Forum » Społeczeństwo

IV RP

  • 23 lis 2015
    Endrju napisał/a:

    To posłuchaj, co sam prezydent powiedział o tym ułaskawieniu.

    A co niby takiego mówił?

    1 Cytuj
  • 23 lis 2015
    SredniPiotr napisał/a:

    Szarego człowieka nie interesuje że mu demokrację rozkładają na łopatki, że Prezydent łamie konstytucje. Wyborców PiSu interesuje jedynie doraźna dotacja - dostaną po 500 będzie Ok nie to będa źle a to że kraj im rozwalają - jakie to ma znaczenie. Oni są jak dawna komuna co wspólne to nie ważne - ważne co moje i co mnie się należy - ot taki klasyczny wyborca PiS :)

    Na jakim etapie łamie konstytucję? Wmówili ci już tak w tevauenie?

    2 3 Cytuj
  • 23 lis 2015
    głos Myślenic napisał/a:

    Chyba na odwrót, jak dziennikarka nie umie wykonywać swojego zawodu zgodnie z etyką zawodową to niech się debilka zwolni a nie pluje do kamery z nienawiści do PIS, a jak nie umie się powstrzymać nawet na chwilę to niech się leczy ...

    A co do Ciebie bill to dobrze się czujesz ? Nie boli Cię głowa ?

    Sprawdź czy nie masz gorączki bo takie brednie piszesz, że głowa boli ...[/cy

    A co do Ciebie bill to dobrze się czujesz ? Nie boli Cię głowa ?

    Sprawdź czy nie masz gorączki bo takie brednie piszesz, że głowa boli ...

    A co do Ciebie to ja się tak zastanawiam czy Ciebie ma jeszcze co boleć ?? Czy Ty w ogóle robisz coś jeszcze oprócz pisania swoich wywodów na forum. Czy jesteś nierobem liczącym na to ,że za rządów pisu będziesz jeszcze większym? A pieniądze spadną Ci z nieba.

    Ps. A czy ty umiesz chodź na chwile powstrzymać sie od nienawiści do PO

    7 6 Cytuj
  • 23 lis 2015

    Bono jak na razie jest liderem w pisaniu na forum także można go uznać za lidera nierobów, tak wynika z twojego postu.

    Ja próbuję go w tym dogonić, ale jeszcze długa droga przede mną ;-) Chyba jednak nie dam rady bo w starciu z tak obytym i zaprawionym w boju nierobem jak bono z góry stoję na straconej pozycji w liczbie pisanych wywodów. Bono jest niekwestionowanym liderem tego forum i niech tak pozostanie.

    Pozdrawiam Cię serdecznie Malinko :-*

    6 5 Cytuj
  • 23 lis 2015

    Dałem Ci plusa Malinko za twój post, bardzo ładny, dotarł do mojego serca.

    Za twoją namową powoli postaram się zmieniać na lepsze- nie od razu Kraków zbudowano :-)

    Dziękuję Ci za ciepłe słowa otuchy i wsparcia :-*

    Będę walczył z tym nieróbstwem w przeciwieństwie do bono chcę się zmienić na lepsze !

    5 5 Cytuj
  • 24 lis 2015

    Jestem lepszy od ciebie, wiem o tym, piszę ile mogę. Jak stary emeryt, który nigdy z domu nie wychodzi i nie musi już robić. Jeszcze tylko muszę podglądnąć ciebie, albo pobrać nauki u ciebie na temat przeglądania całego internetu (jak to zrobić i kiedy, nocy brakuje), i nauczyć się wklejać zdjęcia, teksty, reklamy, paszkwile, złorzeczenia itd i zakleić tym chcę całe miasto info. , procesje, protestacje, płonące kolorowe tęcze, dziennikarzy polityków. Zrobię to jako -głos Powiatu-.
    No i muszę oddać cyrograf jedynej słusznej partii Polskiej Zjednoczonej Partii Pis i jej sekretarzowi, nieomylnemu Pierwszemu Sekretarzowi PZPR towarzyszowi Jarosławowi Kaczyńskiemu i kierowniczej roli partii, ludziom którym zaufała klasa robotnicza.

    Stworzymy jedynie słuszną TV z naszymi tow. dziennikarzami, stojącymi po słusznej stronie.
    Stworzymy nowe UB Urząd Bezpieczeństwa Publicznego, gdzie nasz towarzysz Maciarewicz wykaże kto podłożył bombę w tu-154 i kogo należy zamkną za niepoprawność polityczną.
    Zbudujemy domy i osiedla odosobnienia dla lemingów i polactwa, odgrodzimy ich murem i zakwaterujemy razem z uchodźcami.

