Forum » Muzyka / Imprezy

Mój kawałek ;) Instant Ticket - Gimme Love (South Boyzz! Remix)

  • Kamil Szymoniak 20 maj 2009

    Jako, że jestem producentem muzyki klubowej i komercyjnej postanowiłem umieścić swój ostatni kawałek :) Wykonany razem z kolegą :) Jestem ciekaw co o nim myśleniczanie sądzą :P

    Będę wdzięczny za opinie ;)

    Instant Ticket - Gimme Love (South Boyzz! Remix)

    1 Cytuj
  • 21 maj 2009

    Człowieku, jesteś......"niepowtarzalny" wróże Ci kariere na miare Timbalanda czy też duetu The Neptuns. Dzięki moim znajomością w światku muzycznym moge Ci załatwić kontakt z promotorami z takich klubów jak KILIMANDZARO w Sieprawiu czy też KAPITOL w Wiśniowej, kto wie może nawet kiedyś wystąpisz U STACHA w Pcimiu. Życze Ci tego z całego serca. PZDR.

    Cytuj
  • 21 maj 2009

    No i wyszła słoma z butów :D
    Oczywiście to buty JB.Jeżeli utwór Ci się nie podobał,wystarczyło zwyczajnie napisać-nie podoba mi się.Ale Ty musiałeś gościa zgnoić.Brawo.
    Do Critza-prawdę mówiąc,to nie jest mój klimat,ale podoba mi się,że tworzysz coś swojego i chcesz się tym dzielić z innymi.I tak trzymaj.
    Sukces najczęściej odnoszą ci,którzy grają dla siebie,nie licząc na ewentualne korzyści.Ludzie(nie wszyscy),potrafią to docenić.

    Cytuj
  • 22 maj 2009

    Wybaczcie ale jestem w szkole a hasła nie pamiętam :P

    JB nie wiem czy to jest napisane ironicznie (nie mogę tego wprost stwierdzić :P )

    Ja robię to co lubię :) A czy to komuś się podoba czy nie podoba to już kwestia gustu :)

    Każdy lubi inny styl :)

    A powiem wam, żeby stworzyć nawet taki chłam jak ten to naprawdę trzeba się cieżko napracować :)

    Cytuj
  • 22 maj 2009

    Całkiem fajny kawałek, chociaż na co dzień nie słucham takiej muzyki:)

    Cytuj
  • 22 maj 2009

    [quote]

    A powiem wam, żeby stworzyć nawet taki chłam jak ten to naprawdę trzeba się cieżko napracować :)[/quote]

    Sam się przyznajesz, że zrobiłeś "chłam" ?

    Cytuj
  • Kamil Szymoniak 25 maj 2009

    Tak przyznaje się bo moje produkcje jeszcze są na niskim poziomie ;)

    Cytuj
  • 6 cze 2009

    JB wiesz co ? ;] bardzo żal mi takich osób jak ty, bo stwierdzam tutaj fakt że ty chyba masz kompleksy związane z osobą mojego brachola :D ciekawe zy ty być coś takiego skleił ? ;] hah xD sama musze słuchać wieczorem tych "garkotuków" i denerwuje mnie to, bo nie lubie takiej musyki ;] ale szanuje to co robi ;] bo naprawde mu to wychodzi ^^ chyba ze mu zazdrościsz ;] bo na to wychodzi ;)

    Cytuj
  • 14 cze 2009

    Singiel dość fajny. Troszke brakuje mu tego powera, ale jest dobrze :)
    Nie krytykuje, bo sam się dopiero uczę FLa, i potwierdzam Critz'a, żeby stworzyć coś takiego rzeczywiście trzeba poświęcić temu dużo czasu, wy z pewnością myślicie że kliknie się raz/dwa gdzieś i wsyztko gotowe, tutaj trzeba melodie stworzyć co jest najtrudniejsze w tego typu produkcjach. Critz wyrazy uznania dla Ciebie, robisz to co kochasz, i tak dalej trzymaj!
    Ps: Ja nie mam cierpliwości :P nie dam rady dłgo w FLu siedzieć, muszę z tym walczyć :P

    Cytuj
  • Kamil Szymoniak 15 cze 2009

    Eee.. Singiel? Singla można wydać a tu nic nie jest wydawane :] Chyba pomyliłeś pojęcia..

    Btw powiedziałbym coś ale nie jestem chamski :P

    Cytuj
  • 15 cze 2009

    No to track :P może być? :P

    Cytuj
  • Kamil Szymoniak 15 cze 2009

    No już lepiej :]

    Cytuj
  • 16 cze 2009

    Mi się nawet podoba, bo moje kimaty. I to właśnie tylko od tego zależy... Ktoś kto się nie zna może najwyżej docenić- szacunek tutaj dla Kacpra. Pozdro

    Cytuj
  • 17 cze 2009

    Jeszcze chciałem wytłumaczyć błąd w moim poprzednim poście ;p
    Wiem co to singiel, no i pomyliłem pojęcia, tzn. tak jakoś z rozpędu napisałem "singiel" i wysłałem a że nie mam możliwości edytowania postów tak zostało. Jeszcze raz wielkie wyrazy uznania dla Critz'a. Twórz dalej
    PS: Z tego co się dowiedziałem to wczoraj po Sułkowicach chodziłeś :P No Dominika mówiła że wpadniecie i co? xP
    Pozdrawiam :)

