Forum » Muzyka / Imprezy

Landrynka jak - Dukat 2

  • 5 mar 2010

    Burasek, problem jest w tym, że "chómanizdą" jest dzisiaj prawie każdy. Zmierzam do tego, że jeżeli w tej dyskusji, chcesz robić za kogoś kto ma coś sensownego do powiedzenia, to wypowiadaj się normalnym językiem. Jeżeli jedyne co masz do powiedzenia, to "luzik" "spoko" "jazda" "porycie" etc, to naprawdę jest przykre. I nie dawaj przykładu chłopców mówiących gwarą - oni są na swoim poziomie intelektualnym - czyli niskim, to niejako ich usprawiedliwia. Ty zaś próbujesz przekonać nas do swoich racji, ażeby być potraktowanym poważnie przez ludzi dorosłych (jak mniemam ta strona to nie jest bagno dla nastolatków, jednak dla ludzi już w miarę ukształtowanych, ale ten temat mnie osobiście przeraża), powinieneś wypowiadać się jak na inteligentnego chłopaka przystało. Sloganami i slangiem młodzieżowym posługuj się jak jesteś tylko wśród swoich współtowarzyszy doli i niedoli młodzieńczego życia. Nie mniej, miej wzgląd na to jakim stylem. Lepiej się po prostu czyta posty, bez durnowatych emotikon, lecz z dobrym merytorycznie tekstem. Zastanawia mnie też gdzie jest do jasnej cholery moderacja tego forum - innych posty kasują, tutaj jest wolna amerykanka. I to jest ten portal, który wszędzie się reklamuje itd? Gdzie ten poziom panowie, ja się pytam GDZIE?

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Heh :) Dzięki ;] Cóż. Po twoich wypowiedziach mogę stwierdzić, że masz ok 14-16 lat. Nie więcej ;] Zaraz rozlegną się obelgi, zaprzeczenia, usiłowania udowodnienia, że masz bóg wie ile lat. Heh ;] Ja nie muszę mieć wielu lat żeby cię zmiażdżyć zarówno psychicznie jak i fizycznie ;P Ale po cóż ja się będę wypowiadać na twój temat. Widzisz taka jest między nami różnica, że ja mam mózg, a ty nie ^^ Wracając do tematu Landrynki. Wiecie co? Strasznie to niedojrzałe obrażać wszystkich przebywających w tym miejscu, DJi grających tam, oraz wymyślać plotki typu braku koncesji, czy zezwoleń. Zacznijmy od tego, że gdyby nie miała Landrynka zezwolenia, oraz koncesji zamknęliby ją już w dniu otwarcia. Jeśli faktycznie wola sąsiadów będzie miała jakąkolwiek moc (w co wątpię) to też nie ma co narzekać, bo właściciel Landrynki otwiera coś na większą skalę nie wiele dalej :) Będzie ZNACZNIE WIĘCEJ miejsca i luzu. Każdy klub, bar, albo inne miejsce posiadywań ma swoich odbiorców. My lubimy spędzać czas w landrynce, niektórzy nie, co nie znaczy, że macie prawo nas obrażać i chamsko komentować, ale to świadczy jedynie o waszej dojrzałości ;]

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    i takie właśnie dzieci 15-16 letnie wypowiadają się na forach to jest po prostu masakra ludzie i jeszcze taki gówniarz będzie się wypowiadał na temat jakiegoś klubu chłopcze kto cię w ogóle wpuścił do tego baru i sprzedał ci tam piwo czy wódkę to powinni go zamknąć od razu

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    oj działo by się jak by tak policja wpadła z alkomatami nieletnich sprawdziła, legalność klubu i landynkowozu na dziwnych blachach pewnie z brakiem ubezpieczenia. ciekawe czy nasze władze przeglądają fora...

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    Ja sie pytam dziecko kto ci sprzedaje alkohol w tym barze?

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    Moderatorzy, wzywam was, NA LITOŚĆ BOSKĄ.
    W tym temacie zaczyna się robić bałagan i to konkretny, naprawdę.

    Ps. Nick - 'Oko', jest jedno w tym temacie, więc z łaski swojej, wymyślcie sobie inny nick.

