Forum » Muzyka / Imprezy

Dni Myślenic 2011

  • 24 lip 2011

    To bawcie się dobrze- radzę zainwestować w modne w ostatnim czasie gumiaki, a paniom w gumiaki na obcasie (takie nowości też się widziało)

    2 5 Cytuj
  • Krystian 24 lip 2011

    Albo także modne glany :D

    2 3 Cytuj
  • 25 lip 2011

    Pogo w błocie :D
    Ehh.. Będzie bosko ^^

    2 3 Cytuj
  • Fundacja NWR 25 lip 2011

    Sobotnie urozmaicenie DM w b&w impreza na świeżym powietrzu w razie niepogody impreza przeniesiona do środka.
    http://wydarzenia.miasto-info.pl/1723,banana-party-vol-2-koncert-bas-tajpan-bob-one-ras-palma-selecta.html

    ZAPRASZAMY

    2 2 Cytuj
  • 27 lip 2011

    A ja tam zabawię się w nowej Pomarańczy w Izdebniku :) przynajmniej pogoda nie gra roli

    6 Cytuj
  • 27 lip 2011

    Podobno Dni Myślenic odwołane

    1 5 Cytuj
  • 28 lip 2011

    Nie, to nie prawda. Dni Myślenic odbędą się na boisku błotnistym (tam gdzie kiedyś była łąka).

    Z ciekawych imprez na DM ma być tor przeszkód przez plac budowy mieszczący się w parku.

    PS. Obowiązkowo na DM należy zabrać ze sobą koło ratunkowe, pływaczki, amfibie itp.

    4 5 Cytuj
  • 28 lip 2011

    POGODA SIĘ ROBI !!! Oby tak dalej.

    3 2 Cytuj
  • 28 lip 2011

    Czyli NIE na plaży trawiastej?

    (Przepraszam, ale nie udało mi się edytować ani usunąć poprzedniego wpisu)

    2 Cytuj
  • 28 lip 2011

    Nasz pan Burmistrz nawołuje turystów do przybycia na plażę trawiastą na piękne Zarabie w spotach w Telewizji Kraków.

    5 2 Cytuj
  • 28 lip 2011

    Czyli Kto gra ?? Feel i Kto ? Syszalam w radiu ze Enej ale nie wiem ?! No prosze o odp !!

    2 Cytuj
  • 29 lip 2011

    Witam.. Słyszałam, że DM ponoć są odwołane czy to prawda ???

    1 4 Cytuj
  • 29 lip 2011

    Chyba nie jest to prawda, bo na razie nikt oficjalnie takiej informacji nie podał, a myślę, że gdyby miało tak być, to już zostałoby ogłoszone.

    2 2 Cytuj
  • 29 lip 2011

    odwołane zalane cała Zarabie i dziś też pada - poza tym Burmistrz boi się pewnie że go tam busiarze dojadą ;)

    3 7 Cytuj
  • 29 lip 2011

    A skąd taka informacja, że odwołane? Jest jakiś oficjalny komunikat?

    1 3 Cytuj
  • 29 lip 2011

    "Miasto i Gmina Myślenice: Dni Myślenic odbędą się - powstrzymać nas może tylko siła wyższa, aczkolwiek kalosze mile widziane :)"
    17 godz. temu.
    Facebook

    3 4 Cytuj
  • 29 lip 2011

    i co tymi dniami mc?
    Taa pogoda dobijaa..;/

    4 Cytuj
  • 29 lip 2011

    [quote=gość: Najlepsza fanka feela] Ile kosztuje bilet na koncert feela gdzie można je kupić to moja ostatnia szansa napiszcie lub zadzwońcie mój numer telefonu 518656952! [/quote]
    Na dniach myślenic wstęp wolny niedziela 19:30

    4 2 Cytuj
  • 29 lip 2011

    Nic nie kosztuje to sa otwarte koncerty organizowane przez UMIG Myślenice

    2 2 Cytuj
  • 29 lip 2011

    z ostatniej chwili:podjechałem dzisiaj o15 czasu lokalnego swoim czystym mecesem sprawdzić czy nie ubrudzę swych trzewików idąc na PŁATNY KONCERT jakiegoś ejeja i cóż .ORGANIZATORZY TEGOŻ SPEKTAKLU śmiało można powiedzieć w błocie(dotrzeć tam z czystymi trzewikami nie idzie )miast kupić (zainwestować we żwirek na drogę)inwestują w firmy ochroniarskie -stoi chodnik i pilnuje powietrza bo ludzi brak.TAK więc spokojnym krokiem podchodzę na CZYSTY PARKING PRZY CENTRUM SPORTU I ODJEŻDŻAM moim mecesem i żałuję że ubrudziłem trzewiki.

    2 11 Cytuj
  • 29 lip 2011

    wczoraj byłem zwiedzic zarabie,he kupa gliny nawieziona,coprawda chodniki zrobione ,ale jak pogoda nie dopisze to sie nie wybieram tam bedzie jedno wielkie błoto.... lepiej w domu piwko wypic pozdrawiam

    3 3 Cytuj
  • 29 lip 2011

    No to będzie jazda. Zabawa w błodzie na rozkopanym Zarabiu.

    3 3 Cytuj
  • 30 lip 2011

    Na tak pięknej jak dziś pogodzie to naprawdę udane Dni Myślenic ...
    Ciul że w każdej chwili się rozlać może .
    Lepiej w domu posiedzieć lub jechać np na jakąś fajną dyskotekę i się pobawić .
    Może się przejdę wieczorem zobaczyć co tam jest , ale w to wątpię , pogoda jest beznadziejna , zaraz się zapewne rozpada , do tego jak widzicie na Zarabiu jest błoto , iść na koncert po to by być całym mokrym i się ubrudzić to nie jest miłe , zresztą po 19 większość ludzi będzie tak pijanych że żal patrzeć .

    6 3 Cytuj
  • 30 lip 2011

    No właśnie dlaczego tak zawsze jest, nie rozumiem tego. I ten smród gnijącej trawy zmieszany z aromatem piwa. Błee. Na trzeźwo Dni Myślenic nie do przejścia :-D Jak się popije to już nie zależy Ci czy brudny jesteś czy mokry, czy śmierdzi...

    7 1 Cytuj
  • 31 lip 2011

    Wiele osób obecnych na koncercie zespołu "Dżem" narzekało na błoto. Natura i jej kaprysy, tylko zauważmy że błoto w historii muzyki rockowej posiada chlubną kartę. Zatem dobrze, że "ostry" nie wybrukował, czy źle? Inna rzecz: upijanie się w trakcie Dni Myślenic. Dziewczyna dźwigająca pod ramię pijanego, wymiotującego chłopaka. Kolejna obserwowana co rok prawidłowość: po koncercie z reguły bardziej kulturalna część publiki wraca spokojnie do domów, po północy pozostaje na posterunku w niemałej części pijana, rządna krwi gawiedź.

    4 Cytuj

Odpowiedz