Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 31 sty 2011

    zespół, który grał w sobote tj.29stycznia gra genialnie-POLECAM:)

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    [quote=gość: OOO] zespół, który grał w sobote tj.29stycznia gra genialnie-POLECAM:) [/quote]
    To znakomicie! Szkoda, ze nie piszesz, GDZIE ten zespół grał. :D

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    pisze tylko trzeba dobrze czytac

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    Ha, ha własnie chodzi mi o to by obsługa była reprezentacyjna ( kelnerki właśnie czasem są za mało) , a kelnerzy w muszkach naprawę wyglądają bardzo elegancko:)

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    Sory ale ja jestem może jakaś dziwna ale biore ślub w tym roku i mam zamówioną obsługe i to czy to będą faceci czy laski jest dla mnie rzeczą totalnie trzeciorzędną...!ważne jest dobre jedzenie,alkohol i ludzie bo nawet do złego grania zespołu ludzie po alkoholu i tak będą się bawić i tańczyć,prawda??

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    no tak ale ile się przedtem nagadają i narzekać będą to aż na samą myśl się nie dobrze robi:)

    Cytuj
  • Agnieszka 31 sty 2011

    Jedzenie, alkohol i dobry zespół to najważniejsze elementy każdego wesela .. Inne rzeczy to atrakcje, które są fajne w zależności od gości...u jednych fontanna może być super a u innych to totalna klapa - przecież każdy wie jakich ma gości :) dla Panny Młodej ważny powinien być właśnie zespół bo pić nie może za dużo, bo musi wytrwać do rana, za dużo emocji żeby jeść a z gośćmi trzeba tańczyć ...:)))) Wesele to nie tylko przyjęcie dla gości - dla nas Młodej Pary też ...

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    każdy wie jaką ma rodzine i wie czego się po niej spodziewać....i każdy wie czy fontanna podejdzie towarzystwu czy może bardziej stół ala'wiejski albo wata cukrowa...wszystko jest kwestią gustów i znajomości upodobań gosci.osobiście uważam że wesela w dzisiejszych czasach to już nie tylko impreza ale i troche show z różnymi urozmaiceniami,ale to fajnie bo życie raczej jest szare i nudne więc potrzebne jest troche oderwania się choćby na jeden wieczór od codzienności i problemów.

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    hmm... o jaką 'imprezę' Ci chodzi?

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    JAK UWAŻNIE PRZECZYTASZ TO ZROZUMIESZ...może nie wiesz ale to jest forum o weselach itp,itd.co za ludzie.....

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    zna ktos dobra kucharke z obsluga??

    Cytuj
  • 5 lut 2011

    miałam catering na swoje wesele z Myslenic z Cydron-u ,kelnerzy ,kucharze i barmanami ,smaczne jedzenie ,naprawde super,polecam ,najlepiej umowić sie z wlascicielem pogadać , doradzi ,
    nam dobrze doradził .

    Cytuj
  • 6 lut 2011

    Mam pytanie, czy ktoś może ocenić wesele w Mogilanach? W domu weselnym Jurek-catering?
    salka bardzo ładna na zdjęciach, ale nie ma info o cenie za osobę przy dwu dniowym przyjęciu... DZIĘKI za odpowiedź!!!:):):)

    5 Cytuj
  • 6 lut 2011

    jak chcesz wiedzieć ile z a osobę to proponuję zadzwonić do nich....to chyba najprostsze rozwiązanie chyba ze kasiu23 się wstydzisz....?

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    szukam ładnej strażnicy w okolicy Dobczyc na ok 170 osób pomóżcie..

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    Ładna jest w Sierakowie.

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    [quote=gość: sybirsk]ktoś zna ALT BAND?????[/quote]
    ja znam ... najlepiej posluchac na zywo albo sie umowic i spotkac ..mnie tam sie podobalo ...dziewczyna gra na prekusji ...wymiata ze hey..

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    DO $$$ :

    może przytoczę Ci definicję słowa forum: Forum internetowe to forma dyskusji między użytkownikami zainteresowanymi daną sferą życia. Pomocne jest przy wszelkich poradach, pogłębianiu zainteresowań jak i zawieraniu nowych kręgów kulturowych.

    A więc, jeżeli nie posiadasz informacji na temat, który mnie interesuje - NIE ODPISUJ!!! Gdyz nie obchodzi mnie co uważasz o mojej osobie - czy jestem wstydliwa czy nie, - nie znasz - nie oceniaj!!!

