Forum » Muzyka / Imprezy

Dni Myślenic, alternatywny namiot

  • 19 mar 2009

    "chlopaki z osiedla" nie no litosci , na osiedlu zyje kulturalna młodziez , obawiajmy sie tzw. zeby niemowic "wiesniakow", czyli okolicznej mlodziezy ktorej sie wydaje po wipiciu 3 piw ,ze moga wejsc do parku w czterech i zaczepiac wszystkich , no i nadziewa sie taki łeb na pakiecik prostych i wraca r-ka albo lodowka do hałpy jednym slowem zenada ... dni MC to powinien byC pelen luzz duzo thc i wszyscy sie kochaja PEACE & LOVE . co do pomysłu NWR jak najbardziej ZA

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    hehe pan 'pakiecik prostych' dobrze mówi! i widzę że zna reguły jakie obowiązują. Mam nadzieję że żeczywiście będzie ambitna muzyka i ambitni dj'e. Pomysł popieram w 100%

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    ludzie z prowincji to jedno, ale badzmy szczerzy, w myslenicach jest sporo ludzi, ktorzy tez szukaja zaczepki.. (nie wiadomo dlaczego wiekszosc z nich nosi szeleszczace dresy i mieszka na osiedlu)

    Cytuj
  • 20 mar 2009

    No pomysl naprawde rewelacyjny ale mysle ze ciezko bedzie z naszymi urzednikami cos zalatwic a szczegolnie z ta pania odpowiedzialna za org DM ... pozostalo zyczyc powodzenia trzymam kciuki;)

    Cytuj
  • M G 20 mar 2009

    Ja powiem ,że alternatywny namiot (mała scena) jest jaknajbardziej realny , i organizatorzy DM łykną pomysł.
    Trzeba tylko jakoś ciekawie i rozmaicie program ustawić ; każdy rodzaj muzyki , DJ-e , jakieś kabarety może , czy coś w rodzaju 'masz talent to się pokaż'.
    I pchać sie na siłe z tym tematem trzeba bo warto i raczej wypali.
    A zamiast zaśmiecać temat gadkami o dresiarzach , zaczepkach , rozróbach ,etc... lepiej jakiś pomysł podrzucić dotyczący małej sceny a nie wypisywać tu pierdół..!!

    Myślenicka alternatywa walczy o ALTERNATYWNY NAMIOT !! ;)

    Cytuj
  • 20 mar 2009

    A może dogadacie sie ze Snajperem?????

    Cytuj
  • 20 mar 2009

    Alternatywny namiot z "diżejami" ? A może jazzu byście posłuchali.

    Cytuj
  • Fundacja NWR 20 mar 2009

    [quote]A może dogadacie sie ze Snajperem?????[/quote] Snajper raczej jest tam za malo miejsca na postawienie namiotu , a dlaczego namiot ? poniewaz jest tanszy od postawienia nawet malej sceny i jest nie zalezny od podody

    Cytuj
  • 20 mar 2009

    jazz też może być, ale o 3 po południu:)

    Cytuj
  • 20 mar 2009

    A zdziwiłbyś się Sigwald!
    Pisałem tu kiedyś o koncerciku w Sovie. Kapelka Energy Drink zrobiła taką wydymę, grając koktail jazzowo-funkowy, że wysiadło by parę ostrych kapel przy nich. Zresztą to też jest kierunek, bo oni by zagrali pewnie za parę złotych. Rozbujali ze sześćdziesiąt osób.
    Oczywiście czy na Energy Drink zwaliłoby się 10 tyś ludzi?
    Na pewno nie, ale jako element festivalu, różnorodnego i bogatego sprawdziliby się rewelacyjnie. Byli też tacy goście, chyba z Dobczyc którzy kiedyś zagrali koncert w Jędrku. Przez parę godzin grali standardy jazzowe i swingowe i to bylo naprawdę super. Ale takie coś to rzeczywiście raczej na południe.

    Cytuj
  • Fundacja NWR 20 mar 2009

    Tak pamietam tych kolesi z Dobczyc grali tez w danej Caheji i jestem jak najbardziej za by ich sciagnac na sobotnie popoludnie ;)

    Cytuj
  • 20 mar 2009

    Jakby nie było to na każdej imprezie znajdą się pijane łeby szukające zaczepki.

    Cytuj
  • M G 20 mar 2009

    [quote]Jakby nie było to na każdej imprezie znajdą się pijane łeby szukające zaczepki.[/quote]
    Ale my tutaj nie toczymy dyskusji o pijanych łebach. Proszę na temat pisać albo szukać innego , panie 'gość' !

    Cytuj
  • 21 mar 2009

    gościa naszła refleksja, a Ty wyskakujesz na człowieka. Moderator czy co?

    Cytuj
  • 21 mar 2009

    [quote]gościa naszła refleksja, a Ty wyskakujesz na człowieka. Moderator czy co? [/quote]Może po prostu dobrze by było skończyć z głupimi wstawkami. Temat dyskusji jest wyraźnie nakreślony i należy się go trzymać. Jak ktoś chce pogadać o gościach, którzy rozrabiają na DM to niech sobie założy swój temat, a nie robi śmietnika tutaj !

    Cytuj
  • 21 mar 2009

    wreszcie ktos zaczyna myslec w tym miescie

    Cytuj
  • 22 mar 2009

    trzymam kciuki;)

    Cytuj
  • 22 mar 2009

    Druga scena to świetny pomysł!Oby tylko nie okazało się,że więcej ludzi będzie oglądać te "mniejsze" gwiazdy,bo byłby niezły numer :D Z drugiej strony,jeżeli będzie tam TYLKO hip-hop,to jak dla mnie-nudy.

    Cytuj
  • 22 mar 2009

    ja bym tu chciała bladego krisa występ :D !

    Cytuj
  • Fundacja NWR 22 mar 2009

    W piatek graly by kapele rocka, punk, itp a w sobote popoludniu delikatny jazzik potem kolesie na bongosach a wieczorkiem dj

    Cytuj
  • 22 mar 2009

    każdy słucha czego innego,więc trudno będzie dogodzić z repertuarem...

    Cytuj
  • M G 22 mar 2009

    No właśnie w tym cały sęk , że każdy słucha czego tamtego i dobrze by było ustawić program tak żeby alternatywny namiot uzupełniał dużą scenę.
    W piątek przeważnie duża scena jest ustawiana rockowo... i tutaj na małej scenie warto by było coś innego pograć. Ja bym nie generalizował imprezy całodnoiwo , tak że np. dzisiaj rock , jutro pop , pojutrze 'dziadzia'.
    Mała i duża scena powinny się uzupełniać w czasie.

    Cytuj
  • Fundacja NWR 23 mar 2009

    Nigdy wszystkim sie nie dogodzi ale warto zadowolic przynajmniej wiekszosc jak narazie walczymy aby ten pomysl przeszedl ,jak juz bedzie ok to mozna sie glebiej zastanawiac nad scenariuszem wydarzenia, napewno chcielibysmy dotrzec do roznych subkultur ;)

    Cytuj
  • 23 mar 2009

    przejpchajcie jakos ten pomysł bo z tego co słyszałam co ma byc na DM to jak na teraz to wybieram sie tylko na Budke.Z roku na rok coraz gorzej.Wiec taka ,namiotowa atrakcja,była by miła rozrywka

    Cytuj
  • 24 mar 2009

    a kiedy bedzie cos wiadomo czy tak czy nie ??? ciekawy pomysl popieram

    Cytuj

Odpowiedz