Forum » Praca

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

  • 10 lut 2011

    to nie do pojecia jakie plotki powstaja w tym zakładzie co sie z prawda mijaja.... A jesli chodzi o mieszanie zmian to jest beznadziejny pomysł nic to nie zmieni a nawet moze dojsc do tego ze bedzie wieksze donosicielstwo jednej zmiany na druga. Jesli sie komus nie podoba zmiana to niech sobie sam zmieni albo zmiane albo prace proste...

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Nie zmiany trzeba pomieszac tylko zmianowe bo za duzo maja swoich pupilow.I dlatego pomiataja innymi.CZy nikt nie zaowazyl ze ze swoimi pupilami kawke popijaja posiadowki ploteczki.A na niektorych sie wyzywaja.Tak jak zmienia zmiany to juz beda zdane na siebie i wezma sie do roboty,bo kase biora a tylko paletaja sie i obgaduja.Jak zaczyna sie nocna zmiana to o ktorej wychodza z jadalni,rozdaja robote a potem sielanka na jadalni to jest chore Niech cos robia bo zacos im placa grube pieniadze a dlanas te ochlapy jak tu wyzyc do nastepnej wyplaty.Zmiany sa konieczne.

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    No masz racje powinni zmianowe lub zmianowych pomieszac, na innych zmianach to nie było by mowy żeby tyle na jadalni siedziały. Jak u nas wszyscy zaczynają prace od danej godziny (nawet na nocce) nie ma kawek o 22. Na D to kawki ,nic nigdy nie jest zrobione i zawsze syf zostawiony. Pomocnicy brygadzistów to plątają się nic nie robią, tylko gitare zawracają.

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    A co sadzicie o przedstawicielach zakladu przedstawicielka uwielbia KAPUSTE Z ZIEMNIAKAMI

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    co nowego w polplascie

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    co się dzieje w polplaście?

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    A co sadzicie o przedstawicielach zakladu przedstawicielka uwielbia KAPUSTE Z ZIEMNIAKAMI
    E ja tam wole "GROCH Z KAPUSTĄ" taki jak jest ostatnio na zmianie "d"

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    kolejna kwestia: bałagan po poprzedniej zmianie. Jak ktoś przychodzi na stanowisko kilka minut po rozpoczęciu pracy to niech pretensje ma sam do siebie,że nie dopilnował porządku. Ja kilka razy sprzątałam po innych (różnie bywa): tu kierownik zawoła pod koniec zmiany, szkolenie BHP, ktoś odpad przywiezie z montaży lub Skody-bałagan zrobi się zaraz. Zamiast narzekać , zacznijmy w końcu uczciwie pracować. Wszyscy jedziemy na jednym wózku, SZANUJMY SIĘ , to jest praca a nie konkurs na sympatie roku/sympatie zmianowych.
    Czasami odnoszę wrażenie,że dzieci w przedszkolu lepiej się dogadują :(

    Chciałam pozdrowić FANTASTYCZNE DZIEWCZYNY ZE ZMIANY D. Pojawił się problem , pracownice wstawiły się za jedną z nich, rozmawiały z dyrektorem ( miały szczęści ,że przyjechał na 6), sprawę po trochu wyjaśniono.
    Ja pracuje na innej zmianie, ale często widuje się z pracownikami ze zmiany D po pracy i napisze tylko tyle,że są najbardziej zorganizowaną/sympatyczną grupa w firmie. Chyle czoła!!!!!!!!
    Brawa dla kierownika , który nie zbagatelizował zaistniałego problemu, ale przyjechał dziś rano, żeby "na świeżo" rozwiązać problem.
    papa

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    dokladnie zbulwersowana ma racje niech kazdy pilnuje swojej pracy to bedzie ok! a D zmiana jest sspoko wiec od nas 100 ..ji w bok. pozdro

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    witam powinni ukarac ta osobe przez kogo powstał problem nie którzy nie maj własnego rozumu i słuhcaj a osób 3 tak to prrawda ze dziewczyny sa zgrane na tej zmianie i tak powinno byc a nie tylko kawa i palarnia od czego ten kierownik i dyrektor niech w koncu pozamienia zmianowe to najlepszy pomysl bedzie skonczy sie uwielbianie pupilków

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    W ZAKADZIE MAMY DYREKTORA KIEROWNIKA ZMIANOWE ITD POWINNI NAM DAWAC PRZYKLAD I TO DOBRY PRZYKŁAD ZEBY BYL ZAKLAD NA POZIOMIE A TU CO NAWET NIEKTÓRZY SŁOWA PRZEPRASZAM NIE ZNAJA I JAK BEDZIE DOBRZE

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    To nie był groch z kapustą na zmianie D tylko już bigos! Widac że zgrane były.

