Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 18 cze 2023

    Zmartwię cię.
    Twoim mediom Vivaldi, nie ufa 50 % widzów

    https://www.polsatnews.pl/wiadomosc-amp/2023-06-15/polsat-wzbudza-najwieksze-zaufanie-wsrod-polakow-na-przeciwnym-biegunie-tvp/

    Jest czas siewu i czas zbiorów.
    PiS plony już zedebrał. Czas na płodozmian.

    8 2 Cytuj
  • 20 cze 2023
    Vivaldi napisał/a:

    https://www.tvp.info/65878858/sondaz-kantar-public-daje-platformie-obywatelskiej-wynik-rowny-z-prawem-i-sprawiedliwoscia-portal-tvpinfo-stawia-pytania

    i trochę o kantar z drugiej strony
    https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/roznice-w-sondazach-wyborczych-kantar-polska-opublikowane-w-tvn-i-w-polityce-to-zbieg-pewnych-okolicznosci

    Vivaldi napisał/a:

    biedna ta rodzina, a ma ci kto choć głowę potrzymać czy palcami pomóc przy rzyganiu?
    XD
    podrzucę żołędzi i lece, nara ;-)
    https://www.youtube.com/watch?v=xU0rMELI_gc
    --> poniedziałek o 21.30 część druga ;-)
    https://www.tvp.pl/program-tv/reset-odc-2/646400d9d03410662a429308

    Ty myślisz, że czekamy na twoje linki?
    Jakby ktoś chciał te głupoty zobaczyć to by sobie włączył, ale tego nie da się oglądać i słuchać.
    Trzeba mieć iloraz... sam wiesz jaki, aby to móc oglądać i w to wierzyć!

    Przestać linki wrzucać i spamować, tylko napisz coś w odniesieniu do tego co jest tu napisane i komentowane.

    Wiem, że ciężko ci argumenty znaleźć i sam przestajesz wierzyć w co wierzysz...
    To musi boleć... aż mi cię troszkę żal...
    Czas się obudzić i wówczas będzie mniej bolało.

    6 3 Cytuj
  • Janek Sal 20 cze 2023

    wpadło nasze słońce Myślenic podrzuciło zołędzi i ### - no cóż to typowe dla pisiorka - moze merytorycznie swoimi słowami nie linkami z kuewizji ,.
    Ale żeby ten burdel komentować trzeba mieć jaja a waldusiowi widac zostały tylko żołędzie

    10 Cytuj
  • 20 cze 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    wpadło nasze słońce Myślenic podrzuciło zołędzi i ### - no cóż to typowe dla pisiorka - moze merytorycznie swoimi słowami nie linkami z kuewizji ,.
    Ale żeby ten burdel komentować trzeba mieć jaja a waldusiowi widac zostały tylko żołędzie

    Po prostu Vivaldi czuje się znakomicie w mętnej wodzie.
    Modli się, żeby jej nie przefiltrowali

    Ryba gnije od głowy, a naczelny tłusty kot, daje pozostałym przykład że należy ciągnąć kasę ze spółek państwowych na rzecz jego partii i ci którzy to robią najlepiej, są umiłowanymi działaczami .
    A ponieważ nie zna doświadczenia w utracie suwerenności, jako żonaty mężczyzna -nie karmi rodziny, tylko siebie. Fanaberiami w postaci powiększania swojej grupy trzymającej władzę, armii ochroniarzy , zabawą w proroka i cesarza. uroczystości goniące kolejne.
    I pozostali widzą że tak można. I tuczą się nieprzyzwoicie jak na dworze Hajle Syllasje I

    9 2 Cytuj
  • 20 cze 2023

    Wszystko się zgadza poza jednym...
    To nie mętna woda... to szambo ;-)))

    8 1 Cytuj
  • 21 cze 2023

    Tym co jeszcze nie doszli do siebie... przypominam niestety wynik wczorajszego meczu to 3:2 ... - Polska rozłożona w drugiej połowie na łopatki i zdeptana.
    Dobrze, że po 45 minutach sędzia to przerwał :-D

    A tutaj komentarz naszego prezydenta z 2013 roku....
    https://twitter.com/AndrzejDuda/status/382608319577587712

    "Stan polskiego sportu, zwłaszcza gier zespołowych, jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa. :("

    Jestem pod wrażeniem... przewidział to 10 lat temu! xD

    3 Cytuj
  • 21 cze 2023

    Żal mi było tych Mołdawian i bałem się że w drugiej połowie będzie 5-0. Bo miejscowe chłopaki sparaliżowały nazwiska naszych asów.

