Forum » Edukacja

Łatwa szkoła zaoczna (LO) w okolicy jaka?

  • 10 sie 2010

    witam, z racji ze nie jestem rodowitym mieszkancem powiatu zwracam sie z prosba o doradzenie szkoły w jakiej mógłbym podniesc wkształcenie,posiadam ukonczoną szkołe zasadniczą. Interesuje mnie zaoczne 2 letnie LO,o bezstresowym charakterze nauczania,którą przecietny osobnik jest w stanie ukonczyc, zasłszałem od mieszkającej tu znajomej ze,jest zaoczna szkoła Osinskiego ,ktos ma jakies info na jej temat ,preferuje info na pw lub mailem pendzicappa@interia.pl

    1 7 Cytuj
  • 10 sie 2010

    dzieki sliczne ,dodam ze interesuja mnie szczegóły "z życia wziete"

    1 2 Cytuj
  • 10 sie 2010

    Proponuje nauczanie początkowe, przeskoczysz pare klas ;-)

    5 1 Cytuj
  • waligóra ogrodowy 10 sie 2010

    ha! Jakże cudownie trafiłeś. Przecież Marcin uczęszczał do tej szkoły. Poziom edukacji był dla niego stanowczo za niski, dlatego po pewnym czasie przeniósł się na dożywotnie stypendium w Yale, ale mogę przytoczyć jego kilka wspomnień:

    1. Zapiekanki były bardzo dobre.
    2. Nigdy nie brakowało kredy, bo ważne, ponieważ Marcin w amoku dokonuje 10000000 obliczeń na minutę. Wszystkie zapisuje na tablicy.
    3. Panie sekretarki bardzo miłe, chociaż Marcina nużyły nieco jałowe rozmowy, które z nimi przeprowadzał.
    4. Grono pedagogiczne szybko stało się "przydupasami" Marcina. To on wybierał podręczniki, projektował lekcje.

    Jak widzisz, jeśli jesteś zaradny, ułożysz tę szkołę zgodnie ze swoimi życzeniami.

    Cytuj
  • 10 sie 2010

    Nie zapominaj że Marcin dostał oznaczony orderem ucznia roku na tejże placówce. Stało sie to dzieki jego znakomitym umysłowi, że przytocze:

    -Nauczyciel: Marcin, możesz mi powiedzieć jak dokładnie wygląd budowa ucha?
    -Marcin: Paradoksalnie, nie wiem.
    -Nauczyciel: A co wiesz?
    -Marcin: jesteśmy uczniami chrystusa i tylko jego nauczanie jest istotne w naszym zyciu, codzienna pielegnacja sfery duchowej pomaga zachować spokój i pełna kompatybilność z rzeczywistąśćią.
    Nauczyciel- Marcin.

    Cytuj
  • 12 sie 2010

    prosze dalej ,wpisy bardzo mnie zmotywowały!!! praktycznie nie mam juz wątpliwosci ze podejmuje własciwą decyzje

    Cytuj
  • 17 sie 2010

    Jeżeli interesuje Cię łatwa, bezstresowa szkoła w której nie chce Ci się uczyć masz tylko jedno wyjśćie:
    dać w łapę i bez stresu i problemów skończysz każdą szkołę bez wysilania się.

    Cytuj
  • 17 sie 2010

    Albo drugie wyjście: Wziąść się do nauki i się uczyć a nie szukać łatwych szkół !

    3 Cytuj
  • Damian 17 sie 2010

    Tak jak baranek napisał także polecam szkołę Osińskich :)

    2 1 Cytuj
  • 20 sie 2010

    eeee do nauki

    1 Cytuj
  • 28 sie 2010

    Witam! Szkoła Osińskich to super sprawa , ale nie wiem czy aż tak bezstresowa , no chyba że ktoś dostosowuje się do wymagań niektórych nauczycieli i im nie podpadnie .Sam uczęszczam do PULO 3 semestr , nie mogę się już doczekać nowych wrażeń w tej szkole , ale uczyć się trzeba!

    1 Cytuj
  • 28 sie 2010

    a maturę pewnie mało kto zdaje

    1 Cytuj
  • waligóra ogrodowy 29 sie 2010

    Marcin zdał maturę mimo pewnych trudności. No ale on był ORŁEM, nie przeciętniakiem!

    2 Cytuj
  • 30 sie 2010

    żadna szkoła nie jest dla matołów! Ktoś kto tak uważa sam nie jest bystrzakiem . Jeśli ktoś ma ambicje i chce sam coś osiągnąć uczy się i dąży do celu . A zdawalność matury jest tam wysoka . W zeszłym roku po pierwszym semestrze w jednej klasie zrezygnowało 14 osób , jak myślicie dlaczego skora jest to łatwa szkoła?
    Matołem jest ten kto sądzi że za pieniądze może kupić wszystko , niestety rozumu nie da się kupić !

    4 Cytuj
  • 30 sie 2010

    [quote]Poprostu, szkola dla matołów :)[/quote]

    Chodziłeś do tej szkoły? Coś mi się wydaje , że nie ?! Dwa błędy w trzech słowach , masakra !

