Forum » Myślenice

Szpital co się dzieje !!?

  • 2 lis 2010

    [quote]Kora proszę przeczytać ten link
    http://www.gazetaprawna.pl/serwis/samorzad/ranking_gmin_2010 i nie powtarzaj niesprawdzonych wiadomości ,według tego zestawienia Myślenice są na 65 miejscu w Małopolsce i 1111 w skali kraju.[/quote]

    To zestawienie odnosi się do roku 2010, a ja powołuje się na okres 4 letni i przytaczam za gazeta krakowska
    http://www.miasto-info.pl/myslenice/fundusze-unijne-myslenice-na-pierwszym-miejscu
    zatem spokojnie .... Ale nie o to chodzi w moim pytaniu.

    Ps. Co do zwiazków z. to nie mam pewnych informacji

    1 Cytuj
  • 2 lis 2010

    [quote=Kora]

    Ps. Co do zwiazków z. to nie mam pewnych informacji
    [/quote]

    Mówi się głośno, że coraz więcej pielęgniarek wypisuje się ze związków, szukam informacjo o ilości członków (również w grupie p. Orzechowskiego) i niestety nie umiem nigdzie znaleźć

    1 Cytuj
  • 2 lis 2010

    To prawda, mają dosyć manipulowania

    1 1 Cytuj
  • 2 lis 2010

    Taki Gościu, myślę że to też jest zagrywka przedwyborcza. Analizują fakty i sytuacje wokół dyrektora Stcznia i samych związków. Po wyborach zapowiadają sie gruntowne zmiany, chociaż nikt głośno o tym teraz nie mówi. Lepiej być neutralnym i nie mieć problemu z zatrudnieniem niż określić sie za tą "złą" stroną i zdziwić sie po wyborach. Manipulacji ciąg dalszy...

    1 2 Cytuj
  • 22 paź 2011

    Widziałem dzisiaj, że Myślenickie Pogotowie wreszcie wzbogaciło się o nową karetkę VW Craftera "S" (nowo zakupiony na początku roku uległ wypadkowi i poszedł do kasacji). :) Ciekawi mnie co stanie z dotychczasową "s-ką" Mercedesm sprinterem 315 CDI i czy jest szansa, że przejmie go podstacja Pcim zastępując tym samym wysłużonego Fiata Ducato? W końcu Dobczyce dostały VW T5. Jakby nie patrzeć, to park maszynowy naszego szpitala służący czy to jako transporty, czy jako rezerwy dość się powiększył. :)
    Oto karetki, które ma do dyspozycji Myślenickie Pogotowie Ratunkowe:
    Renault Kangoo "T" - transportowy
    Fiat Ducato "T" - transport
    Fiat Ducato "W" - Transport
    Mercedes Sprinter 312 "P" - podstawowy
    Mercedes Spritner 315 "S" - (dotychczas poruszał się nim zespół specjalistyczny)

    Stacja i podstacje:
    Dobczyce - VW T5 "P"
    Pcim - Fiat Ducato "P"
    SPD Myślenice - VW Crafter "S" - Specjalistyczny

    Pozdrawiam i życzę zawsze spokojnej pracy Ratownikom- kierowcą oraz całemu Personelowi Państwowego Ratownictwa Medycznego w Myślenicach!

    3 2 Cytuj
  • 22 paź 2011

    [quote=gość: Ratownik Medyczny] Pozdrawiam i życzę zawsze spokojnej pracy Ratownikom- kierowcą oraz całemu Personelowi Państwowego Ratownictwa Medycznego w Myślenicach! [/quote]
    Oczywiście miało być kierowcom - przepraszam za błąd ortograficzny w powyższym poście i proszę redakcje portalu miasto - info o poprawę.

    1 2 Cytuj
  • 22 paź 2011

    A macie problemy nie pasuje wam to w auto i do krakowa. Szpital jak szpital syf syfem pogania ale nasz myślenicki syf.

    4 Cytuj

Odpowiedz