    Ale gdy oddali pierwszy w meczu strzał na bramkę i odrazu gol, to im paraliż ustąpił o przeszedł na wypoczywających na zgrupowaniu w Mołdawii naszych asów.
    Goście dostają w dupę w tych klubach niepolskich, gdzie tracą suwerenność, i jeżdżą , na spotkania, reprezentacji by ta suwerenność na pare godzin odzyskać.
    Tam są wyrobnikami klubów, a tu są celebrytami na towarzyskim narodowym zgrupowaniu, które kończy relaksacyjnym meczem.
    Ten mecz, jedynie zastępuje poranną gimnastykę.

    Wydaje się, że należy powołać reprezentacje, tylko z mieszkających w Polsce zawodników, którzy jak Mołdawianie, nie są asami, ale gryzą trawę.

    Ps.
    Kiedyś było kazanie, na temat księży, że takich mamy księży, jakie społeczeństwo.
    Dodałbym do tego jeszcze piłkarzy i rząd.

    4 2 Cytuj
  • 26 cze 2023

    Przeczytałem o zmianie kadr w Archidiecezji:
    https://miasto-info.pl/myslenice/30033,powiat-myslenicki-zmiany-personalne-w-archidiecezji-krakowskiej-ktorzy-ksieza-odejda-i-kto-zajmie-ich-miejsce.html

    I jakoś mi się skojarzył podobny scenariusza zmiany kadr w PiS.
    Tylko w miejsce arcybiskupa jest prezes.

    2 1 Cytuj
  • 26 cze 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Przeczytałem o zmianie kadr w Archidiecezji:
    https://miasto-info.pl/myslenice/30033,powiat-myslenicki-zmiany-personalne-w-archidiecezji-krakowskiej-ktorzy-ksieza-odejda-i-kto-zajmie-ich-miejsce.html

    I jakoś mi się skojarzył podobny scenariusza zmiany kadr w PiS.
    Tylko w miejsce arcybiskupa jest prezes.

    Dzisiaj porównanie kogoś do PiS to już obelga tak więc uważaj.........

    4 Cytuj
  • 26 cze 2023
    t-34 napisał/a:

    Dzisiaj porównanie kogoś do PiS to już obelga tak więc uważaj.........

    Myślę, że Jego Ekscelencja potraktowałby to jako komplement :D Cześć jego kadr również.

    3 Cytuj
  • 27 cze 2023

    Mnie to się podoba to podejście do tematu...w weekend.
    W tym samym momencie gdy w Rosji gość wali na Moskwę, nie wiadomo co się wydarzy... jak zwykle Kaczyński na wiecu bije w sąsiadów....
    Ma chłop jaja... albo jak to ktoś skomentował gościu mu napisał przemówienie wcześniej i stwierdził nie będę w ostanim momencie zmieniał. Zatem jechał...z tym co miał.

    5 Cytuj
  • 28 cze 2023

    Raz na jakiś czas przełączę na kanał PiS info, zwane TVP info, a to przecież prywatny partyjny kanał PiS za nasze pieniądze na który mamy obowiązek płacić abonament.
    i Tusk tam jest grany na okrągło jak transmisja
    z Olimpiady Europejskiej na TVP sport.
    Czy Tusk, nie powinien otrzymywać gratyfikacji, za puszczanie go częściej niż Zenka Martyniuka?
    Przecież grają ten temat któryś miesiąc,
    To już staje się kanał religijny, jak w Trwam o papieżu.
    Przy czym, o treści jak litanie, czyli jedno i to samo w kółko.
    Mogliby, urozmaicić jakoś i pokazać narodziny, język niemiecki działalność dla Niemiec w przedszkolu, germanizacje klasy szkolnej, następnie przyjaźń z Putinem już w liceum gdzie był zafascynowany znajomością niemieckiego przez Putina.
    Następnie, oddanie Polski Putinowi wraz z prezydentem Kaczyńskim jego opozycją i świtą.

