Forum » Praca

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

  • 23 sty 2011

    hej bo zaczynacie wychodzic poza temat, nie mowimy o rankingach szkół tylko o Polplascie

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    dobrze już dobrze:) jak byłem pytać o pracę to nie przyjmują, to tak dla ogólnej wiadomości. Chyba że masz tam znajomego najlepiej w linii prostej pokrewieństwa to magiczna różczka robi zamach i ot już przyjmują:)

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    bzdury piszesz i tyle... rozumiem ze ostatnie 50 osob zatrudnionych tez bylo po znajomosci? uwierz mi ze nie ma zatrudniania po znajomosci, a po tym kogo potrzeba w zakladzie, wiem to bardzo dobrze. A bedziesz pracowal za ten 1000 zl ? chyba nie, w maju zwiejesz jak bedziesz mial robote wakacyjna... a jesli szukasz pracy na stale na tych warunkach to przyjdz i pogadaj z kierownikiem.
    A co do zmianowych, to zapytam jeszcze raz, czemu nikt sie nie zglosi sam do kierownika i powie ze chce zostac zmianowa? Łatwiej jest ponarzekac i tyle

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    Lepiej na Ciebie patrzą gdy Cię znają i gdy jest ktoś w stanie poświadczyć jakim jesteś człowiekiem. Zauważ że na rozmowie kwalifikacyjnej zawsze pytają czy znasz tu kogoś. W mojej obecnej sytuacji chętnie poszedłbym za taką stawkę, bo nie ma co wybrzydzać. Gdy byłem pytać czy była by możliwośc zatrudnienia na produkcji to tylko się zaśmiał, zaczął coś seplenić i tyle.

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    skąd wiesz o co się pytają na rozmowie kwalifikacyjnej? byles? jeśli pytają to pewnie dlatego ze to jest zwykle badanie rynku, czyli skad znaja polplast i co o nim sądzą...a nie dlatego czy ktos jest pociotkiem albo kuzynem osoby ktora juz pracuje. A ktorego kierownika sie pytales ze masz takie pretensje? z tego co wiem to ten z produkcji szuka osob i caly czas prowadzi rekrutacje i to z cv ktore przychodza mailem albo na portierni, tyle ze to tez nieregularnie jak pojawi sie potrzeba

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    do polplastu przyjmuja i przyjmowac beda, bo firma prze do przodu (a zlecen przybywac bedzie bo jednoosobowa wladza zarzadzajaca potrafi pokazac potencjalnemu klientowi ze zrobi tanio (w koncu zaplaci grosze pracownikom) i w miare przyzwoicie (bo bedzie cisnal ludzi zeby z szitu zrobili zloto) - wiec jaki klient odrzuci takiego dostawce?) - A rotacja ogromna przez to ze ludzie sami odchodza ze wzgledu na glowdowe stawki na produkcji, albo popiepszony system panujacy wewnatrz firmy, albo maja problem z praca /nie kumaja co jak i po co robia/

    w sumie kto tam nie pracowal i nie odstrasza go to co jest na forum niech zlozy podanie i sam sie przekona czy warto

    ten kto tam pracuje i jest niezadowolony to i tak nic nie zmieni bo a i owszem moze isc pogadac z kierownikiem swoim bo w wiekszosci sa to ludzie do szerokopojmowanej dyskusji, ale zas zaden z kierownikow nie zwroci sie wyzej bo nie ma sensu, wladza najwyzsza ma w du*ie pracownikow i ich problemy, a sami nic zmienic nie moga. wiec naprawde wspolczuje poniewaz z roznych powodow ludzie nie moga zmienic pracy, rzucic jej, bo bezrobocie duze, kredyty, rodzina jak to gdzies wyzej to sem ja pisal. wiec niech pisza na forum co im lezy na sercu moze chodziaz w ten sposob dotrze to gdzies dalej ze zle sie dzieje. a podpisywac sie pod tym nie beda bo zaraz zostana zwolnieni. za wlasne zdanie glosno wypowiedziane ktore rozni sie od zdania wladzy w polplascie sie wylatuje. wiec niech pisza anonimowo :)

    ten kto pracuje i jest zadowolony - to chwala jemu i niech trzyma sie rekami i nogami pracy ktora spelnia jego oczekiwania

    a ten kto pracowal i nie pracuje - ten wie ze poza polplastem istnieje lepszy chodz nie koniecznie bardziej normalny swiat.