    Dzwoniąc do gościa zapewne usłyszę że jego opcja jest najlepsza. Jednak pisząc TUTAJ pytam WAS jak to się ma w oczach osób, które skorzystały z owej usługi. Różne rzeczy wychodzą w praniu...

    Fajne forum... eh

    Cytuj
  • Paweł Latoń 7 lut 2011

    Niestety na tym forum siedzą takie chamy które pod różnymi nickami typu $$$ czekają aż ktoś wystawi posta, i a nóż widelec uda się zrobić zadymę komuś coś dogryźć itd.

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    Dzięki sardynka27:) masz rację... nie wiem po co ktos odpisuje, jeżeli nie interesuje go dany temat... a jeżeli przez to przemawia złość- tzn że go nie interesuje... $$$ współczuję Ci- jeżeli jesteś w tym wątku to znaczy że zamierzasz wyjść za mąż / ożenić się... a jeżeli odpisujesz, w taki sposób, tzn że wcale tego wesela nie chcesz.... wspólczuję z calego serca...

    Wesele to cos pieknego, a przygotowania mają sprawiać radość, nawet takie zwykłe pisanie na forum i zasięganie rad.. TO SAMA RADOŚĆ:) można zobaczyc różne perspektywy jak ludzie patrzą na dany aspekt... A przecież na naszym weselu będą włąsnie rózni ludzie i dobrze wiedzieć na temat tego co podoba się w szerszym gronie społeczeństwa.

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    witam, ja na swoje wesele załatwiłam już prawie wszystko... zostaje tylko suknia! i chciałam zapytać czy wiecie gdzie; u kogo uszyję piękną:) suknię???

    Cytuj
  • Agnieszka 7 lut 2011

    Polecam Panią ze Stróży świetna krawcowa, oraz Kraków na ulicy Filipa 17 jest salon, gdzie Pani ma niesamowitą rękę do szycia. Wystarczy pokazać zdjęcie,swój pomysł i Pani uszyje nam wymarzoną sukienkę za około 1000 tysiąca więc cena naprawdę super. Znam kilka dziewczyn z Rzeszowa, które specjalnie jeździły do Krakowa szyć sukienkę więc coś w tym jest :) To są tylko opinie moich znajomych bo sama jeszcze nie szyłam i też szukam najlepszej krawcowej :) Pozdrawiam

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    moja suknia ślubna już się szyje i kupiłam ją w salonie w Myślenicach nie planowałam tyle dawać za sukienkę ( prawie 2tyś),ale znajome tam szyły i były bardzo zadowolone.ale znam i taką sytuację,gdzie dziewczyna pojechała do krakowa po sukienkę i fakt zapłaciła 1tyś,ale suknia wyglądała jak by była uszyta z firanki i ceraty,wyglądała bardzo tandetnie w temacie materiałów.krój i fason ok ale materiały kiepskie....uważam że to tak wazny wieczór że panna młoda powinna błyszczeć i zachwycać.kupi się sukienki z a nawet 400zł jak kogoś nie stać.....ale jak mnie nie stać to nie robie wesela..chyba że się wpadło...

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    studiodobo- a gdzie słyszałeś alt band???bo ja nie mogę doprosić się ich o płytke z jakiegoś wesela gdzie grali..mają strone w necie ale nie ma rzadnego filmiku gdzie grają na imprezie..

    1 Cytuj
  • 7 lut 2011

    Przede wszystkim trzeba pojechać i zobaczyć to co ma dana krawcowa do zaoferowania, bo należy pamiętać że cena nie idzie z jakością, elegancją i pięknem. Znam panią, która wydała 2,500 tysiąca na sukienkę i jak dla mnie tragedia przy 160 cm wzrostu miała suknie z falbanami tak szeroką, że wyglądała jak jedna wielka chodząca kuleczka:) Cena była tak wysoko bo poszło dużoooo materiału. Ja osobiście uważam, że suknia powinna być piękna bo faktycznie to wyjątkowy dzień. Jednak stwierdzenie cytuje:

    " kupi się sukienki za nawet 400zł jak kogoś nie stać.....ale jak mnie nie stać to nie robię wesela..chyba że się wpadło..." to takie zdanie daje mi obraz i pełne zrozumienie jaką jest osoba Pani , która kupiła kieckę za te 2 tysiące powyżej.... bo Pani która ma kieckę za 400 złotych nie musi być gorsza - bo np może mieć obrączkę za 5 tysięcy czy inne bajery a po prostu na punkcie mody nie ma takiego pierdol......troszkę skromności i elegancji w sobie życzę Pani jeszcze nie mężatce

    Cytuj

Odpowiedz