Forum » Społeczeństwo

IV RP

  • 17 gru 2015
    bono napisał/a:

    Musiał byś mieć przodków w carskiej armii, tak jak Kaczyński i większość elity PiS.
    Oni w większości mają pochodzenie kresowe albo Łemkowskie i z okolic Synaju, szybko załapali się na katolicyzm bo zwietrzyli w nim awans społeczny.

    Ojciec Dyrektor chyba ich wyczuł, bo już nie kocha PiS i Prezydenta.

    5 9 Cytuj
  • 17 gru 2015

    MAM NADZIEJĘ IŻ WIDZIMY SIĘ W SOBOTĘ

    zdjecie

    DO ZOBACZENIA

    10 19 Cytuj
  • 17 gru 2015
    SredniPiotr napisał/a:

    z tym to sie zgłoś do Petru,bo to on blokuje poprzez uliczne i sejmowe awantry....

    9 6 Cytuj
  • 17 gru 2015
    t-34 napisał/a:

    A masz jeszcze jednego panie Walker
    Wojciech Jasiński : W latach 1972–1973 był urzędnikiem w płockim oddziale Narodowego Banku Polskiego. Od 1973 do 1980 był pracownikiem Urzędu Miejskiego w Płocku w tym jako kierownik Wydziału Spraw Wewnętrznych. Od 1975 kierował tam Wydziałem Spraw Wewnętrznych, w tym samym roku zapisał się do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR). Od 1980 pracował w "Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców "Zgoda" w Płocku, gdzie – jak twierdzi – organizował struktury "Solidarności". Za tę działalność na początku 1982 miał zostać wyrzucony z PZPR[2]. Od 1984 do 1985 był zatrudniony w Spółdzielni Transportu Wiejskiego w Płocku, następnie do 1986 w Izbie Skarbowej w Płocku.

    Buhhahhha!! Nie rozśmieszaj mnie człowieku. Może jeszcze mnie dopiszesz do tej listy bo za komuny byłem czynnym użytkownikiem państwowego przybytku jakim było przedszkole/ochronka numer 6.
    Takich ludzi to ja znam tysiące. Chyba każdy w bliższej lub dalszej rodzinie miał kogoś kto był wpisany do PZPR bo w tej partii było ponad 3 miliony ludzi. Potem większość przepisała się do Solidarności żeby było śmieszniej.
    Ja tu mówię o grubych rybach i choćby TW. Jak np: Boni , bolek i lolek czy cała świta bronka komorowskiego. A gdzie w zarządzie Pis i otoczeniu kaczora jakiś TW czy ktoś kto za komuny był we władzach tamtego systemu? Bo nie znam takich..

    5 6 Cytuj
  • 17 gru 2015
    SredniPiotr napisał/a:

    Gdzie szuka się oszczędności na obietnice ?

    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19358505,rzad-5-mln-mniej-dla-barow-mlecznych.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta

    Oni nie będą krzyczeć. PiS skutecznie rozmontowuje nasz kraj, śrubka po śrubce.

    Służba Cywilna dziś przestała istnieć : http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19358725,ten-projekt-moze-byc-grozniejszy-niz-zmiany-w-trybunale-wyjasniamy.html#Czolka3Img

    To będzie drugi TK lub jeszcze bardziej perfidne bo uderzy w doły i bezpośrednio w ludzi często fachowców którzy nie będą w PISie no chyba że się grzecznie zapiszą i będą wspierać jedynie słuszną idee. To już jak w 35 w Niemczech.

    Głupi czy naiwny? Tych "fachowców" to można na co dzień w każdym urzędzie w Polsce spotkać. Platformiani potroili ich liczbę w 8 lat.
    Oni obok fachowców nie stali.
    I chyba każdy dureń w tym kraju wie że dostanie posady w urzędzie typu ratusz , skarbówka, up itd. bez rodzinnej koneksji ,kumoterstwa, kolesiostwa jest nie możliwe. I jakoś to o czym piszesz już funkcjonuje od wielu lat bez kaczora i jego ludzi..

