Forum » Edukacja

Ile potrzeba punktów aby dostać się do różnych szkół w myślenicach?

  • 7 lis 2011

    hej. Mam pytanie do rockmana... Dlaczego uważasz że LO to zły wybór?

    1 Cytuj
  • 7 lis 2011

    O Wiktorio, moja Wiktorio;-)

    1 1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Biol-chem na Kościuszki to chyba najprościej. Gdy zrobili dwie klasy w tej szkole to naprawdę żadnych problemów. Znam osoby które były zawiadamiane o wolnych miejscach w tej klasie bo takie były. dyrektor się kontaktował z tymi który sie nie dostali w pierwszej rekrutacji a potem mieli wolne miejsca jak się inni poprzepisywali. nie wiem jak z resztą

    2 1 Cytuj
  • 11 mar 2012

    cz MAM pytanie wybieram się do zste. im Mikołaja Reja Myślenice samochodowego lub mechanicznego
    wiecie mniej więcej ile trzeba punktów by się dostać? żeby być pewnym?
    Z góry DZ

    8 1 Cytuj
  • 11 mar 2012

    Teraz z rekrutacją będzie całkiem inaczej, będzie inna punktacja itd. W poprzednim roku o ile dobrze pamiętam minimum chyba bylo 100pktów, czyli ok. 50% trzeba mieć.

    1 Cytuj
  • 14 mar 2012

    w tym roku zlikwidowali szkolę i ograniczyli klasy więc będzie trzeba mieć trochę więcej niż 100 punktów żeby się dostać. Już mam cykora

    Cytuj
  • 15 mar 2012

    Co ty gadasz, nie ma już czegoś takiego, jak "progi punktowe". W roku ubiegłym z ilością bodajże 84 punktów mogłeś dostać się do każdego liceum w powiecie, technikum a co dopiero zawodówy. Nie ma co się martwić :)

    4 Cytuj
  • 16 mar 2012

    Progi punktowe z roku na rok są coraz niższe, bo roczniki są coraz mniej liczne, więc i chętnych jest mniej. To, że próg wynosie 80 czy 90 punktów nie świadczy o tym, że szkoła jest zła, tylko po prostu z roku na rok będzie coraz mniej uczniów, aż dojdzie do tego, że część profili/szkół będą musieli zamknąć z powodu braku chętnych.

    6 1 Cytuj
  • 26 mar 2012

    Idź do zawodowki. Nie dostaniesz sie do Liceum.

    3 Cytuj
  • 1 maj 2012

    ile punktów w zeszłym roku trzeba było w by dostac sie do zste Myślenice do
    techników: -BUDOWLANE -MECHANICZNE -SAMOCHODOWE -EKONOMICZNE
    prosze o odpowiedż jeśli ktoś wie coś na ten temat

    z góry DZIĘKI

    2 Cytuj
  • 1 maj 2012

    brali każdego jak leci, 4 lata temu to od 127 w pierwszej rekrutacji do budowlanki trzeba bylo miec

    1 2 Cytuj
  • 1 maj 2012

    do budowlanki najtrudniej się dostać, pewnie te 120 punktów trzeba mieć, do mechanicznego od około 90, do ekonomicznego myślę około 100-105 punktów wystarczy.
    pozdrawiam

    2 2 Cytuj
  • 22 maj 2012

    ile punktów do technikum mechaniczenego w zste myślenice wystarczyło by się dostać w zeszłym roku?? ???

    2 2 Cytuj
  • 30 maj 2012

    w granicach 80

    2 Cytuj
  • 6 lip 2012

    ja mam pytanko ilu osobowe są klasy w tym roku ??

    Cytuj
  • 8 lip 2012

    [quote=gość: Angy] ja mam pytanko ilu osobowe są klasy w tym roku ?? [/quote]

    Na malopolska.edu.com.pl możesz to sobie sprawdzić przejdź w statystyki i wybierz odpowiedni oddział.

    9 Cytuj
  • 8 lip 2014

    po

    Cytuj
  • 20 mar 2015

    :)

    Cytuj
  • 20 mar 2015

    Ile trzeba mieć mniej-więcej punktów żeby się dostać do tej szkoły do Technikum?

    Cytuj
  • 20 mar 2015

    Wybieram się do technikum żywienia i usług gastronomicznych.Co sądzicie o tej szkole?czy trudno się tam dostać?

    Cytuj
  • 2 lip 2022

    Mam pytanie czy miejac około 60 pkt dostane sie do Reja w myslenicach na technik pojazdow samochodowych?

    1 3 Cytuj
  • 2 lip 2022

    Trzeba było się uczyć a nie biadolić teraz...

    5 1 Cytuj
  • 2 lip 2022

    Mam 120 i tez się zastanawiam czy dostanę się do technikum do reja

    3 Cytuj

Odpowiedz