Forum » Komputery / Gry

Który dostawca internetu?

  • 17 sie 2010

    ja mam również radiówkę z inetu 2MB/s - 50 zł/miesiąc. Jak ktoś ma zamiar zakładać to radzę od razu założyć antenę panelową. Nie znam się na tym, ale jak miałem taką zwykłą, okrągła to od czasu do czasu były problemy. Teraz jest OK!

    2 1 Cytuj
  • 24 sie 2010

    [quote]FASTERNET w ciągu 30 minut 4 razy ;przerwa; ;ograniczony dostęp; paranoja kasę biorą za abonament czy za przerwy???[/quote]

    jeżeli jesteś klientem fasternet to im to zgłoś, a napewno pomogą rozwiązać problem, może masz starą instalację na 2.4Ghz?. Ja mam od nich internet i jestem bardzo zadowolony, żadnych ograniczeń, szybkie stabilne łącze. Polecam

    11 Cytuj
  • 25 sie 2010

    DO KLIENT-FASTERNET wiekie szczęście masz, że internet jest u ciebie ok!ja poczekam 2 miesiące(kończy mi się umowa) i uciekam jak najdalej! w mojej okolicy to wszyscy na nich narzekają a kontakt telefoniczny polega na tym,ze jak jest jakiś problem to telefon u nich nie odpowiada

    5 Cytuj
  • 25 sie 2010

    DO oki: Nie bronię nikogo,ale jeśli masz jakieś problemy z Netem to dlaczego po prostu tego nie zgłosisz?Zastanawia mnie to tylko psioczysz na forum?To nieprawda, że telefony nie działają u nich,bo działają w tych godzinach które są podane, poza godzinami pracy obowiązuje u nich kontakt SMS (jak u wielu innych lokalnych dostawców) i bardzo mi się ta komunikacja podoba bo chłopaki zawsze odpiszą lub nawet jeśli potrzeba oddzwaniają. Wydaje mi się że coś u Ciebie jest nie tak,jak wcześniej pisałem może stara instalacja,zakłócenia itd., ale to nie powód aby ich obgadywać. Najpierw porozmawiaj z nimi a potem pisz takie bzdury. Klient ma obowiązek zgłosić problem swojemu dostawcy!
    PS. a ta cała Twoja okolica to niby czemu nie zabiera zdania, chyba nie wolno pisać w imieniu ogółu, no chyba że masz upoważnienie. Powodzenia, a dla wszystkich pozostałych którzy się naczytali o fasternet od Gość:oki mogę powiedzieć że mam internet od nich już 3 rok i nie mam żadnych problemów, od tamtego roku nową instalację 5G i wszystko chula. Pozdro dla wszystkich

    4 Cytuj
  • Dariusz Chmiel 25 sie 2010

    Polecam INET Centrum - (mam nadzieję że nie będzie to zbyt natarczywa reklama) - przede wszystkim szanują klienta a to w dzisiejszych czasach komercjalizmu jest myślę najważniejsze.

    7 Cytuj
  • 26 sie 2010

    do KLIENT_FASTERNET dla wyjasnienia forum jest po to by wyrażać każdą opinię nawet tą negatywną!a poza tym pracuje w domu (jak kilka osób mieszkających obok)i internet jest mi poprostu potrzebny na bieżąco -stąd moje oburzenie odnośnie przerw! Jeśli jednkak nie jesteś klientem,a pracownikiem fasternet to gratuluje inteligencji!

    6 Cytuj
  • 26 sie 2010

    OKI jestem z tobą u mnie jest to samo!tylko czekam jak bedzie koniec umowy i bye bye fasternet

    3 Cytuj
  • 26 sie 2010

    Oj wydaje mi się że pod pseudo KLIENT_FASTERNET to chyba sam właściciel pofatygował się zabrać głos - wnioskuję po wypowiedzi. No cóż tak to jest jak nikt o Tobie nic dobrego nie powie to samemu trzeba głos zabrać.

    6 Cytuj
  • 26 sie 2010

    Ja miałem ERĘ i dobrze, że tylko do testów wziąlem z salonu. Myślenice rynek 25% sygnału, modem po ściągnięci 5Mb był gorący. Ostatecznie wziąłem PLAY. W tej samej lokalizacji 98% sygnału WCDMA i HSDPA (do wyboru) Nie znam się na tym ale pomiędzy ERĄ a PLAYEM jest przepaść jeśli chodzi o szybkość otwierania się stron.

