Forum » Edukacja

LO na Zarabiu

  • 16 mar 2014

    Pomoże ktoś ? :)
    czy w Liceum na Zarabiu jest może tak, że gdy jesteś np. na profilu biologiczno-chemicznym to z językiem polskim czy historią dają ci spokój tzn. nie zmuszają się tak bardzo do nauki tego przedmiotu ?

    1 11 Cytuj
  • 16 mar 2014

    Z takim podejściem idź do szkoły zawodowej

    12 3 Cytuj
  • Anna 19 kwi 2014
    Blanka2323 napisał/a:

    ja jestem absolwentką tej szkoły. Nigdzie indziej nie ma tak cudownego klimatu, nauczyciele jak nauczyciele nie zawsze się z nimi zgadzałam ale byli fantastyczni. Chodziłam do biol chemu polecam każdemu tą klasę. bardzo dużo nauki, ale lżej jest na studiach. Z mojej klasy 70 % osób studiuje na UJ lub CM UJ na studiach dziennych. myślę że warto do tej szkoły się dostać. Życzę tego każdemu

    nie można mówić że gdzieś jest najlepiej nie sprawdzając innych szkół..

    2 1 Cytuj
  • 19 kwi 2014
    brunecia886 napisał/a:

    nie można mówić że gdzieś jest najlepiej nie sprawdzając innych szkół..

    Co masz na myśli "sprawdzając innych szkół" ? Taka osoba ma co pół roku przepisywać sie do innej szkoły bo ją "sprawdzić" ? Heh..

    2 4 Cytuj
  • Anna 22 kwi 2014
    marcin007 napisał/a:

    Co masz na myśli "sprawdzając innych szkół" ? Taka osoba ma co pół roku przepisywać sie do innej szkoły bo ją "sprawdzić" ? Heh..

    wystarczy zasięgnąć rady ludzi których dobrze się zna np. rodzeństwo w tedy będziemy wiedzieć czy ktoś przesadza, czy poziom faktycznie jest wysoki czy ktoś jest nieukiem i zapytać paru osób o nauczycieli, to że ktoś uczył kumpla nie znaczy że będzie uczył nas no i dobrze by było żeby inf nie były z przed 20-stu lat przez ten czas dużo sie może zmienić :p
    zresztą jak nam szkoła nie odpowiada już od września to możemy ją z łatwością zmienić bez utraty roku. To lepsze niż się męczyć parę lat ;)

    zresztą blanka napisała że szkoła nie jest dobra tylko najlepsza a jak dla mnie to spora różnica..
    szkoła może być dobra ale żeby nie było lepszej?

    1 Cytuj
  • 23 maj 2014

    Wie ktoś ile trzeba mieć punktów,żeby się dostać do technikum na profil technik obsługi turystycznej? Jak tam jest? Jaki poziom nauczania? Proszę o pomoc,bo boję się,że się nie dostanę :(

    1 Cytuj
  • 23 maj 2014
    Paula19 napisał/a:

    Wie ktoś ile trzeba mieć punktów,żeby się dostać do technikum na profil technik obsługi turystycznej? Jak tam jest? Jaki poziom nauczania? Proszę o pomoc,bo boję się,że się nie dostanę :(

    w czym problem zawodówka to też dobra szkoła,a tak na marginesie to trzeba było wcześniej myśleć o nauce a nie teraz jak trzeba szkołe wybrać.

    4 1 Cytuj
  • 23 maj 2014

    Co można po takim śmiesznym technikum robić? Znasz języki? Raczej nie, a to one są potrzebne do turystyki. No chyba, że do czyszczenia kibla w hotelu i szorowania podłogi potrzebujesz papier "technika".

    13 6 Cytuj
  • 29 maj 2014

    Mi się wydaje, że po technikum to chyba lepiej o pracę, bo jakiś tam zawód się ma, nie?
    Na Zarabiu remont był i wygląda to fajnie. Też się wahałam jaką wybrać szkołę, ale dużo się tam dzieje więc zaryzykuję ;D

    6 3 Cytuj
  • 29 maj 2014

    Zawód trzeba mieć KONKRETNY, a nie jakiś. Samo słowo technikum i sama ta instytucja nie gwarantuje pracy. To jak ze studiami - można ich nie mieć wcale i bardzo dobrze zarabiać, można mieć trzy fakultety i siedzieć na kasie.

    Jeżeli taki jest poziom młodych ludzi, to trzeba to powiedziec jasno: rodzice ponieśli porażkę wychowawcza.

    8 1 Cytuj
  • 29 maj 2014

    Powodzianin widzę, że ma dużo do powiedzenia w temacie :) a ty chodzisz do tej szkoły? chodziłeś?

    4 3 Cytuj
  • 29 maj 2014

    Nie, tylko żal mi że młodzi ludzie zamiast walczyć o swoją przyszłość sami skazują się na bezrobocie chodząc na takie "profile"

    3 3 Cytuj
  • 8 sie 2014

    Moja siostra w tym roku wybiera się do tej szkoły, dlatego myślałam dla niej o takiej torbie na urodziny http://www.topsecret.pl/torebki-listonoszki-torby-top-secret,735,pl-PL#null
    Proszę o radę! bo nie wiem na co zwrócić uwagę przy zakupie i co teraz się nosi do szkoły aby być modnym

    1 10 Cytuj
  • 6 kwi 2021

    Czy może ktoś się wypowiedzieć jak teraz jest w Tytusie na biol-chem? czy lepiej iść do Kościuszki? a może Wieliczka Matejki?

    1 Cytuj
  • 15 kwi 2021

    Najlepiej to się samemu uczyć jak ja.Jestem samolukiem w większości dziedzin i żyje jak pan

    2 Cytuj
  • Janek Sal 16 kwi 2021
    Dzik napisał/a:

    Najlepiej to się samemu uczyć jak ja.Jestem samolukiem w większości dziedzin i żyje jak pan

    Dziku ---po takich panach mój dziadek na konia wsiadał

    2 1 Cytuj
  • 19 kwi 2021
    miniu napisał/a:

    Czy może ktoś się wypowiedzieć jak teraz jest w Tytusie na biol-chem? czy lepiej iść do Kościuszki? a może Wieliczka Matejki?

    Odradzam tytusa.

    1 Cytuj
  • 20 kwi 2021
    anka54321 napisał/a:

    Odradzam tytusa.

    Napisz proszę dlaczego? interesuje mnie biol-chem.

    1 Cytuj

Odpowiedz