Forum » Książka / Film

Najlepsze filmy

  • 14 lis 2011

    ten rok wygrywa film "Drive"

    2 3 Cytuj
  • 19 lis 2011

    ja głosuje za WALKING DEAD !! może to serial ale jest jedwabisty!!!!!

    14 2 Cytuj
  • 6 sty 2012

    Dziewczynom ( tylko!!) polecam przepiękny film pt " Pamiętnik". Oprócz filmu polecam również zaopatrzyć się w paczkę chusteczek higienicznych:-)

    6 3 Cytuj
  • 6 sty 2012

    [quote=ksgrzes] ja głosuje za WALKING DEAD !! może to serial ale jest jedwabisty!!!!! [/quote]
    "Walking dead" faktycznie fajny. A dla wielbicieli westernowskich klimatów polecam serial "Deadwood" - ma swoisty klimat ;-)

    5 1 Cytuj
  • 17 sty 2012

    [quote=kasiaaaa] Dziewczynom ( tylko!!) polecam przepiękny film pt " Pamiętnik". Oprócz filmu polecam również zaopatrzyć się w paczkę chusteczek higienicznych:-) [/quote]
    A miłośniczkom książek polecam przeczytać książkę Nicholasa Sparksa "Pamiętnik" na podstawie której powstał ów film

    5 3 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Mamy nominację do oskara w kategorii "Film obcojęzyczny" obraz Agnieszki Holland "In Darkness"

    8 11 Cytuj
  • 12 lut 2012

    A nie możesz napisać tytułu w oryginale? Jesteśmy na ternie Polski, reżyserka też jest Polką. Nie róbmy się na siłę "amerykańscy".

    12 4 Cytuj
  • 12 lut 2012

    Przepraszam, oglądam na terenie Polski telewizję w "oryginale". Taki człowiek "światowy" że zapomina że ktoś może nie zrozumieć. Oczywiście tytuł obrazu Agnieszki Holland który dostał nominację do Oskara brzmi "In Darkness" (W Ciemności)

    3 7 Cytuj
  • 13 cze 2012

    czy ktoś już oglądał film pt.: Czarnobyl Reaktor Strachu?

    1 1 Cytuj
  • 13 lis 2012

    ale tu się zakurzyło!

    czasem gdzieś tam bokiem przemknie nam niezauważenie bardzo cenny film, czasem sporo czasu się traci, zanim znajdzie się coś sensownego do obejrzenia, dlatego proponuję odświeżyć temat:).

    kiedyś całkiem przypadkowo zapodaliśmy sobie z Żoną film pod tytułem "Ink". Pod wieloma aspektami rewelacyjny i naprawdę godny polecenia!

    frozen, oglądałem ten film (z nudów, przy obieraniu porzeczki na wino), nawet dość ciekawy pomysł na fabułę :D.

    2 Cytuj
  • Def Ibrylator 14 lis 2012

    Jeśli chodzi o film, po których człowiek siądzie i zacznie się zastanawiać : K-PAX http://www.filmweb.pl/K-pax

    3 3 Cytuj
  • 14 lis 2012

    Wybawca ( Savior)- powali was na kolana. Wstrząsający film, nie spałam przez tydzień. Polecam gorąco ale tylko dla widzów o naprawdę mocnych nerwach. Dom zły i Róża to przy tym filmie "pikuś"

    4 Cytuj
  • 14 lis 2012

    "W pogoni za szczęściem",polecam.

    4 4 Cytuj
  • 12 sty 2013

    Nietykalni , sto słów , faster , paul , w sam raz na zimowe wieczory :)

    4 2 Cytuj
  • 17 sty 2013

    Taki film na zimowy wieczór? Czy ja wiem? Może "7 dusz"? Mimo, że amerykański to ma w sobie "to coś". Ogląda się go nad wyraz dobrze i jest potem o czym dyskutować ;)

    3 Cytuj
  • ania 3 kwi 2013

    21 gram

    4 Cytuj
  • 4 maj 2013

    MAY THE FOURTH BE WITH YOU! Dla wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen.

    5 Cytuj
  • 4 maj 2013

    a j polecam "BÓG CUDÓW"-refleksyjny film -piekne zdjecia.wyszualam na google.

    1 2 Cytuj
  • 14 sie 2013

    z czystym sumieniem moge polecic film pt : "PARKER"

    2 1 Cytuj
  • 14 sie 2013

    Szeregowiec Ryan nic dodać nic ująć a z polskich to klasyk Sami Swoi

    11 2 Cytuj
  • 14 sie 2013

    Django, Friends with Benefits, Narzeczony mimo woli, Parker
    Tak na szybko

    3 1 Cytuj
  • 15 sie 2013

    Stefani obejrzałem film PARKER - brak mi słów

    3 Cytuj
  • 16 sie 2013

    Z ostatnio obejrzanych:

    - na czasie (bo okres wakacji i wczasów) komedia "Last minute" - polski, ale rewelacyjny :D
    - "Trzy metry nad niebem" - miłosny film o dosyć życiowej fabule :)

    Nie polecam za to:

    - "28 hotelowych pokoi" - bez komentarza, wgl mi się nie spodobał.

    PS. "Pamiętnik" można oglądać na okrągło, popieram, że został polecony. :)

    1 1 Cytuj
  • 18 sie 2013

    Jeżeli ktoś chce coś bardziej wstrząsającego to proponuję "The whistleblower" (Niewygodna prawda), film o handlu kobietami po zakończeniu konfliktu bałkańskiego. Smutny, wstrząsający, pokazujący okrucieńśtwo opraców, tragedię młodych dziewczyn i bezsilność nielicznych, którzy chcą im pomóc.

    Dla osób, które wolą coś romantycznego polecam "Duma i uprzedzenie", film z 2005 roku. Przepiękna chemia między bohaterami :)

    A może ktoś woli seriale? Zdecydowanie "Sherlock" produkcji BBC, krótki, bo tylko 6 odcinków, a niosący ze sobą dawkę subtelnego, brytyjskiego humoru, świetną grę aktorską i na prawdę błyskotliwy scenariusz.

    1 Cytuj
  • Tomek 15 maj 2014

    Ja polecam Niezniszczalni 2. Dobra akcja i trochę humoru ;)

    4 Cytuj

Odpowiedz