Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 24 kwi 2012

    Nie było problemu z dopłaceniem, zresztą nawet sie nie odezwalismy tylko daliśmy pieniądze. Byliśmy tylko w lekkim szoku bo po pierwszym dniu Pani z zespołu powiedziała, ze ugrali 4700. Natomiast po poprawinach gdzie non stop były dedykacje Pan P powiedział tę samą kwotę. Dziwne trochę, nie przyznasz racji?

    4 1 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    Podrażniłaś orkiestrantów:)

    4 1 Cytuj
  • Anna 25 kwi 2012

    dzien dobry poszukuje zespołu na wesele do Dobczyc na termin 19 pazdzernik czy ktos ma jeszcze wolne

    Cytuj
  • 25 kwi 2012

    jezeli chodzi o rok 2013 to ja mam wolne

    1 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    Ja tylko wydałam opinie o zespole Omen, a konkretniej ich szefie bo reszta zespołu była naprawdę bardzo miła. :)
    Innych zespołów/orkiestrantów nie oceniam bo nie mam do tego prawa.. Zwyczajnie ich nie znam.

    Chciałam polecic zespół BAS TON z Łazan. Byłam na ich weselu, przerwy robili tylko na posiłki i to krótkie. Śpiewa w nim kobieta która tez gra na skrzypcach. Graja praktycznie wszystko. Szczerze polecam! Tel: 728351073

    1 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    [quote=gość: kamila236547] Ja tylko wydałam opinie o zespole Omen, a konkretniej ich szefie bo reszta zespołu była naprawdę bardzo miła. :)
    Innych zespołów/orkiestrantów nie oceniam bo nie mam do tego prawa.. Zwyczajnie ich nie znam.

    Chciałam polecic zespół BAS TON z Łazan. Byłam na ich weselu, przerwy robili tylko na posiłki i to krótkie. Śpiewa w nim kobieta która tez gra na skrzypcach. Graja praktycznie wszystko. Szczerze polecam! Tel: 728351073 [/quote]

    Jak czytam że grają ''praktycznie wszystko zagrają'' to wiem że grają masę kałowo odchodową.....) Nie można grać prawie wszystkiego!! Można mieć pewien repertuar ograniczony ludzkim rozumem. Czyli np.200 piosenek granych bardzo dobrze,100 tak sobie ,50 lepiej żeby nie pytali, 20 może byśmy zagrali ale coś tam... 10000000 piosenek znajomych ale nie zagramy bo nie ma tekstu a 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 tytułów piosenek które są skomponowane ale nie słyszeliśmy...

    5 2 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    [quote=gość: kamila236547] ... Graja praktycznie wszystko... [/quote]

    Wszystko to gra "samograj".

    To tak jak by napisać, że kucharz na weselu umie praktycznie wszystko ugotować.
    Gdyby umiał to nie robił by na weselach.
    Gdyby kapela umiała wszystko zagrać to nie grała by po weselach.

    Baju... baju...

    Jak ktoś gra wszystko to gra byle jak.

    1 2 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    Widzę że panowie orkiestranci lubią krytykować,lecz krytyki już nie przyjmują:)

    7 1 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    Proszę o opinie o zespole WIARUSY z mszany dolnej.
    z góry dzięki

    7 2 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    Zobacz sobie czego Ci brakuje z instrumentów w składzie "Wiarusów" a będziesz to miał z dyskietki:)

    4 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    Brak perkusji w orkiestrze to tak jakby piłkarzowi zabrać piłke

    4 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    [quote=gość: korba] Brak perkusji w orkiestrze to tak jakby piłkarzowi zabrać piłke [/quote]
    Albo uciąć nogę. :)

    2 1 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    Czy ktoś z Was robił wesele w "Magnolii" w Budzowie? Albo może był tam jako gość? Potrzebuję znać opinię. Dzięki

    5 Cytuj
  • 28 kwi 2012

    a jaka jest zabawa z nimi , potrafią poprowadzić wesele ? jak grają pod nogę czy dennie .....bardzo zależy mi na opini jakiejś bardziej rozwiniętej plizka :)

    Cytuj
  • 3 maj 2012

    Baston gra pod noge. :)) Dla rodziny która lubi biesiadę i piosenki takie polskie z radia będzie idealny u nas wszyscy non stop sie bawili. Od 2010 r byłam na kilku weselach i zdecydowanie Baston prowadzi. Omen opisywałam, Maxy z Koźmic tez dobrze grali ale przerwy robili długie, z Krakowa zespół No Stress fajnie grał ale bardziej nowocześnie a moja rodzina woli biesiadę wiec nie bawili sie aż tak.. Puzon Dance też jest świetny. Zobaczcie na ich strony www. :))

    Źle sie okresliłam mówiąc grają wszystko.. Z biesiadnych piosenek wszystko.

    Cytuj
  • 3 maj 2012

    Poszukuję zespołu na 16 czerwca tego roku. Czy ma ktoś wolne?

    2 1 Cytuj
  • 3 maj 2012

    [quote=gość: kkk] Poszukuję zespołu na 16 czerwca tego roku. Czy ma ktoś wolne? [/quote]
    Wpadka?? ;-)

    5 4 Cytuj
  • 3 maj 2012

    pomyśl zanim sie odezwiesz Barabolka.

    3 2 Cytuj
  • 4 maj 2012

    Nie, zamówiony zespół w ostatniej chwili się rozpadł więc musimy szukać innego albo przełożyć wesele. ;]

    1 Cytuj
  • 4 maj 2012

    [quote=gość: zespol] pomyśl zanim sie odezwiesz Barabolka. [/quote]
    Proste pytanie z ciekawości,nie ma się przecież co czaić...A swoją drogą jeśłi zespół się rozpadł to w tak krótkim czasie możesz mieć problem jakiś inny znaleść..może prędzej dj..?

    1 Cytuj
  • 4 maj 2012

    Skoro to z winy zespołu, to niech oni (zespół) znajdą Wam zastępstwo.

    2 1 Cytuj
  • 4 maj 2012

    Byłem w ostatnią sobotę na weselu w Tenczynie i grał zespół Onyx z Jawornika to co chłopaki wyprawiają to jest nie do opisania gitarzysta mańkut a zasuwa jak mało kto wokale mają rewelacyjne brzmią naprawdę oryginalnie ,cała kapela zgrana można się przy nich dobrze wybawić .

    2 3 Cytuj
  • 5 maj 2012

    nie wiem dlaczego mój post został usunięty???? nie rozumiem tego! wymieniłam kilka zespołów bo ktoś pilnie szuka zespołu na wesele!!!! chciałam pomóc!!! nie wymieniłam jednego tylko kilka o których istnieniu wiem. może mi to szanowna redakcja wyjaśnić????

    1 3 Cytuj
  • 5 maj 2012

    zespół rytm z sułkowic sabjan band z rudnika, dwa światy z bysiny, dj max weselny,

    1 5 Cytuj
  • 5 maj 2012

    52 strony toczenia piany bez sensu !

    Dajcie już na wstrzymanie, adminie, zamknij ten temat !

    3 Cytuj

Odpowiedz