Forum » Muzyka / Imprezy

Yakuza Squad ,Lolasz , Zatruci Prawdą

  • 17 cze 2009

    No ok każdy ma prawo, ale nie żeby se od kurw już ciskać ;D
    Chłop przytacza wersy jednego a ciśnie na drugiego więc tego tym bardziej nie ogarniam ;)) Powiedz mi jakie typek miał podtsrawy do stworzenia tego dissa?? Któryś z Yakuzy mu coś zrobił ?? nie... więc ja nie widze problemu ;D
    Ale wiesz co?? nie ma sensu się tu kłócić z ludzmi bo oni tylko i wyłącznie afery szukają ;) Pozdro xD

    Cytuj
  • 17 cze 2009

    Może chciał im wejść na ambicję, żeby chłopaki nie straciły zapału do pracy :P

    Cytuj
  • 18 cze 2009

    Hehe.. mialem nie odpowiadac ale juz nie moge ;D
    jak to wszystko czytam ;D powiem wam tak robta co cie chceta ;D mnie w to nie mieszajcie ;D jak chcial na ambicje wejsc spoko ale ja sie z tego wszystkiego wylaczam. szkoda mi czasu. Lolasz jak chcesz zrob diss zjedz go jak chcesz. ja wypadam wole cos ambitniejszego zrobic. tak na marginesie dodam jedno nie bylo w myslenicach dissow ale teraz beda ;D haha na poczatku wkurw**ilem sie na to co bylo tu pisane ;D ale teraz mnie to bawi ;D chyba o to chodzilo ;D hehe z fartem

    Cytuj
  • 18 cze 2009

    Diss nie powstanie, nie bd mieszał się w takie bajery
    Ktoś tu czuje się niedowartościowany i myśli że ja o chop siup
    nagram jakieś gówno i będzie fajnie bo będziemy sobie cisnąć
    ja tego bartka wgl nie znam więc co ja mu mam wicisnać ?
    to że się spina na forum - to wyszło by na "dzieci neo"
    więc koniec tematu
    swoje usłyszałem, swoje powiedziałem
    bd robił nadal to co mi się podoba
    mnie też to bawi co tu jest pisane, chcecie - napinajcie się dalej
    retuszujcię prawdę, hejterujcie

    ja mam wielkie wjb na to co na tym forum jest ;-)

    z fartem, bez odobioru!

    Cytuj
  • 18 cze 2009

    Kto tu jest east coast, a kto west coast?

    1 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 18 cze 2009

    a moge byc z north? :) moge moge? wy jeszcze to przezywacie? hehe

    Cytuj
  • 18 cze 2009

    bartek. co jak co ale zapierdalac bit OSTR'emu to juz jest żenada na wstępie

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 18 cze 2009

    no zwlaszcza ze nie mam sprzetu ani mozliwosci nagrania, nie robie tego na co dzien a jednak dalem rade nie :) nie sluchales nigdy mixtapow? hm... a najelspi sa ci ktorzy pisza ze bit do d i w ogole miazdzycie :) uwialbiam was wszystkich kcoham was jak w walentynki

    Cytuj
  • 18 cze 2009

    [quote=bartek] uwialbiam was wszystkich kcoham was jak w walentynki[/quote]

    sorry ale nie jestem homoseksualistą

    Cytuj
  • 18 cze 2009

    [quote=JB]Kto tu jest east coast, a kto west coast? [/quote]

    ty to nie jestes ani east ani west ;d

    Cytuj
  • 18 cze 2009

    wjb, bd. haha
    macie jeszcze jakies super ekstra skroty na czasie?
    yakuza squad to pewnie jakis gang dlatego tak groza wszystkim.
    Strach wyjsc teraz wieczorem na miasto...
    Tylko jak poznam ze to oni? (aby zdazyc uciec)

    Cytuj
  • 18 cze 2009

    [quote]wjb, bd. haha
    macie jeszcze jakies super ekstra skroty na czasie?
    [/quote]

    oczywiscie ze są ale po co je pisac jak i tak nie bedziesz rozumiał o co chodzi ?

    [quote]
    yakuza squad to pewnie jakis gang dlatego tak groza wszystkim.
    [/quote]

    Żal..ty wiesz co to jest w ogóle gang ? jak nie to prosze ...

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Gang

    [quote]
    Strach wyjsc teraz wieczorem na miasto...
    [/quote]

    spoko możesz wychodzic na miasto ale jeżeli sie boisz to radze chodzic w takie miejsca co sa kamery....wtedy czujesz sie jak w domu xD

    [quote]
    Tylko jak poznam ze to oni? (aby zdazyc uciec)
    [/quote]

