Forum » Edukacja

angielski w Myślenicach

  • 12 maj 2009

    Witam

    Mam zamiar nieco odświeżyć swój nieco już zapomniany angielski.
    Zastanawiam się czy są jakieś godne polecenia szkoły w Myślenicach?
    Nie chcę prywatnych lekcji, bardziej zależy mi na nauce w grupie.
    Co polecacie?

    Pozdrawiam

    8 5 Cytuj
  • 12 maj 2009

    polecam szkolę McGregor ...
    szkoła ma swoją siedzibę na rynku...:)

    9 9 Cytuj
  • 12 maj 2009

    Ja polecam Informatyczne Centrum Edukacyjne przy Z.S.T.E.,pod warunkiem,że wciąż tam uczy Bil Qashou i Szymon Nowacki.Zajęcia w grupach,bardzo miła atmosfera i świetny sposób nauczania obydwu panów.

    8 7 Cytuj
  • 13 maj 2009

    Kaper, a pan Szymon to co też gra na gitarze i śpiewa na lekcjach j, angielskiego? Takiego go zapamiętałem z liceum. Bueheehe.

    Polecam szkołę McGregor, bardzo wysoki poziom i miła kadra nauczycieli ;-)

    7 9 Cytuj
  • 13 maj 2009

    Dokładnie ten sam! :)

    4 3 Cytuj
  • 13 maj 2009

    No czyli jakość nauczania bardzo przeciętna :-]. Jeżeli nauka angielskiego to pioseneczki...

    5 6 Cytuj
  • 13 maj 2009

    Według mnie,jakość była bardzo dobra,ale wszystko zależy od chęci do nauki.Albo jej braku. ;)
    A języka można też nauczyć się śpiewając pioseneczki.

    6 3 Cytuj
  • 13 maj 2009

    Zdecydowanie, piosenki The Beatles lub inne sprawią, że adept jakże ważnej sztuki językowej nabędzie takie zdolności jak rozróżnianie czym się różni "the" od "a/an/no article" albo dlaczego czasem warto stosować mieszane tryby warunkowe i jak to robić :->.

    Już to przerabiałem...

    5 2 Cytuj
  • 21 lip 2009

    jeżeli chodzi o mcgregor to nie zgodze sie do końca....może i kadra miła ale wiem z dobrego żódła, że są to ludzie bez przygotowania pedagogicznego, studenci lub obcokrajowcy( z kilkoma wyjątkami)....jakos bedac polakiem nie podjął bym się uczenia polskiego jezyka...z całym szacunkiem polecam jednak szkoły w krakowie

    8 4 Cytuj
  • 22 paź 2009

    A co powiecie na temat centrum szkoleniowego Maximus?

    3 1 Cytuj
  • 22 paź 2009

    a niemieckiego ktoś nie chce "poprawić" ;)

    2 3 Cytuj
  • 22 paź 2009

    Jeśli już mowa o językach to może jakaś studentka poduczy francuskiego ? :)

    3 4 Cytuj
  • 22 paź 2009

    Bardzo chętnie pouczę francuskiego, ale w praktyce.

    5 3 Cytuj
  • 22 paź 2009

    Oczywiście ,że w praktyce.Teorie znam na wylot.Hahahah.

    2 2 Cytuj
  • 24 paź 2009

    na francuski to i ja się chętnie zapisze :P

    2 2 Cytuj
  • 4 lis 2009

    Jest jeszcze szkoła Justalk ucząca metodą Callan (koło rynku)- jeśli ktoś lubi tą metodę to zachęcam. Niemieckiego też tam uczą metodą bezpośrednią.

    2 4 Cytuj
  • 4 lis 2009

    Witam
    Planuje zaczać naukę angielskiego(prywatnie) macie może jakieś namiaray na osoby uczacę angielskiego(nie chodzi mi o szkoły językowe ale o osoby prywatne)
    pozdrawiam

    1 2 Cytuj
  • 5 lis 2009

    Na polski też by wypadało prywatnie zacząć chodzić bo szkoła niewiele pomogła, wnioskuje to z powyższego postu. (Jasne że się czepiam) ;)

    2 7 Cytuj
  • 20 lis 2009

    odświeże temat... ale McGregor to raczej nieporozumienie... Padł już argument braku przygotowania pedagogicznego - no i to niestety widać.

    7 4 Cytuj
  • 20 lis 2009

    [quote]odświeże temat... ale McGregor to raczej nieporozumienie... Padł już argument braku przygotowania pedagogicznego - no i to niestety widać.[/quote]
    Przejdz się na lekcje z panem Mattem, albo Marc'iem. Ludzie zdają bardzo wysoko FCE,CAE dzięki nim, więc nie pieprz, że ta szkoła to nieporozumienie.
    Ja chodziłem od Pre-intermediate do CAE (Advanced) i zdałem CAE na B, co jest bardzo dobrym wynikiem :-], a teraz już w Krakowie jestem na pre-CPE.

    Ta szkoła jest lepsza, niż jakikolwiek angielski w którejkolwiek ze szkół w Myślenicach, czy to LO czy Zarabie :-].

    3 5 Cytuj
  • 19 gru 2009

    tak zgadza się, B to dobry wynik ale to głownie Twoja zasługa, największą robotę robia nauczyciele początkowi, Ci co przygotowują do egzaminów tylko szlifują diament, przypominam także że zawsze przed takimi egzaminami wiem bo zdawałem je wszystkie w swoim życiu masz testy próbne, które jeśli źle wychodzą to po prostu szkoła nie chcąc psuć sobie opini i statystyk takiej osoby nie kieruje nie na egzamin i już wielka mi filozofia, wiem jak to działa, o tych panach to nie skomentuje jakimi są metodykami

    3 3 Cytuj
  • 19 gru 2009

    tak zgadza się, B to dobry wynik ale to głownie Twoja zasługa, największą robotę robia nauczyciele początkowi, Ci co przygotowują do egzaminów tylko szlifują diament, przypominam także że zawsze przed takimi egzaminami wiem bo zdawałem je wszystkie w swoim życiu masz testy próbne, które jeśli źle wychodzą to po prostu szkoła nie chcąc psuć sobie opini i statystyk takiej osoby nie kieruje nie na egzamin i już wielka mi filozofia, wiem jak to działa, o tych panach to nie skomentuje jakimi są metodykami

    1 3 Cytuj
  • 12 sie 2010

    Witam,
    czy ma ktoś świeże wiadomości na temat szkół języka angielskiego w myślenicach, gdzie najlepiej sie zapisać, czy może polecacie jakiegos konkretnego native speakera

    1 Cytuj
  • waligóra ogrodowy 12 sie 2010

    Swego czasu Marcin przeprowadzał telefoniczne rozmowy z Bono (tym z U2). Może jak się do niego zwrócisz, to da Ci numer do tego artysty. Chociaż Marcin także mógłby być Twoim nejtivspikerem!

    3 Cytuj
  • 27 sie 2010

    zdecydowanie odradzam firme justalk w myslenicach!!!!!!!!!!!!!!!!
    beznadzieja

    3 2 Cytuj

Odpowiedz