Forum » Sport

RAJD KRAKOWSKI - Motosport Myślenice

  • 22 cze 2010

    przesz to też potrzeba :) .... przez Kielce było ale tam także czasem dwupasmówka jest :)

    PS.: ale te ssaki leśne to trudnią się bardziej zbieractwem...grzybów zazwyczaj ;)

    Cytuj
  • 22 cze 2010

    Chyba muchomorów znaczy maślaków :)

    Cytuj
  • 23 cze 2010

    Wracając do tematu: jeszcze czworo kolegów nie przysłało mi pesela i adresu zameldowania co jest konieczne do ubezpieczenia na czas rajdu. Wysłałem emile i esesmany ale bez odzewu.
    Jest już całkiem spora grupa ale jeszcze z 5-8 osób jakby było chętnych to będzie nas już dużo.

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    PONIEDZIAŁEK godz.: 18:55, Myślenice, ul.Przemysłowa, Państwowa Straż Pożarna.
    W tym terminie odbędzie się przeszkolenie z zakresu imprez masowych dla osób z listy zabezpieczenia prologu Rajdu Krakowskiego. Obecność (wszystkich którzy się zgłosili z klubu i spoza klubu) i punktualność obowiązkowa i konieczna.

    Po rozmowie z dyr. rajdu dostałem zapewnienie , że praca na prologu będzie płatna. Szczegóły podam w poniedziałek przed lub po szkoleniu.
    Z tego co Prezes Skałka załatwił, po przeszkoleniu będzie możliwe odebranie zaświadczenia o odbyciu szkolenia z zakresu tematycznego (przydatna rzecz).

    Gdyby ktoś był chętny do obstawy rajdu proszę przyjść na szkolenie, dopiszemy do listy.

    Proszę i uczulam o frekwencję i punktualność.

    P.S.
    W niedalekiej przyszłości zrobimy przy MSM szkolenie z zakresu ratownictwa drogowego (oczywiście z uzyskaniem zaświadczenia). Sprawa jest w toku.

    Cytuj
  • 3 lip 2010

    Działając za zgodą dyr.rajdu jak i koordynatora ds.zabezpieczenia prologu informuję , że wszelkie konieczne zezwolenia zostały zapięte. Osoba która układała trasę prologu jest także odpowiedzialna za koordynację zabezpieczenia prologu. Jest to Roman Strzelczyk. Trasa prologu już została opublikowana na stronie rajd krakowskiego http://www.rajd-krakowski.pl/dokumenty/os1_prolog.pdf

    Na dzień dzisiejszy przejazd reprezentacyjny MOTORSPORTU Myślenice jest aktualny.

    Osobiście i w imieniu AK oraz MSM z góry dziękuję bez mała 20 osobom którzy zgłosili się do pomocy przy prologu oraz przeszli szkolenie z zakresu Ratownictwa Przedmedycznego w wypadkach drogowych. Szkolenie z uzyskaniem odpowiedniego zaświadczenia odbyło się dzięki Prezesowi St.Skałce oraz PSP w Myślenicach.

    Od poniedziałku sukcesywnie dostanę informacje o czasie i miejscu odprawy już do działań na BT i prologu. Oficjalne szkolenie zgodne z najnowszą nowelizacją ustawy o imprezach masowych przeprowadzi Roman Strzelczyk.

    Cytuj
  • 3 lip 2010

    Masakra za 20 pln więcej nie dadzą to ja zobaczę dużo więcej z pozycji kibola

    Cytuj
  • 3 lip 2010

    Mam na strychu WIGRY 3 też zajebista maszyna mogę się zaprezentować na prologu myślę że nie przegram z N kami

    Cytuj
  • 3 lip 2010

    tyś już pokazał 2x w zimie ;) może faktycznie rowerem pójdzie lepiej :-D

    Cytuj
  • 3 lip 2010

    [quote=michalsko1]Mam na strychu WIGRY 3 też zajebista maszyna mogę się zaprezentować na prologu myślę że nie przegram z N kami [/quote] ale trasy nie pomylisz co ? aaaa no i nie da się, tylko MSM ;)

    Cytuj
  • 3 lip 2010

    EVO9 maluchy się łapią nad rynkiem do muzeum szkoda że tam drewno teraz obrabiają ale kaszle też tam powinny być.

    Cytuj
  • 3 lip 2010

    VIVALDI w zimie tylko 1 słownie raz

    Cytuj
  • 3 lip 2010

    VIV ty na razie jezdzisz tylko po ludziach może by tak wyciągnąć instrumenta?

