Forum » Muzyka / Imprezy

Landrynka jak - Dukat 2

  • 6 mar 2010

    ooo jak tutaj cicho:)
    niektorzy już przestali kozaczyć?

    Cytuj
  • 6 mar 2010

    Temat zamknięty.

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    podobno zamkneli ta landrynke czy to prawda ?

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    nio już najwyższa pora jak szybko otwarli tak szybko zamknęli

    Cytuj
  • 10 mar 2010

    bujda :] narazie nie grają bo upierdliwi ludzie tacy jak wy skladają skargi a jeszcze nie wszystko jest dograne ;]

    1 Cytuj
  • 11 mar 2010

    to pierwsze trzeba dograć,a potem otwierać! trzeba się umiecie bawić i nie robić bydła!

    1 Cytuj
  • 11 mar 2010

    hehe i znowu ten temat rusza:)
    Moniaaa jako uczestniczka imprez w landrynie będzię jej pewnie zaciekle boronic, chociaż patrząc na jej wpis u góry to za wiele ona do powiedzenia nie ma:)
    Może burek ją bedzię wspierał:) hihihi

    1 Cytuj
  • 11 mar 2010

    Nic się nie bójcie :) landrynka będzie otarta już za niedługo.. :) (kiedy? - niespodzianka)

    1 Cytuj
  • 14 mar 2010

    po przeczytaniu waszych wypowiedzi stwierdzam ze komedia za darmo...mozna sie posmiac z byle powodu robicie afere...jest klub ze ma inna nazwe niz inne to sprawa własciciela ze ma bujna wyobraznie a kwestia czy jest tam burdel-ciekawe gdzie jak tam jest ciasno jak.....-to ich sprawa myslał by kto ze jestescie tym tak strasznie zbulwersowani...pewnie wiekszosc z wypowiadaczy tam nie była a widze ze wiele maja do powiedzenia...

    Cytuj
  • 14 mar 2010

    skończcie dzieci się już wypowiadać na temat tego syfu i wychwalać to coś co dla was jest "CLUBEM" hehehe bo to jest już żałosne

    1 Cytuj
  • 18 mar 2010

    dobrze napisane w tytule landrynka-patologia!!!!!!!!!!!! POPIERAM w 100000000000000000000000000000%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

    1 Cytuj
  • 24 mar 2010

    A izi czyli masz do czynienia z patologia w domu na codzien
    Tylko sie ruzni tym ze z forum ja usuna a u ciebie zostanie

    1 Cytuj
  • 24 mar 2010

    asfh i jest znowu jakis dzieciak obronca landrynki ło matko co za ludzie sprawdza wpisy na forum i pyskuje jak ktos napisze cos zlego o jego ukochanym klubie HA:D lol:D

    Cytuj
  • 24 mar 2010

    Jak dowiedziałem się, że w landrynce ma grac dj TOP-GUN to od razu sobie pomyślałem, że to lipa a nie klub. Ten człowiek kompletnie nie nadaje się do tej pracy i zatrudnianie kogoś takiego równa się:

    a) oszczędnosc

    b) pójscie na łatwizne

    c) żenujący poziom

    d) totalna kompromitacja

    On gra po to, aby wzbudzac wokół siebie sensacje i podziw, a tylko się kompromintuje.

    1 Cytuj
  • 25 mar 2010

    istnieje jeszcze w ogóle ta landrynkna bo jakaś cisza ostatnio...

    Cytuj
  • Łukasz Dragosz 25 mar 2010

    cisza ostatnio? Wczoraj 3 wypowiedzi były?

    dziwny ten topic, niezły szum wokół tego baru robi hihi

    Pytałem się kiedyś kilku właścicieli lokali w Myślenicach czy są jakieś szanse na prawdziwy klub. Różne mieli wypowiedzi ale trend ten sam: nie opłaca się, nie ta kultura, za dużo nerwów itp. Trudno się dziwić kiedy co weekend mają niezłe burdy a ludzie marudzą gdy mają dać na wejście na koncercik 5/10zł czy za piwo troszkę więcej. A wydatki w "klubie" są inne niż w pubie / barze ( ochrona, dj-e, klimat itp ). Spokój mają właściciele knajp z unormowaną klientelą, bez młodzieży niestety.