    9 4 Cytuj
  • 17 gru 2015

    No i widzisz jak pięknie sobie to wytłumaczyłeś. Przypominam prawdziwy Polaku, że u nas w Polsce imiona i nazwiska pisze się Wielką literą. A ci dwaj to chyba nie są jakieś płotki skoro ciągle widać ich w telewizji i w okolicy prezesa waszego ukochanego. No i przypominam ci, że poważanie dla PO mam takie same jak dla PiSu o czym pisałem jeszcze przed wyborami. Chodzi mi tylko o to, że PiS miał być LEPSZY na co wielu naiwnych liczyło. Niestety mam smutną satysfakcję że wyszło jak zwykle.......... Szkoda po prostu NAS i tyle......

    6 9 Cytuj
  • Andrzej 17 gru 2015
    t-34 napisał/a:

    Wszyscy piszą o trybunale konstytucyjnym a tu taka fajna perełka i to po cichutku!

    Kiedyś już pisałem...

    Endrju napisał/a:

    Tak się zastanawiam, co tam PiS kombinuje, że aż taki temat zastępczy, jak TK rzucił na pierwszy plan. Wszyscy się podniecają trybunałem, a na rączki nikt nie patrzy!

    5 9 Cytuj
  • 18 gru 2015
    BartekA napisał/a:

    MAM NADZIEJĘ IŻ WIDZIMY SIĘ W SOBOTĘ

    DO ZOBACZENIA

    tym razem nie zapomnijcie nieść niemieckiej flagi......

    8 7 Cytuj
  • 18 gru 2015

    i Unii Europejskiej :-p

    8 5 Cytuj
  • 18 gru 2015
    BartekA napisał/a:

    MAM NADZIEJĘ IŻ WIDZIMY SIĘ W SOBOTĘ

    DO ZOBACZENIA

    Lepiej pomógłby Pan żonie w przygotowaniu Świąt a nie wygłupy :-)

    8 6 Cytuj
  • 18 gru 2015
    t-34 napisał/a:

    No i widzisz jak pięknie sobie to wytłumaczyłeś. Przypominam prawdziwy Polaku, że u nas w Polsce imiona i nazwiska pisze się Wielką literą. A ci dwaj to chyba nie są jakieś płotki skoro ciągle widać ich w telewizji i w okolicy prezesa waszego ukochanego. No i przypominam ci, że poważanie dla PO mam takie same jak dla PiSu o czym pisałem jeszcze przed wyborami. Chodzi mi tylko o to, że PiS miał być LEPSZY na co wielu naiwnych liczyło. Niestety mam smutną satysfakcję że wyszło jak zwykle.......... Szkoda po prostu NAS i tyle......

    Na razie to nic nie "wyszło" bo są dopiero drugi miesiąc przy władzy a żadnemu zwykłemu obywatelowi w tym kraju włos z głowy przez ten czas nie spadł.
    Mnie śmieszy natomiast fenomen takich ludzi jak ty którym natłukli w tych kretyńskich telewizjach głupot o jakiś mitycznych zamachach na demokrację a wy w to wierzycie. To jest dopiero beka po całości!

    10 7 Cytuj
  • 18 gru 2015

    Od spiskowych teorii to chyba raczej PiS jest... Walker ty chyba nie czytasz ze zrozumieniem. Jak dla mnie to ani PiS ani PO CZY TAK TRUDNO TO ZROZUMIEĆ ??????? Mnie śmieszy natomiast fenomen takich ludzi jak ty którym natłukli w tych kretyńskich telewizjach a może i radiach głupot o jakiś mitycznych zamachach na ......( i tu sobie wpisz co chcesz )

    6 9 Cytuj
  • 18 gru 2015
    t-34 napisał/a:

    Od spiskowych teorii to chyba raczej PiS jest... Walker ty chyba nie czytasz ze zrozumieniem. Jak dla mnie to ani PiS ani PO CZY TAK TRUDNO TO ZROZUMIEĆ ??????? Mnie śmieszy natomiast fenomen takich ludzi jak ty którym natłukli w tych kretyńskich telewizjach a może i radiach głupot o jakiś mitycznych zamachach na ......( i tu sobie wpisz co chcesz )

    Tylko ja o żadnych zamachach nigdy nic nie mówiłem a ty i paru innych tutaj pismakujących ujada coś o niespełnionych obietnicach (miesiąc po wyborach) , atakach na demokracje i paru jeszcze innych samopowtarzalnych knotach starych jak świat które wam wciskają w tevauenach i jeszcze (już niedługo) publicznej tv. I taka jest różnica między mną a wami...

