Forum » Edukacja

LO Kościuszki

  • 19 lip 2014
    TruskaFka napisał/a:

    I chyba właśnie o to chodzi. Zeby zastąpić Ta " zła nauczycielkę" kimś kompetentnym". Ja osobiście znam panią, która bardzo chętnie udziela korepetycji, i nawet dojeżdża do uczniów do domu! Mówiąc przy tym, ze te korepetycje sa ważne, bo nauczyciel w szkole tak dobrze uczyć nie umie! Mnie ta " zła nauczycielka " uczyła matematyki przez 4 lata. I złego słowa powiedzieć na Nia nie moge. Bardzo łatwo jest zepsuć komuś opinie, zwłaszcza tak anonimowo jak na tym forum. Albo postarać sie o etat w LO jako ten " kompetentny nauczyciel". I wtedy nie trzeba byłoby dojeżdżać na domowe korepetycje. Pozdrawiam serdecznie.

    Miałam niestety "przyjemność" mieć lekcje z tą panią i potwierdzam: ta kobieta nie potrafi nauczyć, nie potrafi zachęcić do nauki a wręcz przeciwnie - ma dar zniechęcania nawet tych lubiących matematykę do przedmiotu.
    Forum powstało po to by wymieniać swoje poglądy i wyrażać opinie. Interesujące jest to, iż nie padło nazwisko tej pani a ty wiesz o kogo chodzi i wyjeżdżasz z jakimiś korepetytorkami - czyżby "uderz w stół a nożyce się odezwą"? ;p Skoro jest taka świetna i tak super cię uczyła to dlaczego akurat ona przyszła ci do głowy???:P
    No tak, ta anonimowość.....:)
    p.s. na opinię o sobie każdy sam pracuje i potrafi obronić ją argumentami, np w postaci zadowolonych bądź nie uczniów :)

    56 70 Cytuj
  • 20 lip 2014

    Bo tak juz jest, poczytaj Sobie rożne tematy. O sklepikarzach najcześciej piszą... sklepikarze, o busach-kierowcy busów, o dentystach-dentyści... Konkurencja. I tym temacie jest dokładnie tak samo. Ta zła, ta niekompetentna, tu korepetycje... Tak, masz racje. Każdy ma prawo do opinii. Tyle, ze anonimowej... Dla mnie to żadna opinia. Na opinie można pracować latami. I zepsuć ja bardzo szybko ANONIMAMI konkurencji, tudzież obrażonego ucznia. Mam nadzieje, ze teraz zrozumiesz:) Pozdrawiam.

    75 50 Cytuj
  • 20 lip 2014

    PS. Sądząc po Twojej pisowni, polskiego chyba też nie lubiłaś:)

    77 51 Cytuj
  • 20 lip 2014
    TruskaFka napisał/a:

    PS. Sądząc po Twojej pisowni, polskiego chyba też nie lubiłaś:)

    Nadal jestem uczennicą i Język Polski wyobraź sobie lubię i nawet mam bardzo dobre oceny :) Poza tym, nigdzie nie napisałam, iż NIE LUBIĘ matematyki!!!! Wyrażałam swoją opinię o nauczycielu a to różnica i to zasadnicza.

    Popatrz na swoją pisownię - szyk zdań a dopiero później krytykuj innych, wyraźnie widać, iż nauczyciela od Języka Polskiego miałaś równie "świetnego" jak i tego od matematyki / oj nie nauczył on ciebie czytać ze zrozumieniem, nie nauczył - ale tutaj się kłania poziom szkoły podstawowej :P

    51 73 Cytuj
  • 20 lip 2014
    stefani napisał/a:

    Nadal jestem uczennicą i Język Polski wyobraź sobie lubię i nawet mam bardzo dobre oceny :) Poza tym, nigdzie nie napisałam, iż NIE LUBIĘ matematyki!!!! Wyrażałam swoją opinię o nauczycielu a to różnica i to zasadnicza.

    Popatrz na swoją pisownię - szyk zdań a dopiero później krytykuj innych, wyraźnie widać, iż nauczyciela od Języka Polskiego miałaś równie "świetnego" jak i tego od matematyki / oj nie nauczył on ciebie czytać ze zrozumieniem, nie nauczył - ale tutaj się kłania poziom szkoły podstawowej :P

    To wiele tłumaczy. Oj, to korzystaj z wakacji, bo po podstawówce trzeba będzie iść do gimnazjum:) A połowa wakacji już za Tobą.
    Jeżeli jesteś OBECNIE uczennicą, to skąd możesz wiedzieć, jaka ta nauczycielka była 10 lat temu??? Ale masz świętą ( i świetną ) racje. To jest TWOJA opinia. Stefanii;) PS Twoja, Pani, jak również imię piszemy z DUŻEJ litery. W gimnazjum Cię tego z pewnością nauczą.

    73 53 Cytuj
  • 20 lip 2014
    TruskaFka napisał/a:

    To wiele tłumaczy. Oj, to korzystaj z wakacji, bo po podstawówce trzeba będzie iść do gimnazjum:) A połowa wakacji już za Tobą.
    Jeżeli jesteś OBECNIE uczennicą, to skąd możesz wiedzieć, jaka ta nauczycielka była 10 lat temu??? Ale masz świętą ( i świetną ) racje. To jest TWOJA opinia. Stefanii;) PS Twoja, Pani, jak również imię piszemy z DUŻEJ litery. W gimnazjum Cię tego z pewnością nauczą.

    Jestem uczennicą TEGO liceum i tej kobiety. Kogo interesuje jaka ona była 10 lat temu? Istotne jaka jest teraz i chyba takiej opinii chcą przyszli licealiści!!!
    Skoro uczyła ciebie przez 4 lata to zaiste musiało to być bardzo, bardzo dawno temu, przed reformą z 1999 roku i co ty możesz wiedzieć jak teraz wyglądają jej lekcje? Aczkolwiek jeżeli ktoś prześledzi ten wątek od momentu jego powstania to przekona się, iż komentarze o tej pani są niezmienne od lat a więc mój/nasz casus nie jest wyjątkiem. Ale rozumiem, różnica i to tak znaczna pokoleń to przepaść nie do pokonania.
    Zazdrościsz mi wakacji? Spokojnie, już blisko do emeryturki i wówczas również ty wypoczniesz :)
    ps. Z dużej litery piszę o kimś/do kogoś kogo darzę szacunkiem.
    Nie mam ochoty na dalszy , nie wnoszący nic konstruktywnego dialog. Poza tym, jak chcę wiedzieć "jak było dawniej" to rozmawiam z babcią :)

    52 76 Cytuj
  • 20 lip 2014
    stefani napisał/a:

    Jestem uczennicą TEGO liceum i tej kobiety. Kogo interesuje jaka ona była 10 lat temu? Istotne jaka jest teraz i chyba takiej opinii chcą przyszli licealiści!!!
    Skoro uczyła ciebie przez 4 lata to zaiste musiało to być bardzo, bardzo dawno temu, przed reformą z 1999 roku i co ty możesz wiedzieć jak teraz wyglądają jej lekcje? Aczkolwiek jeżeli ktoś prześledzi ten wątek od momentu jego powstania to przekona się, iż komentarze o tej pani są niezmienne a więc mój/nasz casus nie jest wyjątkiem. Ale rozumiem, różnica i to tak znaczna pokoleń to przepaść nie do pokonania.
    Zazdrościsz mi wakacji? Spokojnie, już blisko do emeryturki i wówczas również ty wypoczniesz :)
    ps. Z dużej litery piszę o kimś/do kogoś kogo darzę szacunkiem.

    Szczekasz jak mały piesek. Tobie nie chodzi o wyrażenie jakże zacnej opinii, tylko o obrażanie innych. Faktycznie, ładny poziom Sobą prezentujesz. Współczuje tym nauczycielom. Odpisz jeszcze coś obraźliwego i do piaskownicy! Dla mnie to KONIEC " dyskusji ".

    79 55 Cytuj
  • Andrzej 24 lip 2014

    PAX dziewczyny, albo obie do piaskownicy się kłócić i przerzucać inwektywami.

    ps.
    żeby nie było: jestem absolwentem technikum, a z matury z polskiego miałem ocenę mierny.

    31 59 Cytuj
  • Anna 26 lip 2014
    TruskaFka napisał/a:

    Szczekasz jak mały piesek. Tobie nie chodzi o wyrażenie jakże zacnej opinii, tylko o obrażanie innych. Faktycznie, ładny poziom Sobą prezentujesz. Współczuje tym nauczycielom. Odpisz jeszcze coś obraźliwego i do piaskownicy! Dla mnie to KONIEC " dyskusji ".