    2 Cytuj
  • 30 sie 2010

    na szczescie nie mialem przyjemnosci skonczyc tej szkoly.
    masakra nie gizmo ? zawsze znajdzie sie obronca gramatyki.
    mozecie pisac co chcecie jednak prawda jest jedna,osinski i tym podobne szkoly sa dla malo inteligentnych,wystarczy spojrzec na tych gowniarzy...
    nie wspominajac ze od uczniow smierdzi alkoholem,na lekcjach puszczaja muzyke,prawdziwy kurort :)

    1 2 Cytuj
  • 30 sie 2010

    Polecam Technikum pasterskie w Nowym Targu. Są tam tylko trzy przedmioty : wpędzanie i wypędzanie owiec oraz język rosyjski. Później bez egzaminów można iść na WSPBR czyli Wyższą Szkołę Pasienia Bydła Rogatego TUMANY. Wstyd taki temat zakładać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    4 2 Cytuj
  • 10 wrz 2010

    [quote]na szczescie nie mialem przyjemnosci skonczyc tej szkoly.
    masakra nie gizmo ? zawsze znajdzie sie obronca gramatyki.
    mozecie pisac co chcecie jednak prawda jest jedna,osinski i tym podobne szkoly sa dla malo inteligentnych,wystarczy spojrzec na tych gowniarzy...
    nie wspominajac ze od uczniow smierdzi alkoholem,na lekcjach puszczaja muzyke,prawdziwy kurort :)[/quote]
    A jakąż to skończył szkołę nasz inteligentny kolega ? Już chyba wiem jaką ! Stoją przed nią audice , bmki i inne lepsze tatusiowe bryki . Gówniarze nie śmierdzą alkoholem , wiem to bo chodzę z takimi do jednej klasy , są jak na małolatów fajnymi kumplami i kumpelkami , a na to że chodzą właśnie do tej a nie innej szkoły złożyło się wiele czynników , podziwiam niektórych z nich , bo łączą pracę i szkołę ,a niektórzy nie małolaty mają jeszcze rodziny .

    1 1 Cytuj
  • 10 wrz 2010

    Na kleparzu se kup wykształcenie NIEUKU. Po zawodówie chcesz pewno studia zrobić i być MAGISTREM czy inżenierem ??

    4 1 Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 10 wrz 2010

    Najłatwiejszy szkuł i najszacowmniejszy zarazem w miast M-ce to Rada Miast. Wspaniałem Państwo nauczycielstwo gdzie siem naucza przedmioty popoprzez:
    Pan Graboski - Zajemcia Praktyczno Techniczne
    Pan Slusażu - fizyka
    Pan Cahlu - matematyka
    Pan Burmiszcz (gościnmnie) - historia
    Pan Bogusław Podmokniemty - informatycznoś
    Pan Jarosłwa Szlahetmny (obecmnie w delegajcja w Pcimie) - WF
    Pan JAn Szpakoski - jemzyk polski
    Pan Jan Balica - puki co niewiadomo

    inni Państwo Rada też chemtnie doradzo:

    Pan Cyrku - gospodarka odpadami
    Panienka Głowina - handelstwo
    Pan Domroboski - porzyczki
    Pan Bisztyg - horomgiewki wykuwane w warstacie
    Pan Jan Podmokniemty - porzarnictwo
    Pan Tomasz Wujmowicz - dietetycznoś
    Pan Staszek Cihoń (nie mylić zez Panem Staszkiem Cihoniem) - aktorstwo i poetycznoś

    reszta Państwo Radmni siem nie pamiemto taz zez pamiemci, ani Panienki Marmdauski, ani Pana Wierzmby, ani Panienki Syreg, ani Pana Łapu-capu z dolny przedmieścia
    pozdrawiam
    Zdzichó

    4 1 Cytuj
  • 11 wrz 2010

    Zdzichó the best!!!

    2 Cytuj
  • 13 wrz 2010

    Prywatne Liceum dla Dorosłych w Wiśniowej!Czesne 100 zł

    1 Cytuj
  • 17 paź 2010

    Coś wiecej o szkole w Wisniowej?

    1 Cytuj
  • 19 lut 2011

    SZKOŁA OSIŃSKICH JAK KAŻDA INNA STAWIA ... UCZYĆ SIĘ KAŻDY MUSI ,REGULARNIE UCZĘSZCZAĆ NA ZAJĘCIA TO PODSTAWA - NIE BĘDZIESZ CHODZIŁ -NIE ZDASZ EGZAMINÓW...-BO USŁYSZYSZ-JA CIĘ NIE ZNAM...JEŚLI KTOŚ UWAŻA ŻE TO JEST ŁATWA SZKOŁA -NIECH SIĘ TAM ZAPISZE - NAS ROZPOCZĘŁO W DWÓCH RÓWNOLEGŁYCH KLASACH LO OKOŁO 112 OSÓB Z TEGO UKOŃCZYŁO OKOŁO 30 !!!!!!!!!! A MATURĘ ZDAŁY 21 OSOBY... DODAM JESZCZE ,ŻE TO BYŁO ZA CZASÓW "STAREJ MATURY"PÓŁ OSÓB KTÓRE ODESZŁO Z TEJ SZKOŁY PRZEPISAŁO SIĘ DO SZKOŁY W WIŚNIOWEJ -DO PANA KASPRZYCKIEGO -GDZIE Z POWODZENIEM UKOŃCZYŁO SZKOŁĘ- PODKREŚLAM -BEZ MATURY !!!INNI JESZCZE UKOŃCZYLI SZKOŁĘ W WINIARACH-ALE TYLKO -BYLE BYŁO ,ŻE MA SIĘ SREDNIE-BEZ MATURY...KTO IDZIE DO SZKOŁY OSIŃSKICH ZE ZDANIEM ,ŻE JEST ŁATWO-TO JEST W GŁĘBOKIM BŁĘDZIE...WIEM COŚ NA TEN TEMAT...

    2 5 Cytuj
  • 19 lut 2011

    SZKOŁA OSIŃSKICH STAWIA WYMAGANIA...

    3 3 Cytuj

Odpowiedz