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Nieletni* Przepraszam :) Z pośpiechu wpadł mi błąd mały ;) Hmm... Czyżby osobą usiłującą oczernić mnie na forum jest ktoś podszywający się pod cudzy nick :)? Hehehe... Strasznie dojrzała dzisiejsza młodzież ;]

    Faktycznie moderator powinien coś z tym zrobić. Więc może zakończymy temat? Chłopaki starające się oczernić zapraszam do larysa, wszystkich przeciwników landrynki proszę o zachowanie niemiłego zdania dla siebie i znalezienie własnego miejsca, osoby straszące kontrolą proszę o wysłanie jej tam, a wszystkich zwolenników clubu pozdrawiam. Uważam, że tyle wystarczy i temat zamknięty. Co uważacie ;}?

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    skonczy sie wam juz nie dlugo zeby nieletnim sprzedawac alkohol SKANDAL powinni zamknac taki bar i takie cos nie powinno miec miejsca

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    Uehh.. 'I powiedzcie nam to prosto w oczy' - mnie i moim braciom. Larysem się nie słaniam ;] Po prostu tam spędzam czas w tygodniu wraz z braćmi. Tyle ;]

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    tak burasku zakoncz juz ten temat i zajmij sie dziecko nauka bo osmieszasz sie tu strasznie po co to sie uwazac za kogos kim sie nie jest pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    Niema nic głupszego i dobijającego od czytania ludzi którzy chwalą się swoimi znajomościami , rodzeństwem , grupą - jacy my to silni i odważni jesteśmy ...
    Dramat , a poziom dyskusji w tym temacie osiągnął dno i najlepiej go zamknąć i przenieść do kosza

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    Uwierz mi, że nie takich przed sobą miałem ;] Dobrze, więc:

    - Landrynka ma swoich zwolenników, jak i przeciwników
    - W barze nie sprzedaje się alkoholu nieletnim
    - Straszący kontrolą proszę o wysłanie jej
    - Obrażających mnie i moją rodzinę poinformowałem co mają zrobić

    Temat uważam za zamknięty. Dalsze dyskusje mnie już nie interesują ;] Pozdrawiam.

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    ludzie proszę was... po pierwsze... ta muzyka którą wy nazywacie techno dzieli się na:
    -house
    -electrohouse
    -trance
    -....itd.
    wiec nie wypowiadajcie się na tematy o których nie macie pojęcia...
    po drugie..
    nie znam wszystkich dj którzy tam grają... "znam" tzn słyszałem parę razy dj baqu i wg mnie jest zaje.sty ... każdy ma swój gust... ale na mój gust on gra muzykę na naprawdę wysokim poziomie- chcecie się przekonać-zapraszam do jednego z krakowskich klubów... i nie polecam ene2000...;/
    po trzecie
    co macie do koloru... wieśniakom, burakom... róż kojarzy się tylko z gejostwem i pedalstwem... zreszta słuchając waszych rozmów.. :
    A: ej ty on wyrwał ostatnio więcej lasek ode mnie
    B: ale gej..
    odsyłam do różnych słowników i publikacji popularno-naukowych.. tam dowiecie się co znaczy gej, pedał i takie tam inne... a róż jest okej.
    podsumowując:
    1. ten klub niedawno powstał
    2. ma ok klimat, ale żeby wszystko było tak jak należy muszą się tam bawić osoby na poziomie

    3. muzyka jest na wysokim poziomie
    4. każdy od czegoś zaczyna
    5. jak się wam nie podoba to nie krytykujcie i nie oczerniajcie nikogo na forum. ja tutaj nie mam konta... ale jak już macie coś krytycznego do powiedzenia... podpiszcie się pod tym imieniem i nazwiskiem..

    to by było na tyle mojego wywodu
    pozdrawiam i życzę udanych refleksji nad tym co napisałem

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    i jest następny kozak hmmmm to podpisz się imieniem i nazwiskiem kolego hmmmmm a nie wymagaj tego od innych po drugie następna osoba broniąca landrynki znając życie kolega "burego" albo "bury" pod innym nickiem dzieci nie macie nic innego do roboty tylko bronic na tym forum tego baru nikogo to nie rusza ze wy chwalicie go na wszystkie strony swiata bo dzieci 16 letnie raczej nie powinny sie wypowiadac na takie temat a widac ze osoby tam przebywajace w weekend to dzieciaki 15 16 letnie masakra ktos musi sie tym zajac