    Cytuj
  • 17 cze 2009

    wszystko w sumie na jedno kopyto ;) ale da się słuchać ;pp ćwicz ćwicz :pp pozdro :D

    Cytuj
  • 5 lip 2009

    Crizt i wszyscy co są za nim...i ten kawałek świadczy o tym dlaczego kocham metal, z lekkimi mdłościami wysłuchałem twego tworu ( no comments ):/

    Cytuj
  • 6 lip 2009

    ....ile takich `piosenek` juz jest ?! :/

    Cytuj
  • 7 lip 2009

    lipa straszna chlopie co to jest wogole wez sie ogarnij jesli to ty grywasz ostatnim czasem w vedze to naprawde mi cie zal wiocha jak ... i to twoje "zapraszamy na parkiecik " przez mikrofon wez sobie graj na jakiejs straznicy czy cos bo wstyd jak ...

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    nooooo gites nuta:>:> pobujac sie mozna:PP na zimny łokiec dobra do auta:>:>:>

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    Człowiku ja grąłem kiedys w Kilimandzaro i ztakom nutom to Ty tak kariery nie zrobisz nie to co ja, ja grałem dla ludzi nie tworzyłem nut a nagrywałem sety ze Stacha i Olimpu mojom mp4 a potem puszczałem to na mojej dyskotece w Sieprawiu. pozdrawiam Cie i rzycze Ci szczerze sukcesów na miedzynarodowej scenie klubowej

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    piwo dla panow wyzej.

    producentem to Ty mozesz byc ale maki kartoflanej,
    uwazasz sie za producenta bo za pomoca mixera z biedronki po przecenie zrobiles dobry jogurt? nawet nie potrafisz tego jogurcika sprzedac... moze dla kolegow z podworka bedziesz guru, bo zjedza z Toba ten jogurcik, ale przyjdzie czas kiedy po zjedzeniu tego jogurcika poczuja niesmak, zaczna hodowac pawie i wtedy juz nie bedziesz ich guru, bo nawet oni zrozumieja ze z Ciebie taki producent jak z koparki pralka.

    respect za to ze miales odwage udostepnic ten kawalek...

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    do aaa

    dobrze mówisz, widać ze z Ciebie prawdziwy producent,

    do Critz
    Ty jeszcze musisz troche popracowac nad swojimi umiejentnosciami bo narazie nie widze Cie jako dj w Olimpie czy w Stachu w Pcimiu. ale tak jak zem ci juz wczesni mowil trening czyni miszcza!

    Cytuj
  • 10 lip 2009

    A co wy sie tak doczepiliscie do tego Stacha i tych wioch !!! Oo. ?? Widać właśnie jaki poziom prezetujecie zżera was zazdrość od środka a pozatym jesteście chyba zakompleksieni, i to w bardzo duzym stopniu ;> Critz robi to co kocha, i robi to jak najlepiej umie a jezeli wam sie to nie podoba nie komentujcie i nie puszczajcie glupich komentarzy . Grał w klubie Casanova w Zakopanym pare razy oprócz tego ma duzo nawet wporzo projektów i w pizdu patentów na nowe kawałki . A wy ? ! Jahahahah nie bede sie rozpisywac bo jeszcze mnie "pojedziecie" jakimś słabym txtem i co wtedy <lol> Zapamietajcie ze zazdrość to pierwszy stopień do piekła :P

    PS. Widac jak was rodzice wychowali : bez kultury, bez szacunku, i na dodatek bezczelni gówniarze którzy nie umieją przyjąć do siebie że ktoś ciężką pracą robi coś i tworzy, ponad to jest od nich lepszy .

    Cytuj
  • 10 lip 2009

    nie mój klimacik ale nutka spoko fajnie ci to wyszło. Każdy słucha jakieś innej muzyki i nigdy nie trafisz w gusta wszystkich. Poza tym parę osób co cie krytykuje ma poważne problemy z ortografią co raczej nie świadczy o ich wielkim intelekcie. I chyba sami nie mogą pochwalić się żadnymi zdolnościami więc potrafią tylko krytykować.
    Ważne żeby w życiu mieć jakieś cele i marzenia i do nich dążyć choć nie raz są naprawdę trudne do zdobycia. I myślę że szczytem Twoich marzeń nie jest jakieś Kilimandżaro ( no chyba że to w afryce :) )ani stach czy olimp.
    Życzę Ci wytrwałości i powodzenia w osiągnięciu tego co pragniesz.
    pozdrawiam

    Cytuj
  • Kamil Szymoniak 11 lip 2009

    jp dokładnie :) Krata browarów dla Ciebie :) Mają po 12 lat i kręcone włoski chyba :P I właśnie to jest najgorsze :)
    Kto słucha innego gatunku muzyki nie musi od razu mnie tak krytykować :) Btw w takich klubach jak tu wymieniliście grają muzykę tylko czołowych producentów :) Którzy mają staż baaaardzo długi :) Btw nr. 2 :P Te kluby co tu wymieniliście to nie kluby :P Poza tym chyba takiej kichy nie robię jeżeli mamy robić remixy kawałków dla Groovebusterz i Kalwi & Remi ;)

    Cytuj

Odpowiedz