Forum » Muzyka / Imprezy

KLUBY MUZYCZNE/IMPREZOWE w Myślenicach

  • Manuela ******* 2 sty 2012

    realista7777 - jak widzisz mam od tego ludzi. Nikt cie o odp nie prosił, wiec po co zabierasz głos z takimi tekstami. To forum dla inteligentnych ludzi, więc bez komentarza. Dziękuje pozostałym Osobą za odpowiedź :)

    2 2 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Byłem na trzech imprezach, na 2 pierwszych nie za ciekawie ale ostatnia w Szczepana przeszła sama siebie organizowana przez NWR chociaż nigdy jakoś nie byłem jego wielkim zwolennikiem to się wybawiłem za wszystkie czasy, było kapitalnie wielki szacun za imprezę. Porównywać kotłovnię do tej starej "speluny, mordowni" VEGI to chyba przesada. Jeden wielki minus do właściciela lokalu, robiąc już tego typu imprezę w mce przydało by się plac przed budynkiem wyłożyć jakąś kostką brukową z każdej z 3 imprez wracałem wraz ze znajomymi jak byśmy wracali z imprezy na bagnach a nie w dyskotece !!!!

    6 Cytuj
  • 2 sty 2012

    bo NWR nie robi lipy ;)

    12 4 Cytuj
  • 2 sty 2012

    7.01.2012 KOLEJNY PIEC!!!!!!!!!!!!!

    2 Cytuj
  • 2 sty 2012

    a gdzie to jest?

    Cytuj
  • 3 sty 2012

    [quote=gość: rysiiek] Byłem na trzech imprezach, na 2 pierwszych nie za ciekawie ale ostatnia w Szczepana przeszła sama siebie organizowana przez NWR chociaż nigdy jakoś nie byłem jego wielkim zwolennikiem to się wybawiłem za wszystkie czasy, było kapitalnie wielki szacun za imprezę. Porównywać kotłovnię do tej starej "speluny, mordowni" VEGI to chyba przesada. Jeden wielki minus do właściciela lokalu, robiąc już tego typu imprezę w mce przydało by się plac przed budynkiem wyłożyć jakąś kostką brukową z każdej z 3 imprez wracałem wraz ze znajomymi jak byśmy wracali z imprezy na bagnach a nie w dyskotece !!!! [/quote]

    też tak uważam, było mega ;) no tylko PO moje buty nadawały się tylko i wyłącznie do PIECA :P ogólnie klimat mega, tylko mało coś miejsca ale jak na początek to bardzo dobrze!! :) pozytywnie ! graja mega , bardzo ladny wystroj, ogolnie przyjemna atmosfera. A co do 15 - 16 to coraz mniej ich tam bywa z tego co wiem to są ale nie licznie, wg mnie powinna być selekcja dla Kobiet od 17 lat a mężczyzn 18 tak jak w każdym klubie ;) pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 22 sty 2012

    W sobotę była "udana" kolejna "Impra"w Kotlovni czego efektem są m.in. przewrócone 2 kosze przy szkole nr 3 od strony Bysinki. Być może tych "efektów" było więcej bo przecież tych "przeszkód" na drodze jest więcej...
    Czy nie można namierzyć takich demolowiczów ?
    Może gdyby zapłacili raz, czy drugi za takie wybryki to następnym razem byliby trochę grzeczniejsi ?

    4 1 Cytuj
  • 31 sty 2012

    mam pytanko-przy jakiej ulicy mieści się ten bar Piramida o którym mowa?

    Cytuj
  • 1 lut 2012

    bar piramida to stary 'magic club' albo 'landrynka' ulica 3-ego maja ;) bliżej niż szkoła średniawski :P idąc z rynku

    Cytuj
  • Manuela ******* 19 lut 2012

    Klub Opium - ktoś był na otwarciu ? jakie wrażenia ?

    4 3 Cytuj
  • 19 lut 2012

    tłum duchota nie dość że za wejście płacisz to za loże 20 zł każą płacić !!! wogóle pobieranie opłaty nawet 5zl za to że sie tam siedzi to skandal ja podziękuje wole za to drina kupić w innym barze zresztą to nie tylko moja opinia.... w środku zmiana jest ładnie ale klimat ten co w starej vedze ....niestety ,a pan Klemensiewicz widać że sobie nie radził z tłumem zły jak nie wiem co łaził muza do bani bo jak zwykle nie obrazajac dj nie zna chyba bierzacych hitowych kawałków ...;/ ale żeby nie było całkiem krytycznie lokal ładny

    6 3 Cytuj
  • 19 lut 2012

    kotłovnia górą !

