Forum » Społeczeństwo

IV RP

  • 24 gru 2015

    I jeszcze Bardzo dobra analiza co to jest tak naprawdę cały ten kod:
    https://www.youtube.com/watch?v=pH5BBKHKlQ8

    5 3 Cytuj
  • 24 gru 2015
    Walker84 napisał/a:

    I jeszcze Bardzo dobra analiza co to jest tak naprawdę cały ten kod:
    https://www.youtube.com/watch?v=pH5BBKHKlQ8

    Dzięki Walker84, cała prawda przedstawiona przez kogoś kto nie "sympatyzuje" z PiSem!

    3 3 Cytuj
  • 24 gru 2015

    Panie Walker i Szakal spokojnie moja wina, że nie napisałem dokładnie po prostu drobny błąd chodzi o komendanta PSP (czyli Państwowej Straży Pożarnej).
    No i oczywiście musicie mnie obrażać bo nie kocham tego waszego PiS-u. Chyba jeszcze wolno ich nie kochać ?

    4 7 Cytuj
  • 26 gru 2015
    t-34 napisał/a:

    Panie Walker i Szakal spokojnie moja wina, że nie napisałem dokładnie po prostu drobny błąd chodzi o komendanta PSP (czyli Państwowej Straży Pożarnej).
    No i oczywiście musicie mnie obrażać bo nie kocham tego waszego PiS-u. Chyba jeszcze wolno ich nie kochać ?

    A kto cie tu obrazil i w jaki sposob...?

    5 1 Cytuj
  • 26 gru 2015

    Ano pewnie przesadzam w końcu to normalny język wyznawców PiSu
    "jesteś tutaj na forum klakierem internetowym petru i innych "nowoczesnych"
    " ty i paru innych tutaj pismakujących ujada coś "
    Fascynujące jest to , że niektórzy z uporem godnym lepszej sprawy uznają, że KAŻDY kto nie wyznaje PiSu jest naiwny, leming, komoruski, Polak gorszego sortu, który stoi tam gdzie stało Zomo, zdrajca popierający porozumienie okrągłego stołu, niczym ten gość, który najpierw był współtwórcą tego całego bajzlu politycznego, a potem balował z Jaruzelskim i Kiszczakiem po podpisaniu porozumienia (cytat z wikipedii: Od 1988 należał do Komitetu Obywatelskiego „Solidarność” W obradach Okrągłego Stołu uczestniczył w zespole ds. reform politycznych. W lipcu i sierpniu 1989 był ze strony NSZZ „Solidarność” członkiem zespołu ds. negocjacji ze Stronnictwem Demokratycznym i Zjednoczonym Stronnictwem Ludowym w sprawie powołania koalicyjnego rządu).

    4 3 Cytuj
  • 27 gru 2015
    1 Cytuj
  • 28 gru 2015

    Nie wiem czego się czepiacie do PiS i IV RP. Że wylali sędziów TK, wygrali wybory więc mogą robić co chcą, że w nocy-nikt nikomu nie powinien zabraniać pracy w nocy, dlatego też ja chciałbym robić zakupy w CH w niedzielę i nikomu nic do tego.
    Że bez vacatio legis, a kto następcom po PiS np. Kukizowi zabroni robić to samo za cztery lata?
    Że prezydent podpisuje niezwłocznie, jak robił zwłokę i nie przyjął ślubowania-też było źle. To niech jego następca robi to samo i będą kwita.

    Rząd powinien robić w swojej kadencji co chce a po nim niech następcy też robią co chcą, taka demokracja.

    4 2 Cytuj

Odpowiedz