    Cytuj
  • 3 lip 2010

    Pobijemy się rano ja mam dużo fajnych tekstów i mogę kogoś dobić ale jeszcze poczekam na odpowiedni momencik .....

    Cytuj
  • 4 lip 2010

    deko humoru chłopie skoro o wigry zacząłeś. Drugi raz w zimie to się przy zakopanej sałacie spociłem ;D

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    [quote=Waldek-Motosport]Działając za zgodą dyr.rajdu jak i koordynatora ds.zabezpieczenia prologu informuję , że wszelkie konieczne zezwolenia zostały zapięte. Osoba która układała trasę prologu jest także odpowiedzialna za koordynację zabezpieczenia prologu. Jest to Roman Strzelczyk. Trasa prologu już została opublikowana na stronie rajd krakowskiego http://www.rajd-krakowski.pl/dokumenty/os1_prolog.pdf

    Od poniedziałku sukcesywnie dostanę informacje o czasie i miejscu odprawy już do działań na BT i prologu. Oficjalne szkolenie zgodne z najnowszą nowelizacją ustawy o imprezach masowych przeprowadzi Roman Strzelczyk.
    [/quote]
    Witam kolegów od zabezpieczenia prologu. Najprawdopodobniej w czwartek wieczorem (potwierdzę jutro oraz podam m-ce) robimy odprawę z krótkim przeszkoleniem dot.zabezpieczenia prologu. Poprowadzi Roman Strzelczyk, oraz przekaże wszystkie dane i formy dot. kontaktu z nim podczas prologu. Bardzo proszę o frekwencję.
    Razem z Romkiem w niedalekiej przyszłości planujemy zorganizować profesjonalne szkolenie wraz z uzyskaniem zaświadczenia w tematyce imprez masowych, w myśl najnowszej nowelizacji ustawy dot.wszystkich osób biorących udział w tego typu imprezach. Co z tego wyjdzie dowiemy się na szkoleniu.

    Jest nas już bez mała 20 osób jednak jeżeli ktoś ma ochotę być bliżej prologu, zapraszam.
    Tak jak wyżej, jutro podam miejsce i godzinę.

    Cytuj
  • Bartłomiej 5 lip 2010

    W ten czwartek, czy następny?? Jeżeli w ten to dla mnie fatalnie, ale proszę o odp.

    Cytuj
  • 6 lip 2010

    No i już poustalane sale i termin oraz staż miejska.
    W najbliższy czwartek, 8 lipca, godz.: 19:00, hala na Zarabiu, salka na pięterku. Bardzo proszę wszystkich z listy "prologu i BT" o przybycie oraz wszystkich którzy jeszcze chcą. Jak wyżej prowadzącym będzie Roman Strzelczyk koordynator ds.bezpieczeństwa prologu 45 Rajdu Krakowskiego.
    Wszystko wskazuje na to, że będzie to ostatnia odprawa (tym razem pierwsza oficjalna) dot.prologu. Ja mam kilka pytań do Staży Miejskiej odnośnie współpracy i szkoleń w przyszłości.

    Cytuj
  • Mariusz Sudoł 7 lip 2010

    Vivaldi niestety nie mogę wam pomóc tym razem nie dostałem wolnego.

    Cytuj
  • 7 lip 2010

    została opublikowana lista zgłoszeń http://www.rajd-krakowski.pl/dokumenty/lista_zgloszen2010.pdf
    mi sie podoba:

    Cytuj
  • 7 lip 2010

    Nr 48 !!! Już ja sobie gościa w tej Hondzie Civic na BT sprawdzę, bo ponoć po suchym to na łysych oponach ma jechać :-D , noooo i cały czas czekamy na zgłoszenie Roberta Kubicy w Renault Clio :-D ....żarcik

    Cytuj
  • 7 lip 2010

    vivaldi masz licencje sedziowską? chyba watpliwe po tym co wypisujesz!!! Oszuście jeden przeciez od paru lat nie ma juz BT!!!
    Idź do roboty!!!

    Cytuj
  • 7 lip 2010

    o lol zgadzam się ;D

    Cytuj
  • 7 lip 2010

    szkoda klawiszy

    Cytuj
  • 8 lip 2010

    Jak szkoda klawiszy to zescanuj i pokaż -skończą się plotki.

    Cytuj
  • 8 lip 2010

    szkoda skanera odpalać, trzeba przecież do prądu włączyć, usb, klapke podnieść ...uuuu tyle roboty i dla kogo, po co? hyhyhy

    Cytuj

Odpowiedz