    Zbudujemy Rzeczpospolitą Polskę Prawdziwych Polaków . Tak nam dopomóż Bóg, Honor i Ojczyzna.
    Do roboty..., do roboty....
    .

    3 4 Cytuj
  • 24 lis 2015

    Bono jakże piękny tekst- plusik wędruje ode mnie na zachętę na przyszłość :-)

    Od wczorajszego postu Malinki się zmieniam, razem z bono, ponad podziałami codziennie będziemy starać się budować i zmieniać Polskę na lepszą i ładniejszą.

    Także do roboty drogie Panie i Panowie- ku chwale Ojczyzny !

    2 1 Cytuj
  • Andrzej 24 lis 2015

    Kontekst:

    Endrju napisał/a:

    To trzeba zgłosić do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Chcesz wyręczać prokuraturę i sąd, jak Twój prezydent Duda?

    głos Myślenic napisał/a:

    Prezydent mógł skorzystać z prawa łaski i w tym przypadku je zastosował.
    Nikogo nie wyręczał. Ma takie prawo.

    Endrju napisał/a:

    To posłuchaj, co sam prezydent powiedział o tym ułaskawieniu.

    Walker84 napisał/a:

    A co niby takiego mówił?

    [cytat]
    Jeżeli mamy budować dobry obraz wymiaru sprawiedliwości w Polsce, a chciałbym, żeby tak było i chciałbym, żeby ten wymiar sprawiedliwości też taki dobry obraz budował, to postanowiłem w swoisty sposób zwolnić, uwolnić po prostu wymiar sprawiedliwości od tej sprawy, w której zawsze ktoś by powiedział, że sądy działały na polityczne zlecenie[/cytat]

    Tak więc uwolnił sąd od sprawy Kamińskiego, włażąc w buty sądów.

    Kiedyś też Wasz prezydent powiedział:
    [cytat]
    Ułaskawia się osoby uznane przez sądy za winne. Ułaskawienie nie jest uniewinnieniem.
    (...)
    Akt łaski nie podważa wyroku sądu i nie zmienia winy skazanego, a z kodeksu karnego wynika wprost, że skazany może zasługiwać na łaskę m.in. wtedy, gdy cieszy się nienaganną opinią środowiskową i gdy doszło do naprawienia szkody wyrządzonej przestępstwem.
    [/cytat]

    Czyżby zmienił zdanie?
    Wg. polskiego prawa, osoba nie jest winna, dopóki nie jest skazana prawomocnym wyrokiem.

    3 3 Cytuj
  • 24 lis 2015
    Endrju napisał/a:

    Kiedyś też Wasz prezydent powiedział

    Myślałem, że jest Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, a tu wciąż stosujesz jakieś podziały na "Wasz", "Nasz", kiedy to się skończy ? Po co to robisz ?

    Wybrał go naród w demokratycznych wyborach także należy to uszanować. Poprzedniego Prezydenta mimo, że nie głosowałem na niego to uszanowałem jego wybór bo wybrała go większość Polaków, nigdy nie powiedziałem, że to nie mój Prezydent.

    Znowu się czuję zdegustowany twoją wypowiedzią :-/

    5 2 Cytuj
  • 24 lis 2015

    Uczymy się od Prezesa :) dla niego był to "Pan Komorowski" więc dlaczego się dziwisz że Ci którzy nie wybrali obecnego mogą tak pisać ? W końcu chcecie wychować nowego Polaka to tak go wychowujecie :).

    5 2 Cytuj
  • 24 lis 2015

    Tylko takim pisaniem udowadniacie swój brak kultury i wychodzi trochę słoma z butów ...

    Ja nie biorę wszystkiego co mówi Prezes jako aksjomat ...

    Mam swój rozum i godność. Należy się szacunek do głowy naszego wspólnego państwa i wszystkich jego obywateli, zarówno tych co na niego głosowali, jak i tych którzy poparli innych kandydatów.

    Dlaczego na siłę musicie tworzyć nowe podziały i w przeciwnikach widzicie tylko wrogów ?

    Zastanówcie się nad tym, do niczego dobrego to nie doprowadzi i przyniesie tylko następne konflikty i spory.

    3 3 Cytuj
  • Andrzej 24 lis 2015
    głos Myślenic napisał/a:

    Myślałem, że jest Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, a tu wciąż stosujesz jakieś podziały na "Wasz", "Nasz", kiedy to się skończy ? Po co to robisz ?

    Wybrał go naród w demokratycznych wyborach także należy to uszanować. Poprzedniego Prezydenta mimo, że nie głosowałem na niego to uszanowałem jego wybór bo wybrała go większość Polaków, nigdy nie powiedziałem, że to nie mój Prezydent.

