Forum » Komputery / Gry

Który dostawca internetu?

  • 10 paź 2012

    inet centrum najlepsi :)

    11 5 Cytuj
  • 16 paź 2012

    just1991
    Zgadzam się z tobą mam internet z INET'a i jeszcze żadnych z nim problemów ;)

    just1991 napisał/a:

    inet centrum najlepsi :)

    Zgadzam się ;)

    12 3 Cytuj
  • 27 sty 2013

    Witam jestem klientem inet centrum, nie mam dzisiaj dostępu do netu. Nie wiem czy to problem "globalny" czy mam problem z routerem? Dlatego proszę pozostalych klientów inet z osiedla o odpowiedź

    3 Cytuj
  • 27 sty 2013
    banQ napisał/a:

    Witam jestem klientem inet centrum, nie mam dzisiaj dostępu do netu. Nie wiem czy to problem "globalny" czy mam problem z routerem? Dlatego proszę pozostalych klientów inet z osiedla o odpowiedź

    Mi cały czas "rwie" internet, jest to nie do zniesienia. Naszczęscie mam Aero2 - polecam - darmowy internet. W Myślenicach działa przyzwoicie.

    3 3 Cytuj
  • 27 sty 2013

    Zgadzam się, INET ma ostatnio przerwy, a szczególnie w późnych godz.
    Otwórz centrum sieci i udostępniania, następnie całkowicie wyłącz a potem wybierz opcję rozwiązywanie problemów - sieć powinna się teraz włączyć jak należy.

    3 1 Cytuj
  • 28 sty 2013
    GHost napisał/a:

    Zgadzam się, INET ma ostatnio przerwy, a szczególnie w późnych godz.
    Otwórz centrum sieci i udostępniania, następnie całkowicie wyłącz a potem wybierz opcję rozwiązywanie problemów - sieć powinna się teraz włączyć jak należy.

    Dzięki kolego za cenną rade, ale ja mam jeszcze "AP'eka" ,między kablem od inetu a komputerem. Tak, że resetuje i naprawia połączenie między komputerem a AccessPoint'em.
    Pozdrawiam

    1 1 Cytuj
  • 28 sty 2013
    GHost napisał/a:

    Zgadzam się, INET ma ostatnio przerwy, a szczególnie w późnych godz.
    Otwórz centrum sieci i udostępniania, następnie całkowicie wyłącz a potem wybierz opcję rozwiązywanie problemów - sieć powinna się teraz włączyć jak należy.

    Ja jestem słaby w obsłudze komputera. Prosiłbym Cię o łopatologiczne wytłumaczenie jak to zrobić.
    Tak punkt po punkcie.
    Będę wdzięczny

    Cytuj
  • 29 sty 2013

    Ja tam sie podpinam do sąsiada bo ma niezabezpieczoną siec ale jestem zadowolony. polecam dostawce sąsiada

    9 2 Cytuj
  • Wojtek 29 sty 2013
    tokgrey napisał/a:

    Ja tam sie podpinam do sąsiada bo ma niezabezpieczoną siec ale jestem zadowolony. polecam dostawce sąsiada

    a sąsiad przechwytuje twoje pakiety i bez problemu wie co robisz w Internecie gdzie się logujesz itp. ;)

    2 3 Cytuj
  • 29 sty 2013
    Hefajstos napisał/a:

    tokgrey napisał/a:Ja tam sie podpinam do sąsiada bo ma niezabezpieczoną siec ale jestem zadowolony. polecam dostawce sąsiadaa sąsiad przechwytuje twoje pakiety i bez problemu wie co robisz w Internecie gdzie się logujesz itp. ;)

    A świstak siedzi i zawija je w te sreberka.

    Przy jakiejkolwiek bankowości internetowej połączenie jest szyfrowane nie tylko SSL ale i certyfikatami RSA.
    Połączenie do webmaila takiego jak Gmail, Yahoo Mail, Microsoft ID (live mail), onet, wp itd także ma opcje SSL.

