Forum » Praca

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

  • 13 lut 2011

    powinni was pomieszać wystarczy .zeby zmianowe na montazu zamienić zmianami i skończyło by się.bo tak się kłucicie o wszystko że aż głupio!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    Do "warchoł" - dobre hahah.
    Ale z tych wpisów to maja wasi prezłozeni pozytek, dowiedza sie o roznych rzeczach o ktorych nawet im sie nie sniło. Sypcie dalej moze zapanuje tam w koncu porzadek jako taki ;)

    Cytuj
  • 14 lut 2011

    HeH

    Cytuj
  • 15 lut 2011

    A Związki zawodowe załatwiają coś? Integracje, lub jakieś wczasy pod gruszą? Czy przez związek nic nie dostaniemy? Bo przeważnie w lutym integracja była. Wiecie coś na ten temat?

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    A ja jestem ciekawa,czy te "miłe"panie zastanowiły się nad tym co robią!!!co by było gdyby coś sobie zrobiła?jak popatrzyły by w oczy "jej"rodzinie?co powiedziały by jej dzieciom?podziwiam za odwagę i naprawdę nie bywałą lekkomyślność!!!

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    Dajcie już spokój bo ani zmian ani zmianowych nie trzeba mieszać ani zmieniać to piszącym o tym się w głowach pomieszało .Dużo gadać mało robić no wszystko narzekać na normy na zmianowe na zarobki. A wystarcz jak każdy będzie wykonywał swoje obowiązki co do niego należą i swoją osobą się interesował to już będzie poprawa.A tym co nie odpowiadają warunki pracy i płacy oraz zmianowe i zmianowi to niech zmienią Zakład na inny a tu zostano ci co naprawdę chcą pracować.Pierdołami się interesujecie plotki rozsiewacie a "najgorszy ptak co we własne gniazdo sra"Pozdrawiam kolegów i koleżanki ze zmiany D ZMIANOWA i ZMIANOWYCH też głowy do góry bo jesteście najlepsi to tylko niektórzy są do poprawy może właśnie zaczną nad sobą pracować.

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    sa przyjecia na produkcje do polplastu teraz jakos?

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    gacusiu daj sobie spokój z Polplastem iz Cooperkiem ale słyszałem że jest wolny etat na wycinke drzew na Zarabiu !!!

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    witam wszystkich mam takie zapytanie czy mógłby mi ktos w skrócie opisac jak wyglada praca na stanowisku surowce w firmie pol-plast z góry dziekuje

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    polega na podawaniu surowicy pracownikom produkcji...ha

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    no domyslam sie ale jak bys mogł/mogła opisac cza czym to polega czy to jest bieganina czy spokojna funkcja idt bede wdzieczny z gory dzieki

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    sorry za pisownie cos nie tak z klawiatura:)

    Cytuj
  • 19 lut 2011

    czy ta firma polplast robi to co elektroplast w stróży? pytałem w elektroplascie o zatrudnienie ale mnie odesłali z kwitkiem. podobno tam nieźle zarabiają? może jeszcze raz spróbuję. Ale oni mają na głowie cba, nie wiadomo czy to nie padnie.

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    Witam. Chciałabym się dowiedzieć jakie są warunki pracy w polplascie. I jakie płace :).

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    i czy są przyjecia?!

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    Nie wiecie czy będzie integracja?

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    właśnie bedą jakies przyjecia do polplastu?!?!?!?!?!?!?!?!?

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    sa cały czas
    wczoraj było pare osób na rozmowie

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    a ile nowo przyjeci tam zarobią?!?!?!?!?!?!?!

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    tysiaka

    Cytuj
  • 28 lut 2011

    Pracuję obok i z tego co widzę to Polplast to kolejna firma powstała na ludzkiej krzywdzie,zarobki to śmiech na sali.Wszystkim ubiegającym się o pracę w tej firmie proponuje wcześniej zażyć coś na powstrzymanie śmiechu, jak się dowiecie za ile macie pracować i ile godzin.

    Cytuj
  • 28 lut 2011

    co nowego w polplast sa przyjecia

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    są przyjęcia przez firmę Manpower w Krakowie na Lea

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    jak to przez firme Manpower w krakowie nie rozumiem?

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    moja znajoma była na rozmowie w firmie Manpower na stanowisko kontroler jakości do firmy Polplast ale wiem że ciągle poszukują

    Cytuj

Odpowiedz