Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 17 paź 2011

    wie ktoś coś o pracy jako stolarz

    2 2 Cytuj
  • 17 paź 2011

    w Pcimiu chyba przyjmują

    3 2 Cytuj
  • 17 paź 2011

    Bez jaj szukam kobiety do pracy w sklepie z odzieżą, i co zgłoszeń ok 200 scie z tych 150 nie czyta ogłoszenia i śle byle posłać. Cytuje " ooo a skąd Pan dzwoni bo ja tyle tego wysyłam " nie chcesz pracować jedna z drugą to nie spamuj skrzynki. Daj pracować tym co naprawdę chcą zarabiać.

    Szukam do pracy w sklepie odziezowym, praca 6 dni w tydzieniu umowa o pracę 1200 netto plus premia. Mile widziane doświadczenie w handlu.

    5 5 Cytuj
  • 17 paź 2011

    Panie menedrzeże , a czy zusik płacimy czy jakoś "sie dogadamy". I drugie pytanko - ile godzin na tydzień zasuwamy? 48?

    2 3 Cytuj
  • 17 paź 2011

    tyle owiecz[quote=gość: Menager] Bez jaj szukam kobiety do pracy w sklepie z odzieżą, i co zgłoszeń ok 200 scie z tych 150 nie czyta ogłoszenia i śle byle posłać. Cytuje " ooo a skąd Pan dzwoni bo ja tyle tego wysyłam " nie chcesz pracować jedna z drugą to nie spamuj skrzynki. Daj pracować tym co naprawdę chcą zarabiać.

    Szukam do pracy w sklepie odziezowym, praca 6 dni w tydzieniu umowa o pracę 1200 netto plus premia. Mile widziane doświadczenie w handlu. [/quote]
    Tyle owieczko to sie daje na tace

    4 1 Cytuj
  • 18 paź 2011

    to sie zatrudnij jako BOY u ksiedza :)

    Panie menedrzeże , a czy zusik płacimy czy jakoś "sie dogadamy". I drugie pytanko - ile godzin na tydzień zasuwamy? 48?

    Praca od 8 do 17 czyli masz 9 x 5 dni to daje 40 godzin plus 4 godziny w sobote

    1200 netto czyli do ręki pełna umowa, żadne wiejskie sciemy kombinowanie w KRUSY i inne nie wchodzą w grę. Podoba się zapraszam nie powodzenia w szukaniu pracy.

    + Premia od obrotu sklep sie kręci ruch w nim jest, naturalnie jak sie komuś nie podoba niech szuka rynek pracy jest ogromny zwłaszcza w myślenicach :0 a i do krakowa busem to tylko 5,50.

    2 3 Cytuj
  • 18 paź 2011

    na jakiej ulicy ten Pana sklep??:)

    2 2 Cytuj
  • 18 paź 2011

    Menager
    A mój kalkulator wyliczył, że 9 godz x 5 dni to daje 60 godzin.

    3 2 Cytuj
  • 18 paź 2011

    9x5 to chyba 45 h

    3 2 Cytuj
  • 18 paź 2011

    [quote=gość: Menager] Panie menedrzeże , a czy zusik płacimy czy jakoś "sie dogadamy". I drugie pytanko - ile godzin na tydzień zasuwamy? 48?Praca od 8 do 17 czyli masz 9 x 5 dni to daje 40 godzin plus 4 godziny w sobote1200 netto czyli do ręki pełna umowa, żadne wiejskie sciemy kombinowanie w KRUSY i inne nie wchodzą w grę. Podoba się zapraszam nie powodzenia w szukaniu pracy.+ Premia od obrotu sklep sie kręci ruch w nim jest, naturalnie jak sie komuś nie podoba niech szuka rynek pracy jest ogromny zwłaszcza w myślenicach :0 a i do krakowa busem to tylko 5,50. [/quote]

    Panie "Menager".

    "Menager" - piszę się Manager lub Menadżer.

    2 2 Cytuj
  • 18 paź 2011

    kiszony ogór wam na klate nie chce sie wam pracować dalej 5,50 i do miasta jeżdzić.