    Poza tym na chłopski rozum, jeżeli sąsiad jest tak głupi, że ma niezabezpieczone połączenie WiFi to raczej nie jest rozgarnięty na tyle, aby nawet zobaczyć do logów routera, a co dopiero "podsłuchiwać" pakiety.

    A tak już bez wymądrzania się tokgrey - idź i powiedz mu uczciwie, żeby zabezpieczył sobie sieć. Zrobisz dobry uczynek.

    4 1 Cytuj
  • 29 sty 2013

    zdjecie

    A tak wygląda mój internet.
    Play online 24GB/miesiąc + darmowe noce oraz umowa na rok dla posiadaczy modemów 3G

    1 Cytuj
  • 3 mar 2013

    a która firma jest lepsza ARKADA czy PC KOMy ma ktoś doświadczenie z dwoma którego polecacie

    1 Cytuj
  • 5 kwi 2013

    posiada ktoś internet z FasterNetu? chciał bym zaciągnąć jakąs opinie, bo promocję ma dość ciekawą, a zastanawiam się nad zmianą dostawcy. z góry dzięki

    1 6 Cytuj
  • 5 kwi 2013

    No jasne ja mam :) mi smiga Lajtowooo

    2 4 Cytuj
  • 5 kwi 2013

    a ile masz MB? bo chciałbym wziąść 12mb i zastanawiam się czy faktycznie będę miał cały czas tyle czy tylko w nocy?

    1 2 Cytuj
  • 5 kwi 2013

    No z tego co patrze to mam szybkosc 54.0 mb...:) i odbiera w każdym czasie :P a z tobą to nie wiem jak bedzie zależy w którym miejscu co i jak:)

    2 3 Cytuj
  • 5 kwi 2013

    to 54 to nie jest prędkość Twojego neta, sprawdz sobie tutaj http://www.speedtest.net/ i tam pisze "prędkość pobierania" tam Ci wyjdzie ile masz :)

    2 2 Cytuj
  • 5 kwi 2013

    Aha spoko a wiec mam 1.05Mb/s i nie narzekam

    2 1 Cytuj
  • 5 kwi 2013

    dla mnie mało, teraz mam 2.02 i mi nie starcza, potrzebuję 12mb :)

    1 Cytuj
  • Jagienka Mur. 6 kwi 2013

    Ja mam internet z "Plusa" i jestem zadowolona. Ten od konkurencji mocno mulił. Nie raz musiałam modem wystawiać za okno, na zewnątrz, aby złapał niebieskie światło.
    Bez problemów w Plusie pobiera mi duży plik 125 MB w 2 minuty. W poprzedniej sieci trwałoby to pewnie ok. 30 minut.

    1 2 Cytuj
  • Tom 10 kwi 2013

    zdjecie

    Ja mam INET GO 10 za 60 zł / miesięcznie i nigdy nie miałem problemów z tym dostawcą internetu w myślenicach. A jeszcze do tego mają fajną promocję - za polecenie kogoś komu podłączą internet daja mi miesiąc internetu za DARMO :)

    5 Cytuj
  • 10 lip 2013

    Prawda jest taka ze MS-NET traci klientow i bardzo dobrze!zero szacunku do klienta.kity i jeszcze raz kity!!! strona firmy super ale to tylko obietnice.Z daleka od tej firmy!!!!!

    1 3 Cytuj
  • 10 lip 2013

    co sadzicie o necie z OLIMPLAN?PODOBNO NIE MA Z NIMI PROBLEMOW,,,,

    11 Cytuj
  • Majster n_wazny@o2.pl 11 lip 2013

    Na pewno nie LTE złodzieje i kłamcy .
    Ja mam Neostradę od początku miałem ją jak była maksymalnie 512 potem 2 MB/s teraz 10 mb/s i jestem zadowolony z 10 mb/s Neostrady , pewnie są i lepsze ale po co większy .

    1 Cytuj
  • 5 lis 2013

    Ma ktoś orientację czy na Chełmie jest zasięg jakiejś radiówki, czy tylko mobilny albo net po kablu?

    Cytuj

Odpowiedz