Forum » Fotografia

Wasze zdjęcia Myślenic i okolic :)

  • Kamil Szymoniak 11 maj 2009

    Tak jak w temacie :)

    Ja przykładowo udostępniam moje zdjęcie zrobione na zarabiu [telefonem komórkowym]

    zdjecie

    4 3 Cytuj
  • 17 maj 2009

    ile ma toto pixeli?

    4 Cytuj
  • 18 maj 2009

    Critz,jaki masz telefon?

    3 Cytuj
  • Kamil Szymoniak 19 maj 2009

    LG KU990 :) 5 mpx :)

    2 Cytuj
  • 19 maj 2009

    Wielkie dzięki! :) Niedługo chyba zmienię operatora,bo mają zmieniać regulamin i zastanawiam się nad SE C902.Teraz też nad LG :)

    1 1 Cytuj
  • 19 maj 2009

    Przepraszam za ten niepotrzebny post,miałem dodać zdjęcie,ale nie weszło.

    Cytuj
  • Kamil Szymoniak 20 maj 2009

    Powiem tak. Z dobrym oświetleniu robi dobre zdjęcia ale gdy jest ciemno nawet flesz nie pomaga ;) No i mniejszy koszt niż SE :) Sorry za offtop ;)

    Cytuj
  • 21 maj 2009

    Co najwyżej poprawne, jak każdy aparat telefoniczny. Wyprane kolory, aberacja, szczegóły zjedzone przez mechanizm redukcji szumów. Świetna sprawa na imprezy czy nieprzewidziane sytuacje, ale na pewno nie zdjęcia pocztówkowe ...

    To ja coś może dorzucę, zdjęcie już wielokrotnie zamieszczane w różnych miejscach. Aparat 4mpx - bo tak naprawdę optyka ma znaczenie :)

    zdjecie

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 21 maj 2009

    Artuj a jakie parametry zdjęcia ??/

    Cytuj
  • 22 maj 2009

    Statyw, godzina 23:00, czas 15s, przysłona chyba na pełną szerokość. Kolory to pomieszanie światła księżyca + latarni.

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 22 maj 2009

    Co znaczy "przysłona na pełną szerokość"? Tzn. ile? Bo to zależy od obiektywu, a nie napisałeś jakim obiektywem robione. Chyba że to jakaś cyfrówka, nie lustrzanka?

    "Aparat 4mpx - bo tak naprawdę optyka ma znaczenie" - nie żebym się czepiała, ale optyka owszem ma znaczenie, z tym, że tu chodzi o jasność obiektywu a nie piksele.
    Zdjęcie ładne ;)

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 22 maj 2009

    Zaawansowany kompakt (Fuji S5500), przysłona najprawdopodobniej 2.8 . Jeden z najlepszych aparatów jaki miałem w rękach - niestety mi w nich wypadł i zakończył swój żywot.

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 22 maj 2009

    Oj :/ Współczuję. Nie martw się, kolejny będzie pewnie lepszy.
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 13 cze 2009

    Panorama Myślenic i Beskidu Makowskiego

    zdjecie

    Cytuj
  • 13 cze 2009

    Ps Co o niej sądzicie (czy wykonana poprawnie itp.)

    Cytuj
  • 14 wrz 2009

    zdjecie

    Cytuj
  • 31 paź 2009

    Zapraszam do mojej galerii zdjęć http://picasaweb.google.pl/mietka.malgorzata

    11 Cytuj
  • 25 lut 2010

    Chciałabym też dodać jakieś zdjęcie ale niestety nie potrafię. Zdjęcia robię Panasonic DMC-TZ3 fajne fotki wychodzą. A jeżeli ktoś chce zobaczyć moje to zapraszam do swojej galerii.

    Cytuj
  • adzygmunt 2 paź 2010

    zdjecie
    Panorama rynku czyli co może sony cyber-shoy DSC H55, nie ja!

    4 Cytuj
  • adzygmunt 2 paź 2010

    Zanim się zorientowałem, nie zdążyłem z edycją Powinno być sony cyber-shot DSC H55

    1 Cytuj
  • 27 paź 2010

    Mówisz Zygmunt, "Aleja Zasłużonych"? ;)

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    koryto nie aleja!

    Cytuj
  • Sylwester 29 paź 2010

    Witam,

    jako, że to mój pierwszy post, to pochwalę się swoimi zdjęciami z Myślenic i okolic...: http://picasaweb.google.com/masqar

    Cytuj
  • 29 paź 2010

    Jezioro Dobczyckie :) http://msz1989.fotosik.pl/alb

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    ładne

    Cytuj

Odpowiedz