Forum » Komputery / Gry

Internet

  • 29 mar 2021

    Witam serdecznie. Temat który nie do końca jest dla mnie jasny, mam nadzieje, że znajdą się osoby które powiedzą coś nowego, albo pomogą podjąć decyzje.

    Przeprowadzam się niedługo do Myślenic i stoję przed wyborem który z pozoru dla mnie nie był problematyczny. Muszę wybrać odpowiedniego dostawcę internetu. Jako że pracuje w domu potrzebuję przede wszystkim niezawodnego łącza.. sporo naczytałem się o lokalnych dostawcach i tak jak wielu narzeka, tak i jest sporo ludzi którzy sobie chwalą. Zamieszkam na osiedlu tysiąclecia (Może to ma jakieś znaczenie, albo ktoś będzie mógł pochwalić się doświadczeniami akurat w tym miejscu). Internet potrzebuję do pracy (stąd wymagana niezawodność i stałość w dostawach) oraz do gier (dlatego opóźnienie czyli ping również musi być jak najmniejszy). Prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie sytuacji w której raz czy dwa razy w tygodniu na pare godzin czy nawet dzień znika mi internet, albo że w godzinach wieczornych nie jestem w stanie otworzyć strony internetowej.

    Czy mógłbym poprosić o opinie? Ale nie typu: "Ja mam ten i chwale". Chciałbym po prostu by każdy kto ma coś do napisania, wypowiedział się w sposób wyczerpujący.

    1 2 Cytuj
  • 8 kwi 2021

    Paleostrada bezprzewodowa najlepsza i niezawodna.Pingów nie ma wcale od rana do wieczora.200mega w pakiecie za 50zl nielimitowane plus montaż odbiornika anteny.Sygnał wysyłany jest z najbliższego nadajnika w Wieciorce za Trzebunia.Maja najnowsze modemy z bezprzewodowa synchronizacja modułowo sterowana scalonymi układami monitorującym przepływ danych.

    1 4 Cytuj

Odpowiedz