Forum » Społeczeństwo

Nauczycielka plastyki z Wiśniowej wiceprezesem w PGNiG

  • Janek Sal 22 cze 2023

    co zrobiła to zrobiła - ale reklamę na pewno . nigdy tak wiele nie mówiono o gminie Myślenice ,

    Fakt tłuste koty cos zaczynają przechodzic na wegetarianizm - mięsko sie bedzie konczyc czas na posiłki w azylu

    10 Cytuj
  • 22 cze 2023

    Spoko... wczoraj ZNAFCA kotów zstąpił z niebios i będzie kotki tresował oraz im karmę wydawał.
    Ale co przeżarły to już ich...

    10 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 27 cze 2023

    Tyle dni minęło i cisza w temacie. Ktoś może wie czym zajmuje się wiejska nauczycielką plastyki w koncernie paliwowym???

    12 Cytuj
  • 27 cze 2023
    Obserwator30 napisał/a:

    Tyle dni minęło i cisza w temacie. Ktoś może wie czym zajmuje się wiejska nauczycielką plastyki w koncernie paliwowym???

    Nową akcją reklamową.
    Rysuje plakaty.

    7 Cytuj
  • 27 cze 2023

    Ale dajcie jakieś swoje propozycje ;-)))
    Jak ma "zdolności manualne" to zapewne może więcej się "paliwom" przysłużyć.

    4 Cytuj
  • 28 cze 2023

    Jeśli WFista może być specjalistą od drążenia tuneli, weterynarz specjalistą od paliw, to dlaczego plastyczka ma być gorsza ?
    Ma doświadczenie przy wymianie okien oraz osiągnięcia w kontakcie z ludźmi- spora ilość rodziców w szkole przewineła się przez gabinet dyrektorski.

    Nie wiem, skąd te Wasze wątpliwości ?

    9 Cytuj
  • 28 cze 2023
    Lukaszz napisał/a:

    Jeśli WFista może być specjalistą od drążenia tuneli, weterynarz specjalistą od paliw, to dlaczego plastyczka ma być gorsza ?
    Ma doświadczenie przy wymianie okien oraz osiągnięcia w kontakcie z ludźmi- spora ilość rodziców w szkole przewineła się przez gabinet dyrektorski.

    Nie wiem, skąd te Wasze wątpliwości ?

    Nosz faktycznie... masz rację.
    Tak się teraz zastanawiam... to jakie stanowisko ja bym miał w tym Orlenie...?
    Z moimi referencjami to chyba... w-ce prezes, bo to w modzie teraz stanowisko :-D

    4 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 28 cze 2023
    Lukaszz napisał/a:

    Jeśli WFista może być specjalistą od drążenia tuneli, weterynarz specjalistą od paliw, to dlaczego plastyczka ma być gorsza ?
    Ma doświadczenie przy wymianie okien oraz osiągnięcia w kontakcie z ludźmi- spora ilość rodziców w szkole przewineła się przez gabinet dyrektorski.

    Nie wiem, skąd te Wasze wątpliwości ?

    W sumie racja. Skoro w Orlenie (i nie tylko) znalazło się miejsce dyrektorskie dla pani z drogerii, która została nałożnicą pcimskiego szejka... A księgowa z mopsu została prezesem Lotosu. To plastyczka też może zarządzać firmą paliwową.

    Nie wiem czy ktokolwiek powierzyłby jej zarządzanie zmianą na stacji benzynowej 🤣🤣🤣

    13 Cytuj
  • 28 cze 2023
    marko napisał/a:

    Nosz faktycznie... masz rację.
    Tak się teraz zastanawiam... to jakie stanowisko ja bym miał w tym Orlenie...?
    Z moimi referencjami to chyba... w-ce prezes, bo to w modzie teraz stanowisko :-D

    Nie masz szans .... bo nie jesteś z Pcimia. Już prędzej Seneka mógłby zostać prezesem, bo spełnia kryteria zamieszkania :)

    4 Cytuj
  • 28 cze 2023
    taki_gość napisał/a:

    Nie masz szans .... bo nie jesteś z Pcimia. Już prędzej Seneka mógłby zostać prezesem, bo spełnia kryteria zamieszkania :)

    A no tak... "Moja ciocia pochodzi z Pcimia"
    Czyli o to chodziło, a niby nie winna reklama...

    https://www.youtube.com/watch?v=66560GxVv6I

    2 Cytuj
  • 28 cze 2023

    Oni to robią w dobrej wierze.
    Obsadzają rodziny dla naszego dobra.
    Chodzi o to, że ich rodziny dają ciągłość polskiej władzy.
    A pozostali takiej gwarancji nie dają.
    Taki Vivaldi dla dobra Polski wrócił, by zarabiać na Polakach. Na Niemcach zarabianie go stresowało.
    Nie czuł się z tym wobec Niemców, dobrze.