    3 5 Cytuj
  • 19 lut 2012

    bejs bejs in jor fejs

    1 1 Cytuj
  • 20 lut 2012

    wczoraj chcialem isc z dziewczyna do opium. niby nowy klub, wszystko super. przed wejsciem grupka panow pali papierosy i odstrasza na wejsciu. do tego zaczepki juz przed drzwiami, wiec w tygodniu to miejsce bedzie martwe jak vega - tylko dla mieszkancow osiedla. ostatnia chwila dla wlasciciela zeby cos z tym zrobic. ja na bank nie bede tam chodzic...

    6 5 Cytuj
  • 20 lut 2012

    Eh Polaki jak zwykle muszą narzekać bleeeee :)

    6 2 Cytuj
  • 20 lut 2012

    Jak się do klubu wpuszcza małolaty, to się to tak kończy, dzieci powinny siedzieć w domu a nie jarać pety przed klubami. Wstęp powinien być dla osób pełnoletnich a nie dla gówniarzy, który wypiją dwa piwka i już są nawaleni i zadymy robią. Opium skończy się szybciej niż wam się wydaje. W kotłowni też miało być fajnie, to jak zwykle gówniarstwo robiło syf. Ludzie z bloków się skarżyli że bąki robią zadymy w środku nocy, że rzygają między blokami i rozrzucają butelki i śmieci wychodząc z dyskoteki. Jak w Myślenicach ma się utrzymać jakikolwiek klub, jak w każdym klubie jest tak samo i każdy klub kończy tak samo - przez pijanych gówniarzy :-(

    9 4 Cytuj
  • 26 mar 2012

    mam takie pytanie gdzie dokładnie jest "kotłownia" i "Optium"??

    4 1 Cytuj
  • 27 mar 2012

    Na osiedlu osiołku :)

    1 6 Cytuj
  • 27 mar 2012

    Życzę wszystkim powodzenia w otwieraniu lokalu/dyskoteki w Myślenicach jak o 22 nie ma juz nikogo na ulicy, a Ci którzy by mogli być już dawno pojechali na imprezy np. STACH, ENERGY, pomarańcza czy Rynek Krk...

    Nie ma szans na takie coś w Myślenicach....

    1 1 Cytuj
  • 27 mar 2012

    [quote=gość: gawe%u0142666] Na osiedlu osiołku :) [/quote]
    Dlaczego nazywasz kogoś osiołkiem? Może nie zna Myślenic, może jest przyjezdny, a ty wylatujesz z osiołkiem. I nie piszesz, na którym osiedlu? W Myślenicach jest ich kilka. I kto jest teraz osiołkiem?

    9 1 Cytuj
  • 28 mar 2012

    [quote=gość: Mike Candys] Życzę wszystkim powodzenia w otwieraniu lokalu/dyskoteki w Myślenicach jak o 22 nie ma juz nikogo na ulicy, a Ci którzy by mogli być już dawno pojechali na imprezy np. STACH, ENERGY, pomarańcza czy Rynek Krk...

    Nie ma szans na takie coś w Myślenicach.... [/quote]
    Moim zdaniem jest to raczej problem, że nie ma dokąd pójść po 22. Koncerty, imprezy kończą się o 22, bo potem cisza nocna. Ludzie potrzebują się pobawić, potańczyć. Dlatego Kraków jest atrakcyjniejszy, bo knajp sporo, długo otwarte i różnorodna muzyka.

    4 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    Według mnie i tak najlepsze imprezy w stachu, a w lany poniedziałek otwieraja nowa,, asle zmieniaja wystrój starej już nie ma buazeri, tylko nowoczasne oswietlenia.

    1 4 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    Z tym, że 25-latek czuje się tam jak w przedszkolu - tyle dzieci ;)

    4 1 Cytuj
  • 7 kwi 2012

    [quote=gość: kopikooo] Z tym, że 25-latek czuje się tam jak w przedszkolu - tyle dzieci ;) [/quote]

    To 25-latek raczy pojechać do Krakowa.. :)

    3 Cytuj
  • 3 gru 2012

    Chcialabym sie dowiedziec jaka jest wasza opinia o pabie Jumangii w myslenicach na osiedlu

    2 2 Cytuj

Odpowiedz