Forum » Wolne Myśli Czy w Krakowie warto kupić mieszkanie na wynajem

 • 19.07.2017 - 14:51
  Pewnie, że warto kupić zarówno w centrum jak i na przedmieściach Krakowa, bo nie każdy czerpie przyjemność mieszkania w głośnym i zatłoczonym centrum. Warte uwagi są podmiejskie wille np. Osiedle 7 życzeń ;)
  Cytuj Zgłoś
 • 28.08.2017 - 11:52
  W każdym mieście warto kupić mieszkanie na wynajem, bo to czysty zysk. Lokator spłaca Ci kredyt, a za kilkanaście lat mieszkanie jest Twoje :)
  Kilka lat temu kupiliśmy z mężem mieszkanie w Krakowie od Frontonu. Lokalizacja świetna, centrum miasta, problemu z wynajęciem nie było. Teraz lokator spłaca nasz kredyt, który wzięliśmy na budowę domu :) Trzeba kombinować w tych czasach :)
  1 4 Cytuj Zgłoś
 • 19.09.2017 - 12:35
  To fakt, co swoje to swoje. Jak chcesz zainwestować to dziś chyba najlepszy sposób. Mieszkanie wynajmiesz w dobrej cenie i będziesz mieć drugą wypłatę na koncie co miesiąc. Najgorzej jest zacząć i kupić pierwsze. Z kolejnymi jest już łatwiej. Jeśli szukasz czegoś w rozsądnej cenie to proponuję Wawel Service. Ceny są bardzo konkurencyjne.
  2 Cytuj Zgłoś
 • 19.09.2017 - 13:50
  Mieszkanie w Krakowie moim marzeniem :-)
  2 Cytuj Zgłoś
 • 22.09.2017 - 7:22
  skakanka1970 napisał/a:
  Mieszkanie w Krakowie moim marzeniem :-)
  Za gotówkę żeby kupić - trudna kwestia. Pewnie kredyt trzeba zaciągnąć. Do tego minimum 20% wkład własny. Optymalnie to posiadanie 50% wkładu własnego, wtedy rośnie obciążenie finansowe oraz psychiczne.
  Jak się patrzy po OLXach to te min 300 tys trzeba mieć na jakieś 50 m kw mieszkanie: https://www.olx.pl/nieruchomosci/mieszkania/krakow/
  Zresztą co my tutaj gadmy jak nawet nie wiadomo kto ma jaką zdolność kredytową... Na począku trzeba by było pogadać z jakimś ekspertem typu https://ktoryekspert.pl/szukaj/malopolskie/krakow/nieruchomosci
  A dopiero później szukać mieszkania. Trzeba mierzyć siłę na zamiary.
  1 2 Cytuj Zgłoś
 • 26.09.2017 - 20:33
  Widzę, że redakcja skasowała mój post.
  Słaba reklama, za której słabo wam płacą.
  Jakbyście mieli godność i honor, to byście wymyślili lepszy sposób na zbieranie kasy niż spam na forum.

  Jeśli skasujecie mój komentarz. Wrzucę go ponownie - robię też print screen i pierwsze co zrobię, to polecę na wykop.pl poinformować internet o waszym januszostwie.
  1 2 Cytuj Zgłoś
 • Andrzej 27.09.2017 - 7:34
  Widzę, że masz takie same spostrzeżenia, brak reakcji na zgłoszenia o spamie reklamowym, a bezpośrednie posty to komentujące - skasowane (nie mam nic przeciwko, o ile spam też znika). Sam miałem wrażenie, że autorami jest samo miasto-info.pl a nie rzekomi anonimowi użytkownicy.
  1 1 Cytuj Zgłoś
 • 27.09.2017 - 11:48
  pirimka napisał/a:
  Jeśli tak to jaką dzielnicę polecacie?
  Wróciłam zza granicy i chciałabym gdzieś zainwestować pieniądze :)
  Może w centrum, Kazimierz, ale tam pewnie ceny są przeogromne...
  Cytuj Zgłoś
 • 04.10.2017 - 15:19
  Jak to czy warto? Jak masz kase to oczywiście, że warto :D Nie wiem jakie dzielnice, ale mogę polecić dewelopera Super Krak. Oni wybudowali Bocianie Gniazdo, w którym to właśnie zakupiliśmy mieszkanie i wiem, że jeszcze apartamenty Kaska też są ich. Ogólnie proces kupna mieszkania przeprowadzony beż totalnie żadnych problemów, mega profesjonalnie, polecam.
  1 2 Cytuj Zgłoś
 • 04.10.2017 - 20:02
  Znowu reklama szeptana - nowe konto i juz reklama, na pewno nie działbym mieszkania od dewelopera Super Krak, bo nie lubie rejklamy szeptanej. A osiedle Bocianie Gniazdo i" apartamenty" sa bez sensu
  1 2 Cytuj Zgłoś
 • 26.10.2017 - 13:10
  No, ale co Wy macie do deweloperów? Budują osiedla, to i chcą sprzedać mieszkania. Uwierzcie, że wiele osób nawet nie ma zielonego pojęcia o atrakcyjnych mieszkaniach do kupienia i nie potrafi wymienić nazwy ani jednego dewelopera. Prawda jest również taka, że większość chce nowe mieszkania, a nie stare z wielkiej płyty......jeszcze pewnie na Nowej Hucie albo Kurdwanowie :D
  Tak więc szukajcie deweloperów, którzy nie mają wokół siebie żadnych afer i którzy utrzymują się na rynku od lat (ps. faktycznie Fronton jest na krakowskim rynku od zamierzchlych czasów i ludzie chętnie kupują mieszkania).
  Cytuj Zgłoś
 • 29.11.2017 - 10:15
  Ja kupowałam mieszkanie od dewelopera Superkrak.
  Wybór mają bardzo fajny , przed wyborem i pójście mieszkania i jego obejrzenia .
  Miałam zapytanie co chce od mieszkania i jaka lokalizacje preferuje itd
  Oczywiście wszystko zostało zawarte i miałam wybory . Ceny mieszkań były dobre tych co oglądałam jak na polski rynek.
  A moje mieszkanko zostało wybrane i powiem jednym słowem dobry wybór zrobiłam . Jest bardzo przestronne i jasne wiec jestem zadowolona z niego. Moge naprawdę ta firmę polecić
  2 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz