Forum » Myślenice

Osieczany - Droga powiatowa - Brak oświetlenia

  • 16 paź 2010

    Przewodniczący Myślenickiej rady miejskiej jest dyrektorem Zarzadu Dróg Powiatowych:
    http://myslenice.pl/serwis/index.php?option=com_content&view=article&id=69&Itemid=54
    Pan J. Grabowski i Pan T. Wójtowicz są razem w jednej radzie. Jaki tego efakt ludzie mogą ocenić sami. Internauci głosują:
    http://www.dziennik.krakow.pl/pl/region/myslenice/1071415-glosuj-na-najgorszego-radnego.html

    Cytuj
  • 16 paź 2010

    I jeszcze jedna sprawa. Radni pracują w komisjach rady miejskiej. Można zobaczyć skład komisji i przeanalizować jak w tym zakresie tematycznym działa dany radny/radna
    http://myslenice.pl/serwis/files/komisje.pdf
    Zapewne członkowie Komisji Budżetu i Finansów są zorientowani dlaczego w naszej gminie mamy tak wysokie podatki i opłaty za wywóz nieczystości. Członkowie tej komisji powinni być światnie zorientowani jak wygląda poziom zadłużenia gminy w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Chciałabym, żeby te dane zostały upublicznione. Chwalenie się ile gmina pozyskała środków unijnych będzie ok. jeśli równocześnie poinformuje się ludzi, ile gmina - czyli my - mieszkańcy musimy dołożyć do inwestycji. Myślę, że Pan radny z Osieczan czyta forum i odpowie nam na to pytanie.

    Cytuj
  • 16 paź 2010

    Szanowna mieszkanko Osieczan twoja argumentacja powala z nóg. Wniosek z tego, że kadencja Wójtowicza w Radzie to stracone lata, WIĘC WEŹ WYSTARTUJ, WYGRAJ I ZRÓB COŚ WIĘCEJ.....

    Cytuj
  • 16 paź 2010

    Szkoda tylko, że nikt więcej z Osieczan nie chce się wypowiadać. Jak zwykle olewają wszystko i tylko narzekają potem.

    Cytuj
  • 16 paź 2010

    Szkoda, że nie wypowiada się więcej osób z Osieczan. Z tego, co mówią we wsi niewiele zostało zrobione przez ostatnie 4 lata. Wystarczy się przejść tu i tam, pooglądać i wyrobić sobie własne zdanie. Myślę, że obecny radny nie wykorzystał swoich możliwości i swojego potencjału, choć niewątpliwie go miał. Nie wiem jaki jest tego powód i nie mnie tego dociekać. Oceniam jedynie fakty. Chodzi o niewykorzystane możliwości, które były.
    Mieszkaniec Osieczan napisał:
    "WIĘC WEŹ WYSTARTUJ, WYGRAJ I ZRÓB COŚ WIĘCEJ....."
    więc wystartuję, mam nadzieję, że wygram i zrobię coś więcej:)

    Cytuj
  • 16 paź 2010

    Teraz rozumiem tę całkowitą negację - pani Kasia ze sztabu Kielana, która startuje na radną. Pani Kasiu proszę podać nam jeszcze swoją bogatą kartę działalności społecznej dla Osieczan. Zwolennik Wójtowicza.

    Cytuj
  • 16 paź 2010

    Droginia i Osieczany mają radnych ????? oni niewidza że droga koło mostu na Rabie jest w stanie tragicznym a przez osieczany jeszcze gorzej????????

    Cytuj
  • 17 paź 2010

    Gościu Lolek mieszkaniec Osieczan wypowiedział się że dlatego jest taki chodnik i taka droga bo chodzimy pijani,z jego wypowiedzi wnioskuję że On widocznie jest ciągle pijany i nie zauważa różnicy .Muszę Cię zasmucić mieszkańcu ale ja wódki nie piję po prostu się brzydzę.

    Cytuj
  • 17 paź 2010

    No i tak to jest jak się ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

    Cytuj
  • 17 paź 2010

    Problem w tym, że na tym p... ięknym forum po prostu nie wypada mieć dobrego zdania na temat radnych i tego co się do tego czasu zmieniło na lepsze w Osieczanach. Nie możecie jednak chyba zaprzeczyć, że Wójtowicz i tak był najskuteczniejszym radnym z Osieczan. I dla tego z czystym sercem oddam znowu na niego głos!!
    Życzę wszystkim sukcesów i żegnam bo ta dyskusja po prostu mija się z celem.

