Forum » Praca

KOMEX PCIM

  • 4 lut 2011

    Witam was,
    otrzymałem ofertę pracy w firmie KOMEX w Pcimiu, ktoś was może o nich
    słyszał? Znacie jakieś opinie? Nie za wiele znalazłem na necie, jedna opinia
    ze  "to szkoła życia" - wiecie coś na ten temat?
    Będę bardzo wdzięczny za informacje!

    8 1 Cytuj
  • 4 lut 2011

    teraz pracodawca to przeczyta i nie zatrudni nikogo komu ostatnio wysylal taka propozycje

    2 1 Cytuj
  • 4 lut 2011

    nie wiem czy widzialas jak w innym watku pisza o firmie ktora znajduje sie w sasiedztwie - firmie bzomex, jesli pracodawca stosowalby sie do tej zasady chyba zamknalby zaklad :)

    2 Cytuj
  • 4 lut 2011

    ależ Ty musisz być znany na całym świecie skoro firmy same się o ciebie upominaja. Przedsiębiorstwa nie wysyłają ofert bezpośrenio do jakiegoś człowieczka. Ten post to po prostu badanie opinii publicznej, bądź jakis zazdrosny który kolejny raz pragnie obsmarowć jakiegoś człowieka bądź całą firmę

    1 3 Cytuj
  • o.Tadeusz 4 lut 2011

    Łap fuchę a się przekonasz cały czas będzie mało mało będziesz robił robotę za 2 tyś a dostaniesz najniższą krajową będziesz też straszony że" na twoje miejsce jest 30 chętnych" a jak dasz wypowiedzenie to będzie" zastanów się dobrze czy znajdziesz coś lepszego"

    5 1 Cytuj
  • 4 lut 2011

    [quote=rockman] ależ Ty musisz być znany na całym świecie skoro firmy same się o ciebie upominaja. Przedsiębiorstwa nie wysyłają ofert bezpośrenio do jakiegoś człowieczka. Ten post to po prostu badanie opinii publicznej, bądź jakis zazdrosny który kolejny raz pragnie obsmarowć jakiegoś człowieka bądź całą firmę [/quote]

    prosze cie bez takich glupich komentarzy! dzwonil do mnie gość z firmy komex (podobno
    dostal namiar od znajomego) z propozycja pracy na maszynach (na ktorych obsludze sie notabene znam) - mam czas do namysłu - TYLE. To ty się mylisz - przedsiębiorstwa wysyłają oferty bezpośrednio - jestem na to przykładem.

    "banda idiotek" dzieki za info

    Cytuj
  • o.Tadeusz 4 lut 2011

    wiloo zaczekaj jeszcze miesiąc za puszki ze zarabia dostaniesz lepszą kasę a przy okazji jakiś szacunek będzie.

    3 1 Cytuj
  • 4 lut 2011

    a Ty wiloo przypadkiem z tą firmą nie masz już dłuższych zażyłości? czy to zwykły "zbieg okoliczności" ? :>

    3 Cytuj
  • 5 lut 2011

    A mnie się wydaję że osoba o której pisze "magaloman", czegoś tak żenującego jak ten tamat nie założyła by:) wiec może nie On założył ten temat ale ..... :P
    smiechu watte:)

    1 Cytuj
  • o.Tadeusz 5 lut 2011

    Po prostu nie ma już desperatów......

    Cytuj
  • 6 lut 2011

    Dwudziestosiedmioletni Wilu (jest zalogowany na miasto-info) pyta o pracę w Komexie...
    Wilu, jesteś znaną osobą w Myślenicach. To małe miasto i każdy wie kto się czym zajmuje i z kim się żeni.
    Nie wiedziałem, że można aż tak wtopić <hahaha>
    pozdrawiam

    3 Cytuj
  • 6 lut 2011

    Wilu ale dajesz po jajach :P
    Ksywe trza bylo bardziej oryginalna wymyslec skoro przeprowadzasz takie sledztwo :)
    I np Jawornik a nie M-ce :P

    1 Cytuj
  • 6 lut 2011

    A co myślici o podobnej firmie Ślusarpol z Jordanowa?

    2 Cytuj
  • 7 lut 2011

    ale Wilu sie usmieje jak to przeczyta :D

    1 Cytuj
  • 7 lut 2011

    czy wiloo z miasto-info.pl i wiloo z allegro.pl to ta sama osoba? buaahhahahah mega wtopa

    2 Cytuj
  • 7 lut 2011

    chłopie ale się pogrążasz... Kosmos.
    Nie wiem jak ty ale wg mnie xywka Wiloo i fakt, że masz 27lat świadczy o jednym. Dodatkowo wydaje mi się, że w Myślenicach jest jeden takowy. Więc znów pudło i znów ludzie mają z ciebie polew.
    A skoro rzeczywiście nim nie jesteś a piszesz, że prawdziwy wilu będzie miał ubaw to sam go zapytaj jak jest w komexie. Na pewno ci opowie jak jest "od kuchni"..

    4 Cytuj
  • 7 lut 2011

    Wiloo, może jednak badanie opinii publicznej dotyczące firmy Komex warto było zlecić osobie, bądź firmie która sie w tym specializuje.
    Albo chociaż tak jak już ktoś tutaj pisał, przynajmniej wpisać Jawornik, a nie Myślenice:)
    dobre dobre dawno się tak nie usmiałem:)

    1 Cytuj
  • 10 lut 2011

    Jednak chłop się chyba załamał:)

    2 Cytuj
  • 6 mar 2011

    [quote=banda idiotek] http://otomoto.pl/bmw-630-i-salon-pl-1-wlasciciel-C15626118.html
    sprzedom lub zezłomuję [/quote]
    vw polo !!!

    Cytuj
  • 12 kwi 2011

    [quote=gość: megaloman] a Ty wiloo przypadkiem z tą firmą nie masz już dłuższych zażyłości? czy to zwykły "zbieg okoliczności" ? :> [/quote]

    MIALEM O TO SAMO ZAPYTAC!!! pozdrawiam megaloma&#039;a bardzo dobrze zauwazone !!!

    1 Cytuj
  • 5 maj 2011

    koniec tematu o miedzynarodowej korporacji?

    2 2 Cytuj
  • 5 maj 2011

    tak, w picmiu i stróży chłopy nie majo internetu

    2 4 Cytuj
  • 5 maj 2011

    ale baby majo

    3 2 Cytuj

Odpowiedz