    przed nimi nie da sie uciec wiec masz za przeproszeniem przejebane xD

    Cytuj
  • 18 cze 2009

    siemka od razu mówię ze nie jestem wielkim raperem ani też nie jestem zajebisty żeby nie było :D .Szanuje chłopaków z Jakuza Squad i ciesze się ze robią to co robią i naprawdę wykonują to świetnie ,ale pamiętajmy że krytyka też jest w życiu ważna.Chciałem podzielić się zwami moim krótkim kawałkiem wykonanym telofen komórkowym dzięki opcją nagraj film :D , wcześniej nagrywałem dyktafonem ale nie dało się tego przerobić na mp3 ani otworzyć na kompie , no cóż trzeba było coś wymyślić . Dziś zaprezentuje wam krótki fragment tego co stworzyłem i od razu zaznaczę ze nie trwało to 2 minuty i 11 sekund tylko kilka godzin, no ale cóż nie każdy jest idealny .Gdy już przeglądniecie ten kawałek uprzejmie proszę was o powstrzymanie się od obraźliwych komentarzy ,nawiązujących do żenady czy braku talentu ;).Również od kilku lat interesuje się hip hopem , rapem i jest to dla mojego ucha najlepiej słuchany rodzaj muzyki . By się nie podlizywać i nie udawać frajera nie będę nonstop powtarzał ze bardzo podoba mi to co tworzą chłopaki z Myślenic . Dobra gadka szmatka a trza przejść do szczegółów tekst z życia .Mieszkam w Czechach , w hotelu o nazwie hurka gdzie jest mieszanina kilku narodów i warunki nie zawsze bywają idealne .Pracuje w foxconie produkcja komputerów , dekoderow i tym podobnych paskudztw :)ale wiem huj z tym :D , no to jedziemy ...aha wiem ze podkład zapożyczony z jednej hip hopowej piosenki ale błagam nie zgłaszajcie tego na milicje :D .Pozdrawiam

    http://www.youtube.com/watch?v=JpH9_CxQUJ4&feature=channel_page

    Cytuj
  • 19 cze 2009

    :D danis jestes prze KOZAK :D:D:D:D hehehe

    Co do Yakuza Squad...fajny kawałek ogólnie wszystko idzie w dobrym kierunku tak 3mac ;) czekam na nastepne...

    Cytuj
  • 20 cze 2009

    Skoro wszyscy na tym forum są tacy wyśmienici to czemu nic nie nagrywacie tylko klepiecie w klawiature te wasze pouczenia i krytyki? Na tym forum każdy z was jest Bogiem i potrafi wszystko zrobić, ale jakoś z waszych umiejętności i doświadczenia w muzyce jest gówno...
    Jak dla mnie to Yakuza Squad to dobry pomysł i zajebiscie mi się podoba ich rap, a myśle że z biegiem czasu będzie coraz lepiej...
    Nagrywajcie dalej! ! !

    Cytuj
  • 6 lip 2009

    Mam do was jedno pytanie ( Panowie z Yakuza...), dlaczego nagrywacie piosenki w których mówicie o Myślenicach i okolicznych wsiach??? "Myślenice, Wiśniowa koło Krakowa rozpier.... system ", jedyne co możecie rozpier.... to centrum Polski, powyżej wymienioną Wiśniową http://www.miasto-info.pl/myslenice/dziady-w-wisniowej-demoluja-centrum ...staracie się chłopaki, ale trochę mi was żal, a ten tekst jest prosty jak chyba wy sami...dobrze, że macie jakieś chęci, ale to nie wystarczy, trzeba mieć też choć krzty talentu i samo ogłady...\m/

    Cytuj
  • 6 lip 2009

    Piszecie tu ze nie macie po 17 lat, a kłócicie sie jak dzieciaki. Pozostaje bezstronna, nie sluchalam utworu, ale na sama mysl ze ktos cos zrobil (nie wazne czy jest to hit czy zenada) nalezy mu pogratulowac. Bartek nie slyszalam Twojego nagrania, z tego co czytam troche ich zmiazdzyles, ale prosze was przestancie juz wypisywac ze glupoty, po co. Czuje ze teraz sie przejedziecie po mnie... naprawde nie wezme tego do siebie i autor nagrania tez nie powinien ;) Pozdrawiam

    Cytuj
  • 6 lip 2009

    Nnnn masz absolutną racje.

    Co do panów z YS. Na co dzień nie znoszę tego typu muzyki, ale jednak z ciekawości wysłuchałem obydwu ("Myślenice" & "Uzbojeni Po Zęby") piosenek? czy jakby to się nie zwało. Kilku moich kumpli swego czasu bawiło się w podobne i muszę powiedzieć, że wasze wałki brzmią lepiej, momentami całkiem dobrze. Ale ekspertem w tej dziedzinie nigdy nie będę. Jedno jest pewne, dobrze że macie jakieś zajęcie i rozwijacie się.
    Rada od mojej, lekko metalowej duszy: zmieńcie nazwe. Przydałoby się coś z większą inwencja, "squad" zbyt pospolite, a "yakuza" raczej naraża was na śmieszność...

    Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 11 lip 2009

    LIROY!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 19 lip 2009

    Borze muzyka jest zajebista:)

    Cytuj
  • 19 lip 2009

    Wy nic nierozumiecie muzyka jest jak muzyka a to jest nasza sprawa i korzemy krytykowac:*
    :)):):)

    Cytuj
  • 19 lip 2009

    :))

    Cytuj
  • 22 lis 2009

    Śmiejecie sie z tego co robimy? pfff olewam was z gory!! Nie lubisz hip hopu - nie sluchaj go!!! lubisz hip hop to sie z tego nie smiej! jestes kozak sprobuj sam cos zrobic wtedy zobaczymy jaka bedziesz mial opinie! frajerstwo sie szerzy wiec na was hejterzy mam! pozdro dla moich ludzi!
    ps. dalej bede robil to co robie a opinia frajerow nie wchodzi w gre bo zawsze znajdzie sie jakis lamus co nie odchodzi od kompa i krytykuje wszystko co mu wejdzie w droge!!!

    Cytuj
  • 25 lis 2009

    Posłuchajcie ludzie tego : http://czlowiekdobrejwoli.wrzuta.pl/audio/899mK0OOEyM/emdeoka_feat._cdw_yakuza_squad_-_jestesmy_inni nowy kawałek. Jak dla mnie wypas. Dobrze, że są ludzie w okolicy którzy robią muzykę i pomimo krytyki dalej się nie poddają, co więcej wychodzi im to na lepsze (oczywiście moim zdaniem). Pozdro

    Cytuj

Odpowiedz