Forum » Praca

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

  • 14 sty 2011

    Poważnie. Z tym, że chodzi o nowe dziewczyny. Starsze stażem dostają plus minus 1200 na rękę. Z facetami jest lepiej, a jak ci sie trafi specjalista, albo kierownik, to już nawet po europejsku

    Cytuj
  • 14 sty 2011

    po europejsku - rozwiń proszę...

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    może lepiej nie rozwijać, żeby sie za bardzo nie zdołować....prawda jest taka że największe oszczędności są na pracownikach produkcji...

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    wiecie co to tak apropo "to sem ja" i innych podobnie nażekających na polplast, ja wcale nie jestem mitycznym pracownikiem pracującym po 14h dziennie, tylko normalnym pracownikiem produkcji. najlepiej jest na wszystko nażekać i nadawać i zawsze mówić że ma się za mało na wypłacie jaki macie problem wybudujcie sobie zakład sprowadzcie maszyny czy co tam trzeba bądzcie dyrektorami i zatrudnijcie pracowników ustalcie im wypłaty na poziomie 2 a nawet 3 tyś bo chyba takie są dla was odpowiednie i wtedy wszyscy was będa wychwalać pod słońce i mówić w jakiej cudownej fabryce pracujecie. tyle tylko że ja mam takie wrażenie iż zatrudniając ludzi bez wyższego wykształcenia nie dacie im więcej niż 1200 zł więc mam "propozycje poprawy sytuacji" :) idzcie na studia i zostańcie np. kierownikami........

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    Ciekawe jest to, jak osoba która ma tyle odwagi żeby pisać na forum z takim zacięciem o szczegółach pracy w Polplaście, nie ma odwagi jawnie powiedzieć co jest nie tak. Na pewno ma swojego szefa z którym na pewno się da pogadać, nawet jeśli jak pisze dba o swoje 4 litery. Forum jak papier, wszystko przyjmie, szkoda tylko że jak zwykle na zasadzie ktoś komuś coś i gdzieś powiedział... To chyba nie sem ja, ale sem dobrze manipuluję.

    Cytuj
  • 16 sty 2011

    'Do Egiptu pojechały osoby, które na to sobie zasłużyły, bo pracują po 14h dziennie'
    Do tej pory nie wskazałaś ani jednej takiej osoby

    'Firma w przeciwieństwie do Coopera działa o wiele krócej'
    Działa o wiele dłużej

    'Firma ma małe obroty i zyski'
    Bzdura

    'Ludzie zarabiają mało, bo koszt budowy hali musi sie zwrócić'
    Ekonomiczny żart

    'Ludzie pracujący na produkcji nie mają wykształcenia'
    Ja znam kilku magistrów tam pracujących

    Odpowiadam na twoje argumenty, nie naRZekam. Odrzucając wszystkie 'to się zwolnij', 'to sobie załóż własną firmę' i 'ktoś ci coś powiedział' jako śmieszne i nie wnoszące nic do tematu.

    Jest taka zasada- kiedy ktoś przestaje argumentować, a zaczyna cię obrażać, dalsza dyskusja z tą osobą jest bezcelowa.

    Cytuj
  • 16 sty 2011

    dlaczego został usunięty post frasobliwego? co prawda boli ?
    Frasobliwy wyślij to jeszcze raz niech wszyscy wiedzą jak tu jest...

    Cytuj
  • 16 sty 2011

    Ja proponuję aby karzdy niezadowolony założył własną firmę dał zarobić pracownikom godziwie i niech wtedy napiusze na tym forum jeżeli tego nie potrafi to dlaczego krytykuje innych

    Cytuj
  • 16 sty 2011

    A ja jednak proponuję, żeby każdy kto czuje się źle w tym miejscu poszukał sobie nowej lepszej pracy. Istnieje zasada akcji reakcji, więc jeśli tu jest źle to trzeba coś próbować zmienić, albo dla ogółu albo dla siebie samego. Podejście na zasadzie: niech każdy wie jak tu jest źle nic nie wnosi poza tym, że ktoś cośtam sobie napisał w internecie... Są przedstawiciele pracowników, a jak nie to można poprosić kierownictwo o spotkanie i załatwić rzeczy normalnie. Naprawdę nie pamiętam żeby ktoś przymuszał pracowników do zostania w Polplaście...nic na siłę, w obie strony.
    A co do "to sem ja" to jesteś najlepszym przykładem obrażania się na osobę która może mieć odmienne zdanie od Twojego.
    Skoro tak świetnie znasz firmę, jej dane finansowe, historię i ludzi nią zarządzających oraz wszystkie problemy jakie dotykają firmę, to czemu nic z tym nie zrobisz? Narzekanie na kadrę zarządzającą to takie typowe. Ja już to gdzieś widziałem i nic z tego nie było.

    Cytuj
  • 16 sty 2011

    no nareszcie widze że ktoś ma podobne zdanie do mojego... to apropo "pysio", bo już myślałam że tylko ja jedna mam odmienne zdanie w gronie piszących tu osób

    Cytuj
  • 16 sty 2011

    [quote]
    Ja proponuję aby karzdy niezadowolony założył własną firmę dał zarobić pracownikom godziwie i niech wtedy napiusze na tym forum jeżeli tego nie potrafi to dlaczego krytykuje innych[/quote]

    Proponuję, żeby kaŻdy niezadowolony z polityków najpierw został posłem i wtedy niech napisze na forum. Jeżeli tego nie potrafi to czemu krytykuje innych?