    Gratuluję poziomu zarówno kultury osobistej jak i wypowiedzi. Takie "pyskówki" proponuję abyś sobie TruskaFko urządzała na targu przy okazji zakupu np. truskawek.
    Dziewczyna wyraziła swoja opinię, która jak prześledzisz forum jest zbieżna z opiniami innych uczniów na temat tej nauczycielki. Dyskusja polega na wymianie argumentów a kiedy ich brak pozostaje obrażanie i atakowanie rozmówcy. Jedyną osobą, która tutaj obraża innych /konkretnie Stefani/ jesteś Ty.
    Porównanie jej do psiaka jest żałosne - pewnie jeszcze do jednego z tych, których szukasz w innym wątku.
    P.S Zwróć uwagę, iż to Stefani zakończyła "dyskusję" z Tobą:

    stefani napisał/a:

    (...)
    Nie mam ochoty na dalszy , nie wnoszący nic konstruktywnego dialog.(...)

    Ale tego już nie skopiowałaś :P - Proponuje naukę czytania ze zrozumieniem.

    48 73 Cytuj
  • 1 wrz 2014

    a co sądzicie o pani A.P. od fizyki?

    2 35 Cytuj
  • 1 wrz 2014
    hero napisał/a:

    a co sądzicie o pani A.P. od fizyki?

    Lepiej jej nie podpaść, ale mimo wszystko to bardzo dobra anuczycielka, która umie nauczyć.

    37 Cytuj
  • 1 wrz 2014

    Zbyt wysokie mniemanie o sobie, z resztą podobnie jak siostra - "specjalistka" od historii i nauk politycznych.

    46 Cytuj
  • 1 wrz 2014

    a jak lekcje z tą panią?

    2 33 Cytuj
  • 2 wrz 2014

    stefani

    Annaaa napisał/a:

    Gratuluję poziomu zarówno kultury osobistej jak i wypowiedzi. Takie "pyskówki" proponuję abyś sobie TruskaFko urządzała na targu przy okazji zakupu np. truskawek.
    Dziewczyna wyraziła swoja opinię, która jak prześledzisz forum jest zbieżna z opiniami innych uczniów na temat tej nauczycielki. Dyskusja polega na wymianie argumentów a kiedy ich brak pozostaje obrażanie i atakowanie rozmówcy. Jedyną osobą, która tutaj obraża innych /konkretnie Stefani/ jesteś Ty.
    Porównanie jej do psiaka jest żałosne - pewnie jeszcze do jednego z tych, których szukasz w innym wątku.
    P.S Zwróć uwagę, iż to Stefani zakończyła "dyskusję" z Tobą:
    Ale tego już nie skopiowałaś :P - Proponuje naukę czytania ze zrozumieniem.

    Ja natomiast gratuluję Twojej kulturze osobistej ,kulturze wypowiedzi oraz spostrzegawczości.Wystarczy poczytać Twoje opinie na temat ,chyba każdej grupy zawodowej, Obrażasz nauczycieli, kierowców, strażników miejskich, właścicieli sklepów w Myślenicach, a nawet przekupki na targu itd. Można śmiało powiedzieć, że jesteś Królową Forum i tylko Twoja opinia jest najlepsza. TruskaFka ma "niestety" inne zdanie niż Ty, więc ją atakujesz i obrażasz.
    Na temat kultury Stefanii się nie wypowiem bo Ona jej po prostu nie ma. Jest uczennicą, która jeszcze niczego w życiu nie osiągnęła, a obraża starsze od siebie osoby. Ale czego można spodziewać się po młodzieży jeśli ma takich rodziców jak Annaaa.

    38 19 Cytuj
  • 2 wrz 2014

    Widzieliście nowe boisko przy LO? Robi wrażenie... ;)

