Forum » Muzyka / Imprezy

Kogo Byście Chcieli Na Dni Myślenic 2o1o ?

  • 8 lut 2010

    Pisząc o Azji nie możemy zapominać o takich sławach jak nasz finalista Mam talent http://www.youtube.com/watch?v=6iHNyCBQHnM&feature=related

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    Ja kce rzeby Burmiszcz wystompił.

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    Przecież wystąpi, ale dopiero jak będzie konkurs karaoke, może w piątek.
    W sobote znany poseł zaprezentuje hit na ustniku "Dwa jabłuszka pod bluzeczką masz"
    W niedziele występ chóru o groźnie brzmiącej nazwie "Starostwo powiatowe", gdzie można będzie usłyszeć lub "uwidzieć" fragment Halki Moniuszki....czy Moniczki, nie ważne.

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    Ja to bym chciała;
    piątek; agnieszka chylińska
    sobota; zespół boys
    niedziela; kombi lub FNS :))

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    popieram Anete :))

    Cytuj
  • 14 lut 2010

    TSa , Turbo lub inne kapele z lat 80-tych + scena myślenicka
    Żywa muzyka jest najlepsza a nie jakieś komputerowy playback

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    Linkin Park, Nevertheless, Thousand Foot Krutch, Sumy bądź Rotterdam November a nie jakieś polskie badziewie xd

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    jeżeli nie polskie to Iron Maiden , Guns N' Roses i Kate Bush - ale to chyba poza naszym zasięgiem

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    ja jestem za
    piątek happysad
    sobota dżem
    niedziela to moze byc nawet gracjan roztocki hahahahahahaha:P:P:p

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    Ptc :Ja na dobry hip hop bym nie liczył. Bo żaden szanujący się artysta nie wystąpi na wiejskiej imprezie. Zostaje verba mezo liber ale to tylko hiphopolo

    nie no koles mnie rozwalil ceniacy sie hiphopwiec ciekawe jakich tu w polsce masz cenioacych sie hihopowcow oprucz ostr i jamal i moze tam ktos jeszcze same leszcze JP na 100%% daj spokuj a jak dni myslenic sa wiejska impreza to po co na nie przychodzis!!

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    Podobno;)

    Piątek- Elton John
    Sobota- M.Knopfler
    Niedziela-Rod Stewart

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    ja myśle rze kto to by nie był i tak będzie fajnie i w ogule pełen lóz .Pan burmiszcz się postara by impreza pżebiegła fajnie i spokojnie .Mało co zalerzy od nas ,podanyh panu burmiszczowi ale lódzką żeczom jest mażytć tak też hciałbytm by na dniah naszego miasta był ktoś z pierwszyh stron rzycia na goronco lub Twojego imperióm kture na bieżonco trzytamy w domu .Ja osobiscie hcioałbym La gaga (nie wiem trzy tak to sie pisze ) ih troje z mihalem wisniowym na czele

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    "Ich Troje" - Trylogia o trójkącie miłosnym Pana Henryka z Michałem Wiśniowieckim. Z wypiekami na twarzy (i na nosie), czytał będzie Pan Stanisław z Gazety Myślenickiej. :)

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    Koniecznie Bayer full w wersji po chińsku...)

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    majteczki w kropeczki po chińsku to coś....)ale nie wiem czy nie będą wtedy właśnie w trasie koncertowej

    Cytuj
  • 17 lut 2010

    Piątek - \m/ COMA \m/
    Sobota - Bracia
    Niedziela - Dżem

    Cytuj
  • 17 lut 2010

    OOOOOO DŻEM TO JEST TO!!!!!!!!!!!!! no i może jeszcze chciałbym zobaczyć Jarosława K. w klatce!

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    bolek burmisz napwno by nie chcial; zadnych hip hopowcow na dm poniewaz wszyscy wiedza co sie dzialo na hip hop festiwal wleciala huta i syf byl a nie koncert jak juz cos to juz cos konkretnego ktos kto nie bedzie tylbo piepszyc jp jp uj w dupe policji czy cos ja bym chcial np JAMALA albo ostr albo dzem cos w tym stylu :):)

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Więc WBU wydaje się ok żadnego jp żadnego pieprzenia o piciu i ćpaniu, dobry polski hip hop ;) Ale Dżem jak najbardziej :P

    Cytuj
  • 19 lut 2010

    piątek: dżem
    sobota: kasia kowalska
    niedziela: toples

    Cytuj
  • 21 lut 2010

    Powtórka z rozrywki

    piątek-Kombi
    sobota-Perfect
    niedziela-Budka Suflera

    Gmina by zbankrutowała, chociaż może mniej niż przy moich wcześniejszych propozycjach. Tylko czy można mniej lub bardziej zbankrutować;)

    Cytuj
  • Małgorzata 21 lut 2010

    Róże Europy i słynny Jedwab.

    Cytuj
  • 21 lut 2010

    Jedna piosenka, to się nie opłaca stać godzine w korku, lub przeciskać przez tłum łysych miłosników muzyki.

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Witam,
    Mam pytanie... Ile osób chciałoby by Edyta Górniak pojawiła się na DM?? Nie mówię, że miałoby być to w tym roku (gdyż może się to nie udać), ale np. w przyszłym roku ??
    Z wiadomych źródeł E. Górniak nie bierze nieosiągalnych cen. Z tego co mi wiadomo jej wynagrodzenie wynosi mniej więcej tyle co B. Kozidrak. Może warto byłoby się przyjżeć tej artysce, bo przecież to jedna z najlepszych, jak nie najlepsza polska wokalistka (II miejsce na Eurowizji).
    Edyta pojawia się na takich impreza, gra ponad 10 piosenek. W tym roku ma już jeden koncert na dniach miasta.
    Proszę o wyrażanie swoich opini.
    Pozdrawiam :)

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Edyta? Popieram! :)

    Cytuj

Odpowiedz