Forum » Muzyka / Imprezy

zamkneli kafeje!

  • Bartek Bartkowski 4 mar 2008

    no i jeszcze mi kafeje zamkneli - jedyne miejsce gdzie mozna bylo zaliczyc udana impreze w tym miescie. Wiecie moze co tam teraz bedzie bo jacys ludzie sie tam kreca i cos remontuja

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 16 mar 2008

    Coś o restauracyjji słyszałem, ale niewiem dokładnie, a dla tych co szukaja dobrego miejsca zeby sie poczuc swobodnie, polecam knajpke "Antykwariat", naprzeciw Huskwarny..tak troche niepodrodze ale warto zajzec, poczytac ksiazke, zagrac w scrable czy po prostu milo przy piwku spedzic czas....maja zajebiste ("bezalkocholowe") drinki...to tak nawiasem.....:-))Dla mnie jedyna alternatywa do Przystani w tym miasteczku...Pozdrawiam

    Cytuj
  • 21 mar 2008

    antykwariat fajna knajpeczka bylma oczywiście i klimat niezły---tylko miejsce nie za dobre --trzeba lepsza reklamę im zrobic bo dopiero zaczynają --piwko tez niedrogie-

    ps mimo wszystko u mnie przystań numer jeden tylko tam jeszcze moge posłuchać konkretnej muzyki a nie jakiegoś umc umc--i ma en klimat dawnych knajpek--tylko mogłaby troszkę bardziej przestronna byc

    z cafeją po prostu lipka kompletna byly tam niezłe koncerciki teraz tylko bedzie co wspominac

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 21 mar 2008

    No to Antykwariatowi róbmy reklame :-)) Bo w Przystani sie wszyscy nie pomieścimy :-)) hehe, Wiec do antykwariatu, naprawde warto tam spedzic troche czasu przy piwku czy świecących drinach kto był to wie :-)), kto nie był niech czym predzej nadrobi zaległości :-))

    Cytuj
  • 8 kwi 2008

    Antykwariat byłam tam kilka razy rzeczywiście fajnie bo nikt tam nie chodzi tylko kumple właścicieli przeważnie ale knajpka fajna można posiedzieć pograć w grę książkę poczytać ale drinki bardzo bardzo słabe są fajne nazwy też ale chyba 0% niestety wielki minus jedzenia tam nie ma ale za to spokój i cisza.

    Cytuj
  • 16 kwi 2008

    [quote=Therion]a dla tych co szukaja dobrego miejsca zeby sie poczuc swobodnie, polecam knajpke "Antykwariat", naprzeciw Huskwarny..tak troche niepodrodze ale warto zajzec, [/quote]

    niestety mam złe doświadczenia z tym miejsce ;) i raczej tam nie zaglądam.

    ciekawe czy powstanie w tym mieście jeszcze coś interesującego - dla ludzi, którzy lubią posłuchać dobrej muzyki i nie koniecznie siedzieć w kłębach dymu, nie wiecie co może się tworzy na miejscu byłej Maximy ?

    Cytuj
  • 18 maj 2008

    no nie zaglądasz... a na mecze to gdzie chodzisz?:p a tak w temacie to podobno pod blachą zlikwidowali panienki i otworzyli piwiarnie z dancingami :) to będzie hit!

    Cytuj
  • Łukasz Dragosz 18 maj 2008

    Maximaaa taaa, pierwsze wypady do baru ehhh, czasem 'bolesna' nauka gry w piłkarzyki, próby trafienia w tarcze rzutkami po którymś tam piwie. No i ten klimat, było cool chodź tak jakoś obskurnie jednocześnie. Tylko wtedy to było ekstra.

    Po 3 latach w Krakowie i wieluuu wizytacjach tamtejszych knajp zdecydowanie wole Antykwariat, acz szkoda że taki mały i dance floor'a ciągle brak i brak. A ludziska już gromadnie tam walą, nie jak na początku rzeczywiście znajomi w większości.

