Forum » Muzyka / Imprezy

Dni Myślenic 2011

  • 24 cze 2011

    Gwiazdami Dni Myślenic 2011 będzie Feel i... Dżem?
    Na razie jednak potwierdzenia występu Dżemu jeszcze nie ma.

    8 2 Cytuj
  • 24 cze 2011

    to może być marmolada jakby co:)

    7 15 Cytuj
  • 25 cze 2011

    a ja słyszałem że ma być pitt bull!!

    2 18 Cytuj
  • 26 cze 2011

    żart taki;-(

    2 18 Cytuj
  • 29 cze 2011

    A ja mam gdzieś Feel i Drzem bo mam weselicho do strażnicy na zarabiu. Będę tam balował 2 dni przy muzie najlepszej kapeli cowerowej w małopolsce - Maks Band.

    2 16 Cytuj
  • 30 cze 2011

    szczęśliwiec a ja też idę na to weselicho:)

    1 8 Cytuj
  • 30 cze 2011

    Z tego co się orientuję to NIE MA ZGODY OD POLICJI NA PRZEPROWADZENIE DNI MYŚLENIC NA PLAŻY TRAWIASTEJ NIE SPEŁNIA WYMOGÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    3 9 Cytuj
  • 30 cze 2011

    [quote=gość: 123] Z tego co się orientuję to NIE MA ZGODY OD POLICJI NA PRZEPROWADZENIE DNI MYŚLENIC NA PLAŻY TRAWIASTEJ NIE SPEŁNIA WYMOGÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]
    Tak cie to cieszy, że nawaliłeś milion wykrzykników?
    Pewnie, niech nic się nie dzieje w Myślenicach.

    9 5 Cytuj
  • 30 cze 2011

    jak dla mnie to nie musi być tych Dni Myslenic..i tak zawsze kicha.. szkoda kasy, niech lepiej wyremontują ulice i pomyślą o dodatkowych parkingach dla samochodów!

    4 14 Cytuj
  • 30 cze 2011

    poiu!
    nie cieszy mnie to tylko jest wiele innych ważniejszych rzeczy do zrobienia a nie organizowanie dni Myślenic na siłę na terenie który jeszcze się do tego nie nadaje i dla osób które przyjdą się tylko nachlać, a w Myślenicach dzieje się dużo !! !!!!!

    3 8 Cytuj
  • 30 cze 2011

    Proszę Państwa, za 186 tyś zł które pochłonie organizacja dni Myślenic a dokładnie 2 DNI można przy udziale organizacji, firm i osób zewnętrznych zrobić całe "Lato w Myślenicach" Dokładnie co tygodniowe wekendowe imprezy na Zarabiu lub Rynku. Do tego dołączyć imprezy Domu Kultury i mamy zapewnione zabawe od czerwca do września włacznie.
    Mnie i moim dzieciom wcale nie jest potrzebny Feel czy inne nowe powidła do dobrej zabawy, a te dwa zespoły pozbawiły mnie małych imprezek plenerowych przez pozostałe lato.
    Chciałbym żeby znalazł sie ktoś w urzędzie koordynujacy tego rodzaju działanie , ktoś kto zaangażuje sie w tego typu działania. Ludzie z zewnątrz którzy mu w tym pomogą zaraz znaleźli by się.
    I prosze nie mówić ze mamy dział promocji w urzędzie bo oprócz 3 krotnie powiekszonego zatrudnienia niewiele się tam dzieje.
    Jeśli znajdzie się ktoś taki to ja chętnie pomogę.

    16 8 Cytuj
  • 30 cze 2011

    Trzeźwo myślący!

    ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ W 100%

    4 7 Cytuj
  • 30 cze 2011

    a ktoś wie jaka ma być pogoda ?? bo jak na tą ziemie wpadnie tyle osób plus zacznie lać to będzie niezła zabawa w błocie

    6 2 Cytuj
  • 2 lip 2011

    Dżem 30 lipca 2011r. godz.20:30

    Myślenice
    Scena na plaży trawiastej
    na"Zarybiu" hahaha :) xD

    6 6 Cytuj
  • Fundacja NWR 2 lip 2011

    Przy okazji DM robimy drugą edycję BANANA PARTY impreza będzie na świeżym powietrzu , 10 TON PIASKU 100 KG BANANÓW wszystko w klimacie Reggae zagrają TAJPAN i BOB ONE więcej info niebawem ;)

    7 7 Cytuj
  • 2 lip 2011

    "Zarybiu" ? xD Ale fajnie, że będzie Dżem, bo są znani i mają trochę nieśmiertelnych kawałków. Jak się postarają to ich koncert potrwa naprawdę długo.

    8 2 Cytuj
  • 12 lip 2011

    Czy znacie może dokładny program Dni Myślenic, jest już może jakiś plakat?

    2 2 Cytuj
  • 12 lip 2011

    [quote=gość: Trzeźwo myślący.] Proszę Państwa, za 186 tyś zł które pochłonie organizacja dni Myślenic a dokładnie 2 DNI można przy udziale organizacji, firm i osób zewnętrznych zrobić całe "Lato w Myślenicach" Dokładnie co tygodniowe wekendowe imprezy na Zarabiu lub Rynku. Do tego dołączyć imprezy Domu Kultury i mamy zapewnione zabawe od czerwca do września włacznie.
    Mnie i moim dzieciom wcale nie jest potrzebny Feel czy inne nowe powidła do dobrej zabawy, a te dwa zespoły pozbawiły mnie małych imprezek plenerowych przez pozostałe lato.
    Chciałbym żeby znalazł sie ktoś w urzędzie koordynujacy tego rodzaju działanie , ktoś kto zaangażuje sie w tego typu działania. Ludzie z zewnątrz którzy mu w tym pomogą zaraz znaleźli by się.
    I prosze nie mówić ze mamy dział promocji w urzędzie bo oprócz 3 krotnie powiekszonego zatrudnienia niewiele się tam dzieje.
    Jeśli znajdzie się ktoś taki to ja chętnie pomogę. [/quote]
    Zgadzam się. Odstrzelą 2 dni i spokojna głowa, nie produkują się zbytnio, siedzą i p..... w stołki.

    2 7 Cytuj
  • 12 lip 2011

    [quote=gość: Trzeźwo myślący.] .... Do tego dołączyć imprezy Domu Kultury i mamy zapewnione zabawe od czerwca do września włacznie.
    [/quote]

    Poczytaj sobie jak działa tzw. "Dom Kultury" :

    http://miasto-info.pl/myslenice/2718,mokis-powstaje-kino-cyfrowe.html

    http://forum.miasto-info.pl/myslenice/539,mokis-z-kultura-na-bakier.html

    polecam ten drugi link

    3 2 Cytuj
  • 12 lip 2011

    A dzień wcześniej w Parku Przygody impreza Before Dni Myślenic! Zagra m.in. ENEJ! :)

    5 4 Cytuj
  • 12 lip 2011
    3 3 Cytuj
  • 12 lip 2011

    [quote=Profesor88] Czy znacie może dokładny program Dni Myślenic, jest już może jakiś plakat? [/quote]
    http://www.myslenicki.pl/pl/dokumenty/artykuly/2009/20090617/plakat.jpg

    podmień sobie tylko nazwy zespołów i będziesz miał...

    1 3 Cytuj
  • 24 lip 2011

    Jako, że mamy już mniej niż tydzień do DM 2011, to wiecie może jakie są prognozy pogody?
    Zwłaszcza na Dżem :)

    1 2 Cytuj
  • Krystian 24 lip 2011

    Z prognozy wychodzi na to, że na Dżemie bawimy się w błotku po kolana xD

    3 2 Cytuj

Odpowiedz