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    ale usuwacie te posty nie potrzebnie naprawde i to te najbardziej istotne

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    co za gówniarze tu piszą, każdy kozaka zgrywa i każdy najmądrzejszy i najsilniejszy, co za wiocha ! :(

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Wydaje mi się, iż to nie jest temat Aleksa i jego prywatnego życia, ale 'Landrynki', więc o co chodzi?
    Jak już tu piszecie, to piszcie na temat i konkretnie.

    Moderatorzy, help!

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    zgadłeś mistrzu... mam 16 lat... ale więcej rozumu od pseudo dorosłych posiadaczy dowodów... podpisałem się proszę pasuje?... myślicie (pseudodorośli 18+), że naślecie straż miejską, policje... proszę bardzo... nasyłajcie... ludzie pomyślcie co sami robiliście w tym wieku... hmm...? łyso...?

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Moze skomentujemy inny lokal tez w poblizu i tam mieszka wiecej osob niz na gurnym
    http://www.miasto-info.pl/forum/temat449

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    i jeszcze kolejny przyklad
    http://www.miasto-info.pl/forum/temat175

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    [quote]zgadłeś mistrzu... mam 16 lat... ale więcej rozumu od pseudo dorosłych posiadaczy dowodów... podpisałem się proszę pasuje?... myślicie (pseudodorośli 18+), że naślecie straż miejską, policje... proszę bardzo... nasyłajcie... ludzie pomyślcie co sami robiliście w tym wieku... hmm...? łyso...? [/quote]
    ej ludzie, ludzie , no i w czym problem dobrze młody napisał myśmy też byli młodzi...... a knajpa jak knajpa.... jak będzie dobra to przetrwa choćbyście nie wiem co tu pisali. zawsze można tam nie chodzić jak się nie podoba. zdjęcia z imprezy takie sobie szkoda tylko patrzeć na tych BURAKÓW co tańczą z dziewczynami i równocześnie palą papierosy... no ale jak laski sobie pozwalają to tak mają...
    młodzieży kochana bawcie się dobrze!!!! tylko nie przesadzajcie , bo jak się to na wsi mówi CO ZA DUŻO TO I ŚWINIA NIE ZEŻRE!!1

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    na tych zdjeciach widac dla kogo to jest klub dla dzieci 15-16 letnich i na tym forum osoby broniace tego klubu to wlasnie takie 15-16 letnie dzieciaki to jest poprostu masakra zdjecia obrazuja jak dzieci w tym klubie pija i pala zenada niech lepiej ktos sie za to zabierze bo to jest SZOK co sie zaczyna dziac

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    ludzie co to ma byc????? przeciez na tych zdjeciach sa praktycznie nie mowie ze wszyscy ale w wiekszosci same osoby niepełnoletnie czyli jak juz ktos to zauwazyl DZIECI!!!!!!! czyli co otworzyli na gornym bar dla dzieci????? co wlasciciel mysli ze bedzie utrzymywal ze sprzedazy alkoholu niepelnoletnim osoba to chyba sie mu cos pomylilo!!!!!!!!

    1 Cytuj
  • M G 5 mar 2010

    Tak sobie przeglądnąłem z grubsza ten temat i muszę stwierdzić że... masakra! Sama knajpa , club , disco czy jak to tam nazywacie mnie nie interesuje bo mam swoje 'miejsca'. Ale poziom dyskusji i to odbijanie piłeczek , pogróżki , etc...
    normalnie "mega.wypas.total.obciach" po całości!!
    Apeluje do wszystkich którzy się tu 'naprodukowali' - dajcie se siana bo wstyd przynosicie naszemu miastu tą dyskusją.

    Cytuj
  • 6 mar 2010

    ja nie moge żal po prostu patrzec jakie tam dzieci chodza do tego klubu TO KOLO KULUBU NIE STALO!!!! paranoja co za SYF

    1 Cytuj

Odpowiedz