Forum » Muzyka / Imprezy

Kogo Byście Chcieli Na Dni Myślenic 2o1o ?

  • Bartek Bartkowski 4 lut 2011

    moze zalozcie temat dni myslenic 2011 bo tytul tego jest troche mylacy

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    władze naszego miasta i tak nie biorą pod uwage naszego zdania to po co się rozpisywać na temat kogo chce.....zacznijcie ludzie wkońcu logicznie myśleć-gdzie chcecie zrobić dni MYŚLENIC skoro zarabie po powodzi jeszcze nie zostało posprzatane a gdzie jeszcze jakaś akcja naprawcza i odbudowa...opamiętajcie się!!wielkie plany były jak ma wyglądać odbudowane zarabie ale...narazie cisza...chyba żyjecie w innym świecie....najpierw znajdzcie nowe miejsce na tak duż a impreze i wez cie pod uwage ze idzie wiosna a wraz z nią coroczne powodzie..do czerwca czy lipca jeszcze może sie DUUUUUŻŻŻOOOOOO wydarzyć....

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    Po co zastanawiać się gdzie zorganizować DM i kogo zaprosić?
    Niech lepiej Dobczyce zorganizują Dni Dobczyc z większym rozmachem i lepszymi gwiazdami. W Myślenicach i tak jest co rok coraz gorzej, nie licząc obowiązkowego deszczu, więc po co w ogóle coś tu robić?
    Dobczyce mają chyba ludzi, którym chce się promować swoje miasto i potrafią wykorzystać nieudolność Myślenic.

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    podzielam zdanie z forumowiczem powyżej!Dobczyce zdobywają coraz większą renome zwłaszcza w przemyśle mają swoją coraz większą strefe przemysłową a w myślenicach ludzie ciągle podniecaja się Polplastem i Cooperem....mamy rynek u siebie w Myślenicach i nikt nie potrafi go wykorzystać a w Dobczycach mają jak wiadomo gorszą sytuacje w tym temacie ale potrafią zorganizować różne imprezy jak np.kapsuła czasu itp.a przede wszystkim mają w idealnym miejscu wybrukowany plac pod imprezy masowe...a my??łąke i teraz po powodzi trochę gruzu więc dla mnie nie ma sensu się rozpisywać kogo chcę bo nie wiem czy lepszym rozwiązniem nie było by odpuszczenie i w tym roku dni MC a kase za gaże dla artystów(a kazdy wie jak spore są to pieniądze) przelać na środki na rewitalizacje zarabia i zrobić porządne miejsce pod imprezy na wolnym powietrzu..

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    jest u nas pare rzeczy ktore i mnie bardzo denerwuja ale... ludziska nie przesadzacie troche, dni Myslenic w dobczycach ? ze deszcz ? ze laka ? ze w przemysle zle...

    proponuje wrzucic na wiekszy luz

    ps. od narzekania sa inne tematy i sam sie tam udzielam
    ps2. dawac farne!

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    East West rockers albo GrubSon !!!

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    Vavamuffin wymiata

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    NIE PÓJDĘ W ŻYCIU I WCALE JAK NIE BĘDZIE PAULINY........PAULINY B OCZYŁIŚCIE.
    MANIOK (nie mylić z maniakiem);)

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    GrubSon!

    Cytuj
  • 16 mar 2011

    No a ja powiem, że chętnie bym usłyszała na dniach M. Czesława Mozila :)

    1 Cytuj
  • 17 mar 2011

    podobno w tym roku dni myślenic będą tylko przez dwa dni, sobota i niedziela, wie ktoś coś na ten temat ??

    Cytuj
  • 17 mar 2011

    [quote=gość: qwert] podobno w tym roku dni myślenic będą tylko przez dwa dni, sobota i niedziela, wie ktoś coś na ten temat ?? [/quote]
    Nie wystarczy 1 dzień ?????

    Sprzątać nie ma kto po tym 'festiwalu piwska', gwiazdy same nie wiedzą ile milionów by chciały za 1.5h grania. Stać Gminę na taką rozrzutność ?

    A poza tym ile trzeba kasy by Zarabie doprowadzić do stanu jak sprzed lat ?!!

    Cytuj
  • 17 mar 2011

    ooo taaak Mozil niech będzie!!!!!!!!!!!

    1 1 Cytuj
  • 17 mar 2011

    ludzie dni mce to festy nic alternatywnego nie przejdzie ...

    Cytuj
  • 17 mar 2011

    no i uważam, że to błąd :) Czasem przydałoby się posłuchać czegoś "innego" :) Ech warto mieć nadzieję :) jak nie to zostanie koncert w Krk :) A swoją drogą. nie wiecie kiedy ma być wiadomo, kto będzie?

    Cytuj
  • 17 mar 2011

    oj tak popieram iris! alternatywa by się przydała!! po pierwsze wyjdzie taniej, tłumy i tak przyjdą bo to w końcu Dni Myślenic i impreza masowa za free,a reszta tylko zarobi! no i ambitna muzyka w dobrej cenie ;)

    Cytuj
  • 18 mar 2011

    Happysad, Farna, Cesław i będzie ludzi tłum gwarantowany. I to będzie wreszcie coś. Wypowiadam sie w imieniu tych od młodszych aż do starszych, bo popytałem w różnych środowiskach wiec śię trochę orientuję.

    1 Cytuj
  • 18 mar 2011

    niestety dziś już drugi raz słyszałam, że w tym roku będą tylko 2 dni impreski - sobota i niedziela... Co do Czesława to dalej mam nadzieję :)

    Cytuj
  • Fundacja NWR 18 mar 2011

    No niestety 2 dni ;/ a co do Czesława to też niestety ;/

    Cytuj
  • 18 mar 2011

    :( odbierasz ostatnie nadzieje :(

    Cytuj
  • 21 mar 2011

    Dni Myślenic 2011

    Pierwszy dzień: 30.07.2011 (sobota) - gwiazda wieczoru: DŻEM
    Drugi dzień: 31.07.2011 (niedziela) - gwiazda wieczoru: FEEL

    Cytuj
  • 21 mar 2011

    [quote=gość: dni_mce] Dni Myślenic 2011

    Pierwszy dzień: 30.07.2011 (sobota) - gwiazda wieczoru: DŻEM
    Drugi dzień: 31.07.2011 (niedziela) - gwiazda wieczoru: FEEL [/quote]

    Informacje potwierdzone!

    Cytuj
  • 10 maj 2011

    Yeeeah . Sper że będzie Dżem

    Cytuj
  • 10 maj 2011

    Nikogo nie chcemy na Dni Myślenic, chcemy NORMALNEGO (tętniącego życiem) jak za dawnych lat ZARABIA !

    Szkoda każdej złotówki na ten cel !

    Możeby tak UMiG zrobił ankietę kto jest w ogóle za Dniami Myślenic, tylko nie internetową...

    Cytuj
  • 10 maj 2011

    PAULINĘ BISZTYGĘ -napewno zagra gratis i to ze 3dni

    Cytuj

Odpowiedz