    6 1 Cytuj
  • 29 cze 2023

    PiS ma dar wyszukiwania Janko Muzykantów.
    Taki jeden z drugim, pokończą specjalistyczne kierunki na studiach, i nie mają pojęcia o zarządzaniu.
    A tu w Czechówce jest talent, podobny do tego ze Stróży .
    Cieszy mnie, że tych Janko Muzykantów ma głównie nasz powiat.
    Że tu ludzie rodzą się do zarządów.
    Dzięki nim- Polska wychodzi z ruiny.

    9 Cytuj
  • 29 cze 2023

    PiS to prywata i złodziejstwo

    4 1 Cytuj
  • 29 cze 2023
    kris111 napisał/a:

    PiS to prywata i złodziejstwo

    Złodziejstwo nie jest na S. Znam inne słowa na S ale nie wypada pisać ;)

    4 Cytuj
  • 30 cze 2023

    Wy tu o złodziejstwie PiS,
    Tusk chodzi w zamszowych butach, podobnych do modelu Zegny które kosztują 3 tys coś 400.zł
    Pytanie ile kosztują buty Tuska?
    Oryginał czy podróba?

    5 2 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 30 cze 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Wy tu o złodziejstwie PiS,
    Tusk chodzi w zamszowych butach, podobnych do modelu Zegny które kosztują 3 tys coś 400.zł
    Pytanie ile kosztują buty Tuska?
    Oryginał czy podróba?

    Stać go. Mieć a ukraść to dwie różne rzeczy

    5 1 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 30 cze 2023

    Stacha, uchyl rąbka tajemnicy, co tak właściwie robisz w Orlenie?

    6 Cytuj
  • 4 lip 2023

    A jak się wam podoba kariera kolejnego pisowskiego fachowca czyli żony Sobolewskiego??

    4 Cytuj
  • 4 lip 2023
    t-34 napisał/a:

    A jak się wam podoba kariera kolejnego pisowskiego fachowca czyli żony Sobolewskiego??

    Bardzo.
    Oni To pierwszy sort. Reszta to komuniści i złodzieje.

    5 Cytuj
  • 4 lip 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Bardzo.
    Oni To pierwszy sort. Reszta to komuniści i złodzieje.

    Zapomniałeś o opcji niemieckiej jeszcze..

    5 Cytuj
  • 4 lip 2023
    t-34 napisał/a:

    A jak się wam podoba kariera kolejnego pisowskiego fachowca czyli żony Sobolewskiego??

    Kolejna zdolna... bestia ;-)
    Kuźnia talentów PIS.

    4 Cytuj
  • 5 lip 2023

    Wydaje się, że na Ziemi, tylko Kaczyński
    i jego wyznawcy, idą właściwą drogą.
    Można przypuszczać że gość mógłby nawet wygłosić teorię:
    Kto we mnie nie wierzy już jest potępiony a kto we mnie wierzy będzie na zawsze zbawiony.

    6 1 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 5 lip 2023

    Osiągnięcie życiowe Ka$przyckiej: wymiana okien w Czechówce!!! 🤣🤣🤣

    6 Cytuj
  • 5 lip 2023
    Obserwator30 napisał/a:

    Osiągnięcie życiowe Ka$przyckiej: wymiana okien w Czechówce!!! 🤣🤣🤣

    Oj tam, oj tam....... Tyle zrobiła na ile gmina dała pieniędzy...... Więc wielkie aj waj z tego powodu......

    7 1 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 5 lip 2023
    t-34 napisał/a:

    Oj tam, oj tam....... Tyle zrobiła na ile gmina dała pieniędzy...... Więc wielkie aj waj z tego powodu......

    Nawet jeśli to gmina ją ograniczała, to i tak zasługi wątpliwe jak na takie stanowisko.

    3 Cytuj

Odpowiedz