Forum » Muzyka / Imprezy

KLUBY MUZYCZNE/IMPREZOWE w Myślenicach

  • 6 paź 2011

    A jaka tam muzyka poleci, może będą dancingi ?

    3 1 Cytuj
  • 6 paź 2011

    Piątek i sobota --> muzyka klubowa
    niedziela----> dancingi

    3 2 Cytuj
  • 6 paź 2011

    [quote=madziara344] niedziela----> dancingi [/quote]
    to nic z tego bo w poniedziałek do pracy trzeba...

    1 2 Cytuj
  • 6 paź 2011

    kto otwiera klub o 16??? chyba dla gimnazjum

    2 2 Cytuj
  • 6 paź 2011

    a będą koncert metalowe/rockowe ?

    2 2 Cytuj
  • 8 paź 2011

    Po mojemu ten klub by poszedł jakby były organizowane w nim koncerty przez NWR. Zaprosić PDG, SLU albo innych raperów z polski. Myślę ze z myslenic pójdzie wuchta ludzi a takrz kraków przyjedzie!

    Osobiście byłem na koncertach WWT,SLU, PGD HIFI i klimat był przedni zabawa nieporównywalna do zadnego klbu jak energy albo pomaracza!

    2 1 Cytuj
  • 8 paź 2011

    brakuje w Myślenicach jakiegoś klubu dancingowego.. żeby można było się pobawić przy tzw. "weselnej nucie"

    3 1 Cytuj
  • 10 paź 2011

    no to do Dobczyc ;D

    3 1 Cytuj
  • 17 paź 2011

    co to za nowy bar znowu powstał na 3-go maja tam gdzie był magic??? teraz jest jakaś piramida... był ktoś???

    1 Cytuj
  • 17 paź 2011

    nie piramidy ino CHEOPZ klub dla geyów i lesb

    brakowało tego w naszym miesicie Brawa za odwage

    3 2 Cytuj
  • 17 paź 2011

    Oxygen potem Carbon jeśli jeszcze działa należy jest własnością, nawet byście się nie spodziewali kogo, zgadnijcie. Ten gość zakłada biznesy i przepisuje na figurantów pełniąc funkcję publiczną. Nie zasilajcie jego kieszeni, bo już wystarczy że z pieniędzy budżetowych zarabia ponad 12 tys. zł co miesiąc.

    2 Cytuj
  • 22 paź 2011

    był ktos w piramidzie? jak tam jest? jak z cenami itd? muzyka? jak sie ludzie bawia duzo?;))

    1 Cytuj
  • 22 paź 2011

    piramida - jak najbardziej polecam. Dwie sala na jednej klubowa muzyka na drugiej bardziej pop i r and b do potańczenia. Więc kto co lubi tam dostanie. Trzy bary bardzo dobrze wyposażone z cenami nie za bardzo wygórowanymi. Loże też niczego sobie. Najlepiej zarezerwować wcześniej. Nie ma chamstwa i ochrona o dziwo z kulturą o dość wysokim poziomie. Polecam !!!!

    8 Cytuj
  • 26 paź 2011

    Mowa o piramidzie w myślenicach ??

    2 Cytuj
  • 26 paź 2011

    [quote=gość: od zawsze na zawsze] piramida - jak najbardziej polecam. Dwie sala na jednej klubowa muzyka na drugiej bardziej pop i r and b do potańczenia. Więc kto co lubi tam dostanie. Trzy bary bardzo dobrze wyposażone z cenami nie za bardzo wygórowanymi. Loże też niczego sobie. Najlepiej zarezerwować wcześniej. Nie ma chamstwa i ochrona o dziwo z kulturą o dość wysokim poziomie. Polecam !!!! [/quote]

    tak faktycznie na drugiej sali masz pop, chyba z maszyny leci, która stoi przy barze.

    Co do Piramidy, Wystrój świetny, wydaje się że więcej miejsca, fajna muzyczka leci, ceny, chyba niższe niż były w magicu. Można się wybawić, w sumie to chyba jedyne miejsce gdzie można potańczyć. Wbijajcie w weekendy to sami ocenicie.

    Peace

    1 2 Cytuj
  • 3 gru 2011

    ,,nie piramidy ino CHEOPZ klub dla geyów i lesbbrakowało tego w naszym miesicie Brawa za odwage ,, Klub dla gejów i lesb??? Mówisz o sobie ?? zapraszamy do Piramidy jak jesteś taki mądry i powiedz to ludzią którzy tam przychodzą .

    2 Cytuj
  • 3 gru 2011

    Piramida??
    Jak najbardziej ;)
    Muzyka do potańczenia a nie jakas młucka , miła obsługa , ceny nie za wysokie .
    Lepiej niż w magiku . nie trzeba sie bac że ,,ktos z kufla dostanie'' .
    Ja chodze co weekend i jestem zadowolony .

    3 Cytuj
  • 15 gru 2011

    To prawda że w Piramidzie organizują SYLWESTRA???????????????????????????????

    1 Cytuj
  • 15 gru 2011

    Podobno w sobote kotłowali się w "kotłovni" ! ! !

    2 1 Cytuj
  • Manuela ******* 31 gru 2011

    hey był moze ktos w "kotłovni" ? jak wrażenia ?

    Cytuj
  • Manuela ******* 2 sty 2012

    czesc! ostanio dowiedziałam sie ze w NASZYCH myślenicach otworzona została dyskoteka "Kotłovnia" moze był ktos tam i zda relacje jak tam jest? jaki klimat, ceny i czy warto sie tam udac ? Imprezowicze wypowiadajcie sie :P

    11 Cytuj
  • 2 sty 2012

    rusz swoje 4 litery i sama sprawdź !!!

    11 1 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Spoko, coś jak kiedyś Vega. Wejście 10zł. Tylko masakrycznie dużo ludzi zawsze, ścisk i tłok. Chyba jest +18, a połowa dziewczyn to chyba piętnastki. Ale ogólnie na +, fajnie że coś się dzieje :)

    6 3 Cytuj
  • 2 sty 2012

    większość ludzi to 15, 16-latki, taka mini dyskoteka dla dzieci, ciekawi tylko fakt jakim cudem te dzieci kupują tam alkohol ?

    6 4 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Zaczyna się :)

    7 1 Cytuj

Odpowiedz