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    piszecie o tej zamianie, jakby to bylo pewne, juz taka zamiana kiedys byla, ale nie zmianowych...
    lepiej popatrzcie na siebie i na swoje wyskoki, palenie co godzine, przerwy 40 min zamiast 20
    ciekawe czy teraz tez wszyscy sa pewni swego. a tak w ogole to troche kultury, bo obrazic kogos na forum latwo, ale prosto w oczy to juz nie

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    I co ztego ze Kierownik byl jak i tak zadnych konsekwencji nie poniesie bo przeciesz zmianowa.Jaki przyklad daje i to ma byc przedstawiciel pracownikow.Jakby chodzilo o zwyklego pracownika to by polecial dyscyplinarnie bez zadnego wyjasnienia.MY NIE CHCEMY TAKIEGO PRZEDSTAWICIELA NIECH ODEJDZIE Z HONOREM

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    Obrazac to potrafia ale przeprosic z honorem nie umieja.To WREDNE jak mozna tak upokorzy upodlic.Zmiany musza nastapic bo sie komus juz przewraca w glowie .Jak teraz sie czuje '''''''''''''pewnie jest DUMNA z tego co zrobila,to jest kultura osobista zmianowej zmiany D i jej PUPILKI czyli ktorej juz od uslugiwania tez sie poprzewracalo.Moze czas na LECZENIE KIEROWNIKO PROSIMY O ZMIANY TAK DLUZEJ BYC NIE MOZE

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    Pracownikom nawet premie sie zabiera nawet chorowac nie wolno.A ZMIANOWA I JEJ PUPIL ZA TO CO ZROBILY TO WLOSEK Z GLOWY NIE SPADNIE.DOMAGAMY SIE SZACUNKU I KARY DA TYCH MILYCH PANZA ICH LEKOMYSLNOSC NATO KASA BEDZIE BO ZNOW NAM ZABIORA KIEROWNIKU ZROB Z TYM PORZADEK I POKARZ PRACOWNIKOM ZE NA NICH TEZ ZAKLADOWI ZALEZY A NIE TYLKO PUSTE SLOWA ZMIANY ZMIANY TO PODSTAWA

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    a kiedy bedzie integracja/?

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    Ale jesteście żałośni, dziwię się że Fabryka Polplast przyjmuje do pracy takie osoby. Dlaczego nie zgłosisz tego Kierownikowi tylko tu wypisujesz głupoty?

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    Ibardzo dobrze ! apeluje do wszystkich zmianowych aby mieli odwage wlasnie takiego reagowania na tego typu sprawy a nie chowali glowy w piasek , to jest waszym swietym obowiazkiem , przerwijcie to milczenie , nie bojcie sie prawdy tak jak kiedys nie bal sie zmianowy ze zmiany A .

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    Odczepcie sie od zmiany D raz na zawsze!!!! zostawcie w spokoju zmianowych i praqcownice i ajmijcie sie swoimi tyłkami. Jesli chodzi o ostatnia sprawe to zmianowe w czasie pracy maja pełna odpowiedzialnosc na nas i MA PELNE PRAWO na interwencje tego typu. PUKNIJCIE sie w głowe bo zachowujecie sie jak dzieci ktore dorwały internet i pisza klamstwa i sie ciesza pod nosa a nie patrza na konsekwencje tego co pisza... PROKURATURA SIE WEZMIE ZA TO FORUM BRAWO!!!! WKONCU

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    widzę,że skasowano mojego posta. Mam świadomość ,że zawierał mocne treści, ale nie chciałam nikogo urazić.
    Śmieszy mnie zaprzątanie sobie głowy osobistymi problemami innych pracowników, gdy większość z nas (pracowników Polplast) nie potrafi dopilnować porządku na stanowisku pracy.
    Jak to wygląda w oczach dyrekcji!!!!!!!!????
    Gratulacje za odwage i głupote jednocześnie dla osób, które obrażają inne koleżanki.
    Prokuratura niech bada IP danego użytkownika, ja nie mam nic przeciwko, tylko komuś "będzie łyso" :(

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    Zobowiązuję się zachować w tajemnicy informacje, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę oraz przestrzegać tajemnicy określonej w odrębnych przepisach.
    To tylko przykładowy wyrywek przepisów z Kodeksu Pracy.
    Ludzie, to co tu wyprawiacie, to przestępstwo.

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    Raz, dwa , trzy- Zły pan prokurator patrzy.

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    no wreszcie zaczynacie pisać poważnie

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    dla mnie to jest chore,jeden na drugiego donosi,jeden pod drugim dołki kopie,zawiść ludzka i złośliwość nie ma granic.

    Cytuj

Odpowiedz