Forum » Praca

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

  • 1 mar 2011

    dziwnie dziwnie z tego co mi wiadomo bylo i co piszą wyżej wyżej to że normalnie w budynku polplast sie idzie na rozmowe jak zadzwonią do danej osoby:P

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    Ja też byłam w Krakowie na rozmowie , ale jak na razie to mam czekać na telefon nic więcej mi nie powiedzieli

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    bezposrednio do polplastu skladajcei na e maila podanai sa pzryjecia caly czas

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    jeśli złoże na e mail to swoje CV to długo musze czekac na odpowiedz od nich...... bedzie jakas rozmowa kwalifikacyjna?

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    A może mi ktoś podać e mail do tej firmy ?... Proszę :)

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    mam pytanie do osób, które były na rozmowie w krakowie, czy ktoś już z tych osób pracuje?

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    A ja mam pytanie ile się czeka na odpowiedz jeśli złożyłem swoje CV?

    Cytuj
  • 9 mar 2011

    nie bo praca jest odwołana niemogę dogadać się z polplastem ,może jak wobudują hale

    Cytuj
  • 9 mar 2011

    nie rozumiem :/..... jak odwołana ?.... o co tu chodzi ??!!!

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    No właśnie, jak to odwołana ja bylam na rozmowie w Krakowie na stanowisko kontrolera jakosci powiedziano mi, ze sie zakwalifikowalam i mialam czekac na telefon odnosnie ustalenia terminu rozpoczecia pracy i cisza. Dziwne.

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    Ja też byłam w Krakowie na rozmowie ale na pracownika produkcji .... to samo mi powiedzieli i jak na razie cisza :/....

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    Te osoby , które były na rozmowie w firmie Monpower niech nie liczą ,że ktoś się do nich odezwie . Praca w Polplaście przez te firmę jest już nieaktualna... tak jak pisała "riwa" szefowie się nie dogadali i nici z pracy ...ja tez na nią liczyłam . Informacje mam z pewnego źródła ...niestety

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    Z pewnego źródła to znaczy skąd ?....jeśli można wiedzieć :)

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    kontaktowałam się tel. z osobą , która rekrutowała w Manpower...czy takie źródło wystarczy?

    Cytuj
  • 11 mar 2011

    Mogliby chociaż do ludzi oddzwonic i poinformować o tym, że nic z tego.

    Cytuj
  • 11 mar 2011

    No to ładnie nas zrobili w bambuko ;/..... dokładnie nawet nie zadzwonili tyle to mogliby zrobić......

    Cytuj
  • 11 mar 2011

    Mogliby... ale kto by im kazał , jak potrzebowali i prowadzili pożal się Boże rekrutację to po 3 razy do Krakowa trzeba było jeździć i tracić na bilety... a jak nic z tego nie wyszło to nawet pocałuj w .... nie powiedzieli, buraki jedne:/

    Cytuj
  • 14 mar 2011

    witam,
    do "K-2"
    ja również byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w manpower i również oddzwonili że zakwalifikowałam się na stanowisko kontrolera jakości w polplaście, prace miały rozpocząć się z połową lutego... później mówiono że z początkiem marca i kobieta która do mnie dzwoniła powiedziała ze skontaktuje się ze mną o dokładnym terminie rozpoczęcia pracy i podpisaniu umowy.... jednak do dzis cisza...
    jedyne co mogę powiedzieć to mimo iż na początku wydawali się być OK to z WIĘKSZYM BRAKIEM KOMPETENCJI SIĘ NIE SPOTKAŁAM
    jak dla mnie czyste oszustwo- AŻ CHORE...:/

    Cytuj
  • 27 mar 2011

    1200 1400 przy dobrych znajomościach

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    CO NOWEGO W POLPLASCIE

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    1000zł

    Cytuj
  • 19 kwi 2011

    dość tak

    Cytuj
  • 22 kwi 2011

    Teraz jest lepiej z płacą, ponieważ do wypłaty dostajemy premie. Chociaż wiadomo że lepsza byłaby podwyżka ale i tak dobre i tyle.... to wychodzi około 1200-1400

    Cytuj
  • 28 kwi 2011

    no właśnie, niby pięknie ładnie... hi hi hi ha ha ha ...donosiciel jeden!!!!

    Cytuj

Odpowiedz