    8 6 Cytuj
  • 18 gru 2015

    zdjecie

    14 7 Cytuj
  • 20 gru 2015
    Walker84 napisał/a:

    Tylko ja o żadnych zamachach nigdy nic nie mówiłem a ty i paru innych tutaj pismakujących ujada coś o niespełnionych obietnicach (miesiąc po wyborach) , atakach na demokracje i paru jeszcze innych samopowtarzalnych knotach starych jak świat które wam wciskają w tevauenach i jeszcze (już niedługo) publicznej tv. I taka jest różnica między mną a wami...

    Nie pisałem o żadnych obietnicach bo nigdy w nie nie wierzyłem, jak jest z demokracją to każdy widzi (zwykle to co chce). Nie bardzo wiem o jakich to knotach wciskanych w tvn miałem tu pisać. Nie ujadam, tylko spokojnie staram się szukać argumentów w dyskusji. Walker po prostu skończyły ci się racjonalne argumenty, To sprawdzonym sposobem próbujesz mnie ośmieszyć i obrażać bo kto nie myśli zgodnie z wytycznymi partii przewodniej ten wróg straszliwy zarażony kłamstwami z .......(i tu każdy wybiera sobie dowolną stację telewizyjną lub radiową)
    Więc....................... wesołych świąt ci życzę. (wiem, że od więc nie zaczyna się zdania, ale tak wyszło i tyle)

    6 4 Cytuj
  • 21 gru 2015

    Bronisz demokracji, maszerujesz w KOD-zie.
    Szczekasz na pisowców, bo to zawsze w modzie.

    Myślisz, że jesteś bohaterem - bo bronisz ,,demokracji".
    Boisz się za dużo myśleć, bo mógłbyś nie mieć racji.

    O tym co jest modne, decyduje - jak zwykle - elita.
    Nie chce dać się odciągnąc od pełnego koryta.

    Jeszcze komuna nie umarła,
    jeszcze elita się nie nażarła.

    Jeszcze nie jest gotowa, by oddać Polakom wpływy.
    Jeszcze Związek Radziecki w głowach ich wiecznie żywy.

    Na czele idzie Tomasz, z medialnej rasy panów.
    A wy - posłusznie - za nim, jak stado demo-baranów.

    Od żałoby nad demokracją i od palenia jej zniczy,
    paradoksalnie LIS stał się HIENĄ, i jak ŚWINIA dziś kwiczy!

    Drze się jak psychopata, którego chorobą jest władza -
    stadu jego baranów w ogóle to nie przeszkadza.

    Jest przecież pani Holland, na sławę zawsze pazerna.
    Jest też Platformy błazen - pan Krzysztof ,,Rozpacz" Materna.

    Jest aktor Kondrat, którego ambicje od dawna znamy -
    teatr jest mało ambitny, więc lepiej kręcić reklamy.

    Nie mogło zabraknąć Wałęsy, co drży przed Antosia teczką.
    Dla niego Antek przy władzy to granat z wyjętą zawleczką.

    A królem KOD-u jest Petru - prawdziwy polski mąż stanu.
    Skrzyknął tysiące frajerów, niezbędnych do jego planu.

    Człowiekowi znikąd pozwala manipulować się Polaków masa -
    to najlepszy dowód na to, że rządzą dziś banki i kasa.

    Tych Polaków, którzy nie potrafią myśleć samodzielnie,
    wykorzystali do swoich celów, otwarcie i bezczelnie.

    Nie ma takich granic, których nie przesuną -
    są komunistami, krzyczą: ,,precz z komuną".

    Daliście się złowić na hasła, pozory i puste slogany.
    Idziecie drogą donikąd, szanowne demo-barany...

    8 9 Cytuj
  • 21 gru 2015

    szakal, rozumiem, że skopiowane ale WIELKIE dzięki. Sama prawda.
    A jeśli Ty jesteś autorem - SZACUN!

    6 7 Cytuj
  • Andrzej 21 gru 2015

    Kukizowi to się sceny pomyliły, ta artystyczna z polityczną, że z *****^mi do ludzi wyjeżdża.
    JOWy tak, ale bez Kukiza. Odbija mu na starość, najpierw czepia się Piersi, teraz ludzi.
    A ja głupi na niego głosowałem w I turze wyborów.