    Cytuj
  • 19 maj 2008

    [quote=dlwg]no nie zaglądasz... a na mecze to gdzie chodzisz?:p a tak w temacie to podobno pod blachą zlikwidowali panienki i otworzyli piwiarnie z dancingami :) to będzie hit![/quote]
    wypadek - nie miałem wyjścia :P

    Cytuj
  • 26 maj 2008

    antykwariat jest jak na razie numerem 1 w Myslenicach <zobaczmy na ile> po zatem na miejscu starej kafei powstaje restauracja i to całkiem sympatyczna jedzenie ma być podobno tanie ale jak to mówią czas pokaże co z tego będzie

    Cytuj
  • 28 maj 2008

    zamkneli kafeje i bardzo dobrzeeeeeeeeeeeeeeeeee precz z wiesniactwem

    Cytuj
  • 28 maj 2008

    [quote]zamkneli kafeje i bardzo dobrzeeeeeeeeeeeeeeeeee precz z wiesniactwem[/quote]
    Ciekawy jestem twojej definicji "wieśniactwa". Tam się przynajmniej zawsze coś działo. I szkoda że powstaje tam jakaś restauracyjka. Tu nie chodzi o sam wystruj (moze i był przestarzały), ale klimat i imprezy jakie tam były organizowane.

    Cytuj
  • 29 maj 2008

    to zamknij morde buraku i sie nie wypowiadaj bo nie lubie jak ktos glupio komentuje moje wypowiedzi

    Cytuj
  • 30 maj 2008

    Każdy ma prawo komentować czyjeś wypowiedzi, a w szczególności, gdy ich poziom jest wyjątkowo denny - jak u cIEBIE "jolka".
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 4 lip 2008

    a może Red.napiszeserial o zamknetych i otwartych kafejach-tam dzieje sie sporo-koncerty klubowe,wystawy,spotkqnia,rozmowy naqematy od wyzszych po niskie.Czy sa w m-cach freesteeile?

    Cytuj
  • 6 lip 2008

    A w kafeji bedzie gastropub i bedzie go prowadził moj były nauczyciel od Anglika zajeb*** gościu xD

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 7 lip 2008

    A wie ktoś kiedy otwarcie tej knajpki, jaki wystrój i klimat? Wie ktoś może cos wiecej..?
    Bo chyab jeszcze nic tam sie nie otwarło, nie chodze tam czesto, ale nic nie slyszalem

    Cytuj
  • JOJO 8 lip 2008

    Ja chodzę czasami obok ale jak narazie widać tylko remonty:)

    Cytuj
  • 6 paź 2008

    Odwiedził już może ktoś ową nową restauracje, która powstała niestety na tym sentymentalnym miejscu.

    Cytuj
  • JOJO 8 paź 2008

    Mam przed oczami menu tego lokalu. Powiem że ciekawie to wygląda narazie na papierze bo jeszcze nie byłem także nie mogę powiedzieć czy dobre i czy odpowiednia ilość ale powiem że jedzenie niestandardowe np. Wiedeński Sznycel(kotlet) jeżeli ktoś był w Wiedniu to wie o co chodzi:):)( kotlet na cały talerz).

    Cytuj
  • JOJO 9 paź 2008

    Już jadłem i mogę powiedzieć tylko skandal w biały dzień!!!!. Zamówiliśmy do pracy i tragedia drogo, bardzo mało i do tego w smaku żadnych rewelacji. Nie przewiduje aby ten lokal długo sie utrzymał. A ja napewno tam już nie zaglądne i będę wszystkim odradzał.

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 9 paź 2008

    kolezanka mi opowiadala ze zamowila salatki do pracy i tez dostala malo... chyba jednak zostane wierny spontiemu - pyszne i duuuuuze porcje az sie napalilem na jedzonko

    Cytuj
  • Aga 14 paź 2008

    Też byłam...=/ i już więcej nie pójdę...=) Lokal dla wypacykowanych lalusiów...=) PORAŻKA...=) Ale to nawet nie o to chodzi...Jedzenie do dupy,jak dla mnie...=/ Zbeszcześcili to jakże pamiętne i wspaniałe miejsce...Szkoda gadać...=/

    Cytuj
  • 15 paź 2008

    a jakie sa ceny?

    Cytuj
  • 15 paź 2008

    Znam tylko ceny piwa bo są wywieszone żywiec 0,5l -6,5zł ,
    a tyskie 0,5l - 5,5 zł

    Cytuj

Odpowiedz