Forum » Muzyka / Imprezy

WOŚP??

  • 3 sty 2010

    A zauważyliście to co ja, że Owsik od czasu WOŚP mniej się jąąąą jąąąąąąąąka ?

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    Widać - stać go na dobrych lekarzy :D

    Cytuj
  • 4 sty 2010

    Panie TEN OPCY szydzenie z wad fizycznych innych ludzi jest po prostu zwykłym chamstwem, równie dobrze możesz ponabijać się z pierwszego lepszego ślepego że jest ślepy, albo z Rydzyka, że nosi okulary. Już wiemy wszyscy, że nie lubisz Owsiaka więc wystarczy, bo zaczyna wychodzić z ciebie .........(już ty sam się domyśl co)

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 4 sty 2010

    [quote]Ok.
    Tylko powiedzcie mi czemu jak coś sie dzieje w myslenicach grają zawsze jedne i te same zespołu czyli:Hellhaven – metal Myślenice
    FameFatal – metal Myślenice
    Kontrkultura – punk rock Kraków
    The Bastard – punk rock Myślenice

    Z czego jedynie FameFatal jakieś tam umiejętnosci muzyczne może pokazać reszta to totalne dno grające punka i niemające pojęcia o muzyce!
    Do organizatorów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jeśli chcecie zebrać dużo pieniędzy to zapraszajcie zespoły które naprawde umieją grać!
    A jest ich pełno w powiecie myślenickim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 [/quote]

    Cóż, może po prostu tym zespołom chce sie coś zrobić dla ludzi i miasta i sa w stanie zagrać za darmoche, a reszta ma to w głębokim poważaniu......niewiem gdybam... ale może to nie jest pozbawione sensu

    Cytuj
  • 4 sty 2010

    [quote]Do organizatorów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jeśli chcecie zebrać dużo pieniędzy to zapraszajcie zespoły które naprawde umieją grać![/quote]
    No kolego. Organizatorem jest jeden z zespołów. Cóż, w tym roku nikomu się nic ciekawego nie chciało zorganizować oprócz tego koncertu, no bo co jest ? Światełko do nieba ? Czyli wywalone pieniądze w błoto z deka.

    Co do poziomu zespołów to sądzę, że jest dość wyrównany. Punki trzymają poziom. Kontrkultura nieco wyżej niż Bastardzi, ale Ci drudzy nie próżnują i radzą sobie. HellHaven też ma ciekawe kompozycje. Trochę wyrozumiałości. Poza tym, żeby ściągnąć lepsze zespoły trzeba by im pewne zapłacić (no chyba, że zgłosiłyby się za darmochę :P), a kto na to da pieniądze ? Bo chyba nie Ty ! Dodatkowo z tego co mi wiadomo to jeszcze z MOKiem trzeba było trochę walczyć o czas, a i tak im się średnio chce :/ nie wspominając o tym, że nie udało się przeforsować pomysłu, aby akustyką na sprzęcie MOKu zajęły się osoby siedzące w klimacie - obsługa zajmie się ekipa z MOKu. Oby przyzwoicie to nagłośnili ;)

    Cytuj
  • Myślenicki 8 sty 2010

    hard rock zaprasza na niedzielę do pub Przystań od 19 -tej

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 8 sty 2010

    ooooo no pięknie, to wiesz, fotki i podeślij jakieś info jak było na redakcja@miasto-info.pl chetnie sie coś dowiemy jak było, ja niestety wtedy w dobczycach juz mam czas zarezerwowany

    Cytuj
  • M G 9 sty 2010

    [quote=Bulage]hard rock zaprasza na niedzielę do pub Przystań od 19 -tej

    [/quote]
    No i dobrze! Coś się dzieje ;)

    Cytuj
  • 9 sty 2010

    [quote]
    Tylko powiedzcie mi, czemu jak coś się dzieje w Myślenicach, to grają zawsze jedne i te same zespoły? [/quote]
    Bo to zespoły znane i lubiane, na koncerty których ludzie chętnie przychodzą, w dodatku chętne do zrobienia czegoś za darmo. O gustach się nie dyskutuje - ja przyjdę i z przyjemnością wrzucę coś do puszki za miło spędzony czas.

    Cytuj
  • 9 sty 2010

    Może mnie ktoś poimformować czy śą jakieś imprezy towarzyszące orkiestrze -np.na rynku.

    Cytuj
  • 9 sty 2010

    MANeKING w niedzielę ;) nareszcie się doczekałam koncertu

    Cytuj
  • 9 sty 2010

    A co to za stwór jest ten MAN e KING ?

    Na jaki temat się wydzierają ?

    Cytuj
  • 10 sty 2010

    w Dobczycach kręciołek pod zaporą masakra organizacyjna. Wszystko niby OK ale jak zwykle organizatorzy ....ni zdążyli. Start na 9:00 do godz.10:10 się nie odbył. Wróciliśmy do Myslenic. Ehhhh....czy ktokolwiek weźmie to choć na barki sumienia ?