    4 5 Cytuj
  • 21 gru 2015
    Endrju napisał/a:

    A ja głupi na niego głosowałem w I turze wyborów.

    Czy ja już mówiłem, że cenię u ludzi samokrytykę?

    5 2 Cytuj
  • 21 gru 2015

    Pozwoliłem sobie zamienić parę haseł i wyszło odwrotnie.
    Nie podoba mi się taka narracja w przeddzień świąt, ale zrobiłem to dla zabawy.

    Z wieloma postulatami PiS jest mi po drodze, niemniej chcę wykazać, że takimi świństewkami można ranić wszystkie strony.
    Namawiam do powstrzymania się od wzajemnych złośliwości, ponieważ dla wszystkich urodzonych na ziemi polskiej, dach jest wspólny.

    Na nadchodzące Święta życzę dużo życzliwości, miłości, radości i szczęścia

    Bronisz demokracji, maszerujesz w pochodzie.
    Szczekasz na KODowców, bo to zawsze w modzie.

    Myślisz, że jesteś bohaterem - bo bronisz ,,demokracji".
    Boisz się za dużo myśleć, bo mógłbyś nie mieć racji.

    O tym co jest modne, decyduje - jak zwykle - elita.
    Chce koniecznie dorwać się do pełnego koryta.

    Jeszcze komuna nie umarła,
    jeszcze elita się nie nażarła.

    Jeszcze nie jest gotowa, by oddać Polakom wpływy.
    Jeszcze Związek Radziecki w głowach ich wiecznie żywy.

    Na czele idzie Joachim, z medialnej rasy panów.
    A wy - posłusznie - za nim, jak stado demo-baranów.

    Od żałoby nad demokracją i od palenia jej zniczy,
    paradoksalnie PiS stał się HIENĄ, i jak ŚWINIA dziś kwiczy!

    Drą się jak psychopataci, których chorobą jest władza -
    stadu ich baranów w ogóle to nie przeszkadza.

    Jest przecież pani Kępa, na sławę zawsze pazerna.
    Jest też PiSu błazen- Kurski, osobowość wredna .

    Jest aktor Zelnik, którego ambicje od dawna znamy -
    teatr jest mało ambitny, więc woli kablować aktorów nawet tych z reklamy.

    Nie mogło zabraknąć Piotrowicza, co drży przed Antosia teczką.
    Dla niego Antek przy władzy to granat z wyjętą zawleczką.

    A królem PiS-u jest Jarek - prawdziwy polski mąż stanu.
    Skrzyknął tysiące frajerów, niezbędnych do jego planu.

    Kawalerowi znikąd pozwala manipulować się Polaków masa -
    to najlepszy dowód na to, że rządzą dziś Stefczyk i Skoków kasa.

    Tych Polaków, którzy nie potrafią myśleć samodzielnie,
    wykorzystali do swoich celów, otwarcie i bezczelnie.

    Nie ma takich granic, których nie przesuną -
    są komunistami, krzyczą: ,,precz z komuną".

    Daliście się złowić na hasła, pozory i puste slogany.
    Idziecie drogą donikąd, szanowne demo-barany...

    11 13 Cytuj
  • 23 gru 2015

    Ciekawe czy to prawda, że nowo powołany Komendant Główny to BRAT Posła Suskiego - jednego z tzw. "przybocznych" Jarosława Kaczyńskiego ! Ciekawe czy to prawda, że został powołany z EMERYTURY ! Że owszem był za poprzednich rządów PiS Zastępcą Komendanta Głównego - ale z tych samych powodów co teraz (brat brata). Ciekawe czy to prawda, że krótka ławka kadr sięga się po rodziny i znajomych nawet na emeryturze czy to bezczelność wobec wyborców ? Czysty nepotyzm, arogancja i buta. A ludzie myśleli, że tylko PO zdolne, a tu proszę są 10-cio krotnie zdolniejsi cwaniacy !

    5 5 Cytuj
  • Andrzej 23 gru 2015

    Wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia dla Wszystkich.

