Forum » Okolice

Replika wieży Eifla w łękach

  • 12 sie 2010

    czy to prawda?

    Cytuj
  • waligóra ogrodowy 12 sie 2010

    podobno w Łękach jest także piramida Cheopsa i superowa knajpa!

    A tak właściwie, to jakie są atrakcje w Łękach?

    Cytuj
  • 12 sie 2010

    Podobno jest jakies bistro przy drodze.

    Cytuj
  • waligóra ogrodowy 12 sie 2010

    i właśnie to uśpiło Twoją czujność (odsyłam do złotych myśli Marcina)! Wcale nie jest dobrze, jest coraz gorzej!

    Tak w ogóle, to ponoć w Łękach porwało most, prawda to?

    Cytuj
  • 12 sie 2010

    Wiem, że nie jest dobrze. Powiem więcej - jest bardzo źle!
    Co do mostu, to nie wiem, bo nie jestem z Łęk

    Cytuj
  • 12 sie 2010

    O moście znam kilka faktów, po powodzi stwierdzono mocne nadszarpniecia konstrukcji nośnej i na czas nie określony zamkniętą.

    Jeśli juz tak nawiązujemy do bezsenności to Marin od dziecka miewał kłopoty ze snami. Na podstawie jego snów nakrecono serie- koszmar z ulicy wiązów

    Cytuj
  • waligóra ogrodowy 12 sie 2010

    bliznę to ma po wybuchu (a raczej erupcji) granatu ręcznego! Z rany wypłynęła podobno krew i woda!

    Ja proszę, żebyście nie robili offtopu. Gadamy tutaj o Łękach! Przywrócę więc wszystko na właściwe tory:

    czy można tam zagrać w bilard?

    Cytuj
  • 12 sie 2010

    Bardziej mnie ciekawi czy w łękach jest oddział prowidentu- słyszał ktos może?

    Cytuj
  • waligóra ogrodowy 12 sie 2010

    W Łękach przechowywane są tablice z góry Synaj! Info sprawdzone!

    Cytuj
  • adzygmunt 14 sie 2010

    Nie ma żadnych określonych granic debilizmu. To tak jak z wodą, stale jest mokra.
    Albo inaczej, nie można utopić się "na pół".

    Cytuj
  • 19 sie 2010

    W Łękach od niedawna mają salon fryzjerski:D Chyba tylko to jest tam atrakcją:D I to na dodatek niezbyt dobrą:D

    Cytuj
  • 19 sie 2010

    najbardziej czadowe w Łękach w sklepie są sprzedawczynie One poprostu wyglądem straszą, ruszają się jak muchy w smole, są wyjątkowe nieuprzejme- co owocuje w sklepie brakiem kolejek!!!!ZA TO W BISTRO JEST WIELE ATRAKCJI BILARD PLAZMA ROMANTYCZNE CHWILE PRZY KOMINKU

    2 Cytuj
  • 19 sie 2010

    Do mieszkanki:) w 100% zgadzam się z tobą już wcześniej był podobny wpis na ten temat lecz ktoś go usuną :( Te panie zachowują się tak jak by pracowały za karę w tym sklepie:.

    1 Cytuj
  • 29 sie 2010

    nareszcie ktoś mądry usunął te bezzsensowne wpisy ROWERKA I KRASNALA OGRODOWEGO

    Cytuj
  • 30 sie 2010

    Jakim prawem została usunięta moja wypowiedz? Co w niej było nie tak?

    Cytuj
  • waligóra ogrodowy 2 wrz 2010

    Dzisiaj chciałbym zaprezentować Łęki tym, którzy nigdy nie mieli okazji oglądać tego cudownego miejsca. Oto mapa i legenda:

    http://img339.imageshack.us/img339/4601/19483101.jpg - mapa

    http://img691.imageshack.us/img691/6413/legendac.jpg - legenda

    Cytuj
  • 2 wrz 2010

    ale zadupie

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    Krasnalu ogrodowy Ty jesteś poprostu poj.... wróć do przedszkola bo mój pięcioletni syn by lepiej namalował od ciebie!Lecz sie na nogi bo na głowe już za póżno!

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    Wyborna mapka, idealne odwzorowanie.

    ja13 nie obrażaj innych użtykowników bo dostaniesz bana.

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    W każdym temacie chyba większosć zauważyła że rowerek może tylko nawiązać rozmowę z krasnalem ogrodowym wiec morał tego jest taki albo to jest jedna osoba pod dwoma nickami albo dwóch takich co się bardzo ''lubią,, i szukają tolerancji!

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    Jeśli rozmowa jest na poziomie to nie powinno to nikomu przeszkadzać. A więc morał jest tego taki że kiki pisze tu dla draki.
    Marcin mówi że on jest tolerancyjny i nad wszystko ceni sobie swoich czarnych przyjaciół.

    Cytuj
  • 1 paź 2010

    byłem w lokalu w centrum łęk , to poprostu skandal!!! Strażacy czy wy niewidzicie tego syfu, przecież to najgorszy rodzaj speluny . Te drobniaki wam nie są konieczne. A moze by tak zajęcia dla dzieci, spotkania z ludzimi kultury itp...

    Cytuj
  • 1 paź 2010

    Drogi F.J. muszę Cię zasmucić w łękach nie ma straży :( ale za to jest sołtys! masz rację ten lokal powinien się nazywać sodoma i komora nic dodać nic ująć:(

    Cytuj
  • 1 paź 2010

    To nie jest bistro?

    Cytuj
  • 11 paź 2010

    Krasnalu muszę Cię wyprowadzić z błędu. Jako że znam się trochę na bryłach, to zauważam błąd na Twojej mapie. Mianowicie replika wieży nie leży w Łękach, tylko jak wynika z mapy w Trzemeśni, co gorsza nie jest to wieża tylko piramida(niestety nie wiadomo czego)

    Cytuj

Odpowiedz