    Cytuj
  • 24 sty 2011

    i co z tego ze idzie do biura? przeciez nie ona siebie wybrala tylko dyrektor w konsultacji ze swoja prawica.

    Cytuj
  • 27 sty 2011

    witam co nowego w polplascie

    Cytuj
  • 27 sty 2011

    pracowaam tam kilka dni i dziekuje za prace w takiej atmosferze i racja ze kierownik ma male adhd

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    Moje posty znikają,prawda w oczy kole;)

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    Hej znow wyjazd na narty i zabawa a my tyramy jak woly i skad maja na to kase oczywiscie nasze pracownikow mam juz tego dosyc mnie trzyma tylko jedno w tej pracy moj zmianowy juz jest coraj lepiej moze cos z tego wyjdzie tylko musze uwazac na te wredne baby bo cos podejzewaja i nakabluja do kierownika lub jego zonki ale ja nie zrezygnuje bo zmianowy mnie lubi i pomaga zmianowy z zmiany B jest juz moj teraz wezme sie za pracownice ktore kradna czesci do domu i skladaja a potem normy wykonuja sa to osoby ktore dlugo pracuja ze zmiany D to M Z E zmiana B D C J zmiana A to MM BM ze zniany C jeszcze nie zlapalam nikogo Wszystko doniose ale jeszcze czekam bo mosze osiagnac cel ze zmianowym ze znianyB tylko nie ztym maloletnim sius majtkiem bo on robi wielki szum a malo wie

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    to nie on winien tylko ona na jej punkcie sie bawie bo ma fory ale rownooprawnienie musi byc jakie to faforyzowanie ona tak samo ma obowiazek charowac jak mya staruszkami sie nie interesuje dajmy mu spokuj bo jest dobrym pracownikiem a ja zartuje ale jej dam w kosc oko za oko zab za zab tak mowi przyslowie lubie jak sie denerwuje ale to nikomu jeszcze nie zaszkodzilo ona ma chopla na jego punkcie nie ma zadnych romansow ani zdrad to tylko plotki firma nie jest najgorsza da sie wyczymac mowie wam zamieszalam troche sorki pa ale jej mina mi daje satysfakcje sorki

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    koniec zabawy w kotka i myszke czemu ktos rozsiewa takie plotki to brednie i klamstwa ja tam pracuje dlugo i bylam na wszystkich zmianach i powiem tak zmiana B jes ok zmianowy duzo pomoze wytlumaczy a na innych zmianach to pozastawiaja samemu sobie na znianie A nawet krzyczy zmianowy przeklina czemu kogos ponosi dajcie spokuj jak wam nie pasuje to sa inne prace odejdz z honorem a nie siej bajek

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    Moje posty nadal znikają hehe.Kurcze przeczytałam pulcherine i osaczoną zadowoloną, i wogóle nie wiem o co chodzi... ciężkie sformułowania brak przecinków. Może ko któraś z tych po podstawówce hehe

    Cytuj
  • 6 lut 2011

    Ale ktoś puścił plotkę, co z prawdą się mija:) Zmianowi w polplaście to przeciętni kolesie (nie ma na czym oka zawiesic) Czy mają kochanki? mało prawdopodobne, ja osobiście to nawet osranym kijem bym ich nie dotknęła. Zero urody, inteligencji jeszcze na dodatek podeszły wiek , większośc żonatych. Chyba że istnieją takie dziewczyny którym to się podoba (mi osobiście nie, i też takich dziewczyn nie znam).Jeżeli chodzi o uprawianie chałpnictwa w domu (czyli branie części do domu do złożenia lub innej obróbki) to norma! Powinni robic przeszukiwania na bramie! Niektóre osoby siedzące na montażu biorą części do domu, narobią normy i premie dostają. I to zawsze te same premie mają. A jak przyjdzie z maszyn dziewczyna, to nie ma szans żeby dorównała koleżanką.I premii nie ma. No więc szanowny kierowniku, bo wiem że to czytasz. Tyle jest osób na maszynach co patrzą na części przejmują się swoją pracą (może nie jest ich wiele ale są) Też powinny premie miec!