    7 Cytuj
  • 24 gru 2015
    t-34 napisał/a:

    Ciekawe czy to prawda, że nowo powołany Komendant Główny to BRAT Posła Suskiego - jednego z tzw. "przybocznych" Jarosława Kaczyńskiego ! Ciekawe czy to prawda, że został powołany z EMERYTURY ! Że owszem był za poprzednich rządów PiS Zastępcą Komendanta Głównego - ale z tych samych powodów co teraz (brat brata). Ciekawe czy to prawda, że krótka ławka kadr sięga się po rodziny i znajomych nawet na emeryturze czy to bezczelność wobec wyborców ? Czysty nepotyzm, arogancja i buta. A ludzie myśleli, że tylko PO zdolne, a tu proszę są 10-cio krotnie zdolniejsi cwaniacy !

    ins. Zbigniew Maj najwyżej jest przyrodnim bratem Suskiego

    Urodzony 6 grudnia 1971 r. w Kaliszu. Jest magistrem inżynierem w zakresie ekonomiki rolnictwa – absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu. Ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania jednostką organizacyjną w administracji publicznej - WSPol. Do Policji wstąpił w 1996 roku. W 1998 r. ukończył Studium Oficerskie WSPol. Umiejętności zawodowe zdobywał i doskonalił na różnych stanowiskach w służbie kryminalnej. Ukończył wiele kursów i szkoleń specjalistycznych. Twórca i członek Zespołu ds. Uprowadzeń oraz współtwórca algorytmu działań Policji w sytuacjach kryzysowych. Koordynator i twórca struktur Centralnego Biura Śledczego Policji.

    Przebieg służby na stanowiskach kierowniczych:

    Naczelnik Wydziału 4 w Kaliszu Zarządu XIX w Poznaniu Centralnego Biura Śledczego KGP
    Naczelnik Wydziału w Kaliszu Zarządu w Łodzi Centralnego Biura Śledczego KGP
    Naczelnik Zarządu w Bydgoszczy Centralnego Biura Śledczego KGP
    Naczelnik Zarządu w Krakowie Centralnego Biura Śledczego KGP
    Naczelnik Zarządu w Poznaniu Centralnego Biura Śledczego KGP
    Zastępca Dyrektora Centralnego Biura Śledczego KGP
    Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku
    od 11 grudnia 2015 r. - Komendant Główny Policji

    3 Cytuj
  • 24 gru 2015
    t-34 napisał/a:

    Ciekawe czy to prawda, że nowo powołany Komendant Główny to BRAT Posła Suskiego - jednego z tzw. "przybocznych" Jarosława Kaczyńskiego ! Ciekawe czy to prawda, że został powołany z EMERYTURY ! Że owszem był za poprzednich rządów PiS Zastępcą Komendanta Głównego - ale z tych samych powodów co teraz (brat brata). Ciekawe czy to prawda, że krótka ławka kadr sięga się po rodziny i znajomych nawet na emeryturze czy to bezczelność wobec wyborców ? Czysty nepotyzm, arogancja i buta. A ludzie myśleli, że tylko PO zdolne, a tu proszę są 10-cio krotnie zdolniejsi cwaniacy !

    Szakal ci już wyjaśnił kto to jest.
    A ja dochodzę do wniosku że jesteś tutaj na forum klakierem internetowym petru i innych "nowoczesnych".
    Pisząc takie farmazony że w pisie są jakieś rodzinne koneksje tylko to potwierdzasz. Chyba że jakiś przykład. Macierewicz , kaczor czy kamiński wkręcili kogoś ??

    6 5 Cytuj
  • 24 gru 2015
    t-34 napisał/a:

    Ciekawe czy to prawda, że nowo powołany Komendant Główny to BRAT Posła Suskiego - jednego z tzw. "przybocznych" Jarosława Kaczyńskiego ! Ciekawe czy to prawda, że został powołany z EMERYTURY ! Że owszem był za poprzednich rządów PiS Zastępcą Komendanta Głównego - ale z tych samych powodów co teraz (brat brata). Ciekawe czy to prawda, że krótka ławka kadr sięga się po rodziny i znajomych nawet na emeryturze czy to bezczelność wobec wyborców ? Czysty nepotyzm, arogancja i buta. A ludzie myśleli, że tylko PO zdolne, a tu proszę są 10-cio krotnie zdolniejsi cwaniacy !

    a dlaczego 10-cio krotnie???

    2 Cytuj

Odpowiedz