    Cytuj
  • 26 sie 2010

    co do fasternet to popieram jest do bani .czekam jak skończy mi sie umowa i zmykam od nich,byle jak najdalej i najprędzej.pozdrawiam fanów fasternet

    4 Cytuj
  • 26 sie 2010

    BYŁY KLIENT FASTERNET-ja też tak podejrzewam że sam właściciel się wypowiedział!

    5 Cytuj
  • 26 sie 2010

    [quote=hannibal]Nie, nie mam jak by był to by wszyscy tam byli ;][/quote]

    Może zbierzemy podpisy chętnych i moze okabklują Myslenice? :)

    Cytuj
  • 26 sie 2010

    [quote=:[hr][quote]hannibal napisał]Nie, nie mam jak by był to by wszyscy tam byli ;][/quote]

    Może zbierzemy podpisy chętnych i moze okabklują Myslenice? :)[/quote]

    Cupiał da jakieś resztki światłowodów i będzie...

    Cytuj
  • 28 sie 2010

    do @klient_fasternet skoro masz takie solidne i stabilne lacze to z kąd wiesz ze kontakt telefoniczny z technikami jest OK. Powiedz mi kto dzwoni do pomocy technicznej jak mu dziala internet :D

    2 Cytuj
  • 28 sie 2010

    Ja też polecam INET Centrum w 100 % działa najlepiej. Wcześniej miałam w PCKOM. Natomiast jeśli chodzi o Fasternet ten internet mam w pracy i też nie narzekam.

    5 Cytuj
  • 31 sie 2010

    Witam. Czy ktoś ma 1MB z InetCentrum i czy to wystarcza (jak to hula). Pozdrawiam

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    ja mam internet z inetcentrum za 55 zl i jest bardzo zadwolony

    1 Cytuj
  • 31 sie 2010

    55zł za 1Mb to drogo

    1 Cytuj
  • 31 sie 2010

    55 za radio? bierzcie ludzie upc/netie

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    inet oczywiście, ewentualnie przerobiłam tez playa. reszta to nic nie warta

    1 Cytuj
  • 31 sie 2010

    55 zł rozumiem że to za 2 MB, ale czy ktoś ma 1 to rzeczywiście jest 1 MB a nie jakaś ściema?

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    jestem w inet od 4 lat przerw w dzialaniu nie pamietam. naprawde szybko smiga. w dzien jest 1mb a w nocy 2mb place 50zl. nie widze wielkiej roznicy w szybkosci miedzy neostrada ktora mam w pracy (tez 1mb).

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    Ja mam blueconnect z "Ery". Miałam problemy z zasięgiem, ale okazało się, że to nie góry, chmury i domy, ale modem blisko okna. Sama na to nie wpadłam, tylko wyczytałam w "PC Format"- pismo, miesięcznik komputerowy. Właśnie tam napisali, że czasem trzeba pochodzić po domu, lub włączyć jakiś program i poszukać najlepszego zasięgu. Ja mam właśnie pod oknem. Płacę 49 zł/mies. za internet. Jestem zadowolona. Teraz nawet jest porada z ery jak skompresować blueconnect, aby było szybciej ..

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    netmar - ta firma obsługuje Stróżę, Pcim okolice.W Myślenicach jest inna firma
    ale polecam firmę NETMAR z czystym sumieniem :)

    2 6 Cytuj
  • 1 wrz 2010

    [quote]Witam. Czy ktoś ma 1MB z InetCentrum i czy to wystarcza (jak to hula). Pozdrawiam[/quote]
    ja mam jedynkę i hula super !
    Zresztą dowiedziałam się od panów z tp ,którzy zakładają internet ,że jak wykupisz nawet najwięcej MB to i tak nie ma to znaczenia, musiałbyś mieszkać zaraz obok stacji ,żeby uzyskać znaczącą poprawę w przesyle.

    Pewnie nie wypowiadam się profesjonalnie, ale co niektórzy zrozumieją co mam na myśli :)

    Cytuj

Odpowiedz