy umowę, żądajcie wpisania każdego szczegółu, ponieważ co innego mówią w celu ,,złapania,, klienta i wszystko to wygląda dość atrakcyjnie. Końcowy finał jak z epoki gdy na rynku nic nie można było kupić , więc trzeba było brać wszystko bez jakichkolwiek uwag , klient nigdy nie miał racji , z nimi tylko i wyłącznie dochodzenie prawdy na drodze sądowej lub płać i płacz , żadne dane słowo ustnie się nie liczy. Uważam iż parę groszy taniej nie jest warte tego jak zostałem potraktowany "

    JAKIEŚ KONKRETY?

    Na początek przepraszam za posta powyżej - nie wyszedł mi cytat.

    WIĘC:
    -byłem po wyceny w oknoplaście - rzeczywiście drodzy - nie oferują za tę cenę nic co odbiega jakością od konkurecji - może by się tak potargować (spróbować) a nie biadolić na oklulary własciciela,
    - byłem w triplaście - zrobili za wysoką wycenę
    - byłem w oknoplusie - wszystko mi odpowiadało oprócz wysokiej wyceny,
    - byłem w PAGENIE i tu jedyna firma w której nie narzeka się na konkurencje a sprzedawca zamiast tego opoiwedział mi na co zwrócic uwagę kupując okna.
    WYBRAŁEM PAGEN bo: zrobili najniższą wycenę, szykbo zrealizowali zamówienie, nie narzucali się, - dopłaciłem za system 3-szybowy, montaż odbył się jak najbardziej prawidłowo (oceniał fahowiec z konkurencji, odbierał kierownik budowy). Odpowiednie regulacje po montażu - nie ma problemów przy minus 6, minus 30, okna nie są z recyklingi etc.....
    Kogokolwiek nie wybieżecie - oprócz zakupu ważne - DOPILNOWAC PRAWIDŁOWEGO MONTAŻU.
    nie robię nikomu reklamy ani antyreklamy!

    [quote=gość: froddo] oknoplast z jagelly najdrozszy w miesci.pan w czrwonych okularach nie jezdzi juz porsche tylko nowka audi a5., ceny ma kosmiczne [/quote]
    Każdy wydaje kasę na to co chce - otwórz punkt z oknami to będziesz śmigał ferrari

    [quote=gość: m%u0142odszy] " przestrzegam przed firmą PAGEN w Myślenicach. Czytajcie kilka razy umowę, żądajcie wpisania każdego szczegółu, ponieważ co innego mówią w celu ,,złapania,, klienta i wszystko to wygląda dość atrakcyjnie. Końcowy finał jak z epoki gdy na rynku nic nie można było kupić , więc trzeba było brać wszystko bez jakichkolwiek uwag , klient nigdy nie miał racji , z nimi tylko i wyłącznie dochodzenie prawdy na drodze sądowej lub płać i płacz , żadne dane słowo ustnie się nie liczy. Uważam iż parę groszy taniej nie jest warte tego jak zostałem potraktowany "

    JAKIEŚ KONKRETY? [/quote]

    W umowie z firmą pagen miałem wszystkie konkrety - co jest zakresem robót, czego nie robią, kto ponosi koszty montażu, regulacji, materiałów dodatkowych: klinów,pianek itp

    8 1 Cytuj
  • 5 cze 2012

    [quote=gość: profil] tak anula kupuj w Skawinie, a jak będziesz szukała pracy to też w Skawinie. Tacy jestesmy u miejscowych nie kupujemy i pełno lokali do wynajęcia. Wszyscy plajtują. Błędne koło... [/quote]
    Ja kupiłem oknoplast już po raz drugi, niestety nie w Myślenicach. Nie dla dlatego, że gość jeździ porshe czy audi - guzik mnie to obchodzi jego sprawa jak go stać to niech lata samolotem.
    Wybór padł na oknoplast w krk na al pokoju ponieważ cena była o kilka tys. na całej kondygnacji korzystniejsza. Pofatygowałem się również do fabryki do ochmanowa i ups zaskoczenie było znacznie drożej niż w krakowie.

    Cytuj
  • 5 cze 2012

    Niekoniecznie mogłeś kupić okna z fabryki z Ochmanowa
    słyszałem o różnych przypadkach
    kupujecie tylko markę a nie wiecie co jest w środku i kto to nawet może składać

    4 Cytuj
  • 7 cze 2012

    Ja polecam Oknoplast , ale z Krakowa z al. Pokoju, pomiar bezpłatny, nie tak jak w Myślenicach i cena znacznie lepsza. Okna piękne, profil platinium, żal zasłaniać firankami. Dostałem dokładnie to co w umowie, montaż rewelacja. Brałem pod uwagę również Oknoplusa , ale na szczęście znajomy wcześniej zamontował i widziałem mnóstwo niedoróbek. Firma montująca moje okna montuje również okna z Oknoplusa i też panowie stwierdzili , że widują więcej niedoróbek w Oknoplusie.
    To jest moja opinia, mam nadzieję,że pomoże. Pozdrawiam

    2 1 Cytuj

Odpowiedz