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    dlaczego ktos kasuje moje posty prawda jest ze pracownice biora czesci do domu a pzniej rypia normy i dostakja premie ze zmiany C bierze czesci do domu a pózniej ma czas wszystko obserwowac cosie dzieje głowa jej hcodzi jak karuzela w wesołym miastec<zku nawet mysz nie pzreleci bo wie ze leciala nie sztka jest brac do domui pisac ze jest norma niech cspróbuje zrobic to w pracy cały czas chodzi ze stanowiska do szatni i czesci zrobione w domu przemyca

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    Jak ktoś ma nudne życie i nie ma co z nim robic, to pracę i plotki do domu przynosi. W domu nuda to części składa , bo w domu z nikim nie pogada. A jak przyjdzie do pracy to gęba jej się nie zamyka bo więcej ludzi, i zawsze jest z kim pogadac. Puste życie współczuje.

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    Biorą i brać będą bo dlaczego nie .Normy ,normy ,normy .......a dyrekcja ,cóż dyrekcja oko na złodziejaszków przymknie bo liczy się ilość i kogo to obchodzi jakim sposobem normy są wykonane.Ludzie sami na siebie szykują bata a potem szloch bo ręce bolą ,żenada.Zacznijcie się szanować !!! Bo jak sami nie zaczniecie siebie szanować to nie liczcie na to że ktoś sie z wami bedzie liczył.Nie zwalajcie że Dyrektor taki czy owaki ....sami sobie jesteście winni !!!

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    pracownicy dążą do norm bo boją się ze mogą stracić pracę. normy są chore bo liczone w chory sposób, bo liczy sie zysk a nie człowiek. porażka.

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    Hej mamy pomysl to dobre razwiazanie trzeba zrobic tak jak na skodzie rozloczyc zmianowe ze swoimi faworytkami ktore beda mialy premie to dobre bo za bardzo sie zpoufalily ze zmianowymi i porobily sie grupy a jak sie je rozdzieli to juz nie wszyscy sie tak lubia i bedzie spokuj zaufajcie nam robota bedzie zrobiona tak jak nalezy i bez zadnej pomocy ze strony zmianowych lub jej pupilow juz roboty beda rozdawac w kazdy dzien co innego a nie to samo ciagle bo mozna juz ze swirowac zrobcie tak zmiencie zmianowe i zobaczycie poprawe

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    Tak to dobry pomysl z tymi zmianami bo,napewno nie zmienia zmianowych ale zmiany sa potrzebne bo zawsze czas cos poprawic .Na skodzie to pomoglo i sa rezultaty pozytywne.Kierownik moze to wdrozy w swoje plany zeby bylo lepiej wydajniej.W tedy skoncza sie nocne posiadowki ze zmianowymi na jadalni herbatki kaweczki.A zaczna bardziej nowym pracownika pomagac a nie ze nowi musza pytac gdzie jest zmianowa i szukac.Wtedy kazdy bedzie mial szanse do dodatkowej premi i wykazania sie na co go stac.

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    Tak duzo bylo na temat zmianowego ze zmiany B a moze warto zajzec na zmiane D.To nie fer oskarzac jednego jak jest wiecej takich co mysla nie glowa a spodniami ale to jest ich honor co robia

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    Ta praca wykonczy nas sama bo nato pozwalamy Nawet chorowac nie wolno bo z pracy mogo zwolnic

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    Kierownictwo nic ztym nie zrobi ze biora te czesci bo dlanich to czysty zarobek a sami sie nie szanujecie bo pokazujecie ze normy staracie sie wyrabiac ale jakim kosztem stresem i po pracy nadal praca polplastu Gdzie wasze zycie rodzinne rozrywka relaks zyjecie tylko praca NIe zabierajcie czesci zrobcie tyle na co Was stac lepiej zrobic mniej a dobze bez przebierania Odpoczywajcie po pracy a nie bujcie sie ze na nastepny dzien normy nie wykonacie Mamy miec zadowolenie z pracy a nie koszmar zycze zmian

    Cytuj
  • 10 lut 2011

    mogłabym zasięgnąć informacji czy w chwili obecnej są jakieś przyjęcia do biura? bardzo Was proszę bo nie wiem czy składać CV?

    Cytuj

Odpowiedz