Forum » Sport

RAJD KRAKOWSKI - Motosport Myślenice

  • 17 cze 2010

    W związku z organizacją Rajdu Krakowskiego przez Automobilklub Krakowski i we współpracy z Motosportem Myślenice (regulamin i harmonogram http://www.rajd-krakowski.pl/dokumenty/regulamin_uzupelniajacy_rpp2010.pdf ) zapraszam przede wszystkim członków MSM ale także osoby chętne a nie zrzeszone w Motosport Myślenice do pomocy przy obstawie prologu i ewentualnie odcinków specjalnych. Chętnych proszę o przesłanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu na adres meilowy [EMAIL=motosport@myslenice.pl]motosport@myslenice.pl[/EMAIL] z dopiskiem SAFETY Rajd Krakowski.
    Wszyscy chętni muszą być pełnoletni. Lista miejsc ograniczona. Pierwszeństwo w udziale mają członkowie klubu MSM.
    Jako , że stronka MSM jest cały czas w trakcie modyfikacji, dla pewności zgłoszeń proszę o wysłanie jako DW na meila rallymyslenice@interia.eu
    Pzdr.
    Członek Zarządu MOTOSPORT Myślenice - Waldemar Kasperek

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    Witam wszystkich miłośników ostrego upalania. Jak wyżej ale w mniej oficjalnej formie: po rozmowie z dyr.rajdu Panem Pawłem Owczyńskim oraz Koordynatorem ds.zabezpieczenia prologu Panem Romanem Strzelczykiem organizator czyli automobilklub krakowski i klub wspomagający organizatora czyli MSM proszą o pomoc w obstawie przede wszystkim prologu oraz badania technicznego (na Zarabiu). Po zeszłorocznym ciasnym i krótkim prologu tym razem organizator i miasto zapewnią widowiskowe rozpoczęcie rajdu. Odcinek będzie dłuższy i umożliwiający jazdę "pod kibiców" w którym najprawdopodobniej udział weźmie także sekcja kartingowa MSM.
    Odbędą się przeszkolenia osób chętnych do zabezpieczenia a przeprowadzi je organizator rajdu. Osoby te będą podlegały dyr.zabezpieczenia rajdu oraz koordynatorowi ds.zabezpieczenia a bezpośrednio kierownikom poszczególnych odcinków.
    Inne informacje (organizacyjne,finansowe,techniczne) przedstawię po zakończonych uzgodnieniach, tylko osobom które zgłoszą się na w/w adres meilowy.

    Jeżeli dyr.rajdu nie przydzieli mi innej funkcji wszystko wskazuje na to, że będe obsługiwał PKC na Rynku, zatem na czas rajdu kontakt ze mną może być utrudniony.

    Zapraszam wszystkie pełnoletnie osoby(nie tylko członków MSM) do wzięciu udziału w możliwości zobaczenia strony organizacyjnej rajdów "od kuchni" i zdobyciu cennego doświadczenia w zabezpieczaniu imprez rajdowych.

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    W zeszłym roku jak dobrze pamiętam Krakowski miał się odbyć ale się nie odbył.

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    A nie moglibysmy jechac przed nimi na prologu skoro gokartami pojadą :) ??

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    Michał czas mi coraz szybciej ucieka ;-) dwa jak rok. Będziesz miał podobnie za kilka lat hyhyhy, zapraszam jakbyś był chętny.

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    W miarę wolnego czasu może pojawię się w okolicach OS.

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    ja muszę mieć konkretne zgłoszenie a nie może konkretne ;)

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    [quote]A nie moglibysmy jechac przed nimi na prologu skoro gokartami pojadą :) ??[/quote]będziem dumać, obaczym, dam znać

    Cytuj
  • ŁUKASZ KOTOWICZ 17 cze 2010

    [quote]A nie moglibysmy jechac przed nimi na prologu skoro gokartami pojadą :) ??[/quote]

    Tak popieram ,dla przypomnienia starych czasów za gokartami dużo maluchów,my maluchowcy wszyscy prawie się znamy,jak trza będzie przyjedzie sporo,to byłby piękny chwilowy powrót Polskiej legendy i oczywiście promocja MOTOSPORT MYŚLENICE. POPIERAM!!!!!!!

    Cytuj
  • lalala 17 cze 2010

    [quote=RALLYKOT,Kotowicz Łukasz napisał:[hr][quote]]A nie moglibysmy jechac przed nimi na prologu skoro gokartami pojadą :) ??[/quote]

    Tak popieram ,dla przypomnienia starych czasów za gokartami dużo maluchów,my maluchowcy wszyscy prawie się znamy,jak trza będzie przyjedzie sporo,to byłby piękny chwilowy powrót Polskiej legendy i oczywiście promocja MOTOSPORT MYŚLENICE. POPIERAM!!!!!!![/quote]

    Popieram :) było by pięknie gdyby 126p MSM pokazało sie na takiej imprezie :) stego co wiem to na RAJDZIE KRAKOWSKIM nie będzie żadnego 126p :(

    Cytuj
  • łukasz 17 cze 2010

    Popieram łukasza i tomka sekcja samochodowa powina reprezentowac klub na prologu.

    Cytuj
  • Michal P. 17 cze 2010

    AK na pewno sie na to zgodzi:)

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    zajcev trafił. Panowie nie układajcie planów, bo i te gokarty jeszcze nie potwierdzone. Jest obiecane na razie kilkanaście minut, przed prologiem i w dodatku nie wiem dokładnie w którym miejscu czasówki (gokarty to na razie luźne przymiarki, nigdzie nie klepnięte oficjalnie) ale weźcie pod uwagę, że o ile między C,B,A, może się ktoś jeszcze na piechotę po odcinku pelętać o tyle już na 000 odcinek jest zamknięty na amen i nie ma mowy o żadnych wybrykach.
    Zatem spokojnie. Będe po rozmowach, dostaniemy zgode to poustalamy jak i czym będziemy broić na drodze. Na tą chwile temat jak bańka mydlana i tylko spokój ;) trzeba zachować a skupić się na tym o jest zapewnione, czyli zabezpieczenie.