    Cytuj
  • 17 paź 2010

    Witam. Każdy ma częściową rację ale z naszej rozmowy nic nie wyjdzie. Czyny się liczą a fakty są takie. Łęki i Droginia mają asfalt już od roku. Trzemeśnia i Poręba w tym tygodniu będą miały już nową nakładkę asfaltu prawie w 90 % , Zasań Bulina tez wyremontowane drogi. Zostały Osieczany.

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Droga przez Osieczany (od budowanego ronda)ma być wykończona (podobno!!!) do 2012 razem z dokończeniem i remontem chodników. Co daj nam Panie Boże!!!!! No i pewnie będzie to zasługa Pani Mieszkanki z Osieczan jak wygra wybory czyż nie ?????

    Cytuj
  • 24 paź 2010

    Podobno!!!!!

    Cytuj
  • 24 paź 2010

    dziś o 12.15 na strażnicy w Osieczanach odbędzie się spotkanie z Wiktorem Kielanem. zapowiada się ciekawa rozmowa kandydata na burmistrza z mieszkańcami.

    Cytuj
  • 25 paź 2010

    Niestety nie mogłem być na tym spotkaniu (praca) ale podobno pan Kielan i nowa radna obiecali budowę sali gimnastycznej i kolektora opadowego (tak to się chyba nazywa). Pytam bo nie wiem czy to plotka czy faktycznie ????

    Cytuj
  • 26 paź 2010

    Ja względem tego komitetu Pana Kielana oraz "mieszkanki Osieczan" -( którą osobiście pierwszy raz w życiu widziałam gdy chodziła z zaproszeniami na spotkanie z Panem Kielanem)- czy chociaż raz usłyszę program wyborczy Pana Kielana czy tylko antyreklamę Pana burmistrza Ostrowskiego który wg mnie jest najlepszym Burmistrzem od kilku lat. I jeszcze jedno - mam nadzieję że Maciej Ostrowski wygra i tym razem czego mu z całego serca życzę.

    Cytuj
  • 30 lis 2010

    3 samochody powpadały na siebie w tych ciemnościach na granicy Drogini i Osieczan w poniedziałek. Bezpiecznie jest!!!!

    Cytuj
  • 30 lis 2010

    [quote=gość: Łysy 1] 3 samochody powpadały na siebie w tych ciemnościach na granicy Drogini i Osieczan w poniedziałek. Bezpiecznie jest!!!! [/quote]

    Nie liczcie na to, że coś się zmieni bo wynik wyborów na to wskazuje, ci sami ludzie będą rządzić :(

    Cytuj
  • 30 lis 2010

    niestety to smutna prawda. przewaga ludzi ze starego układu

    Cytuj
  • adzygmunt 30 lis 2010

    Nie wiem gdzie ta granica. Smutne to, że ludzie auta rozbijają. Pytanie tylko z czyjej winy. Nie wszystko można zwalić na układy. Akurat śmiem twierdzić, Droginia na tych "układach" dobrze wychodzi.
    Zwróciłbym uwagę na to jak ludzie jeżdżą.
    Ponieważ na moście w Drogini /Trzemeśnianka/ jest nowa nawierzchnia, to niektórzy pozwalają sobie na spore szybkości, a że tam jest łuk drogi pochylony nie dla 100tki to auta wynosi. Są jeszcze tacy co ścinają ile się da. Efekt wiadomy.
    Jeżdżę tamtędy bardzo często, to wiem jak się ustawić by nie spotkać na drodze "wariata".
    Jak było w omawianej wyżej kraksie nie wiem, ale spójrzcie i pod tym kątem.
    Niech nie będzie tak jak w powiedzeniu: "zawinił kowal cygana powiesili".

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    Kopareczki od Drogini kopią w stronę Osieczan pod słupy oświetlenia. Nareszcie

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    Widocznie temat jest ważny!!!

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    [quote=gość: OLLLA] Kopareczki od Drogini kopią w stronę Osieczan pod słupy oświetlenia. Nareszcie [/quote]

    Ale czy to oświetlenie

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    po co dwa razy pisac to samo w jednym tamacie..?chyba sie wam nudzi....odgrzebcie jakis inny temat a nie dwa razy to samo...!LITOSCI

    Cytuj

Odpowiedz