Forum » Komputery / Gry

Który dostawca internetu?

  • 28 sty 2019
    Kiki83 napisał/a:

    Co polecacie w Osieczanach, od strony Buliny? Chce założyć neta i nie wiem kogo wybrać by wszystko działało :)

    Ja mam z Arkady i jest w miarę .

    1 6 Cytuj
  • Basia 30 sty 2019

    polecam Olimplan

    1 12 Cytuj
  • 26 mar 2019

    nc+ ma spoko internet, obecnie mam t mobile i tez chwalę sobie, nawet w górach smigał bo z orange to ró,znie bywało

    2 Cytuj
  • 26 mar 2019

    Wszystko tylko nie Olimplan na 2 lata przez 20 miesięcy problemy z internetem i bardzo czesto jego brak!!!, porażka lepiej korzystać z HOTSPOTA z telefonu niż z ich internetu !!!

    2 Cytuj
  • Pablo 7 kwi 2019
    smiglo napisał/a:

    Wszystko tylko nie Olimplan na 2 lata przez 20 miesięcy problemy z internetem i bardzo czesto jego brak!!!, porażka lepiej korzystać z HOTSPOTA z telefonu niż z ich internetu !!!

    Chwila, chwila...
    Ani nie napisałeś jak jesteś podłączony, jaki masz sprzęt, w sumie to nic nie napisałeś. Sama krytyka i stwierdzenie, że są u nich problemy z dostępnością to za mało. Inni piszą, że jest ok.
    Napisz coś więcej:
    - jak jesteś podłączony. Radio czy światłowód?
    - gdzie mieszkasz (orientacyjnie) pomoże to innym ocenić czy warto.
    - jak masz zakończone łącze? Swój rtr czy z Hadesu? (Musiałem!) ????
    - jak sprawdzasz działanie łącza (bezpośrednio wspinasz kablem szybki komputer do modemu Olimpu czy komórka przez swój rtr wi-fi)
    - jakie masz łącze i ile masz wpiętych urządzeń końcowych do tego łącza (tylko bez kombinacji. Wszystkie komórki też policz)
    - kto Ci zabezpieczył rtr wi-fi? Sam czy goście z Hadesu ?

    Czekamy na odpowiedzi. ????

    3 Cytuj
  • 7 kwi 2019
    smiglo napisał/a:

    Wszystko tylko nie Olimplan na 2 lata przez 20 miesięcy problemy z internetem i bardzo czesto jego brak!!!, porażka lepiej korzystać z HOTSPOTA z telefonu niż z ich internetu !!!

    Powiedz jeszcze że płacisz za to. Jak masz tyle problemów to po co jeszcze jesteś z nimi?

    1 Cytuj
  • Pablo 15 kwi 2019
    smiglo napisał/a:

    Wszystko tylko nie Olimplan na 2 lata przez 20 miesięcy problemy z internetem i bardzo czesto jego brak!!!, porażka lepiej korzystać z HOTSPOTA z telefonu niż z ich internetu !!!

    A.... I jeszcze jedno:
    Nie może być tak źle jak piszesz, bo rozpytałem i doszły mnie słuchy, że sam Zeus jeździ podłączać klientów! :-D
    A jak wiadomo pańskie oko konia tuczy....

    P.S. Odpiszesz nam coś w końcu, jakie masz to łącze?

    1 Cytuj
  • 14 lip 2019

    Czy ktoś z Was korzysta z internetu od T-Mobile? Jeżeli tak, to jaki macie router?
    Opiszcie, proszę, wady i zalety.
    Dziękuję

    1 1 Cytuj
  • 17 lip 2019

    [cytat=Kaper] Sam router to nic jak będziesz miał słaby zasięg to będziesz musiał antenę zewnętrzną kupić.

    1 1 Cytuj
  • 18 lip 2019
    Kaper napisał/a:

    Czy ktoś z Was korzysta z internetu od T-Mobile? Jeżeli tak, to jaki macie router?
    Opiszcie, proszę, wady i zalety.
    Dziękuję

    najwieksza wada to jest limit danych, nawet jak bedziesz mial tego limitu 100 gb to ogladajac film w jakosci hd stracisz transfer na kilku filmach ... a potem bedziesz mial net z mniejsza predkoscia i bedzie zamulal, pozatym zasieg ...

    1 Cytuj
  • 18 lip 2019

    [cytat=seba]
    W Orange ma darmowe godziny nocne. Więc tak źle nie ma.

    1 3 Cytuj
  • 18 sty 2020

    Cześć.
    Mam problem z toofiberem od kilku dni, w rotuerze pojawił się netis, czy u was też są problemy z tym dostawcą? internet nie działa od wczoraj.

    4 6 Cytuj
  • 21 sty 2020

    Z toofiberem problem jest już od jakiegoś czasu.Często nie ma internetu w niedzielę, czasami już od soboty lub w tygodniu co chwila pojawia się i znika.Wieczorami tak przymula że żadnej strony nie idzie załadować i nie ma znaczenia czy to Myślenice czy okoliczne wioski.Czas najwyższy poszukać innego dostawcy.Dzwonienie i pisanie nic nie daje niestety.

    7 5 Cytuj
  • 22 sty 2020

    Paleostrada jest najlepsza!!!Na Wieciórce maja solidny 3-metrowy maszt tak ze Myslenice łapie zasięg aż do wylotu na zakopianke od strony stróży.Goraco polecam

    3 7 Cytuj
  • Pablo 24 sty 2020

    Co to jest 3m maszt? 33m to jeszcze rozumiem, ale 3? To ja mam większy... :-D
    Poza tym wydaje mi się, że próbujesz przemycić w tym swoim poście reklamę.
    Nie lepiej to zrobić uczciwie i jak trzeba? Miałbyś więcej "plusikow", a tak to... Mało kto słyszał o Więciórce, a co dopiero o jakiejś tam Paleostradzie....

    1 1 Cytuj
  • 27 sty 2020
    Dzik napisał/a:

    Paleostrada jest najlepsza!!!Na Wieciórce maja solidny 3-metrowy maszt tak ze Myslenice łapie zasięg aż do wylotu na zakopianke od strony stróży.Goraco polecam

    Dobry bait, już się jeden złapał... :)

    2 1 Cytuj
  • 27 sty 2020
    kcroot napisał/a:

    Dobry bait, już się jeden złapał... :)

    No a jak:-)

    2 Cytuj
  • Pablo 28 sty 2020

    Też czekam na światło. Wodę i gaz już mam... ;-)

    A tak poważnie, to pewnie dopiero na wiosnę znowu ruszą prace instalacyjne. Proponuje uzbroić się w cierpliwość i obserwować konta lokalnych operatorów na FB i/lub ich strony internetowe. Warto też czasami zatelefonować do ich biur, bo tam też pracują ogarnięci ludzie i jak się okaże, że w jakimś miejscu jest gotowych 10 czy 20 abonentów do podłączenia to warto przecież tam kabel pociągnąć... :-D

    W między czasie warto wpisywać tutaj gdzie już operatorzy świadczą swoje usługi po światłowodach. Tylko żeby to miało sens to musi być podana miejscowość i ulica lub dzielnica/ nazwa regionalna ( coś co pozwoli innym łatwo zorientować się o jakie miejsce chodzi).

    Cytuj

Odpowiedz