    Ważne byłoby ustalenie, czy Tusk grał na rozbiór Polski na korzyść Niemiec i Rosji i gdzie miałaby być granica po likwidacji Polski.
    I jaki alfabet obowiązywałby w liturgii na ziemiach oddanych Rosji , czy starocerkiewno słowiański, czy łacina. Bo na ziemiach oddanych Niemcom wiadomo , germański.
    No i Tusk powinien zadeklarować, swobodę lokacji. To znaczy, że ja mieszkam na ziemiach które Tusk oddaje Rosji, miałbym zagwarantowane prawo przeniesienia się przed rozbiorem na ziemie przypadające Niemcom .

    Nie wiem, czy by nie było przeludnienia w części niemieckiej, a prerie w części rosyjskiej. Ale to już
    PiSinfo powinien zaimprowizować, z grupą obiektywnych redaktorów PiS.

    Jak jeszcze do jesieni będą puszczać tylko Tuska, to zacznę szukać info w Russia Today.

    Ps.
    Gdyby Warszawa z Kaczyńskim przypadła Rosji,
    to ile przed przejęciem będzie liczyła mieszkańców?

    5 1 Cytuj
  • 28 cze 2023

    @Prawicowiec, padłem ze śmiechu. Naprawdę dobre z tym Tuskiem. Mogli by się w sumie cofnąć do poczęcia i jego germanizacji jeszcze w łonie matki:)

    4 1 Cytuj
  • 28 cze 2023

    A tak BTW skoro takie złe te Niemcy... to jako de-germanizacje ja proponuję konfiskatę BMW, AUDI, Mercedesów i starych Oplów !!!
    A co jak mają ukryte podsłuchy?
    A co jak mogą być zdalne sterowanie i mają po ukrywane ładunki wybuchowe?

    Ja bym... nie ryzykował.
    Wszystko na złom... weg!

    PS. Na wsiach zostałyby chyba... traktory i konie xD

    1 2 Cytuj
  • 29 cze 2023

    Poprzeczka w spółkach skarbu państwa, tak jest wysoko podniesiona i dla tylu swoich, że zmiana opcji staje się nie polityczna, a biznesowa.
    Jest do przejęcia taka kasa, że mój Boże , każdy chciałby być z niczego bogatym

    5 1 Cytuj
  • 30 cze 2023

    Buty Tuska tematem wiadomości....... Rozumie ktoś coś z tego?????
    Vivaldi na pomoc!!!!!

    8 1 Cytuj
  • 30 cze 2023

    Ja rozumiem.
    Wiedzą jaki mają elektorat, i jak nie ośmiorniczki za 1000 zł, to buty za 3 tyś.
    To test czy elektorat to kupi.
    Jak kupi to pójdą dalej; koszula Tuska, spodnie Tuska, zegarek Tuska,
    schabowy Tuska. dziadek w wermachcie jeszcze raz i takie intelygentne dla yntelygentnych wyborców.

    6 2 Cytuj
  • 30 cze 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Ja rozumiem.
    Wiedzą jaki mają elektorat, i jak nie ośmiorniczki za 1000 zł, to buty za 3 tyś.
    To test czy elektorat to kupi.
    Jak kupi to pójdą dalej; koszula Tuska, spodnie Tuska, zegarek Tuska,
    schabowy Tuska. dziadek w wermachcie jeszcze raz i takie intelygentne dla yntelygentnych wyborców.

    SKOK, wybory kopertowe, respiratory, maseczki, nagrody, Villa plus by Czarnek, sponsoring przez Ministerstwo Sprawiedliwości, stołki dla rodziny za grubą kasę miesiączną... itd.itd.

    To wszystko błachostwa w porównaniu do... butów Tuska - to jest afera!

    6 Cytuj
  • 30 cze 2023
    marko napisał/a:

    SKOK, wybory kopertowe, respiratory, maseczki, nagrody, Villa plus by Czarnek, sponsoring przez Ministerstwo Sprawiedliwości, stołki dla rodziny za grubą kasę miesiączną... itd.itd.