    Znowu się czuję zdegustowany twoją wypowiedzią :-/

    Podziałów nauczył mnie Prezes, jak postawił mnie po stronie ZOMO.

    To jest ukłon w kierunku kolegów na forum, którzy pisali non stop o bulu czy komoruskim. Dlaczego wtedy nie grzmiałeś? Tak, AD to jest również mój prezydent, chociaż nie identyfikuję się z jego ostatnimi posunięciami, czy podlizywaniem prezesowi Kaczyńskiemu.

    Co do moich wypowiedzi - zmieniła się moja retoryka, ale z reguły tylko w wątkach dotyczących polityki (no, dobra, przy naszej ekstremalnie taniej i nieskazitelnie czystej wodzie z MZWiK może jeden mój komentarz był nieodpowiedni).

    2 2 Cytuj
  • 24 lis 2015
    m_markos napisał/a:

    Zapowiedzi tego spektaklu to zabiegi marketingowe mające na celu prowokację. I nic więcej.
    A wszędzie taka szopka, protesty, kółka różańcowe. Ignorować takie syfy a nie emocjonować się nimi trzeba.

    Macie fotki z tego przedstawienia:
    http://kultura.dziennik.pl/teatr/zdjecia/506325,2,smierc-i-dziewczyna-w-teatrze-polskim-minister-kultury-protestuje.html
    Było tak jak pisałem. Szokowanie, niedopowiedzenia są narzędziami powszechnie używanymi w kreowaniu rozgłosu w massmediach w myśl zasady „nieważne co o mnie mówią, ważne by mówili”.

    Ci ludzie protestujący przeciwko temu spektaklowi jak i sam Glińsk zostali "użyci" do zdobycia popularności przez twórców spektaklu. Kolejni naiwni obrońcy moralności.

    Za Grossa się nie ma kto zabrać a protestują przeciwko duperelom ;/

    6 1 Cytuj
  • 24 lis 2015
    m_markos napisał/a:

    Ci ludzie protestujący przeciwko temu spektaklowi jak i sam Glińsk zostali "użyci" do zdobycia popularności przez twórców spektaklu. Kolejni naiwni obrońcy moralności.

    Za Grossa się nie ma kto zabrać a protestują przeciwko duperelom ;/

    Tak rzeczywiście było, ale jakże głupi są nowi ministrowie, że można ich podpuscic i wykorzystać, jak przedszkolaków.

    4 Cytuj
  • 24 lis 2015

    Coraz bardziej mi się to wszystko podoba!!!!!
    Dwudziestoletni doradca pana Ministra Macierewicza

    "Mianowanie na urząd Doradce Ministra Obrony Narodowej to dla mnie wielki zaszczyt i zobowiązanie. Dziękuję ministrowi Antoniemu Macierewiczowi za zaufanie, jakim mnie obdarzył" - napisał na Facebooku nowy doradca szefa MON.

    Kim jest nowy doradca ministra obrony narodowej? Jak sam o sobie pisze: "Sprawuję funkcje wiceszefa okręgowego sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwośći w Okręgu nr 10 oraz wicedyrektora Biura Poselskiego Antoniego Macierewicza. Służę również jako prezes Rady Uniwersytetu Rutgers ds. Publicznych i Międzynarodowych, senator Uniwersytetu Rutgers i członek Prezydium Senatu Uniwersytetu Rutgers".

    Janniger jest studentem Wydziału Administracji.

    Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-edmund-janniger-kim-jest-20-letni-doradca-szefa-mon,nId,1927132#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

    3 Cytuj
  • 24 lis 2015

    Prawdziwe oblicze IV RP. Zarzuty Kukiza wobec PSL-u w porównaniu do tej nominacji to "maleńkie ziarenko".

    4 1 Cytuj
  • 24 lis 2015

    Może to obłęd, ale zacytuję samego siebie : "zrobią co będą chcieli BO MOGĄ!!!!! BO ŻEŚCIE IM POZWOLILI NA TO !!!
    A tak na poważnie to mimo wszystko mam nadzieję, że nie będzie nam gorzej. ............ Patrząc na wiadomości to czasy coraz bardziej parszywe.

    3 1 Cytuj
  • 25 lis 2015
    głos Myślenic napisał/a:

    Poprzedniego Prezydenta mimo, że nie głosowałem na niego to uszanowałem jego wybór bo wybrała go większość Polaków, nigdy nie powiedziałem, że to nie mój Prezydent.
    -/

    To jest godne przytoczenia, prawie aż niewiarygodne, że Prawdziwy Polak uszanował wybór prezydenta Komorowskiego, leminga i Komoruskiego, i nigdy nie powiedział że to nie jego prezydent.

