Forum » Książka / Film

Galerianki

  • 25 lut 2010

    Hmmm.

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    Ooo, to pora kupić zmywarke, chyba że masz na myśli gotowanie.

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    Widzę ze odpowiedź mony Cie zaskoczyła:)

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    [quote=cygnus]Ooo, to pora kupić zmywarkę, chyba że masz na myśli gotowanie.[/quote]
    Zmywarkę planuje kupić ale fundusze narazie nie puszczają. A pichcenie no codziennie coś trza ugotować. Dziś wafelka będę robić.

    1 Cytuj
  • 25 lut 2010

    Zaraz wpadnie tutaj moderacja i posypią się bany za te offtopy:(

    1 Cytuj
  • 25 lut 2010

    Jestem już zmęczona bo już nie kojarzę "bany" "offtopy"?? Czy można jaśniej proszę.

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    Ban, blokada konta, zawieszenie, zakaz pisania. Offtopic pisanie nie na temat:)

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    To ja się już poprawiam film był bardzo ciekawy, interesujący i bardzo mnie zaskoczył.

    Cytuj
  • waligóra ogrodowy 12 sie 2010

    Podobno wielu ludzi nabrało się na tę hiperbolę i w galeriach poszukiwali łatwego łupu.

    Całe szczęście, że w Myślenicach nie będzie galerii (chociaż pod Domem Greckim kręcą się podejrzane typki).

    A tak btw. to ktoś wybiera się na to do kina? Nie oglądałem, a chętnie bym zlukał!

    1 Cytuj
  • 12 sie 2010

    A Rowerek z Tobą nie pójdzie? ;)

    Cytuj
  • Amelia 12 sty 2015

    Szczerze nie oglądałam tego filmu i nie mam zamiaru. To jest po prostu obleśne i już.

    1 10 Cytuj
  • 13 sty 2015
    Amelia12 napisał/a:

    Szczerze nie oglądałam tego filmu i nie mam zamiaru. To jest po prostu obleśne i już.

    Kopacz Roku!

    13 4 Cytuj
  • 13 sty 2015
    Amelia12 napisał/a:

    Szczerze nie oglądałam tego filmu i nie mam zamiaru. To jest po prostu obleśne i już.

    Skoro nie oglądałaś to skąd wiesz czy obleśne?
    A ja oglądałam. Dla rodziców nastoletnich dzieci jak najbardziej wskazany, daje do myślenia.

    8 1 Cytuj
  • Andrzej 13 sty 2015
    ksgrzes napisał/a:

    Kopacz Roku!

    Dekady, toż to ponad 4 lata...

    8 3 Cytuj
  • 26 lip 2016

    ja również oglądalam jakis czas temu ten film i uwazam że ten film odzwierciedla to co dzieje sie w patologicznych domach a mlode osoby sa zagubione

    3 6 Cytuj
  • 26 lip 2016

    U nas niema... :/

    1 4 Cytuj
  • 22 maj 2017

    Ja nie zauważyłem nic takiego wśród młodzieży. Znaczy się wiadomo, takie rzeczy się zdarzały i się zdarzają, ale szkoda mi trochę młodych ludzi, w większości prowadzących dość zwyczajne życia, po których się jeździ i psioczy, że się ich pokolenie stoczyło. Jestem przeciwny takim ogólnikom, żadnych galerianek też nigdy nie wiedziałem, ani w Myślenicach ani w dużych miastach. Reżyserka sobie w przypływie natchnienia napisała po prostu sensacyjny scenariusz i śmie twierdzić, że pokazuje prawdę (a to był zwykły film fabularny, a nie dokument!)... Ostatnio do kin wszedł jej kolejny film "Szatan kazał tańczyć" i tam jest dokładnie to samo: młoda bohaterka, która w pewnym, stopniu też się sprzedaje (tutaj akurat sławie), upija się i sama nie wie co chce. Wolałbym, żeby w kinach pojawiło się coś inspirującego dla młodych ludzi, coś o sukcesach i podbudowującego, a nie samo depresyjne tarzanie się w brudzie tego świata.

    6 3 Cytuj
  • 29 gru 2017

    Jakoś mnie nie ruszył ten film.

    3 Cytuj
  • 23 sie 2019

    Trzeba pamiętać również o drugiej skrajności. Próba bycia super porządnym za młodu na starość zazwyczaj skutkuje zrzędzeniem ;)

    Ani jednej, ani drugiej nie polecam - trzeba mieć umiar.

    Pozdrawiam

    Cytuj

Odpowiedz