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    zabezpieczymy Panie Viv, zabezpieczymy :)

    Cytuj
  • Bartłomiej 17 cze 2010

    Prześpię się z problemem i jutro napisze co wymyśliłem, mam nadzieję, że jakby co, to będą jeszcze miejsca. Mam jeszcze pytanie, czy dostaniemy na czas obstawy koszulki z logo MSM, bo chciałem mieć w takiej zdjęcie z Głogoczowa, ale nie było jeszcze nadruków :):):)
    Pozdrawiam Raxon

    Cytuj
  • 18 cze 2010

    Hmmmm. Ale sie człowiek rozmarzy :) Jechac w prologu rajdu krakowskiego na który 20 lat temu chodziło sie po kryjomu uciekając ze szkoły :)
    Valdi przepchnie propozycje :) Wierzymy w Ciebie.

    Cytuj
  • Sebastian P 18 cze 2010

    Ano zabezpieczamy ;)

    Cytuj
  • Łukasz Kmiecik 18 cze 2010

    popieram 126p to było by piękne widowisko

    Cytuj
  • 18 cze 2010

    Widzę że sporo forumowiczów się rozmarzyło;) Tak jak napisał Zajcev i Vivaldi - szanse praktycznie zerowe... mało powiedzieć że puchar 3-ligi nie jedzie prologu, nie mają startu ani mety a tutaj niektórym marzy się korowód maluszków przed odcinkiem:) Nikt z organizatorów nie wpuści na trase chłopaków bez licencji, samochodami bez homologacji zgodnej z załącznikiem itd...chyba że po zakończeniu odcinków : pozwijać taśmę;);) tak że - raczej bym się nie napalał:) Juz lepiej myśleć nad organizacją czegoś co wypełni lukę po odwołanych Dniach Myślenic... impreza wypełniona testosteronem : połączyć siły chłopaków z Parku Przygody na Zarabiu ( wspinaczka, paintball, quady ) + kręciołek + typowa majówka... umieścić info odpowiednio wcześniej i sukces raczej pewny - o ile pogoda dopisze:) Tyle że to już jest duuuuże wyzwanie i ogrom pracy...:(:( ale skoro w Głogoczowie można - Myślenice jako "przyjazne" rajdom tez powinno dac radę;);) Z taką argumentacją przed wyborami - władze powinny pozwolić zamknąć każdy odcinek drogi;);););)<joke>:D Pozdro :)

    Cytuj
  • 18 cze 2010

    zgadza się R3v, są szerokie plany OSu w Jasienicy jednak przy obecnym nakładzie pracy na inne imprezy sporo czasu jeszcze upłynie a przydałoby się coś poupalać nawet na parkingu, bo ostatnio działo się dla ogółu daaaawno temu. Parking (u Stasia Lampy) byłby wskazany do ogarnięcia.
    Obajt jedziemy do Stasia Lampy po jakiś bliski termin?

    Cytuj
  • 18 cze 2010

    Pomysł z maluszkami jest świetny, skoro gokarty mogą wejść to czemu nie maluszki tak samo oni i my nie mamy licencji. O ile się nie mylę !

    Cytuj
  • 18 cze 2010

    Na prośbę użytkownika Waldek-MOTOSPORT!!
    Proszę przesyłać ew.zgłoszenia do SAFETY na Rajd Krakowski na adres rallymyslenice@interia.eu mamy mały problem z działaniem skrzynki klubowej.
    Pozdro.

    Cytuj
  • 18 cze 2010

    Witam !
    Mam pytanie odnośnie rajdu krakowskiego (o ile coś już wiadomo) , otóż jak będzie wyglądał ów prolog ? Tak jak 2 lata temu wokół rynku ?

    Cytuj
  • 18 cze 2010

    Zgadza się, dwa zgłoszenia dotarły do mnie ale dwa nie doszły. Piszcie na podany wyżej ale mimo wszystko także na rallymyslenice@interia.eu
    Gdybyście mi dopisywali kto może w piątek od 13:00 (4-5 osób jako pomoc w badaniu technicznym-bardzo ciekawa sprawa) a kto na samym tylko prologu, zaoszczędziłoby mi trochę czasu.
    Dzieki.

    Panowie co do "dlaczego jedni mogą a inni nie" to nie róbcież kwasu na miesiąc do przodu :-D , bo na razie jeszcze nikt nic nie może a warunki dyktuje organizator wraz z instytucją zabezpieczającą, jesteśmy ich gośćmi więc trzeba uszanować decyzję jakakolwiek by nie była. To, że mamy miejsce w okolicach Park Ferme już dobrze świadczy. Looooz na ten czas trza zachować ;-) nie ma co się spinać.

    Cytuj
  • 18 cze 2010

    było by super gdyby 126p się pojawiło na trasie prologu nawet w kolumnie :) jak nie to nawet załatwić miejsce na rynku w pośród ałt startujących w rajdzie żeby ustawić i pokazać ałta z klubu ?? pozatym proponuję zebranie KLUBU by uzgodnić wszystko i przedstawić co klub może za zgodom organizatora rajdu zrobić ?? pozatym porozmawiać o zabespieczeniu wtedy :)

    Cytuj

Odpowiedz