    Cytuj
  • 28 mar 2010

    Chciałam tylko powiedzieć, że zrobili straszne otwarcie!
    3 osoby na krzyż były i bawimy się. Jeśli nie zmienicie czegoś w tym klubie tam nie będzie nikogo! Ludzie są wściekli, że dajecie ogłoszenie WIELKIE OTWARCIE! a później okazuje się, że nic nie ma! Sory, ale takie coś jest żenujące. Róbcie co chcecie. Moja rada to nie róbcie czegoś czego nie możecie dociągnąć do skutku! I najlepiej zmieńcie tego TOP GUNA bo to ładny żal i wątpie żeby ktokolwiek chciał się przy nim bawić!

    1 Cytuj
  • 28 mar 2010

    Wiesz co musze przyznac racje osobie, która zamiescila poprzedni wpis. Niestety w Myślenicach jeszcze długo, długo nie doczekamy się klubu z prawdziwego zdarzenia. Ja jeśli chce się pobawic ze znajomymi udaje się do Krakowa.. U nas w M-ce grają dj-ie pokroju top-guna i spółki... DJ TOP GUN występuje jako znawca muzyki, mające szerokie doświatczenie w tym zawodzie.. Ja pytam tą osobe czy ma jakieś klasyfikacje zawodowe w tym kierunku. Z tego co znajomi mi opowiadali to jest osoba, która chodzi do liceum i posiade blade pojęcie o muzyce.. Myślę, że klub LADNRYNKA podzili los "splajty" DUKATU.. Nie widze, żadnej przyszłości tego klubu wraz z DJ TOP-GUNEM.. Nie wiem czy wogóle można go nazywac DJ-em, bo to chyba jest obrazliwe dla osob, które profesionialne wykonują tę profesje. Pozdro ;)

    1 Cytuj
  • 28 mar 2010

    nie wiem co wy tu robicie, temat był zamknięty i od nowa go rozpoczynacie...:/ a co do DJ Top Guna nie wiem o co się czepiacie, musi mieć jakieś pojęcie o graniu bo by nie grał na rożnych imprezach jak jesteście takimi znawcami muzyki to do MTV tam was na pewno przyjmą... zakończcie już ten temat bo nie ma go co wciąż ciągnąć.. jak ktoś będzie chciał przyjść do Landrynki to i tak przyjdzie...
    pozdro 600

    1 Cytuj
  • 29 mar 2010

    pozdro 600 - hmm cos mi to mowi:) tak wiec baqu nie bron top gana:)

    1 Cytuj
  • 31 mar 2010

    Nie wiem naprawdę czego się ludzie czepiają... Owszem jeżeli chodzi o "klub" to trochę jest niewypał... Ale zejdzie z ludzi np. z Top Guna... Bo fajnie jest tutaj niszczyć opinię komuś a prawda jest taka że mało kto by to potrafił powiedzieć otwarcie komuś w twarz... Znają się na muzyce i robią to, co do nich należy... Bo nie jeden stając za konsoletą nie wiedziałby do czego ręce wsadzić... Ludzie opanujcie się...

    1 Cytuj
  • 31 mar 2010

    to pozdro 600 nie ja pisałem :) zagladam tutaj rzadko, a jak wchodze to tylko po to zeby sie z was posmiac :) pozdrawiam

    Cytuj
  • 31 mar 2010

    a jednak to ty jaka ja jestem spostrzegawcza:)

    Cytuj
  • 1 kwi 2010

    no jednak to nie ja :) jaka ty jestes ciemna :)

    Cytuj
  • 1 kwi 2010

    baqu niby rzadko tu zagladasz a odpisujesz najpozniej w ciagu 24h :D

    Cytuj

Odpowiedz