    To była taka rzadkość , że aż niewiarygodne.
    W 99% były paszkwile, opluwanie i mieszanie z błotem.

    Przypomina mi się relacja pilota grup turystycznych.
    W Lizbonie polska grupa pielgrzymkowa prowadzona przez pilota, zatrzymała się pod klasztorem Hieronimitów i tam pod krużgankami jest tablica upamiętniająca podpisanie Traktatu Lizbońskiego.

    Pilot zaproponował, proszę odnaleźć podpis naszego premiera Donalda Tuska.
    O tutaj pokazał młodszy uczestnik pielgrzymki.

    Na to pani w moherowym berecie głośno kilkakrotnie splunęła w kierunku podpisu.

    Tak, że jak ty teraz piszesz o szacunku do nowo wybranych władz, to chiałbym przypomnieć, wrogość i nienawiść do ówczesnego premiera i prezydenta.

    7 9 Cytuj
  • 26 lis 2015

    Ojczyzna miała być ważna, a co jest:

    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/norweska-rada-etyki-mediow-okreslenie-polski-oboz-nie-narusza-zasad/9jvj2p

    A prezydent Duda milczy dając ciche przyzwolenie. Szkoda słów!

    3 12 Cytuj
  • 26 lis 2015

    – Pan Piotrowicz właśnie w Krośnie był prokuratorem, a ja siedziałem tam "na dołku" – powiedział Jerzy Stępień, działacz opozycji w PRL, były prezes Trybunału Konstytucyjnego. Został też w 1983 roku odznaczony Brązowym Krzyżem zasługi. – To znaczy, ze musiał się dobrze spisywać jako prokurator – ocenił Stępień.

    należał do PZPR i "nie wykazał się wtedy heroizmem", pozostawanie w PZPR po 13 grudnia 1981 roku oznacza, że był też pozbawiony przyzwoitości.

    Obecny poseł PiS przekonywał też, że branie dzieci na kolana i dotykanie ich to normalne zwyczaje w tamtym środowisku, a dotykanie sfer intymnych jest związane ze zdolnościami bioenergoterapeutycznymi księdza. Piotrowicz nie widział też nic złego w tym, że dzieci nocują na plebanii, a ksiądz je kąpie.

    To idzie dobra zmiana!

    4 6 Cytuj
  • Andrzej 26 lis 2015

    Tak samo było z Krzyże, starym komuchem, który był sekretarzem stanu u Ziobry. Pewnie za to, że chciał wpakować Komorowskiego do ciupy w '80-tym za obchody Dnia Niepodległości.
    Nieskazitelnie czyści ludzie PiS. Konfidenci, farbowane lisy, przechrzty.

    4 5 Cytuj
  • 26 lis 2015

    I co wyborcy PiS'u nie wstyd Wam ! Szyderca Prezes który śmieje się w twarz wszystkim.
    Im już brakuje granic które mogą przekroczyć - czas na protesty tylko że musimy się tego nauczyć bo PiS ma to we krwi i ćwiczy co miesiąc.

    Wyborcy PiS'u otrząśnijcie się , ciekawe czy "nasz poseł" będzie potrafił spojrzeć w oczy ludziom (nie swoim) przechadzając się po ulicy. Wstyd, wstyd i hańba to co wyprawia PiS i jego Piotrowscy, Pawłowicze , Szlachetki itd.

    6 5 Cytuj
  • 26 lis 2015

    Wtedy Wam wstyd nie było ? Do POwców mówię.

    Dlaczego siedzieliście cicho jak Platforma robiła skok na Trybunał Konstytucyjny żeby obstawić go swoim sędziami wcześniej niż kończy się im kadencja, gdzie byliście wtedy ?

    HIPOKRYCI z Was !

    zdjecie

    3 4 Cytuj
  • 26 lis 2015

    zdjecie

    3 4 Cytuj
  • 26 lis 2015
    bill napisał/a:

    Ojczyzna miała być ważna, a co jest:

    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/norweska-rada-etyki-mediow-okreslenie-polski-oboz-nie-narusza-zasad/9jvj2p

    A prezydent Duda milczy dając ciche przyzwolenie. Szkoda słów!

    Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem hahhaha :-)

    Polskie obozy koncentracyjne?
    "Norweska Rada Etyki Mediów zadecydowała, że wyrażenie "polski obóz koncentracyjny" nie narusza tamtejszych zasad dziennikarskich i może zostać użyte, jako że odnosi się geograficznie do miejsca, w którym obóz się znajdował."

    To pewnie też wina PiSu ...

    To, że dzisiaj jest zimno i nie ma słońca w Myślenicach to też wina PISu ...

    4 4 Cytuj

Odpowiedz