    42 6 Cytuj
  • Anna 4 wrz 2014

    TruskaFko droga znudził Ci się nick i dlatego założyłaś kolejne konto tym razem jako przebiśnieg? A może powód jest zgoła inny i zadałaś/eś sobie trochę trudu tylko po to, by dodać komentarz mający na celu oczernienie mojej osoby a tym samym zdyskredytowanie mnie jako osoby wiarygodnej w wydawanej opinii na temat nauczycielki której wątek między innymi dotyczy?
    Na szczęście forumowicze to osoby myślące i każdy potrafi wejść w profil konkretnego użytkownika i zobaczyć/przeczytać wszystkie jego komentarze a także zweryfikować kiedy dane konto zostało utworzone a tym samym domyślić się w jakim celu. Każdy po przeczytaniu moich komentarzy przekona się, iż to co mi zarzucasz to bzdury, niestety Twoich komentarzy, pisanych jako "przebiśnieg" nie znajdziemy ale możemy poczytać te, które piszesz jako "TruskaFka".
    Ale musiałaś/eś mieć smutne i nudne życie, że tyle w Tobie jadu i zawiści - żal mi Ciebie.
    A tak na marginesie zarówno rodzice jak i młodzież są szczęśliwi, że dokonano zmiany i teraz mają świetnego nauczyciela - tzn. prawdziwego nauczyciela, takiego który potrafi wytłumaczyć temat i który wie, iż na szacunek się pracuje a nie zdobywa go krzykiem.

    18 35 Cytuj
  • 4 wrz 2014
    Annaaa napisał/a:

    TruskaFko droga znudził Ci się nick i dlatego założyłaś kolejne konto tym razem jako przebiśnieg? A może powód jest zgoła inny i zadałaś/eś sobie trochę trudu tylko po to, by dodać komentarz mający na celu oczernienie mojej osoby a tym samym zdyskredytowanie mnie jako osoby wiarygodnej w wydawanej opinii na temat nauczycielki której wątek między innymi dotyczy?
    Na szczęście forumowicze to osoby myślące i każdy potrafi wejść w profil konkretnego użytkownika i zobaczyć/przeczytać wszystkie jego komentarze a także zweryfikować kiedy dane konto zostało utworzone a tym samym domyślić się w jakim celu. Każdy po przeczytaniu moich komentarzy przekona się, iż to co mi zarzucasz to bzdury, niestety Twoich komentarzy, pisanych jako "przebiśnieg" nie znajdziemy ale możemy poczytać te, które piszesz jako "TruskaFka".
    Ale musiałaś/eś mieć smutne i nudne życie, że tyle w Tobie jadu i zawiści - żal mi Ciebie.
    A tak na marginesie zarówno rodzice jak i młodzież są szczęśliwi, że dokonano zmiany i teraz mają świetnego nauczyciela - tzn. prawdziwego nauczyciela, takiego który potrafi wytłumaczyć temat i który wie, iż na szacunek się pracuje a nie zdobywa go krzykiem.

    Dawno się tak nie uśmiałam!:)) To jest Twój krzyk desperacji? To Ty masz smutne życie, bo Twoim życiem jest widocznie tylko internet, skoro tyle czasu tu spędzasz... Widocznie nie tylko ja mam takie zdanie o Tobie. Brawo " Przebiśnieg"! Jeżeli masz tyle odwagi w obrażaniu innych ANONIMAMI, to dlaczego pewnych spraw nie umiesz załatwiać jak DOROSŁY? Jeżeli uważasz, ze Twoją córkę Stefani krzywdzi nauczyciel, to pójdz do Dyrektora Szkoły itp... zamiast poświęcać czas i energię na rozpisywaniu sie na forum! Nie wiem, kim jest " Przebiśnieg", ale w pełni Go/ Ją popieram. Ty masz jakąś obsesje na Swoim punkcie! I moze jestes Królowa Internetu, ale radzę Ci część czasu poświęconego przed komputerem przeznaczyć np na rozmowę z jakimś Specjalistą. Oj żal mi Ciebie, żal... Czekam na jakąś kąśliwą odpowiedz i zarówno z Twoja córka, jak
    i z Toba nie mam ochoty juz rozmawiać. Zeby zbliżyć sie do Twojego poziomu musiałabym położyć sie na ziemi:) Powodzenia w " podbijaniu" internetu! Pozdrawiam serdecznie. TruskaFka

    35 20 Cytuj
  • 5 wrz 2014

    Hmy, a może by tak porozmawiać o I LO jak też stoi w tytule tego tematu, a nie kłócić się bezcelowo. Później ktoś będzie próbował tutaj znaleźć jakieś informacje o szkole a zamiast tego natknie się na tony Waszego SPAMu, nic niewnoszącej dyskusji i obrzucania się błotem. Jak chcecie sobie nawtykać to przenieście się na prywatny czat i nie zaśmiecajcie forum, które jest stworzone do wymiany merytorycznych informacji i poglądów.