    2 3 Cytuj
  • 18 paź 2011

    Lechozaurus mógłbyś wylewać swoje frustracje gdzieś indziej ? Ludzie tutaj faktycznie roboty szukają.

    2 1 Cytuj
  • 18 paź 2011

    jest jakaś praca dla kierowcy kat B na busa dostawce cokolwiek ? po za tą w stróży przy kosmetykach po 20h tygodniowo ? trochę więcej godzin więcej pracy Proszę ...

    1 1 Cytuj
  • 19 paź 2011

    do Menager
    Jak się można z Panem skontaktować ? Bardzo mi zależy :) Oczywiście, jeżeli oferta jest nadal aktualna... POZDRAWIAM

    3 Cytuj
  • 19 paź 2011

    do Menager
    bo prawda jest taka ze pelno dziweczyn jest bez pracy w zwiazku z tym tez duzo szuka tylko wieksza polowa wogole nie nadaje sie do pracy wiem cos o tym bo sam nie dawno szukalem!i powiem szczerze jest gorzej niz zle!ciezko o konkretna osobe!bo takie z regoly prace maja!co widac po naszych sklepach gdzie jak juz jakas dziewczyna prace znajdzie to sie jej trzyma!
    i odwrotnie!pracodawca tez stara sie taka zatrzymac!bo jesli widze ze dana osoba non stop zmienia prace to tez daje duzo do myslenia!
    zycze powodzenia

    3 2 Cytuj
  • 19 paź 2011

    Do Menager
    Czy osoba ktora nie ma doswiadczenia w handlu ma jakies szanse na zatrudnienie u Pana ???
    Zalezy mi bardzo!

    3 Cytuj
  • 19 paź 2011

    ludzie, ten Menager robi was w wałka, gość wymyślił, że ma firme, ani telefonu, ani nazwy sklepu.

    3 2 Cytuj
  • 19 paź 2011

    ogłoszenie jest na gumtree i tablica pl jak admin kasuje posty
    jak ktoś chce to znajdzie Pozdrawiam

    2 2 Cytuj
  • 19 paź 2011

    taaaaa menager ma ogłoszenie na gumtree , nawet nr tel zostawił wiec drogie panie radze zapisac i zapamietać !!! ten nr aby następnym razem nie było takiej sytuacji jak to opisał wyżej pan menager.

    3 Cytuj
  • 20 paź 2011

    a mozna u Pana godziwie zarobic ? mam męża co bez pracy jest, chcemy kupić mieszkanie u raby potrzebuje pracy by spłacać kredyt. Jestem sumienna i miła mam 23 lata nie choruję. Niech ktoś da link do tego ogłoszenia

    4 4 Cytuj
  • 20 paź 2011

    szukam pracy jako mechanik lub kierowca kat. B C D może coś wiecie

    1 1 Cytuj
  • 22 paź 2011

    A ja byłam na rozmowie u menadzera i dostałam prace. Jednak można znaleść prace w naszym miasteczku serdeczne podziękowania dla Pana i całej Pańskiej rodziny.

    2 5 Cytuj
  • 22 paź 2011

    szukam pracy jako mechanik lub kierowca kat. B C D może coś wiecie:
    PKS Grupa prężnie rozwijająca się Firma przyjmuje do pracy.
    Mieli doświadczony pracowników , ale ich pozwalniali ,a teraz szukają niewolników murzynów do pracy.

    1 3 Cytuj
  • 22 paź 2011

    Panie Menadzerze dziękuje za mozliwosc pracy stawie sie o 8 rano juz w poniedziałek serdecznie dziekujemy.

    3 4 Cytuj
  • 22 paź 2011

    [quote=gość: zadowolona] Panie Menadzerze dziękuje za mozliwosc pracy stawie sie o 8 rano juz w poniedziałek serdecznie dziekujemy. [/quote]

    Złapałą chyba pana boga za nogi :)) Weź babo coś na wstrzymanie bo chyba ci niezbyt.

    6 2 Cytuj

Odpowiedz