Forum » Okolice

Replika wieży Eifla w łękach

  • 6 gru 2010

    Zaraz zaraz, piszesz "biada temu" czy to przypadkiem nie jest zastraszanie, czy nie można tego podciągnać pod art. 190 par.1. Można.

    Cytuj
  • 6 gru 2010

    Widze ze cygnus dalej madrkuje ;/ '' biada temu '' to nie jest zastraszanie Cygnusiu :D :D Straznik ma racje a do tego jak dojda podpisy mieszkancow to nie bedzie tak kolorowo .

    Cytuj
  • adzygmunt 6 gru 2010

    Hi hi!!! ale śmiesznie się "porobiło" !!!

    Cytuj
  • 6 gru 2010

    Ale jaka tam obraza jest ?
    Aaaa, i chciałem zaznaczyć że Bar w Łęczańskiej strażnicy to chyba najbardziej urokliwe miejsce w tej miejcowości ;]
    Gdyby nie on to jadąc przez nie nawet nie wiedział bym że to są Łęki :)

    Cytuj
  • 6 gru 2010

    Grzesiu "biada temu" to takie zastraszanie jak znieważenie kogokolwiek w tym wątku, ale nie zrozumiałeś.
    I nie mądrkuje tylko wiem co pisze, ale możecie ciągnąć dalej tą błazenadę, bo straszenie ludzi prokuraturą i sądami to może działa na kogoś totalnie zielonego z prawa.

    Zastanów sie może co by było gdyby tak wszyscy reagowali, z sądów byś nie wyszedł, zakładając że wymiar sprawiedliwości dopatrzył by się znamion przestępstwa, złamania prawa.
    Cała ta dyskusja zaczyna być mocno idiotyczna.

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    [quote=cygnus] Grzesiu "biada temu" to takie zastraszanie jak znieważenie kogokolwiek w tym wątku, ale nie zrozumiałeś.I nie mądrkuje tylko wiem co pisze, ale możecie ciągnąć dalej tą błazenadę, bo straszenie ludzi prokuraturą i sądami to może działa na kogoś totalnie zielonego z prawa. Zastanów sie może co by było gdyby tak wszyscy reagowali, z sądów byś nie wyszedł, zakładając że wymiar sprawiedliwości dopatrzył by się znamion przestępstwa, złamania prawa. Cała ta dyskusja zaczyna być mocno idiotyczna.

    W dzisiejszych czasach kazdy kazdego moze oskarzyc i to za byle gówno, tak ze jezeli to jest prawda to mieszkancy tej malowniczej okolicy tez moga.

    A teraz dla odmiany moze ponapieprzamy sie z m c e ?? mce miasto bycze cztery domy dwie ulice :D :D Co wy myslicie ze mozecie sie uwazac za miastowych a zachowaniem pokazujecie ze ledwo z drzewa zeszliscie! Na miasto to trzeba miec wyglad drodzy.

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    Grzesiu, tu nie chodzi o jakies napieprzanie się, tu chodzi o najzwyklejsze poczucie humoru. Moja rodzina mieszka w Myślenicach od wielu pokoleń nie raz zdarzyło mi się pisać o M-cach pipidówa , myślisz że ktoś sie o to obraża. Inna rzecz, że nigdy na forum jak też w realu nie pisałem o wsi z pogardą i nie dziele ludzi na miastowych i tych ze wsi(na która notabene chętnie bym się już dziś przeprowadził). W tym temacie też nie zauważyłem wpisów o tak negatywnym wydźwięku.

    Życzę więcej poczucia humoru i mniej kompleksów z powodów mieszkania tam , a nie gdzie indziej.

    Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz, znaczenie ma, jakim jesteś człowiekiem

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    [quote=cygnus] Grzesiu, tu nie chodzi o jakies napieprzanie się, tu chodzi o najzwyklejsze poczucie humoru. Moja rodzina mieszka w Myślenicach od wielu pokoleń nie raz zdarzyło mi się pisać o M-cach pipidówa , myślisz że ktoś sie o to obraża. Inna rzecz, że nigdy na forum jak też w realu nie pisałem o wsi z pogardą i nie dziele ludzi na miastowych i tych ze wsi(na która notabene chętnie bym się już dziś przeprowadził). W tym temacie też nie zauważyłem wpisów o tak negatywnym wydźwięku.Życzę więcej poczucia humoru i mniej kompleksów z powodów mieszkania tam , a nie gdzie indziej.Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz, znaczenie ma, jakim jesteś człowiekiem [/quote]

    Akurat ja nie mieszkam w łekach :) ale denerwoje mnie takie napieprzanie z innych.., a co do poczucia humoru to bys sie zdziwil. Prosba do redakcji miasto-info.pl o usuniecie tematu.

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    Kim żeś Ty jest grzesiu że Cie tak wszystko drażni? Łęki od dawien dawna były uważane za stolice rozpusty- BISTRO.

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    O to chyba stały bywalec.

    Rowerek idź bez rowera.

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    Ależ powiało strachem! A z pozoru łeki takie spokojne, widocznie tworzy się tam jakaś bojówka.

    Cytuj
  • 12 gru 2010

    Ale ktoś doładował postów aby temat partackiej roboty z kolektorem poszedł w niepamięć, a niedalej jak w czwartek jakaś wielka KOMISYJO oglądała wypociny niby jakiegoś konsorcjum ale owa komisja nie była tak odważna by przejechać drogą po rekultywacji WOLELI ZNISZCZYĆ BUTY NIŻ SAMOCHODY.
    I tu moje pytanie czy inwestor czyli GMINA należycie nadzoruje wykonawcę

    Cytuj
  • adzygmunt 18 gru 2010

    Ruszył już proces z pozwu mieszkańców Łęk? Nie mogę doczekać się bytności na sali sadowej!

    Cytuj
  • adzygmunt 4 sty 2011

    Proces nie ruszył bo nie zebrano podpisów, projektodawca zaplatał się w czasie podróży od domu do domu w krzaki nabrzeżne i stanął jak wryty na cokole zerwanego mostu. Kto się pośpieszy może pstryknąć mu fotkę!
    Ech te Łęki, mają swoje atrakcje mimo, że nie mają radnego!

    1 Cytuj
  • 28 mar 2011

    [quote=adzygmunt] Proces nie ruszył bo nie zebrano podpisów, projektodawca zaplatał się w czasie podróży od domu do domu w krzaki nabrzeżne i stanął jak wryty na cokole zerwanego mostu. Kto się pośpieszy może pstryknąć mu fotkę!
    Ech te Łęki, mają swoje atrakcje mimo, że nie mają radnego! [/quote]

    adzygmunt obuś zyl wiecznie.

    1 Cytuj

Odpowiedz