Forum » Muzyka / Imprezy

Kogo Byście Chcieli Na Dni Myślenic 2o1o ?

  • 12 maj 2011

    Gdzie można znaleźć potwierdzenie koncertu Dżemu?:)

    Cytuj
  • 12 maj 2011

    Na stronie Dżemu na razie cisza.

    http://www.dzem.com.pl/index1.html

    Cytuj
  • 12 maj 2011

    Nie będzie ani dżemu ani marmelady, ani żadnego chmielowego spędu !

    Cytuj
  • 20 maj 2011

    a wie ktoś może czy koncert zespołu ENEJ który odbędzie się 29.07.11r. będzie na zarabiu? w ramach Dni Myślenic czy jak? bo koncert jest potwierdzony na ich stronie, a podobno Dni Myślenic w piątek nie ma

    Cytuj
  • Krystian 20 maj 2011

    Enej występuje w Parku Przygody na imprezie Before Dni Myślenic
    ;)

    Cytuj
  • 22 maj 2011

    Steve'a Vai'a najchętniej:-)

    1 Cytuj
  • 17 sie 2011

    Było jak było.Po pierwsze Dni Myslenic 2011,a co do zespołu,to my zwykli ludzie-forumowicze,nie mamy wiele do powiedzenia,może za rok będą lepsze zespoły,bo ten rok uważam dobór zespołów i ich poziom za poarażkę.Oczywiście każdy,ma inne zdanie,ale ja nie byłam zadowolony.:)

    1 1 Cytuj
  • 17 sie 2011

    Ja byłam zarówno na dżemie, jak i feel. A w piątkowy wieczór odwiedziłam park przygody :) i powiem szczerze, że nie uwzględniając pogody to najlepiej wybawiłam się na Enej :) :)Osobiście sobotni i niedzielny koncert nie przypadł mi do gustu i co więcej stwierdzę, że to chyba były najgorsze dni Myślenic od kilku lat :( Ale nic teraz oczekiwanie na kolejne :) :)

    2 1 Cytuj
  • 27 sie 2011

    A co powiecie na... Myslovitz, happysad i Czesław? :)

    1 1 Cytuj
  • 27 sie 2011

    Moim marzeniem jest TSA.

    Cytuj
  • 27 sie 2011

    [quote=gość: pierwszoklasistka] A co powiecie na... Myslovitz, happysad i Czesław? :) [/quote]

    Jak dla mnie bomba :) ale o ile się nie mylę, to Myslovitz już nas kiedyś odwiedzili :) Ba byłam na ich koncercie :)

    No ale Czesław :) POPIERAM :)

    2 Cytuj
  • 29 sie 2011

    Kult Strachy na Lachy Hunter Jelonek czyli najlepsze zespoły koncertowe w tym kraju

    Cytuj
  • 29 sie 2011

    Ja dodam Afromental :)

    1 Cytuj

Odpowiedz