    [quote]A co do "to sem ja" to jesteś najlepszym przykładem obrażania się na osobę która może mieć odmienne zdanie od Twojego.[/quote]

    Zacytuj fragment, w którym się na kogoś, lub na coś obrażam.

    [quote]Skoro tak świetnie znasz firmę, jej dane finansowe, historię i ludzi nią zarządzających oraz wszystkie problemy jakie dotykają firmę, to czemu nic z tym nie zrobisz?[/quote]

    Dyskutujesz nie z tym co napisałem, tylko z kimś, z kim ci się wydaje, że jestem.

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    jesli chodzi o egipt to np pan artur pojechał nie dawno został pzryjety do zakladu i co w niósl nic tak anprawde a juz dostał nagrode tyle tylko ze do kolezanki ze zmiany dymił an integracji i odnosil sie bardzo chamsko

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    pracuje w polplascie juz ponad rok chodze na studia i nie ma mowy zebym w tej firmie awans dostała a ludzie po zawodówce dostaja sie do biura tak jak to teraz dostałą jedna pani awans wszyscy wiedza ktora nawet zielonego pojecia nie majac o tej pracy a ja studiuje kierunek zwiazany z tym i nic

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    S teraz jakies przyjecia?? bo slyszalem ze sa na magazyn czy cos..

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    Tak zapraszm na magazyn 1300zł na start i za darmochę dostaniesz i kierownika z małym ADHD!

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    Ja osobiście nie lubię stawiać się w roli polityka - bo słabym jestem aktorem i to nie jest mój styl - porostu nie umiem i nie dam rady wciskać kit co by się sprzedać! Jeżeli chodzi o firmę "co bym ja miał" i dał zarobić pracownikom to np! Bo pani "fizyczna" za cały grudzień z urlopem i z pięcioletnim stażem otrzymała 944zł w POLPLAST. Daj walutę na start a Ja nie pozwolę aby Ona jadła i jej rodzina chleb ze smalcem. Nie rozumiem tylko dyrektora, dlaczego tak zaniedbuje dobrych i sprawdzonych pracowników. Którzy pracują długi czas w tej firmie i znają się na tej robocie lepiej od Niego. Przeciecz to każdy z Nich pracuje również na jego utrzymanie i rodzinę.

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    Jak ktoś ma dobre znajomości w polplaście to nawet po zawodówce do biura przyjmą,Zmianową zostaniesz po podstawówce. A wykształceni na maszynach pracują ,taka właśnie tam polityka jest.

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    Podobno maja przyjmowac 100 osob...? nie wiem ile w tym prawdy ale fajnie by bylo :)

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    tak zzgadzam sie ze zmianowym mozna zostac po podstawówce to jest paranoja nie wiem czy dyrektor jest tak ciemny poprostu to swiadczy o nim jak mam wykfalifikowana kadre

    Cytuj
  • 22 sty 2011

    jedna zmianowa jest po hufcu pracy to prawie jak magisterka swieci inteligencja ze nowo przyjete osoby na jej zmiane uciekaj po 1 dniu

    Cytuj
  • 22 sty 2011

    hmm jeśli ktoś się czuje na siłach, niech idzie i powie że chce być zmianowym (jeśli ma odpowiednią wiedzę na maszynach) albo zmianowa, a moze nikt do tej pory sam sie nie zglosil i nie bylo chetnych na to miejsce i na ilosc roboty i odpowiedzialnosc jaka sie ponosi? jak ktos uwaza ze ma umiejetnosci i wiedze to czemu nie probuje, przeciez kierownicy nie sa w stanie znac wszystkich ludzi i ich umiejetnosci

    Cytuj
  • 22 sty 2011

    Straszną wiedzę mają, zapytasz się o jakąś pierdołę....to nie wiedzą tylko się kontroli pytają. Jakby pierwszy dzień robiły...a pracują od tąd co polplast istnieje. Ale cóż można oczekiwac po podstawówce.

    Cytuj
  • 22 sty 2011

    to ja jestem po liceum to mnie nie przyjeli, to jest polska... (świadomie napisane z małej litery na wyraz braku szacunku dla tego co się dzieje w tym nędznym kraju) ...dziadku,niepotrzebnie o to walczyłeś...

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    [quote=rockman] to ja jestem po liceum to mnie nie przyjeli, to jest polska... (świadomie napisane z małej litery na wyraz braku szacunku dla tego co się dzieje w tym nędznym kraju) ...dziadku,niepotrzebnie o to walczyłeś... [/quote]
    MPO młodzież po ogólniaku to ci niestety pozostało.

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    teraz to nawet z takiej pracy powinniśmy się cieszyć. To był najgorszy wybór jaki kiedykolwiek mogłem podjąć. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH, W TYCH CZASACH TO TYLKO TECHNIKUM ALBO ZAWODÓWKA I NIE ZWIEDŹCIE SIĘ TYM ŻE NAUCZYCIELE Z GIMNAZJUM WYŚMIEWAJĄ SIĘ Z UCZNIÓW ZAWODÓWEK I ZAWODÓWEK.
    PS chodzi mi tu o nauczycieli z gim. nr 1 mają wiele zabawy z ludzi chodzących do Średniawskiego.

    1 Cytuj

Odpowiedz