Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 16 lut 2011

    tak:)

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    pppp w ogłoszeniach na miasto=info są dwa ogłoszenia w temacie nauki pierwszego tańca.ta pani agnieszka podaje tam nr tel i maila.

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    zna ja ktos?

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    a co??????ja sie tam do niej wybieram w marcu zeby troszke podszkolić soje umiejętnosci taneczne na własne wesele;-) jest naprawde profesjonalistka z własną sala itd i do tego bardzo sympatyczna.

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    a jaki koszt?

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    [quote=gość: pppp] a jaki koszt? [/quote]

    Masz podany telefon, weź zadzwoń .. czy to takie trudne?

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    czy robił ktos wesele w rivierze w głogoczowie?mają fajne warunki ale chce zasięgnoć opinii

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    [quote=gość: A E I O U]studiodobo dostałam płytke od alt bandu...i już sie nie martwie o moje wesele;-)jestem spokojna.ale miałam nerwy..i te mp3 z ich strony sa fakt srednie ale mam płyte z wesela co grali i różnica niebo a ziemia;-)[/quote]
    to ciesze sie ze jakos pomogłem ... nie ma co sie stresowac bedzie dobrze ...na plytce sa wybrane utwory z wesela i poprawin wiec w miare rozne utwory ..pozdrawiam

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    studiodobo
    to ciesze sie ze jakos pomogłem ... nie ma co sie stresowac bedzie dobrze ...na plytce sa wybrane utwory z wesela i poprawin wiec w miare rozne utwory ..pozdrawiam........-oj chyba ktoś tu z mojego zespołu pisze.... ;-)

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    Jesli moge cos powiedziec o Pani Agnieszce z Zarabia, to tylko to ze jest bardzo dobra w tym co robi. Miałam u niej lekcje z Moim mężem i bylismy zadowoleni. Polecam ją bardzo.

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    (pensjonat Andromeda) w pobliżu Zakopianki, za zjazdem na Sułkowice w stronę Myślenic.

    gdzie to jestt ??

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    [quote=gość: dziki]Odnośnie Happy Band to słyszałem że wszystkie obecnie przyjęte wesela maja zagrać w obecnym składzie, .....potem gitarzysta i basista odchodzą i zakładaja zespół...... Więc pewnie ten rok grają razem.[/quote]

    Z tego co ja z kolei słyszałem w jakim składzie ma sie formować nowa kapela to są zadatki na jedną z najlepszych kapel Job'owych w małopolsce.....

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    [quote=gość: A E I O U] studiodoboto ciesze sie ze jakos pomogłem ... nie ma co sie stresowac bedzie dobrze ...na plytce sa wybrane utwory z wesela i poprawin wiec w miare rozne utwory ..pozdrawiam........-oj chyba ktoś tu z mojego zespołu pisze.... ;-) [/quote]
    niee to tylko ich znam wiec pisze co wiem ....heyka

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    studiodobo- oki ;-) dziękuje z opinie o nich bo już byłam bliska zrezygnowania z nich.. pozdrawiam.

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    Mógłby ktoś polecić dobrego fotografa z okolic, szukam i szukam i jakoś tak żaden mi nie odpowiada. Liczę na waszą pomoc.

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    Tylko Boguś, koło Dobosza.

    Cytuj
  • Agnieszka 17 lut 2011

    Fotograf - Pan Boguś, Jacek jak najbardziej, ale też Michał Z. ze Stróży - jak się wpisze w wujku google to wyskoczy:))

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    witam szukam zespołu muzycznego weselnego który był by zainteresowany wokalistą

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    czy ktoś z was na swoje wesele miał catering a dokładniej fontanny z Cydronu??bo orientowałam się w temacie i u nich jest w miare sensowna opcja (w porównaniu z pewną firmą w myślenicach która tylko wynajmuje samą fontanne a reszta typu owoce i przystrojenie stołu w własnym zakresie...jedno wielkie nieporozumienie...... ).

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    Potwierdzam - byłam na tym weselu i orkiestra SAMI SWOI po prostu genialna (drugie wesele już razem się bawiliśmy). Jak często różnie bywa z indywidualnym nastrojem, muzyką - tak ta orkiestra każdego, nawet najbardziej sztywnego gościa wyciągnie na parkiet i długo nie pozwoli zejść z niego :) Polecam gorąco !!! Ehhh, szkoda tylko, że nie mają wolnego terminu ... Pozdr.

    1 Cytuj
  • 18 lut 2011

    Ja polecam zespół Seven fajnie graja:)

    Cytuj
  • 19 lut 2011

    bardzoooo lubię jak usówają posty..... świetnie.i bądz tu dobry człowieku....

    Cytuj
  • 19 lut 2011

    ja polecam Marcina Srokę! można zobaczyć jego pracę! robił zdjęcia u znajomego i wszystcy bardzo go sobie chwalą!

    Cytuj
  • 19 lut 2011

    mogl by ktos polecic jakas dobra kucharke??

    Cytuj
  • Agnieszka 20 lut 2011

    Kucharka Pani Halinka koniec Trzemeśni początek Poręby - pyszne jedzenie i super pomysły. Numer mogę podać tylko na prywatny numer bądź maila bo tu i tak post zostałby usunięty/;)

    Cytuj

Odpowiedz