    30 28 Cytuj
  • 7 lis 2014

    mam na imię szymon i chodzę do 1E

    10 1 Cytuj
  • 22 lut 2015

    Z tym LO to jest tak: 8 godzin siedzisz dzień w dzień (jeszcze te niskie ławki w sali historycznej), w sumie to nic się nie robi, nudy, ktoś referuje w ramach przedmiotu (niektórzy przyjmują taką formę prowadzenia zajęc, tudzież cała robotę odwala referat ucznia), godzina 10 ty już masz dosyc, zmęczony bo codziennie na 8 a chodzisz spac o 2 (bo nauczyciele co ich to obchodzi że temat nie został zrealizowany, ty to masz sobie sam przerobic, więc chcą niechcąc musisz po 8 godzinach siedzenia w tym licealnym pierdlu poogarniac cos), do matury to nie przygotowuje w ogole, wiele moich znajomych musiało zrezygnowac z wybranych przedmiotów maturalnych z powodu braku przygotowania przez tutejsza placówke oswiatowa, jak dla mnie było to trzyletnie bezsensowne garowanie, jak nie było nauczyciela to w ramach okienka siedziało się pojtorej godziny bezsensu w ławce i czekało na nastepne zajecia, a niektorzy nauczyciele maja nadzwyczaj dziwne hobby powtarzania w kółko: nawet na ten kierunek studiów się nie wybierajcie bo nie dacie sobie rady, ba nawet daja słabsze oceny na koniec lo żeby uczen przypadkiem nie podniosł swojej wartosci i nie podjal jakichs studiów, bo przyniesie wstyd. Nie polecam, oszczedzajcie siły na studia a nie na bezsensowne uzeranie sie z tymi ludzmi.
    Jedyne to co mi zostało po tym lo to zanizona samoocena. Szkoda że nie wybrałam jednak krakowskiej szkoły, bo wyniki z egzaminu gimnazjalnego dawały mi tę szanse.

    22 14 Cytuj
  • 21 maj 2015

    Powiem tak odnośnie I LO jestem uczennicą tej szkoły od września i jestem z tego bardzo zadowolona. Szczerze mówiąc miałam wybór między tą szkołą a II LO w Krakowie (do obu szkół się dostałam) i wybór dla mnie był łatwy oczywiście I LO. I po tym roku z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa mogę powiedzieć że jestem zadowolona ze swojego wyboru w 100 %. Co do szkoły czasem rzeczywiście denerwujące jest przechodzenie między budynkami lecz w sumie da się z tym żyć. Atmosfera w szkole bardzo przyjazna, i możesz mieć pewność że nigdy nie zostaniesz sam gdy będziesz potrzebował pomocy w jakimkolwiek problemie. Jest to szkoła w której duży nacisk kadra nauczycielska kładzie na przedmioty rozszerzone co jest moim zdaniem bardzo korzystne. A co do nauczycieli są wymagający aczkolwiek wymagają tego co nauczyli. Oczywiście szkoła ma wiele osiągnięć na tle powiatu województwa a nawet kraju. Liczne udziały w konkursach, olimpiadach czy zawodach sportowych z bardzo dobrymi wynikami. No i oczywiście ostatni dorobek szkoły czyli "Wiarygodna szkoła" który jest chlubą naszego powiatu. Czy też decyzja o pozostawieniu w naszym powiecie jedynie właśnie I LO i 2 klas licealnych profilowanych (mundurowej i ratownictwa medycznego) w Dobczycach. Taka decyzja musi chyba być czymś kierowana. Więc myślę, że wszystkie "hejty" pod adresem I LO są bezpodstawne.
    Pozdrawiam :)

    14 13 Cytuj
  • 22 maj 2015

    Jest też II LO na Zarabiu.

    9 5 Cytuj
  • 22 maj 2015

    Owszem jest ale podobno już niedługo :)

    1 13 Cytuj
  • 23 maj 2015

    Podobno robi wielką różnicę. Podobno i I LO ma się nie najlepiej...

    10 3 Cytuj
  • 23 maj 2015
    Lilka 1 napisał/a:

    Podobno robi wielką różnicę. Podobno i I LO ma się nie najlepiej...

    Masz racje w rankingu mieszcza sie w 500-tce

    4 9 Cytuj

Odpowiedz