    Cytuj
  • 10 sty 2010

    Vivaldi masz racje galicyjski jak zwykle zrobił impreze książkowo, szkoda tylko że czasu sobie nie przestawili..

    Cytuj
  • 10 sty 2010

    Może nie wiedza który czas obowiązuje, letni czy zimowy, zimowy czy letni??:)) I tak myślą i myslą...:PP

    Cytuj
  • 10 sty 2010

    Mam propozycję - zamiast tej WIELKIEJ NARODOWEJ ŻEBRANINY zróbmy - częściej niż raz w roku - zbiórkę pieniążków na dofinansowanie NASZEGO POWIATOWEGo SZPITALA !

    Cytuj
  • 10 sty 2010

    877 Wiesz gdzie możesz sobie tą propozycję wsadzić, nie?
    I nie uwłaczaj takiej akcji jak WOŚP nazywając ją żebraniną. Nie chcesz to nie daj. Oby Twoje dziecko nie potrzebowało kiedyś tego sprzętu!

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 10 sty 2010

    Na obrone ponieważ włąsnie niedawno wróciłem z dobczyc powiem że impreza zaczeła sie punktualnie o 9tej, bo to nie było tylko jeżdzenie, ale i nauka udzielania piwerwszej pomocy i licytacje i faktycznie scigac zaczeli sie grubo po 10tej, ale wczesniej jezdzili panowie terenówkami wiec sadze ze jedyne na co można narzekać to sypiący śnieg i zimno...impreza świetna, wracam tam za godzine zeby jeszcze troche zdjec wam pokazać z koncertów

    Cytuj
  • 10 sty 2010

    [quote]Mam propozycję - zamiast tej WIELKIEJ NARODOWEJ ŻEBRANINY zróbmy - częściej niż raz w roku - zbiórkę pieniążków na dofinansowanie NASZEGO POWIATOWEGo SZPITALA !
    [/quote]chyba żartujesz !?
    ja osobiście nie mam zaufania do pieniędzy wydanych przez tą instytucję (patrz odpadająca i z zaciekami kilkuletnia fasada budynku i inne) ani do starostwa któremu to to podlega. Byłbym ostatni który da im grosz. Sprzęt , bardzo proszę, oczywiście ale nie pieniądze. Jak Jurek czyli kupić i dać a nie kasą dzielić bo prze ... jedzą ;-)

    Cytuj
  • 10 sty 2010

    [quote=Therion]Na obrone ponieważ włąsnie niedawno wróciłem z dobczyc powiem że impreza zaczeła sie punktualnie o 9tej[/quote]looknij tutaj chyba , że ja czytać nie potrafię http://www.agalicyjski.pl/index.php?module=news&comments=1&id=78

    tym bardziej, że organizator zobligował się do rygorystycznego przestrzegania godziny.
    Przejazd zapoznawczy zaczął się przed 10:00.

    Tu nie chodzi o marznących czy śnieg. Jeżeli w ten sposób organizatorzy będą dawać przykład dyscypliny czasowej to do kogo będą mieć pretensje młodzi rajdowcy ? A dobrze wyszkoleni przykładem biegną z zakorkowanej kolejki dojazdu na PKC byle tylko podać kartę w zobligowanym dla nich czasie.

    Cytuj
  • 10 sty 2010

    Sory Therion ale o 9 to oni jeszcze nie wiedzieli gdzie i po co przyjechali a terenówki zaczeły pomykać po tzw.zapoznaniu..

    Cytuj
  • 10 sty 2010

    Chyba jednak większa korzyść byłaby z dofinansowania naszego powiatowego szpitala niż Owsika.

    Jedno mnie zastanawia - rok rocznie z tej WIELKIEJ ŻEBRANINY zwiększaja się użebrane kwoty i gdzie te miliony się podziewają ? To... dlaczego szpitale upadają ?

    A tak w ogóle to gdzie pracuje Owsik i czy podał kiedykolwiek publicznej wiadomości swoje źródła utrzymania ?

    Cytuj
  • 10 sty 2010

    877 za mało się uczysz i głupoty piszesz. Poczytaj trochę więcej wiadomości. Owsiak się kilkakrotnie rozliczał, kilkakrotnie był kontrolowany, oraz kilkakrotnie wypowiadał się z czego żyje.

    Ja na ten przykład chętnie bym Twój PIT oglądnął ;-D

    Cytuj
  • 10 sty 2010

    wiadomym jest, że na utrzymanie fundacji (oraz kilkudziesięciu etatów) Owsik nie płaci z własnej kieszeni.. dajmy lepiej pieniądze na nasz szpital, bo każdy widzi, że by się przydały..

    Cytuj

Odpowiedz