    To wszystko błachostwa w porównaniu do... butów Tuska - to jest afera!

    Chodzi o to, że buty są podobne do Zegna.
    A on powinien nosić buty wzorowane na tych w które
    wyposażają Kaczyńskiego, w większości dużo droższe od zamszowych.

    3 1 Cytuj
  • 30 cze 2023

    A dzik od żołędzi dalej milczy, myślałem że afera z butami poruszy go do głębi..,.. I wydali z siebie coś fajnego.

    4 1 Cytuj
  • 30 cze 2023
    t-34 napisał/a:

    A dzik od żołędzi dalej milczy, myślałem że afera z butami poruszy go do głębi..,.. I wydali z siebie coś fajnego.

    Tego bidoka od żołędzi nie stać na zamszowe buty.
    Buty zamszowe są dla elity i są b. drogie.

    3 1 Cytuj
  • Janek Sal 1 lip 2023

    elyty odkryły że Adam nazywał sie Tusk i odpowie za zabicie ruskiego węza

    1 Cytuj
  • 1 lip 2023

    Czy te barany pisowskie zawsze muszą na sygnale jeździć? Czy jechanie na/wracanie ze skoków to jakiś ważny interes państwowy? Nie wiem który pisowski baran tam był ale kolumnę "rządową" z dala było słychać, pisojašniepaństwo w d. kopane

    11 Cytuj
  • 3 lip 2023
    t-34 napisał/a:

    Buty Tuska tematem wiadomości....... Rozumie ktoś coś z tego?????
    Vivaldi na pomoc!!!!!

    kiedyś to były informacje nie to co jakieś tam buty ...... https://tvn24.pl/polska/jaroslaw-kaczynski-prezes-pis-dostal-maseczke-ochronna-z-podobizna-kota-od-kolezanki-z-klubu-4557058

    czołg Ty nie do końca masz równowagę, całość tutaj jakaś emocjonalnie rozchwiana XD

    1 5 Cytuj
  • 3 lip 2023
    Vivaldi napisał/a:

    kiedyś to były informacje nie to co jakieś tam buty ...... https://tvn24.pl/polska/jaroslaw-kaczynski-prezes-pis-dostal-maseczke-ochronna-z-podobizna-kota-od-kolezanki-z-klubu-4557058

    czołg Ty nie do końca masz równowagę, całość tutaj jakaś emocjonalnie rozchwiana XD

    Ale fajnie, że wrzuciłeś ten link - serio, super!
    On pięknie pokazuje, poziom dziennikarstwa w TVN24 względem dna w TVPx.

    Przeczytaj ten artykuł od początku do końca.
    - nie ma tam CENY maseczki (więc nie wiem co z butami ma wspólnego)
    - nie ma tam obrażania
    - jest żartobliwy, ale nie zawsze tematy muszą być jak w TVPx: UE chce obalenia rządu, jak Tusk dojdzie do władzy czarni przyjdą was gwałcić i palić auta, Tusk to agent niemiecki... itd. itd 24h/7
    - jest nawet taki kulturalny komentarz:- bez obrażania: "Kaczyński nie ukrywa, że jest szczególnym miłośnikiem zwierząt. Mówił o tym w przeszłości między innymi przy okazji Dnia Kota."
    - i na koniec nawet element edukacyjny: "Od czwartku 16 kwietnia obowiązuje w Polsce nakaz zakrywania w miejscach ogólnodostępnych ust i nosa w związku z epidemią koronawirusa. Obowiązek ten nie dotyczy między innymi dzieci w wieku do lat czterech oraz osób niezdolnych do samodzielnego zakrycia i odkrycia ust lub nosa."

    To teraz sobie poczytaj artykuły na stronach TVPx pod adresem Tuska i innych poliktyków z partii opozycyjnych... i porównaj.

    Świetny link Vivaldi... świetny strzał w kolanko.
    Coś wychodzisz z formy, albo żołędzie się kończą powoli ... podjadasz? ;-)

    3 Cytuj

Odpowiedz